New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hasonló történet zajlott a pályán, mint a Rams-Pats Super Bowlon, amikor Belichickék zavarták össze a dime felállásokkal, és nagyon jól szervezett zónával Martzéket. Pont az ellenkezőjét csinálták, mint az alapszakaszban. Nem a pass rushsal foglalkoztak, hanem az időzítéssel, és tudták, amint sikerül kizökkenteni őket a ritmusból jó esélyük van. Vannak játékosbeszámolók a meccsről, hogy mindenki futójátékért sikított az oldalvonalnál a fellazított box ellen, de Martz megmakacsolta magát, hogy így fogom őket legyőzni akkor is.

A Pats támadójáték ritmusa az első két támadás idején működött úgy, ahogy azt az alapszakaszban láttuk, de ehhez a szokásosnál több trükk kellett, Woodhead nagyon korai bevonása, Tate end around stb.

A Pats elkapók (WR, TE) bevallása szerint folyamatosan a szoros emberfogásra készültek, amit eddig mindig erőltetett ellenük Ryan, és emellett komoly blitz-áradat. Ennek pont az ellenkezője történt. 4 esetleg 3 emberes pass rush, sub csomagok, csak nagyon ritkán blitzek, de akkor jól időzítve. A Pats elkapók teljesen elvesztek a zónában (hiába volt két hét, másra készültek...). Ez többször látszódott, főleg amikor a fal véletlenül elég ideig tartott, hogy az első, második opció után, amikor már jött az "improvizáció" és Brady csúnyán túl lőtte Gronkot és Woodyt, mert az elkapó a védő irányába lépett vissza, hogy segítse irányítóját, Brady meg ösztönösen a védőtől távolabbi oldalra passzolt. Ezek után jött a sokat átkozott futójáték, mert valahogy haladni kellett, és akkor az egyetlen lehetséges lépés volt, hogy visszanyerjék a támadók a ritmust, és ezzel kibillenteni a Jets védelmet a komfort zónájából. Nagyon meglepődtem, - és igazából vhol ezért megérdemel egy vállonveregetést a Pats szurkolótábor 😊 - hogy nagyon jó lett volna ezen védő séma ellen egy hiteles mélységi célpont. Egy passzra emlékszem Tate irányába a pálya közepén, de nem volt pontos Brady/Tate nem ért oda időben.

Hogy ne csak Brady betliről, és nem létező védelemről legyen szó, a harmadik negyedben nagyon csúnya volt, hogy a második & 2-t illetve harmadik & 1-et nem tudták megoldani a futójátékkal egymás után. Azzal a futójátékkal, ami korábban olyan jól működött különösen az ellenfél gólvonalához közel egész évben.

Végül csak megemlítem a special teams coverage alakulatot, amelyik szintén adós maradt a nagy játékokkal. Talán Slaternek volt egyszer lehetősége, hogy 1-yardon tartsa az támadókat, de touchback lett belőle.

A tanulság ugyanaz, mint a Giants elleni Super Bowl után. Arra kell törekedni, hogy a csapat játéka ne kizárólag a pass protection minőségétől, és Brady közel hibátlan játékán múljon. MErt ha egy olyan irányító, akit meccsenként jó ha átlagban egyszer megütnek hirtelen hiteket és ütéseket kap egymás után minden drive-ban, akkor bármennyire profi is, az ki tudja zökkenteni, és az egész támadósort el tudja bizonytalanítani. 2007 óta történt már pozitív változás, de még mindig van tennivaló a labda mindkét oldalán, és ST-ben is.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A project C/G szerintem kevés lenne. Az OL-ban sok a kérdőjel: Mankins marad-e, meg tudja-e tartani a csapat (vagy meg akarja-e), Neal valószínűleg visszavonul (lehet, hogy rosszul tudom. De ha marad, a menetrendszerű sérülések sem biztos, hogy a PO-ban lehet építeni rá.).
Light sem mindig állt a helyzet magaslatán idén. Koppen és Vollmer biztos pontnak tűnik.
Kaczur felépül a sérülésből (ő sem fiatal és tud megbízhatatlan is lenni, legalábbis én nem mindig vagyok kibékülve vele).

Akkor az idei kezdőből kiindulva a legrosszabb esetben lehet:
Vollmer - Connoly - Koppen - Wendell - Kaczur.
Hát izé... így előre nem a legmegnyugtatóbb számomra.

Összegezve én örülnék neki, ha a drafton BB behúzna egy azonnal bevethető OG/OT-t vagy mindkettőt (Vollmer, Oher, Pouncey kaliberűt). Persze az edzői stáb látja a potenciált a project játékosokban, de nekem így előre gondolkozva az O#-ben az O-line a legaggasztóbb.Gogo
Light szinte tuti marad és ez az éve sokkal jobb volt mint a tavalyi. Mankinst agyba-főbe dicsérte BB (magához képest), vagy sikerül szerzödtetni hosszútávon vagy megy majd a tag.

Szerintem jövőre egy Light, Mankins, Koppen, Kaczur/Connoly, Wollmer támadófal lesz.
Persze az O-line-t mindig erősíteni kell és örülnék is egy korai O embernek.

