New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
OL az offense legproblémásabb része szvsz. Ugye Vollmer-Koppen-Connolly adott. Kérdés, hogy Mankins és Light marad-e Wendell mennyire fejlődik tovább és, hogy Kaczur milyen állapotban tér vissza. Ez ugye ha minden jól alakul 7 olyan játékos akik akár kezdők is lehetnének. De ettől függetlenül ide mindenképp, hoznék magasan egy OT/OG-t mert Koppen és Light sem lesz már fiatalabb.FViktor93
Connolly jobb LG volt, mint RG.
Neal-nél egyre sanszosabb, hogy visszavonul.

Vollmer+Kaczur a két OT máris pipa. Ha Light marad még egy szolid fizuval, akkor egész jók vagyunk rövidtávon.
Én OG-t és/vagy C húznék.
Ha nem is jövőre, de utána Nealt (lehet előbb) és Koppent kell pótolni. A C-nél fontos szempont, hogy egyre több csapat játszik 3-4-et.
A behemót NT-k pedig az utóbbi években egyre jobban megkeserítik Koppen életét.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi szépen, mert én őt pl. kinéztem Eagles-nek, mint FA OT-t 😀
több mint 13 éve
triangle 1 283
Ahogy nézem ezen átsiklotattok, vagy nem tudtok rá egyelőre semmit mondani:
Light, ha jól tudom szabadügynök lesz februártól. Várhatólag kap szerződéshosszabbítást?
deny79
Tudjuk, hogy az lesz, de 33 éves és olyan nagyon hosszú távra már nem tervezhet. Viszont az idei éve nagyon jó volt. Biztos kapni fog tőlünk ajánlatot, de, hogy elfogadja-e az más kérdés.zinedine5
így van, semmi konkrétum. ő azt mondta, maradni akar, de Mankins óta tudjuk, ez nálunk még semmit nem jelent. én nem fizetném túl mindenesetre, ha relatíve ócsóért maradna, akkor oké, de top fizetést ne akarjon.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ahogy nézem ezen átsiklotattok, vagy nem tudtok rá egyelőre semmit mondani:
Light, ha jól tudom szabadügynök lesz februártól. Várhatólag kap szerződéshosszabbítást?
deny79
Én szeretném ha kapna.
Ha nem kap, akkor a jelenlegi keretből egy Vollmer-Kaczur LT-RT párost lehetne összerakni.
Nem hinném, hogy egy free agent OT-t hoznának.
Esetleg ha drafton hoznak egy OT-t, akiben bíznak annyira, hogy nekifutnak a fenti párossal a következő idénynek.
Sok a folt, én nem tudom megítélni, kap-e új szerződést Light.

Reiss szerint: "Think there is strong interest in bringing Mankins & Light back."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Ahogy nézem ezen átsiklotattok, vagy nem tudtok rá egyelőre semmit mondani:
Light, ha jól tudom szabadügynök lesz februártól. Várhatólag kap szerződéshosszabbítást?
deny79
Tudjuk, hogy az lesz, de 33 éves és olyan nagyon hosszú távra már nem tervezhet. Viszont az idei éve nagyon jó volt. Biztos kapni fog tőlünk ajánlatot, de, hogy elfogadja-e az más kérdés.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ahogy nézem ezen átsiklotattok, vagy nem tudtok rá egyelőre semmit mondani:
Light, ha jól tudom szabadügynök lesz februártól. Várhatólag kap szerződéshosszabbítást?
több mint 13 éve
triangle 1 283
Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.
DoM
J.J. Watt?zinedine5
Tényleg nincs még határozott vélemény. Az biztos, hogy Clayborn szerintem semmiképpen nem megoldás oda. A többi közül meg, ki tudja: C. Jordan, C. Heyward, M. Dareus, JJ Watt, C. Ballard, L. Guy.DoM
a fentiek szerint az első (max a második) pickünk DE lesz. ez a Te preferenciád, vagy szerinted BB-ék is ebben gondolkodnak, és nagyon valószínű, hogy ez lesz? (nyilván senki sem lát a fejükbe)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Mivel most SB éra van, szerintem az a 3 és 1 számít csak. Az őstörténeti dolgok felhozását soha nem preferáltam.mr nemo
én meg a lekezelő "őstörténetezés"-t nem preferálomSzabler
Miért is voltam lekezelő?mr nemo
ha abban, hogy a SB előtti korszak kapcsán az "őstörténet" kifejezést használtad semmi értékítélet nem volt, csak szenvtelen ténymegállapítás, akkor elnézést kérek.

