New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.
DoM
J.J. Watt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen, a Bears-nek eddig "csak" 9, a Packers-nek pedig "csak" 12 bajnoki címe van. 😊 Igaz ebből a 21-ből csupán 4 származik a Super Bowl-érából, de akkor is...Szabler
Mivel most SB éra van, szerintem az a 3 és 1 számít csak. Az őstörténeti dolgok felhozását soha nem preferáltam.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gondolatok a D-ről:_bb
Játékosoktól függetlenül, a legfontosabb feladatnak azt tartom, hogy a futás elleni védelmet Ravens/Steelers szinten kell stabilizálni. A jó 3rd down védelemnek is részben ez az alapja. Ez a prioritás.

Ami a játékosokat illeti:

Már a nyáron is gondoltam rám csak Ty Warren IR miatt feledésbe merült, de idén ahogy láttam, hogy Wilfork milyen gyakran játszott endként csak megerősödött benne a feltevés: ha Ty teljesen egészséges térne vissza, miért nem lehetne őt áttenni Seymour régi helyére? LDE-ben akár Brace, akár G. Warren elegendő lenne a futás ellen, és T. Warren a legkomplettebb end jelenleg a Patsnél futás és pass rush terén.

Persze ettől függetlenül egyértelmű, hogy kell a korai pick a védőfalba, a 40 milliós kérdés persze az, hogy kicsoda, de ez más téma.

OLB és pass rush terén lehet, hogy elég lenne egy villámléptű 3rd down rusher, mert azonnal bevethető every down OLB-t nem fogunk találni, aki Belichicknek megfelelő szinten jó a futás ellen, és a mindenki által hiányolt terror alatt tudná tartani a vakoldalát az ellen irányítójának.

ILB poszton nagyjából rendben van a csapat, kérdés, hogy ez a Spikes eltiltás miként hat ki a jövőjére. Guyton nekem továbbra se nagyon meggyőző, de ezen a fronton szerintem nem kell változásra számítani.

A secondarybe amint visszatér Bodden, Butler/Arrington/Wilhite próbálkozhat nickelbackként. Annyi most a draft pick, hogy biztos jön meg 1-2-körben CB, ami egyáltalán nem baj. Safety poszttal nincs nagy baj, de ami szerintem idei játék után evidens, hogy Chungot Rodney Harrison régi helyén kell játszatni. Pont. Harmadik safetyként nickel csomagban nem volt az igazi. Neki a box közelében kell lenni. Ez két dolgot jelent. Végre benőtt annyira a feje lágya Vödörnek, hogy nem kell mellé Sanders is pályán, hogy megfelelő legyen a kommunikáció, és Meriweather marad a főállású pro bowler FS. Vagy visszaminősíteni sub csomagba Meriweathert, és a Sanders/Page duóból valakit betenni Chung mellé a coverage miatt (sajnos McGowan is ugyanaz a tweener, mint Sanders - mindketten inkább Chung helyén játszanak jól, de egyszerűen nem lehet megengedni, hogy a sec legnagyobb potenciállal rendelkező playmakerje poszton kívül tengődjön), és a biztonság kedvéért a drafton levadászni egy magas football IQ-val rendelkező safetyt, aki pass coverage-ben minimum átlag feletti képességekkel rendelkezik.

UFF.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Light, ha jól tudom szabadügynök lesz februártól. Várhatólag kap szerződéshosszabbítást?
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Az O fal teljesítményéről mindent elmond, hogy volt amikor 2 embert küldött a Jets, de azok is simán átmentek a falon.Sztyopa
A PFF pont Lightot meg Mankinst emelte ki tőletek:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/17/re-focused-divisional-round-jets-at-patriots/tenorx
Én Connolly éreztem gyengének nagyon. Ellis csúnyán lejátszotta.
Talán Koppen sem vasárnap játszotta élete meccsét.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az O fal teljesítményéről mindent elmond, hogy volt amikor 2 embert küldött a Jets, de azok is simán átmentek a falon.Sztyopa
A PFF pont Lightot meg Mankinst emelte ki tőletek:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/17/re-focused-divisional-round-jets-at-patriots/
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Reiss írja:
"...when I look at the Patriots' needs, I have a pass-rusher, defensive line, offensive line and running back as the top areas right now..."