Más: a draftszakik mit gondolnak JJ Wattról?zinedine5
Én hétfő írtam, hogy szerintem az OL-t kéne az első 4 pickből kettővel megerősíteni.
Gyakorlatilag 4 ember kérdőjeles az 5-ből, egy pedig IR-ről jön vissza.

Mankins-re mindenképpen szükség lenne.
Vollmer-Mankins-Koppen(?)-Neal/Connolly(?)-Kaczur
Szerintem egy OG/C kéne, aki azonnal bevethető, és egy OT is jól jönne.
Koppen és Neal már nem megnyugtató megoldás, Connolly pedig sokkal gyengébb volt RG poszton, mint LG poszton.

A 4 első pick nálam:
OL; DE/OLB; WR; OL

A DL-ünk pedig Warren-Wilfork-Warren kezdővel azért nem mutatna rosszul.
Sub rusher: Wright, Pryor
Depth: Brace, Deadrick, Love
Ez azért több mint megnyugatót, 8-an meg úgysem mennek a roster-re.Sinisa
+1
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
A project C/G szerintem kevés lenne. Az OL-ban sok a kérdőjel: Mankins marad-e, meg tudja-e tartani a csapat (vagy meg akarja-e), Neal valószínűleg visszavonul (lehet, hogy rosszul tudom. De ha marad, a menetrendszerű sérülések sem biztos, hogy a PO-ban lehet építeni rá.).
Light sem mindig állt a helyzet magaslatán idén. Koppen és Vollmer biztos pontnak tűnik.
Kaczur felépül a sérülésből (ő sem fiatal és tud megbízhatatlan is lenni, legalábbis én nem mindig vagyok kibékülve vele).

Akkor az idei kezdőből kiindulva a legrosszabb esetben lehet:
Vollmer - Connoly - Koppen - Wendell - Kaczur.
Hát izé... így előre nem a legmegnyugtatóbb számomra.

Összegezve én örülnék neki, ha a drafton BB behúzna egy azonnal bevethető OG/OT-t vagy mindkettőt (Vollmer, Oher, Pouncey kaliberűt). Persze az edzői stáb látja a potenciált a project játékosokban, de nekem így előre gondolkozva az O#-ben az O-line a legaggasztóbb.Gogo
Light szinte tuti marad és ez az éve sokkal jobb volt mint a tavalyi. Mankinst agyba-főbe dicsérte BB (magához képest), vagy sikerül szerzödtetni hosszútávon vagy megy majd a tag.

Szerintem jövőre egy Light, Mankins, Koppen, Kaczur/Connoly, Wollmer támadófal lesz.
Persze az O-line-t mindig erősíteni kell és örülnék is egy korai O embernek.

Más: a draftszakik mit gondolnak JJ Wattról?zinedine5
Én hétfő írtam, hogy szerintem az OL-t kéne az első 4 pickből kettővel megerősíteni.
Gyakorlatilag 4 ember kérdőjeles az 5-ből, egy pedig IR-ről jön vissza.

Mankins-re mindenképpen szükség lenne.
Vollmer-Mankins-Koppen(?)-Neal/Connolly(?)-Kaczur
Szerintem egy OG/C kéne, aki azonnal bevethető, és egy OT is jól jönne.
Koppen és Neal már nem megnyugtató megoldás, Connolly pedig sokkal gyengébb volt RG poszton, mint LG poszton.

A 4 első pick nálam:
OL; DE/OLB; WR; OL

A DL-ünk pedig Warren-Wilfork-Warren kezdővel azért nem mutatna rosszul.
Sub rusher: Wright, Pryor
Depth: Brace, Deadrick, Love
Ez azért több mint megnyugatót, 8-an meg úgysem mennek a roster-re.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj Soldi, h ott megyünk el egymás ellen, h te a Jets elleni ütött-kopott, ezer sebből vérző védelemből indulsz ki, én meg a játékosállományunkból. Nagyon messze van a kettő egymástól...Danna
Ezzel egyet is értek. De amit idén nyújtott a D, az kevés. Én mindössze ennyit mondtam. Ennek okai lehetnek a sérülések. De ettől még az idei, EGÉSZ ÉVES produkció sztem nagyon kevés volt.

Az egyszem OLB needet én keveslem. Ne haragudj, de én (Mayót leszámítva) nem ájulok el az LB-corptól, a S-párostól, de még DL-től sem. De!!! Ez egy rettenetesen fiatal egység. Tehát minden, amit mondok, a jelenre vonatkozik. De hogy fejlődik-e annyit ez a sok fiatal játékos, hogy kinője magát a D, azt nem tudhatjuk. De ha a Pats SB-t akar, ahhoz kellene 1-2 klasszis még a D-be, vagy hogy a fiatalokból 2-3 klasszissá nője ki magát. Erről 1 év után nem mondanék végítéletet, csak annyit, hogy annyira én nem vagyok bizakodó, mint Te. De ez teljesen szubjektív, és nem is mondom, hogy nem történik meg az a fejlődés, amit Te vársz és remélsz.

De a lényeg, hogy a D-nek sokat kell fejlődnie, mert vannak nagyon rémisztő számok, ráadásul igencsak meghatározó mutatókban.Soldados
A Warren-Bodden-McGowen trió speciel kereken 0, azaz NULLA percet játszott az alapszakaszban. Ilyen szinten megítélhetetlen h mire lettek volna képesek együtt, de nem gondolom h kevesebbre mint amit végül sikerült mutatnia a cseréknek...