tapasztalataim szerint azonban, ha eme kifejezés nem egy történész vagy régész szájából hangzik fel, hanem mindennapos helyzetben használjuk, az arra utal, hogy a beszélő nem sokra tartja az őstörténetnek címzett korszakot. kb. annyit tesz, hogy elavult dolog, lejárt lemez, dohos kacat.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mivel most SB éra van, szerintem az a 3 és 1 számít csak. Az őstörténeti dolgok felhozását soha nem preferáltam.mr nemo
én meg a lekezelő "őstörténetezés"-t nem preferálomSzabler
Miért is voltam lekezelő?mr nemo
Hát nem dícsérőleg mondtad, az egyszer biztos. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen, a Bears-nek eddig "csak" 9, a Packers-nek pedig "csak" 12 bajnoki címe van. 😊 Igaz ebből a 21-ből csupán 4 származik a Super Bowl-érából, de akkor is...Szabler
Mivel most SB éra van, szerintem az a 3 és 1 számít csak. Az őstörténeti dolgok felhozását soha nem preferáltam.mr nemo
én meg a lekezelő "őstörténetezés"-t nem preferálomSzabler
Miért is voltam lekezelő?
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Valahogy én is így látom a csapat needjeit a jövő évre.
Offense részről.
QB adott.
RB adott, ide max egy hátsó körös picket vagy egy kevéssé leharcolt veteránt tudnék elképzelni.
WR ez is adott. Bár én szívesen látnék egy igazi veszélyes mélységi célpontot. Illetve nagyon kíváncsi leszek mennyi szerepet kap majd Price illetve mire megy Brady ha egy egész TCt gyakorolhat végig Tateel.
TE itt sincs kérdés szvsz.
OL az offense legproblémásabb része szvsz. Ugye Vollmer-Koppen-Connolly adott. Kérdés, hogy Mankins és Light marad-e Wendell mennyire fejlődik tovább és, hogy Kaczur milyen állapotban tér vissza. Ez ugye ha minden jól alakul 7 olyan játékos akik akár kezdők is lehetnének. De ettől függetlenül ide mindenképp, hoznék magasan egy OT/OG-t mert Koppen és Light sem lesz már fiatalabb.

Defense részről:
DL itt nem érzem annyira prioritásnak a magas picket. A Warren-Wilfork-Warren kezdő sor kiegészülve a Whright-Pryor-Brace-Deaderick-Love deph megfelelő. Ide akkor tudok elképzelni magas picket ha olyan játékos van bent akit nem lehet kihagyni.
ILB: Itt kurva jók vagyunk. A Mayo-Spikes kettős idén is remekül müködött, és ha Spikes nem lesz idióta akkor ez továbbra is fog. Guyton több mint megfelelő sub ILB míg Fletcher meg ideállis csere.
OLB: Itt az egyik oldal Cunninghammel meg van oldva szvsz. Mögötte ott van a TBC,Ninkovich kettős ami kezdőnek megfelelő. Ide eltudok képzelni egy magas picket vagy egy veteránt.
CB: A Bodden-McC kezdő kettős nagyon jó. Mögöttük meg a Butler,Arrington nickel poszt is megvan oldva szerintem
S: Az egyik poszt Chunggal adott azzal nincs gond. A másik kezdő poszt ami kérdéses. Sanders és McGowan jó lenne, de ők ahogy Dom is említette inkább Chung helyén jobbak. Szóval nagyon kéne, hogy Vödörnek benöjjőn a feje lágya, mert akkor ütös kis S párosunk lehetne.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem tudom, hogy megérdemli-e jobban, mint bárki a négy közül, de az biztos, hogy kevés szimpatikusabb csapat van az NFL-ben, mint a Green Bay (persze a Pats közelébe sem ér más 😊). Nagyon örülnék az ő végső győzelmüknek.LordTamas
Én is így vagyok vele, második favoritom lett a GB. Pedig nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen. Persze a pats szintjét soha nem fogják elérni. 😊 Nagyon remélem, meg lesz nekik a SB.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.
DoM
J.J. Watt?zinedine5
Tényleg nincs még határozott vélemény. Az biztos, hogy Clayborn szerintem semmiképpen nem megoldás oda. A többi közül meg, ki tudja: C. Jordan, C. Heyward, M. Dareus, JJ Watt, C. Ballard, L. Guy.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Hát igen, a Bears-nek eddig "csak" 9, a Packers-nek pedig "csak" 12 bajnoki címe van. 😊 Igaz ebből a 21-ből csupán 4 származik a Super Bowl-érából, de akkor is...Szabler
Mivel most SB éra van, szerintem az a 3 és 1 számít csak. Az őstörténeti dolgok felhozását soha nem preferáltam.mr nemo
én meg a lekezelő "őstörténetezés"-t nem preferálom