D-Lineman-t és az RB-t csak én nem értem?
Tény, hogy BigSey óta nincs klasszis RDE-nk, de én azt gondolom, hogy a Warren-Wilfork-Warren kezdő nem hangzik rosszul, és a depth is jól fog kinézni, ha mindenki meggyógyul.Sinisa
A D-line-t még meg lehet érteni, de az idei szezon után a RB mindenképpen fura.
A sorrend meg nálam inkább pass-rusher, OL, WR, DL

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Reiss írja:
"...when I look at the Patriots' needs, I have a pass-rusher, defensive line, offensive line and running back as the top areas right now..."

D-Lineman-t és az RB-t csak én nem értem?
Tény, hogy BigSey óta nincs klasszis RDE-nk, de én azt gondolom, hogy a Warren-Wilfork-Warren kezdő nem hangzik rosszul, és a depth is jól fog kinézni, ha mindenki meggyógyul.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
http://www.tmz.com/2011/01/18/laurence-maroney-denver-broncos-arrest-st-louis-guns-marijuanan-drugs-weed-car-cops-running-back-nfl-star/

itt még nem volt
nagy üzletet kötöttünk...
Wyatt
De már St.Louis-ban volt a srác. Biztosan JMD cuccai voltak nála, aki csak úgy írt alá, hogy Maroney is jön vele. 😀Habi
Nem tartóztatták le, és nem vádolták meg semmivel. A fegyverhez volt engedélye. Tipikus bulvár, hogy nagy betűvel állítanak valamit a címben, amiről az apróbetűben a cikk alján kiderül, hogy kamu.
több mint 13 éve
triangle 1 283
a negyedik körös pickről nem lehet biztosat tudni. egyes források szerint a sajátot adtuk, más források szerint meg a kettő közül a jobbra tartott igényt a seahawks, szóval fene tudja, majd kiderül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Egyszerűen be kellene látni azt, hogy Brady nem isten."

Viktor!
Ez egy nagy igazság szerintem.

A másik meg az, hogy mint szurkolónak teleszaladt a kukker ezzel a 3/3 PO balfaszkodásával....
Gondolom érted mire gondolok...??deepsilver
Persze. Én is nagyon csalodott vagyok a 3PO bukta miatt. Főleg a New Yorki csapatok ellen bemutatott betliért. De felesleges ilyenkor előjönni, hogy Brady ki van égve meg, hogy nem tud teljesíteni a POban. Főleg egy iylen szezon után. Ez az NFL playoff. Lehetsz akármekkora király az alapszakaszban a PO meccs úgyis csak nüanszokon múlik mindig. Brady pályafutása elején sokáig verhetetlen volt a POban, de látni kell, hogy ott volt mellette egy remek D, plusz nem emlékszem ilyen mértékű Ofal betlire. Azóta sokat változott a csapat és Brady is. De mondom attól, hogy az utolsó 3 PO meccsét elvesztette még nem égett ki. Már csak azért sem mert közben azért volt 3 csoportgyőzelem is, plusz megannyi rekord. Ez a baj némely emberrel sokan csak a SB győzelmet értékelik. Ha sikerül jövőre még jobbá tenni ezt a csapatot, akkor biztos vagyok benne, hogy számolni kell velünk a SB kapcsán. És Brady megmutathatja, hogy van még benne szufla.FViktor93
Az elmúlt hetek nyilatkozataiból az jött le a csapat felöl, hogy OK faszák vagyunk, de eddig semmit nem értünk el. Na most ez kb. fedi is a valóságot. Ebből kiindulva a 3 csop. győzelem konkrétan 1 hét pihit jelentett.
Na meg abban is egyet kell értsünk szerintem hogy a csapatot sem ba..ta a földhöz a vidámság ettől a 3 csop győzelemtől a PO zakók után.
Azt meg csak remélni tudom, hogy nem a csop. győzelem volt kitőzött cél az idény elején.... :cool:
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Az O fal teljesítményéről mindent elmond, hogy volt amikor 2 embert küldött a Jets, de azok is simán átmentek a falon.