És még annyit h engem baromira nem érdekelnek a számok, SEMMIT nem jelentenek. Ott van a Chargers a legjobb példának erre... Felőlem szerezhetik a legtöbb yardot ellenünk, kb. kitörölhetik vele a hátsójukat ha pontot meg nem enged a védelem belőle... abban pedig már idén sem voltunk rosszak...Danna
Azért azt látni kell, hogy nem is olyan számokat hoztam, hogy yd/game pass yd/game, rush yd/game. Ezek a legsemmitmondóbb számok. Nem is ilyeneket hoztam.

De remélem, annyit azért látsz, hogy nem bántó, rossz szándékkal írtam, amit írtam. Az meg a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy Steelers-szurkolónak magasabbak az elvárásai a D-vel, mint egy Pats/Colts-fannak, mint ahogy az is a legtermészetesebb dolog, hogy magasabbak az elvárásai egy Pats/Colts-fannak az O terén, mint egy Steelers-fannak. 😊

Amúgy NFL csevegőben is volt erről szó és a vki által oda betett statokból is látszik, sok jobb esélyed PO-ra TOP10 D-vel, mint TOP10 O-val, illetve az SB-győzelemre TOP5 D-vel, mint TOP5 O-val. Többek között ezért mondtam, hogy a Pats 2010-es D-je nem volt kész az SB-re. De ennek okát nem firtattam, az éppenéggel lehet a sok sérülés is.

Sobri: az meg nem elvárható szint, főleg nem a Jets D-je ellen, amit Brady az alapszakaszban nyújtott. (Ha lehet ne a 45-3 legyen ez ellen az érv, az egy nagyon más meccs volt, azon max a csoportgyőzelem múlott, ez viszont élet-halál meccs volt, a PO-ban ritkán enged egy jó D 25-nél több pontot. Legalábbis én így látom, éppen azért mert a sok éves tapasztalat szerint a PO-ban az elit D tudja minimalizálni az elit O-t, s nem az elit O tudja megszórni és pontháborúra kényszeríteni az elit D-vel rendelkező csapatot. Legalábbis ez derül ki az NFL csevegőbe betett mintából, hogy mely csapatok nyertek SB-t)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha valakinek van kedve még a meccsről (és a Jetsről) olvasni:
Strength in numbers help Jets contain Brady (ProFootballWeekly)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
most nem azért, de szerintem abszolút nem reklamált sokat idén, tavaly inkább, de akkor előtte ott volt az acl szakadás, úgy kicsit érthetőbb

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha az O hozza a szokásos teljesítményét, ahhoz tökéletesen passzol ez a D.
Nem lehet egy csapat mindenben No.1.
Így van kitalálva ez a liga.
Ha idén SB-t nyertünk volna, akkor senki sem döbben le rajta, hogy: "nahát, ezzel a D-vel?!?!".
Felesleges a D-t ekézni. Sok volt a sérült, fiatalok voltak, nem rajtuk múlt.

A szezonban zseniális Brady-n múlt, a homály passzain, hogy hagyta magát sackelni, percekig totyorgott, fostosan játszott, nem volt clutch, nem volt cool, nem volt vezér, visszavetették a dropok, sorolhatnám.
Ez a 7 pont különbség.
Lehet védeni Brady-t azzal, hogy kurva jó volt az alapszakaszban. Az volt. De vasárnap meg saját maga árnyéka volt.
Egy ikontól, egy csodairányítótól nem azt várja el az ember, vagyis én nem azt várom el, hogy döntsön meg minden rekordot -ami persze önbizalom szempontjából jó-, hanem azt, hogy ne rajta múljon egy sorsdöntő ki-ki meccs.
Lehet ezt ismét úgy értelmezni, hogy akkor máris mehet a kukába, vagy azt hinni, hogy én nem értéklem az eddigi érdemeit, vagy az idei alapszakaszt, pedig nem erről van szó.Sobri Jóska
és is ezt a Tomit láttam - mondjuk az igaz, hogy elég flusztrált volt az alapszakaszban, lásd a folyamatos reklamálást. S most meg is jött hozzá a blokk.
Azt mondom, szar volt a playhivás a futásokra és nulla hosszúpasszkisérletre. De kellett volna hivni, hogy fellazitsa a boxot, mert nagyon be volt tömörülve a Jets. Tehát közrejátszik az INT, a fosás a zsáktól - minden. A kérdés az hogy ehhez mi a retkes valagért nem hiv Tate-re, vagy akkor minek zargatta el Mosst, Deion nem tudott meglépni (régijó rozsdás). És most lehet kapaszkodni, Tomi hivta be futásra a playeket, szerintem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szerintem jövőre egy Light, Mankins, Koppen, Kaczur/Connoly, Wollmer támadófal lesz.
Persze az O-line-t mindig erősíteni kell és örülnék is egy korai O embernek.zinedine5
Ez így okésnak tűnik. Azt én is tartom, hogy egy O-lineman jó lenne a korai körökben.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
A project C/G szerintem kevés lenne. Az OL-ban sok a kérdőjel: Mankins marad-e, meg tudja-e tartani a csapat (vagy meg akarja-e), Neal valószínűleg visszavonul (lehet, hogy rosszul tudom. De ha marad, a menetrendszerű sérülések sem biztos, hogy a PO-ban lehet építeni rá.).
Light sem mindig állt a helyzet magaslatán idén. Koppen és Vollmer biztos pontnak tűnik.
Kaczur felépül a sérülésből (ő sem fiatal és tud megbízhatatlan is lenni, legalábbis én nem mindig vagyok kibékülve vele).

Akkor az idei kezdőből kiindulva a legrosszabb esetben lehet:
Vollmer - Connoly - Koppen - Wendell - Kaczur.
Hát izé... így előre nem a legmegnyugtatóbb számomra.

Összegezve én örülnék neki, ha a drafton BB behúzna egy azonnal bevethető OG/OT-t vagy mindkettőt (Vollmer, Oher, Pouncey kaliberűt). Persze az edzői stáb látja a potenciált a project játékosokban, de nekem így előre gondolkozva az O#-ben az O-line a legaggasztóbb.Gogo
Light szinte tuti marad és ez az éve sokkal jobb volt mint a tavalyi. Mankinst agyba-főbe dicsérte BB (magához képest), vagy sikerül szerzödtetni hosszútávon vagy megy majd a tag.

Szerintem jövőre egy Light, Mankins, Koppen, Kaczur/Connoly, Wollmer támadófal lesz.
Persze az O-line-t mindig erősíteni kell és örülnék is egy korai O embernek.

Más: a draftszakik mit gondolnak JJ Wattról?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Amit Danna leírt, az teljesen elfogadható! Én személy szerint úgy érzem/gondolom, hogy ebbe a csapatba a drfatról kellene:
1. DE 2. CB(Arrington/Butler helyet 3rd-nak) 3. OLB (Főleg olyan aki a coverben TE, vagy Slot WR ellen is jó, nem csak passrsuhban) 4. C/G akár project is 5. RT/LT attól függg mi lesz Light-al 6. Valamint egy magas, gyors biztoskezű WR(mert Tate nem igazán labadbiztos)Justicar
A project C/G szerintem kevés lenne. Az OL-ban sok a kérdőjel: Mankins marad-e, meg tudja-e tartani a csapat (vagy meg akarja-e), Neal valószínűleg visszavonul (lehet, hogy rosszul tudom. De ha marad, a menetrendszerű sérülések sem biztos, hogy a PO-ban lehet építeni rá.).
Light sem mindig állt a helyzet magaslatán idén. Koppen és Vollmer biztos pontnak tűnik.
Kaczur felépül a sérülésből (ő sem fiatal és tud megbízhatatlan is lenni, legalábbis én nem mindig vagyok kibékülve vele).

Akkor az idei kezdőből kiindulva a legrosszabb esetben lehet:
Vollmer - Connoly - Koppen - Wendell - Kaczur.
Hát izé... így előre nem a legmegnyugtatóbb számomra.

Nem tudom, az idei project OL játékosok közül stabil kezdővé tud válni valaki úgy, hogy nem romlik a hatékonyság. (LeVoir, Wendell, Orhnberger)
Ojinnaka nem tűnt valami nagy erősítésnek idén.

Összegezve én örülnék neki, ha a drafton BB behúzna egy azonnal bevethető OG/OT-t vagy mindkettőt (Vollmer, Oher, Pouncey kaliberűt). Persze az edzői stáb látja a potenciált a project játékosokban, de nekem így előre gondolkozva az O#-ben az O-line a legaggasztóbb.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs itt valahol egy mellőz gomb?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Ha az O hozza a szokásos teljesítményét, ahhoz tökéletesen passzol ez a D.
Nem lehet egy csapat mindenben No.1.
Így van kitalálva ez a liga.
Ha idén SB-t nyertünk volna, akkor senki sem döbben le rajta, hogy: "nahát, ezzel a D-vel?!?!".
Felesleges a D-t ekézni. Sok volt a sérült, fiatalok voltak, nem rajtuk múlt.

A szezonban zseniális Brady-n múlt, a homály passzain, hogy hagyta magát sackelni, percekig totyorgott, fostosan játszott, nem volt clutch, nem volt cool, nem volt vezér, visszavetették a dropok, sorolhatnám.
Ez a 7 pont különbség.
Lehet védeni Brady-t azzal, hogy kurva jó volt az alapszakaszban. Az volt. De vasárnap meg saját maga árnyéka volt.
Egy ikontól, egy csodairányítótól nem azt várja el az ember, vagyis én nem azt várom el, hogy döntsön meg minden rekordot -ami persze önbizalom szempontjából jó-, hanem azt, hogy ne rajta múljon egy sorsdöntő ki-ki meccs.
Lehet ezt ismét úgy értelmezni, hogy akkor máris mehet a kukába, vagy azt hinni, hogy én nem értéklem az eddigi érdemeit, vagy az idei alapszakaszt, pedig nem erről van szó.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
szerintem, ha mindenki egészséges, azért a
Ty Warren, Wilfork, X (mondjuk G. Warren jó volt, Wright sackleaderünk lett..., de Pyor és Deadrick se vészes), szal én a DL-t abszolút korrektnek tartom
Mayo nagyon nagy állat, de mellett azért Spikes sem ártott, Guyton passz-szituációkban egész sokat tud hozzátenni, és Cunningham se volt rossz, ide tényleg kéne egy kurva jó olb, de ilb poszton szerintem nem állunk azért rosszul
Bodden, McCourty több mint megfelelő kezdő, ide jöhetne egy 3. számú és az Arrington/Butler kettősből még valamelyik maradhat max
Chung elég korrekt S lesz, Vödör és McGowan, Sandersszel és ha marad Page-dzsel, elég korrekt lesz ez is, amint lesz egy normális PR, ahhoz viszont egy jó OLB mindenképpen kell, a többi nem olyan nagy gond
szerintemWyatt
A fallal tényleg nincsenek nagy gondok. De még mindig adott a kérdés,hogy ki veszi magához a vezért szerepét?
Chung az év első részében szerintem megfelelt egy elvárásnak, ami egy Rodney2.0 típusú játékossá kalibrálná.
McC-re leszek kíváncsi,hogy mentalitásban tudja-e magával vinni a többieket. Teljesítményével igen, azt láttuk.
Mayo a legjobb D# emberünk. De ő nem igazi vezér, a szó legszélesebb jelentésében.
Esetlegesen egy elit OLB tölthetné még be ezt a szerepkört, de újonctól nehéz elvárni, piacon pedig nem hiszem ,hogy találunk ilyet.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Rebuilding ide vagy oda, amilyen lendületben volt a csapat az alapszakasz végén, az nem egy ilyen playoffmeccset ígért.Gogo
Ez még nem ok arra hogy, szidjuk a csapatot 😊 és igenis rebuilding évnek kiváló volt. Kicsit meg kell próbálni az érem második oldalát is nézni 😊nDRo
Félreértesz, nem akartam szidni a csapatot, csak a fentivel indokoltam, hogy miért volt nekem a várhatónál nagyobb csalódás a vereség. (Na meg persze az ellenfél miatt is.)
A csoport stabilan megvolt, jövőre ez a szezon jó alap lehet, és bízhatunk benne, hogy megpróbálják a legvékonyabb helyeken kicsit feljavítani a teljesítményt, szintén lehet a playoffra tervezni.Gogo
Nem is rád gondoltam 😛
nDRo
Az idézés miatt gondoltam, hogy rám gondolsz 😛

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az a baj Soldi, h ott megyünk el egymás ellen, h te a Jets elleni ütött-kopott, ezer sebből vérző védelemből indulsz ki, én meg a játékosállományunkból. Nagyon messze van a kettő egymástól...Danna
Ezzel egyet is értek. De amit idén nyújtott a D, az kevés. Én mindössze ennyit mondtam. Ennek okai lehetnek a sérülések. De ettől még az idei, EGÉSZ ÉVES produkció sztem nagyon kevés volt.

Az egyszem OLB needet én keveslem. Ne haragudj, de én (Mayót leszámítva) nem ájulok el az LB-corptól, a S-párostól, de még DL-től sem. De!!! Ez egy rettenetesen fiatal egység. Tehát minden, amit mondok, a jelenre vonatkozik. De hogy fejlődik-e annyit ez a sok fiatal játékos, hogy kinője magát a D, azt nem tudhatjuk. De ha a Pats SB-t akar, ahhoz kellene 1-2 klasszis még a D-be, vagy hogy a fiatalokból 2-3 klasszissá nője ki magát. Erről 1 év után nem mondanék végítéletet, csak annyit, hogy annyira én nem vagyok bizakodó, mint Te. De ez teljesen szubjektív, és nem is mondom, hogy nem történik meg az a fejlődés, amit Te vársz és remélsz.

De a lényeg, hogy a D-nek sokat kell fejlődnie, mert vannak nagyon rémisztő számok, ráadásul igencsak meghatározó mutatókban.Soldados
A Warren-Bodden-McGowen trió speciel kereken 0, azaz NULLA percet játszott az alapszakaszban. Ilyen szinten megítélhetetlen h mire lettek volna képesek együtt, de nem gondolom h kevesebbre mint amit végül sikerült mutatnia a cseréknek...

És még annyit h engem baromira nem érdekelnek a számok, SEMMIT nem jelentenek. Ott van a Chargers a legjobb példának erre... Felőlem szerezhetik a legtöbb yardot ellenünk, kb. kitörölhetik vele a hátsójukat ha pontot meg nem enged a védelem belőle... abban pedig már idén sem voltunk rosszak...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem, ha mindenki egészséges, azért a
Ty Warren, Wilfork, X (mondjuk G. Warren jó volt, Wright sackleaderünk lett..., de Pyor és Deadrick se vészes), szal én a DL-t abszolút korrektnek tartom
Mayo nagyon nagy állat, de mellett azért Spikes sem ártott, Guyton passz-szituációkban egész sokat tud hozzátenni, és Cunningham se volt rossz, ide tényleg kéne egy kurva jó olb, de ilb poszton szerintem nem állunk azért rosszul
Bodden, McCourty több mint megfelelő kezdő, ide jöhetne egy 3. számú és az Arrington/Butler kettősből még valamelyik maradhat max
Chung elég korrekt S lesz, Vödör és McGowan, Sandersszel és ha marad Page-dzsel, elég korrekt lesz ez is, amint lesz egy normális PR, ahhoz viszont egy jó OLB mindenképpen kell, a többi nem olyan nagy gond
szerintem