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.
DoM
J.J. Watt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen, a Bears-nek eddig "csak" 9, a Packers-nek pedig "csak" 12 bajnoki címe van. 😊 Igaz ebből a 21-ből csupán 4 származik a Super Bowl-érából, de akkor is...Szabler
Mivel most SB éra van, szerintem az a 3 és 1 számít csak. Az őstörténeti dolgok felhozását soha nem preferáltam.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gondolatok a D-ről:_bb
Játékosoktól függetlenül, a legfontosabb feladatnak azt tartom, hogy a futás elleni védelmet Ravens/Steelers szinten kell stabilizálni. A jó 3rd down védelemnek is részben ez az alapja. Ez a prioritás.

Ami a játékosokat illeti:

Már a nyáron is gondoltam rám csak Ty Warren IR miatt feledésbe merült, de idén ahogy láttam, hogy Wilfork milyen gyakran játszott endként csak megerősödött benne a feltevés: ha Ty teljesen egészséges térne vissza, miért nem lehetne őt áttenni Seymour régi helyére? LDE-ben akár Brace, akár G. Warren elegendő lenne a futás ellen, és T. Warren a legkomplettebb end jelenleg a Patsnél futás és pass rush terén.

Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.

OLB és pass rush terén lehet, hogy elég lenne egy villámléptű 3rd down rusher, mert azonnal bevethető every down OLB-t nem fogunk találni, aki Belichicknek megfelelő szinten jó a futás ellen, és a mindenki által hiányolt terror alatt tudná tartani a vakoldalát az ellen irányítójának.

ILB poszton nagyjából rendben van a csapat, kérdés, hogy ez a Spikes eltiltás miként hat ki a jövőjére. Guyton nekem továbbra se nagyon meggyőző, de ezen a fronton szerintem nem kell változásra számítani.

A secondarybe amint visszatér Bodden, Butler/Arrington/Wilhite próbálkozhat nickelbackként. Annyi most a draft pick, hogy biztos jön meg 1-2-körben CB, ami egyáltalán nem baj. Safety poszttal nincs nagy baj, de ami szerintem idei játék után evidens, hogy Chungot Rodney Harrison régi helyén kell játszatni. Pont. Harmadik safetyként nickel csomagban nem volt az igazi. Neki a box közelében kell lenni. Ez két dolgot jelent. Végre benőtt annyira a feje lágya Vödörnek, hogy nem kell mellé Sanders is pályán, hogy megfelelő legyen a kommunikáció, és Meriweather marad a főállású pro bowler FS. Vagy visszaminősíteni sub csomagba Meriweathert, és a Sanders/Page duóból valakit betenni Chung mellé a coverage miatt (sajnos McGowan is ugyanaz a tweener, mint Sanders - mindketten inkább Chung helyén játszanak jól, de egyszerűen nem lehet megengedni, hogy a sec legnagyobb potenciállal rendelkező playmakerje poszton kívül tengődjön), és a biztonság kedvéért a drafton levadászni egy magas football IQ-val rendelkező safetyt, aki pass coverage-ben minimum átlag feletti képességekkel rendelkezik.

UFF.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Light, ha jól tudom szabadügynök lesz februártól. Várhatólag kap szerződéshosszabbítást?
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az O fal teljesítményéről mindent elmond, hogy volt amikor 2 embert küldött a Jets, de azok is simán átmentek a falon.Sztyopa
A PFF pont Lightot meg Mankinst emelte ki tőletek:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/17/re-focused-divisional-round-jets-at-patriots/tenorx
Én Connolly éreztem gyengének nagyon. Ellis csúnyán lejátszotta.
Talán Koppen sem vasárnap játszotta élete meccsét.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Az O fal teljesítményéről mindent elmond, hogy volt amikor 2 embert küldött a Jets, de azok is simán átmentek a falon.Sztyopa
A PFF pont Lightot meg Mankinst emelte ki tőletek:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/17/re-focused-divisional-round-jets-at-patriots/
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Reiss írja:
"...when I look at the Patriots' needs, I have a pass-rusher, defensive line, offensive line and running back as the top areas right now..."