Why so serious?
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
"Egyszerűen be kellene látni azt, hogy Brady nem isten."

Viktor!
Ez egy nagy igazság szerintem.

A másik meg az, hogy mint szurkolónak teleszaladt a kukker ezzel a 3/3 PO balfaszkodásával....
Gondolom érted mire gondolok...??deepsilver
Persze. Én is nagyon csalodott vagyok a 3PO bukta miatt. Főleg a New Yorki csapatok ellen bemutatott betliért. De felesleges ilyenkor előjönni, hogy Brady ki van égve meg, hogy nem tud teljesíteni a POban. Főleg egy iylen szezon után. Ez az NFL playoff. Lehetsz akármekkora király az alapszakaszban a PO meccs úgyis csak nüanszokon múlik mindig. Brady pályafutása elején sokáig verhetetlen volt a POban, de látni kell, hogy ott volt mellette egy remek D, plusz nem emlékszem ilyen mértékű Ofal betlire. Azóta sokat változott a csapat és Brady is. De mondom attól, hogy az utolsó 3 PO meccsét elvesztette még nem égett ki. Már csak azért sem mert közben azért volt 3 csoportgyőzelem is, plusz megannyi rekord. Ez a baj némely emberrel sokan csak a SB győzelmet értékelik. Ha sikerül jövőre még jobbá tenni ezt a csapatot, akkor biztos vagyok benne, hogy számolni kell velünk a SB kapcsán. És Brady megmutathatja, hogy van még benne szufla.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Hát akkor már inkább a Steelers!
:/kookesz
Ááááá... nekik már 6 SB győzelmük van, nem kell tovább növelni az arcukat 😀 Az NFC oldaláról jövő két csapat inkább megérdemli a gyűrűt.mr nemo
Hát igen, a Bears-nek eddig "csak" 9, a Packers-nek pedig "csak" 12 bajnoki címe van. 😊 Igaz ebből a 21-ből csupán 4 származik a Super Bowl-érából, de akkor is...

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Egyszerűen be kellene látni azt, hogy Brady nem isten."

Viktor!
Ez egy nagy igazság szerintem.

A másik meg az, hogy mint szurkolónak teleszaladt a kukker ezzel a 3/3 PO balfaszkodásával....
Gondolom érted mire gondolok...??
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://www.tmz.com/2011/01/18/laurence-maroney-denver-broncos-arrest-st-louis-guns-marijuanan-drugs-weed-car-cops-running-back-nfl-star/

itt még nem volt
nagy üzletet kötöttünk...
Wyatt
De már St.Louis-ban volt a srác. Biztosan JMD cuccai voltak nála, aki csak úgy írt alá, hogy Maroney is jön vele. 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát akkor már inkább a Steelers!
:/kookesz
Ááááá... nekik már 6 SB győzelmük van, nem kell tovább növelni az arcukat 😀 Az NFC oldaláról jövő két csapat inkább megérdemli a gyűrűt.mr nemo
Remélem a Jets nyeri. Egyrészről ott van nálunk Tomlinson aki nagyon megérdemelné a gyűrűt. Másrészről jó érzés lenne jövőre a szezon végén azt mondani, hogy levertük a bajnokot a csoportban 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sobri: az meg nem elvárható szint, főleg nem a Jets D-je ellen, amit Brady az alapszakaszban nyújtott. (Ha lehet ne a 45-3 legyen ez ellen az érv, az egy nagyon más meccs volt, azon max a csoportgyőzelem múlott, ez viszont élet-halál meccs volt, a PO-ban ritkán enged egy jó D 25-nél több pontot. Legalábbis én így látom, éppen azért mert a sok éves tapasztalat szerint a PO-ban az elit D tudja minimalizálni az elit O-t, s nem az elit O tudja megszórni és pontháborúra kényszeríteni az elit D-vel rendelkező csapatot. Legalábbis ez derül ki az NFL csevegőbe betett mintából, hogy mely csapatok nyertek SB-t)Soldados
Az nem.
De az igen, amit tud.
Hogy nem berovázva, fostosan tolunk a 4. negyedben egy 8 perces drive-ot, tele futásokkal. Beválallja a hosszú passzt, max lesz INT, de legalább megpróbáltuk, és újra megpróbálhatjuk 3&out után. És esetleg újra. És nem totyorgunk a zsebben 5-6-8 mp-ket, várva a sacket, és megpróbálunk úgy csinálni mint egy mr.cool qb, ésatöbbi, ésatöbbi.
Evidens, hogy a bajnoknak mindig elit védelme van. Nem is a vereségről beszélek globálisan, hanem a vereségben Brady szerepéről.
Mások is írták, ha azt vesszük, hogy 17 meccsből megnyertünk 14et, az fasza. Rebuilding évben szinte tökéletes. Egy PO vereség ténye elfogadható, pláne az idei Jets-től. (A 45-3 csak azt bizonyítja, hogy mindenkit el lehet kapni, és mi történik ha egy elit O-nak minden sikerül.) A vereség módja, benne Brady szerepe az, amiről én beszélek. És vegyük figyelembe, hogy egy nagy PO rutinnal rendelkező future HoF QB-ról beszélünk. Ő magához képest szerepelt le, nem globálisan, pláne nem, mint alapszakasz MVP.
Szerintem egyszerűen kiégett. Más szerint meg minden rendben van vele, csak volt egy rossz napja. Végtére is lesz még pár PO meccsünk, majd kiderül kinek van igaza. Nem halok bele, ha nem nekem.Sobri Jóska
Én azt nem értem, hogy szerinted Brady egy meccs alapján kiégett. Ezt még meg is érteném ha mondjuk szarul játszott volna az alapszakaszban. De nincs semmi értelme annak, hogy Brady az alapszakaszban pörög és benne van a tűz, aztán meg a rájátszásra hirtelen elalszik benne. Egyszerűen be kellene látni azt, hogy Brady nem isten. Tudom sokan örülnénk neki, de nem az. Ő is ember és ő is tud hibázni mint mindenki más. Erre láttunk most példát a Jets ellen. Előfordul az ilyen. Manning,Montana,Unitass,Young stb se nyert mindig a POban velük kapcsolatban mégse emlegette senki, hogy kiégtek. Vedd már észre, hogy lehet akármekkora király Brady egyedül nem tud meccset nyerni. Nem tud csodát tenni ha folyamatosan 2-3 védő van a nyakában. A Jets ellen olyan mértéküt betlizett az Offense fal mint tette azt a Giants ellen. Így azért nehéz. Én is idegbajt kaptam amikor láttam, hogy 6-7 másodpercet áll a zsebben és nem dobja, de nem láttuk, hogy akkor milyen szinten védekezett a Jets secondaryje. Én egyszer vagy kétszer láttam integető játékost maximum. Illetve volt jópár olyan dobás ahol az elkapó valamiért rossz oldalra fordult. Ebből nem tudjuk, hogy kinek a hibája. Egy meccs alapján ne ítéljük meg. persze lehet felhozni a Ravens elleni meccset, de azzal szembe megy az idei szezon. Szerinted így játszott volna egy kiégett QB? Mert sztem nem. Most hullámvölgyben van ami a POot illeti, de azért mégis csak Tom Bradyről beszélünk. Biztos vagyok benne, hogy fog ő még jól játszani.

Szerk: Az viszont látszik, hogy kurvára kellene szvsz egy mélységi célpont. Mert iylen helyzetekből mint a Jets elleni egy nagy játék tudott volna kimenteni.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.tmz.com/2011/01/18/laurence-maroney-denver-broncos-arrest-st-louis-guns-marijuanan-drugs-weed-car-cops-running-back-nfl-star/

itt még nem volt
nagy üzletet kötöttünk...
amúgy, most akkor a 4/2-t adtuk Branchért, vagy a 4/28-at? én utóbbira mertem volna mérget venni, de egyes helyek mockokban következetesen a 4/2-t írják

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát akkor már inkább a Steelers!
:/kookesz
Ááááá... nekik már 6 SB győzelmük van, nem kell tovább növelni az arcukat 😀 Az NFC oldaláról jövő két csapat inkább megérdemli a gyűrűt.mr nemo
Lehet furán hangzik, de ezerszer egy Jets SB győzelem, mint Steelers. Pont azért, mert 7 bajnoki cím más franchise-nál belátható időn belül nem lesz, illetve azért, mert akkor Roethlisberger ott lenne 3 gyűrűvel, mint Brady. Ez pedig... én nem tagadom, BB nagyon clutch, de azért képességekben ne hasonlítsuk már Bradyhez. És ez a kettő dolog nálam sokkal sokkal (sokkal!) durvább, mint mondjuk Rex Ryan szájtépése az után, hogy a csapata bajnok lett.
Nyilván ez így elég fura elgondolás, de a Jets, akkor sem a Steelers. Plusz egy esetleges Jets SB hozna egy nagyobb adag fant akikkel tök jól lehetne szájkaratézni 😀FeGa
hátha mellé behúzna a SB MVP cimet is 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát akkor már inkább a Steelers!
:/kookesz
Ááááá... nekik már 6 SB győzelmük van, nem kell tovább növelni az arcukat 😀 Az NFC oldaláról jövő két csapat inkább megérdemli a gyűrűt.mr nemo
Lehet furán hangzik, de ezerszer egy Jets SB győzelem, mint Steelers. Pont azért, mert 7 bajnoki cím más franchise-nál belátható időn belül nem lesz, illetve azért, mert akkor Roethlisberger ott lenne 3 gyűrűvel, mint Brady. Ez pedig... én nem tagadom, BB nagyon clutch, de azért képességekben ne hasonlítsuk már Bradyhez. És ez a kettő dolog nálam sokkal sokkal (sokkal!) durvább, mint mondjuk Rex Ryan szájtépése az után, hogy a csapata bajnok lett.
Nyilván ez így elég fura elgondolás, de a Jets, akkor sem a Steelers. Plusz egy esetleges Jets SB hozna egy nagyobb adag fant akikkel tök jól lehetne szájkaratézni 😀
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Hát akkor már inkább a Steelers!
:/kookesz
Ááááá... nekik már 6 SB győzelmük van, nem kell tovább növelni az arcukat 😀 Az NFC oldaláról jövő két csapat inkább megérdemli a gyűrűt.mr nemo
Nem tudom, hogy megérdemli-e jobban, mint bárki a négy közül, de az biztos, hogy kevés szimpatikusabb csapat van az NFL-ben, mint a Green Bay (persze a Pats közelébe sem ér más 😊). Nagyon örülnék az ő végső győzelmüknek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát akkor már inkább a Steelers!
:/kookesz
Ááááá... nekik már 6 SB győzelmük van, nem kell tovább növelni az arcukat 😀 Az NFC oldaláról jövő két csapat inkább megérdemli a gyűrűt.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És akkor itt el is érkeztünk oda, hogy miért mondtam, hogy ezzel a D-vel idén nagy csoda lett volna az SB-győzelem. És akkor egy másik tény: az idei PO-ban 28 szerzett pont a SEA-NO meccs kivételével minden esetben elég volt a W-hez. Mindezt a 28 pontot egy közepes O érte el a Pats D ellen. Ezért mondtam, hogy ez a sok. 21 szerzett ponttal lehet meccset nyerni a PO-ban, de 28 kapottal nagyon ritkán, olyan csapat ellen, mint a Jets, Steelers, Packs, Ravens - szinte lehetetlen a PO-ban.Soldados
Ezekben a számokban igazad van, de továbbra sem értem, hogy ezekből hogy lehet következtetni arra, hogy a Pats D idén nem volt kész a PO-ra, SB-re. Azért kaptak 28 pontot, mert nem voltak készek? Tavaly a Jets védelme volt a legjobb, és Indy-ben kaptak 30-at. A Packers védelme pedig bőven TOP5 volt (rushing: #1, passing: #5, total: #2), és ők meg 51 pontot kaptak Arizona-ban. Az ő védelmük se lett volna kész a PO-ra? Számtalan hasonló példát lehetne még sorolni. És az ellenkezőjére is, amikor egy gyenge D hirtelen "megembereli magát", és elkezd kevés pontot kapni a PO-ban. Nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne ahhoz, hogy az adott csapat védelme "kész-e" a győzelemre. Inkább múlik ez a formán, jól kielemzett ellenfélen, a jó ütemben hívott play-eken, és sok esetben egy-egy szerencsés/szerencsétlen playen.

És akár a szerencsés matchup-on is. Nincs olyan csapat az NFL-ben, legyen akármilyen védelme, amelyiknek ne lenne matchupban kevésbé passzoló ellenfele, nem is egy. Még a Steelersnek is. Állítom, hogy a Steelers jól járt, hogy nem a Pats-el (vagy a Colts-al) kell meccselnie a konferenciadöntőben, mert gyenge ill. nem "kész" védelmek ide vagy oda, azokon a meccseken neccesebb lenne a továbbjutásotok. És ha így van - márpedig így van - akkor megint nehezen értelmezhető, hogy hogyan lehet "nem kész" egy olyan csapat D-je, amelyik nagyobb eséllyel indult volna ellenetek vasárnap, mint a "kész" védelemmel bíró Jets...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak most olvastam vissza a párbeszédet (a meccs óta nem volt kedvem a focihoz). Gondolatok a D-ről:

Abban nem értek egyet Danna-val, hogy csak 1 passrusher kellene. Minimum 1 playmaker kell DE és OLB fronton is. Egy DE, aki Wilfork mellett a másik oldalt megoldja (és kb annyira lehetetlen ott kezdőnek lenni rookieként mint OLB-ként a Pats sémában, s Cunningham nem teljesített rosszul)... lehet, hogy Ty Warren alulértékelt, bár én ebben annyira nem hiszek (a másik Warren hiába volt idén megbízható, rá nem lehet jövőt építeni). A Deaderick, Pryor, Wright részlegből még Deaderick a leginkább DE... DE egyelőre nem mutatott olyat, ami elégnek tűnne. Kell valaki dominánsabb és ez lesz az első pick, ha lesz olyan aki tetszik a csapatnak.

OLB terén TBC sose lesz több egy jó cserénél, még jobb évében sem, és tartok tőle, hogy bár Ninkovich pozítív meglepetés volt, de ő sem jelent megoldást. Cunninghamnek viszont, ha elkerülik a sérülések jövőre olyan kiugró éve lesz mint Chungnak idén (igen még a sérülése ellenére is az volt). Ezt most leírtam, számon lehet kérni. ...Egyébként nem lepődnék meg ha 2 OLB-t is húznánk a drafton.

Azt illetően pedig, hogy Mayo-n kívül nem bíztató az LB sor... hát nem lehet mindenki ligaelit Pro-bowler, de Guyton szerintem idén is mutatta a fejlődés jeleit (must keep), és Spikes is csak jobb lesz jövőre... rendben lesz az az ILB poszt (plusz Fletcher as insurance policy).

S poszton Chung már klasszis kategóriába kukucskál, szerintem előrébb van mint Brandon "fake probowler" Vödör valaha is volt (persze Vödör arra pont jó, hogy megoldja a másik oldalt), s ilyen évzáró után fűteni fogja a bizonyítási vágy. Harmadiknak McGowen vagy Page is megteszi talán.

CB terén McCourty klasszis, és lehet szidni Butlert meg Arringtont, de fiatalok, és sok jó dolgot mutattak, HA visszatér Bodden a régi formájába, akkor nem kell CB.

Igenis van jövője a D#nek szinte biztos klasszis a Wilfork-Mayo-Chung-McCourty rész (ami már 4 a 11-ből) és még ott a potenciál LÁTHATÓAN egy-két játékosban.

Az O# helyzete már sokkal bonyolultabb!