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
És utoljára: nem Brady eddig elért eredményeit, se nem képességeit látom máshogy, hanem a kiélezett szitukban való clutch player-ségét.Sobri Jóska
Akkor ezzel a meglátásoddal - ha elfogadjuk a megközelítésedet - legalább 4-5 évet elkéstél...peterk2005
Nem késtem el, mert nem most találtam ezt ki, írtam ezt már korábban is, csak gondolom elsiklottál fölötte.
Semmi újat nem mondtam most, amit tavaly ne mondtam volna. Viszont azt 1 meccs után nem lehet mondani, hogy ez a kiégés tendencia lenne. Kellett hozzá még pár meccs, hogy ne 1 meccs utáni általánosítás legyen.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj Soldi, h ott megyünk el egymás ellen, h te a Jets elleni ütött-kopott, ezer sebből vérző védelemből indulsz ki, én meg a játékosállományunkból. Nagyon messze van a kettő egymástól...Danna
Ezzel egyet is értek. De amit idén nyújtott a D, az kevés. Én mindössze ennyit mondtam. Ennek okai lehetnek a sérülések. De ettől még az idei, EGÉSZ ÉVES produkció sztem nagyon kevés volt.

Az egyszem OLB needet én keveslem. Ne haragudj, de én (Mayót leszámítva) nem ájulok el az LB-corptól, a S-párostól, de még DL-től sem. De!!! Ez egy rettenetesen fiatal egység. Tehát minden, amit mondok, a jelenre vonatkozik. De hogy fejlődik-e annyit ez a sok fiatal játékos, hogy kinője magát a D, azt nem tudhatjuk. De ha a Pats SB-t akar, ahhoz kellene 1-2 klasszis még a D-be, vagy hogy a fiatalokból 2-3 klasszissá nője ki magát. Erről 1 év után nem mondanék végítéletet, csak annyit, hogy annyira én nem vagyok bizakodó, mint Te. De ez teljesen szubjektív, és nem is mondom, hogy nem történik meg az a fejlődés, amit Te vársz és remélsz.

De a lényeg, hogy a D-nek sokat kell fejlődnie, mert vannak nagyon rémisztő számok, ráadásul igencsak meghatározó mutatókban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
akkor vissza is tértünk az eredeti porbélánkhoz, hogy kin is ment el ez a vonatsutianap
Ugyanezen mosolyogtam magamban.zinedine5
Egyezzünk meg abban, h mind a kettőn 😉
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
akkor vissza is tértünk az eredeti porbélánkhoz, hogy kin is ment el ez a vonatsutianap
Ugyanezen mosolyogtam magamban.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Danna... Nem, egyáltalán nem érzem magam igazságtalannak. Én idei évről beszélek csak. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, ki tudja. Lehet igazad lesz. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs jövője az egységnek. Én csak azt mondtam, hogy IDÉN (még)nem volt elég jó ehhez. Sőt azt sem írtam, hogy kilátástalan lett volna a D. Azt írtam, hogy átlagos, vagy picit átlagon aluli volt és erre hoztam olyan értékmérő statokat, amelyben IDÉN a liga alsó negyedébe tartozott a Pats DSoldados
😊 Kellemes altató mese volt ez a vita. 😊

Mindenben Szeszével értek egyet. És sztem a sok-sok dolog között, amit leírt és amivel én is mindenben egyetértek, volt egy nagyon fontos félmondat: amíg ilyen ergya a D, addig nem lesz SB. Ha Brady, ha Tebow, ha kiégett, ha nem égett ki. Az alapszakasz másik kávéház, ott lehet 40 pontokat csinálni, villogni és nyerni. De a PO-ban ilyen nincs, legalábbis SB-ig nem lehet így eljutni.

Egy átlagos O írt rátok 28 pontot. Megengedhetetlen.

Mondjatok egy SB-győztest, akinek szar volt a D-je. Még az általatok átkozott Coltsé is jobb volt, mert a PO-ra visszatért Sanders és varázsütésre meg tudták állítani a futást. Tudom, tudom, közhelyes, de Defense wins the Championship. És a régi nagy Pats-dinasztiának is így sikerült 3 gyűrűt nyerni. Persze Brady akkor clutch volt, de Bruschiék nélkül lehúzhatta volna a rolót, mert Bruschiéknak köszönhette, hogy clutch lehetett.

Amíg ez a D van, no chance az SB-re szerény véleményem szerint. (Nem kell nekem esni, nem rosszból írtam, nem is hiszem, hogy bántót írtam volna, csak a véleményemet osztottam meg veletek.) Építsetek D-t és akkor Brady ismét clutch lehet, amíg ez a romhalmaz van, addig Isten is kevés lenne, amikor a PO-ban feltüzelt, habzó szájú Defense-k vonulnak ki a pályára. Érdemes megnézni a 4 állva maradt csapat D-jét.Soldados
magyarázd már meg nekem légyszi akkor h ezt hogy értetted? mert én továbbra is tartom h csak 1 pass rusher kell... 1 játékos pedig nem építés és attól még ez a D ez a D marad... ez a D már fel van építve, egyetlen egy hiányzó darabka kell és abszolút rendben is lesz!!Danna
Arra azért van egy fogadásom, h ha szereztek egy jó pass-rushert akkor sem lesztek elit D a következő két évben. A rengeteg INT amit szereztetek mellesleg nem kis mértékben köszönhető annak, h az offensetek miatt (amire mellesleg szintén van egy fogadásom, h jövőre vissza fog esni ebből a fantasztikus teljesítményből, mert sztem irreálisan jól szerepeltek idén) folyamatosan vezettétek a meccsek nagy részét, tehát tulképp ezt a jó mutatót is jelentős részben az offense-nek köszönheti a D.Szesze
akkor vissza is tértünk az eredeti porbélánkhoz, hogy kin is ment el ez a vonat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Arra azért van egy fogadásom, h ha szereztek egy jó pass-rushert akkor sem lesztek elit D a következő két évben. A rengeteg INT amit szereztetek mellesleg nem kis mértékben köszönhető annak, h az offensetek miatt (amire mellesleg szintén van egy fogadásom, h jövőre vissza fog esni ebből a fantasztikus teljesítményből, mert sztem irreálisan jól szerepeltek idén) folyamatosan vezettétek a meccsek nagy részét, tehát tulképp ezt a jó mutatót is jelentős részben az offense-nek köszönheti a D.Szesze
Erre majd az idő megadja a választ...
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ebben hol van az, hogy jövőre is ilyen lesz a D? Fejlődni kell, mert amíg ez a D teljesítmény marad, addig szvsz nem lesz újabb SB.

És én azért keveslem az egyszem OLB-t, amit Te írsz. Szvsz kellene más is, illetve hogy a fiatalok fejlődjenek, mert ez a 3rd down mutató (plusz még azok az idényre vonatkozó statok, amiket betettem korábban) megengedhetetlen. Hogy ez a fejlődés bekövetkezik-e, nem tudom. Nem írtam, hogy nem, de azt se állítanám, hogy feltétlen bekövetkezik. Akik nekem tetszenek a jelenlegi D-ből: Mayo, Wilfork, Chung és McCourty (plusz Bodden, ha szegény nem IR-en lett volna). Hogy a többi újonc és másodéves elő tud-e lépni playmakerré, vezérré, az a jövő zenéje. Ebben nem is foglalnék állást, nem tudhatom.Soldados
Na várj, asszem akkor én vhol lemaradtam az egész NFL-t illetően... ezek szerint akkor minden meccsre új D-t kell építeni?! Mert h te ezt írtad h építsünk új D-t, mert amíg ez van, addig nem jutunk sehova, mert ez egy romhalmaz.

Ty Warrennel mi bajod van? A kezdőbe pedig csak annyi kell, akár hiszed, akár nem. Visszajön Ty, Brace és Wright nagyon jó volt még a falban, McGowan volt tavaly a legjobb S-nk (még Vödör mellett is, aki azért tavaly nem volt rossz), ő Chung-al brutál jó S párost alkothatnak, plusz ugye Bodden + McCourty és máris másképp néz ki a védelem. Vödör mehet cserének. Ezért írtam h kéne egy átlagos CB csere még, és az idei évből kiindulva sosem lehet elég DE-d. A Bills ellen az a Cohen kezdett, aki senkinek se kellett, szerdán leigazoltuk és vasárnap már kezdő volt... ennyire álltunk csak jól ezen a poszton, ezt vhogy senki sem veszi figyelembe amikor a védelmünket minősíti.

Az a baj Soldi, h ott megyünk el egymás ellen, h te a Jets elleni ütött-kopott, ezer sebből vérző védelemből indulsz ki, én meg a játékosállományunkból. Nagyon messze van a kettő egymástól...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Danna... Nem, egyáltalán nem érzem magam igazságtalannak. Én idei évről beszélek csak. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, ki tudja. Lehet igazad lesz. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs jövője az egységnek. Én csak azt mondtam, hogy IDÉN (még)nem volt elég jó ehhez. Sőt azt sem írtam, hogy kilátástalan lett volna a D. Azt írtam, hogy átlagos, vagy picit átlagon aluli volt és erre hoztam olyan értékmérő statokat, amelyben IDÉN a liga alsó negyedébe tartozott a Pats DSoldados
😊 Kellemes altató mese volt ez a vita. 😊

Mindenben Szeszével értek egyet. És sztem a sok-sok dolog között, amit leírt és amivel én is mindenben egyetértek, volt egy nagyon fontos félmondat: amíg ilyen ergya a D, addig nem lesz SB. Ha Brady, ha Tebow, ha kiégett, ha nem égett ki. Az alapszakasz másik kávéház, ott lehet 40 pontokat csinálni, villogni és nyerni. De a PO-ban ilyen nincs, legalábbis SB-ig nem lehet így eljutni.

Egy átlagos O írt rátok 28 pontot. Megengedhetetlen.

Mondjatok egy SB-győztest, akinek szar volt a D-je. Még az általatok átkozott Coltsé is jobb volt, mert a PO-ra visszatért Sanders és varázsütésre meg tudták állítani a futást. Tudom, tudom, közhelyes, de Defense wins the Championship. És a régi nagy Pats-dinasztiának is így sikerült 3 gyűrűt nyerni. Persze Brady akkor clutch volt, de Bruschiék nélkül lehúzhatta volna a rolót, mert Bruschiéknak köszönhette, hogy clutch lehetett.

Amíg ez a D van, no chance az SB-re szerény véleményem szerint. (Nem kell nekem esni, nem rosszból írtam, nem is hiszem, hogy bántót írtam volna, csak a véleményemet osztottam meg veletek.) Építsetek D-t és akkor Brady ismét clutch lehet, amíg ez a romhalmaz van, addig Isten is kevés lenne, amikor a PO-ban feltüzelt, habzó szájú Defense-k vonulnak ki a pályára. Érdemes megnézni a 4 állva maradt csapat D-jét.Soldados
magyarázd már meg nekem légyszi akkor h ezt hogy értetted? mert én továbbra is tartom h csak 1 pass rusher kell... 1 játékos pedig nem építés és attól még ez a D ez a D marad... ez a D már fel van építve, egyetlen egy hiányzó darabka kell és abszolút rendben is lesz!!Danna
Arra azért van egy fogadásom, h ha szereztek egy jó pass-rushert akkor sem lesztek elit D a következő két évben. A rengeteg INT amit szereztetek mellesleg nem kis mértékben köszönhető annak, h az offensetek miatt (amire mellesleg szintén van egy fogadásom, h jövőre vissza fog esni ebből a fantasztikus teljesítményből, mert sztem irreálisan jól szerepeltek idén) folyamatosan vezettétek a meccsek nagy részét, tehát tulképp ezt a jó mutatót is jelentős részben az offense-nek köszönheti a D.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Danna... Nem, egyáltalán nem érzem magam igazságtalannak. Én idei évről beszélek csak. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, ki tudja. Lehet igazad lesz. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs jövője az egységnek. Én csak azt mondtam, hogy IDÉN (még)nem volt elég jó ehhez. Sőt azt sem írtam, hogy kilátástalan lett volna a D. Azt írtam, hogy átlagos, vagy picit átlagon aluli volt és erre hoztam olyan értékmérő statokat, amelyben IDÉN a liga alsó negyedébe tartozott a Pats DSoldados
😊 Kellemes altató mese volt ez a vita. 😊

Mindenben Szeszével értek egyet. És sztem a sok-sok dolog között, amit leírt és amivel én is mindenben egyetértek, volt egy nagyon fontos félmondat: amíg ilyen ergya a D, addig nem lesz SB. Ha Brady, ha Tebow, ha kiégett, ha nem égett ki. Az alapszakasz másik kávéház, ott lehet 40 pontokat csinálni, villogni és nyerni. De a PO-ban ilyen nincs, legalábbis SB-ig nem lehet így eljutni.

Egy átlagos O írt rátok 28 pontot. Megengedhetetlen.

Mondjatok egy SB-győztest, akinek szar volt a D-je. Még az általatok átkozott Coltsé is jobb volt, mert a PO-ra visszatért Sanders és varázsütésre meg tudták állítani a futást. Tudom, tudom, közhelyes, de Defense wins the Championship. És a régi nagy Pats-dinasztiának is így sikerült 3 gyűrűt nyerni. Persze Brady akkor clutch volt, de Bruschiék nélkül lehúzhatta volna a rolót, mert Bruschiéknak köszönhette, hogy clutch lehetett.

Amíg ez a D van, no chance az SB-re szerény véleményem szerint. (Nem kell nekem esni, nem rosszból írtam, nem is hiszem, hogy bántót írtam volna, csak a véleményemet osztottam meg veletek.) Építsetek D-t és akkor Brady ismét clutch lehet, amíg ez a romhalmaz van, addig Isten is kevés lenne, amikor a PO-ban feltüzelt, habzó szájú Defense-k vonulnak ki a pályára. Érdemes megnézni a 4 állva maradt csapat D-jét.Soldados
magyarázd már meg nekem légyszi akkor h ezt hogy értetted? mert én továbbra is tartom h csak 1 pass rusher kell... 1 játékos pedig nem építés és attól még ez a D ez a D marad... ez a D már fel van építve, egyetlen egy hiányzó darabka kell és abszolút rendben is lesz!!Danna
Ebben hol van az, hogy jövőre is ilyen lesz a D? Fejlődni kell, mert amíg ez a D teljesítmény marad, addig szvsz nem lesz újabb SB.

És én azért keveslem az egyszem OLB-t, amit Te írsz. Szvsz kellene más is, illetve hogy a fiatalok fejlődjenek, mert ez a 3rd down mutató (plusz még azok az idényre vonatkozó statok, amiket betettem korábban) megengedhetetlen. Hogy ez a fejlődés bekövetkezik-e, nem tudom. Nem írtam, hogy nem, de azt se állítanám, hogy feltétlen bekövetkezik. Akik nekem tetszenek a jelenlegi D-ből: Mayo, Wilfork, Chung és McCourty (plusz Bodden, ha szegény nem IR-en lett volna). Hogy a többi újonc és másodéves elő tud-e lépni playmakerré, vezérré, az a jövő zenéje. Ebben nem is foglalnék állást, nem tudhatom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!