D-Lineman-t és az RB-t csak én nem értem?
Tény, hogy BigSey óta nincs klasszis RDE-nk, de én azt gondolom, hogy a Warren-Wilfork-Warren kezdő nem hangzik rosszul, és a depth is jól fog kinézni, ha mindenki meggyógyul.Sinisa
A D-line-t még meg lehet érteni, de az idei szezon után a RB mindenképpen fura.
A sorrend meg nálam inkább pass-rusher, OL, WR, DL

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Reiss írja:
"...when I look at the Patriots' needs, I have a pass-rusher, defensive line, offensive line and running back as the top areas right now..."

D-Lineman-t és az RB-t csak én nem értem?
Tény, hogy BigSey óta nincs klasszis RDE-nk, de én azt gondolom, hogy a Warren-Wilfork-Warren kezdő nem hangzik rosszul, és a depth is jól fog kinézni, ha mindenki meggyógyul.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
http://www.tmz.com/2011/01/18/laurence-maroney-denver-broncos-arrest-st-louis-guns-marijuanan-drugs-weed-car-cops-running-back-nfl-star/

itt még nem volt
nagy üzletet kötöttünk...
Wyatt
De már St.Louis-ban volt a srác. Biztosan JMD cuccai voltak nála, aki csak úgy írt alá, hogy Maroney is jön vele. 😀Habi
Nem tartóztatták le, és nem vádolták meg semmivel. A fegyverhez volt engedélye. Tipikus bulvár, hogy nagy betűvel állítanak valamit a címben, amiről az apróbetűben a cikk alján kiderül, hogy kamu.
több mint 13 éve
triangle 1 283
a negyedik körös pickről nem lehet biztosat tudni. egyes források szerint a sajátot adtuk, más források szerint meg a kettő közül a jobbra tartott igényt a seahawks, szóval fene tudja, majd kiderül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Egyszerűen be kellene látni azt, hogy Brady nem isten."

Viktor!
Ez egy nagy igazság szerintem.

A másik meg az, hogy mint szurkolónak teleszaladt a kukker ezzel a 3/3 PO balfaszkodásával....
Gondolom érted mire gondolok...??deepsilver
Persze. Én is nagyon csalodott vagyok a 3PO bukta miatt. Főleg a New Yorki csapatok ellen bemutatott betliért. De felesleges ilyenkor előjönni, hogy Brady ki van égve meg, hogy nem tud teljesíteni a POban. Főleg egy iylen szezon után. Ez az NFL playoff. Lehetsz akármekkora király az alapszakaszban a PO meccs úgyis csak nüanszokon múlik mindig. Brady pályafutása elején sokáig verhetetlen volt a POban, de látni kell, hogy ott volt mellette egy remek D, plusz nem emlékszem ilyen mértékű Ofal betlire. Azóta sokat változott a csapat és Brady is. De mondom attól, hogy az utolsó 3 PO meccsét elvesztette még nem égett ki. Már csak azért sem mert közben azért volt 3 csoportgyőzelem is, plusz megannyi rekord. Ez a baj némely emberrel sokan csak a SB győzelmet értékelik. Ha sikerül jövőre még jobbá tenni ezt a csapatot, akkor biztos vagyok benne, hogy számolni kell velünk a SB kapcsán. És Brady megmutathatja, hogy van még benne szufla.FViktor93
Az elmúlt hetek nyilatkozataiból az jött le a csapat felöl, hogy OK faszák vagyunk, de eddig semmit nem értünk el. Na most ez kb. fedi is a valóságot. Ebből kiindulva a 3 csop. győzelem konkrétan 1 hét pihit jelentett.
Na meg abban is egyet kell értsünk szerintem hogy a csapatot sem ba..ta a földhöz a vidámság ettől a 3 csop győzelemtől a PO zakók után.
Azt meg csak remélni tudom, hogy nem a csop. győzelem volt kitőzött cél az idény elején.... :cool: