New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
most tényleg hülyeséget beszélsz soldi.
a tavalyi saints védelme pont annyi volt mint ez a pats.
De itt nem is kell nagyobb dolgokat nézni.
EZ egy playoff meccs volt, ahol nüanszokon múlt, hogy most a Jets ment tovább. Mint ahogy az is nüanszokon múlt, hogy a Ravens nem nyert.
Ez nem best of 7 meccs, ahol a csapatok közötti reális különbség általában kijön, hanem EGY meccs, ahol bármi megtörténhet. Megtörténhetett, hogy egy jó taktikával leverte a Giants az akkor vitathatatlanul legerősebb csapatot az SB-n. Megtörténhetett, hogy a Saintsnél fényévekkel jobb csapat Vikes kiszívjon tavaly Favre hülyesége miatt.
A playoffban nem a tendenciák döntenek, hanem az éppen aznapi forma, sőt sokszor a szerencse.haromt
Köszi Tibi, ennél jobban én sem mondhattam volna...

Soldi, baromi igazságtalan vagy azt gondolom sejted. 1 meccs alapján akarsz megítélni egy csapategységet. Egy olyan csapategységre mondod h szar és kilátástalan, amelyikben a legtöbb játékos még nem is játszott a PO-ban, vagy max 1x. A Steelers D-jében hány ilyen játékos is van?! Én tökéletesen elégedett leszek ha draftolunk egy jó DE-t, és hozunk egy jó veterán pass rushert. Akár trade, akár FA keretében. + egy átlagos csere CB-t még eltudnék viselni, mert a Butler-Arrington páros engem annyira nem győzött meg. Gyógyuljanak fel a sérültek és egy nagyon jó D-nk lesz, ami nem mellesleg baromira fiatal is lesz! Ezért írtam h fogod te még őket irigyelni, mert kb. 10 év a korkülönbség a Steelers D és a Pats D között... 2 év és piszkosul befognak érni. Szted egy Qb kire fog szívesebben dobálni, McCourtyra vagy Boddenre?! Kell egy jó pass rusher, ennyi. Több nem kell ebbe a szerinted átlag alatti D-be... sztem sok csapat irigykedne ha csak ennyi needje lenne...Danna
Danna... Nem, egyáltalán nem érzem magam igazságtalannak. Én idei évről beszélek csak. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, ki tudja. Lehet igazad lesz. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs jövője az egységnek. Én csak azt mondtam, hogy IDÉN (még)nem volt elég jó ehhez. Sőt azt sem írtam, hogy kilátástalan lett volna a D. Azt írtam, hogy átlagos, vagy picit átlagon aluli volt és erre hoztam olyan értékmérő statokat, amelyben IDÉN a liga alsó negyedébe tartozott a Pats DSoldados
Nem értitek mit akar mondani... Igaza van, lehet ,hogy rengeteg labdát szereztünk az alapszakaszban. És mennyit is a Jets ellen? Mennyit? Egyet sem. Soldi véleménye szvsz a konkrté emccsekre áll.
Ez a hajó nem a D#-n ment el, mert nem volt elvárás a D#-vel kapcsolatban,hogy megcsinálja a kritikus playeket.
Az O#-tól vártuk, most nem jött össze nekik. Ettől függetlenül adott meccsen jól járszó D#-vel lehet Bowlba jutni és nyerni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most tényleg hülyeséget beszélsz soldi.
a tavalyi saints védelme pont annyi volt mint ez a pats.
De itt nem is kell nagyobb dolgokat nézni.
EZ egy playoff meccs volt, ahol nüanszokon múlt, hogy most a Jets ment tovább. Mint ahogy az is nüanszokon múlt, hogy a Ravens nem nyert.
Ez nem best of 7 meccs, ahol a csapatok közötti reális különbség általában kijön, hanem EGY meccs, ahol bármi megtörténhet. Megtörténhetett, hogy egy jó taktikával leverte a Giants az akkor vitathatatlanul legerősebb csapatot az SB-n. Megtörténhetett, hogy a Saintsnél fényévekkel jobb csapat Vikes kiszívjon tavaly Favre hülyesége miatt.
A playoffban nem a tendenciák döntenek, hanem az éppen aznapi forma, sőt sokszor a szerencse.haromt
Köszi Tibi, ennél jobban én sem mondhattam volna...

Soldi, baromi igazságtalan vagy azt gondolom sejted. 1 meccs alapján akarsz megítélni egy csapategységet. Egy olyan csapategységre mondod h szar és kilátástalan, amelyikben a legtöbb játékos még nem is játszott a PO-ban, vagy max 1x. A Steelers D-jében hány ilyen játékos is van?! Én tökéletesen elégedett leszek ha draftolunk egy jó DE-t, és hozunk egy jó veterán pass rushert. Akár trade, akár FA keretében. + egy átlagos csere CB-t még eltudnék viselni, mert a Butler-Arrington páros engem annyira nem győzött meg. Gyógyuljanak fel a sérültek és egy nagyon jó D-nk lesz, ami nem mellesleg baromira fiatal is lesz! Ezért írtam h fogod te még őket irigyelni, mert kb. 10 év a korkülönbség a Steelers D és a Pats D között... 2 év és piszkosul befognak érni. Szted egy Qb kire fog szívesebben dobálni, McCourtyra vagy Boddenre?! Kell egy jó pass rusher, ennyi. Több nem kell ebbe a szerinted átlag alatti D-be... sztem sok csapat irigykedne ha csak ennyi needje lenne...Danna
Amit Danna leírt, az teljesen elfogadható! Én személy szerint úgy érzem/gondolom, hogy ebbe a csapatba a drfatról kellene:
1. DE 2. CB(Arrington/Butler helyet 3rd-nak) 3. OLB (Főleg olyan aki a coverben TE, vagy Slot WR ellen is jó, nem csak passrsuhban) 4. C/G akár project is 5. RT/LT attól függg mi lesz Light-al 6. Valamint egy magas, gyors biztoskezű WR(mert Tate nem igazán labadbiztos)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a baj soldi, hogy te kevered éppen a playoffot az alapszakasszal, miközben amellett érvelsz hogy a kettő nem ugyan az a műfaj.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danna... Nem, egyáltalán nem érzem magam igazságtalannak. Én idei évről beszélek csak. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, ki tudja. Lehet igazad lesz. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs jövője az egységnek. Én csak azt mondtam, hogy IDÉN (még)nem volt elég jó ehhez. Sőt azt sem írtam, hogy kilátástalan lett volna a D. Azt írtam, hogy átlagos, vagy picit átlagon aluli volt és erre hoztam olyan értékmérő statokat, amelyben IDÉN a liga alsó negyedébe tartozott a Pats DSoldados
😊 Kellemes altató mese volt ez a vita. 😊

Mindenben Szeszével értek egyet. És sztem a sok-sok dolog között, amit leírt és amivel én is mindenben egyetértek, volt egy nagyon fontos félmondat: amíg ilyen ergya a D, addig nem lesz SB. Ha Brady, ha Tebow, ha kiégett, ha nem égett ki. Az alapszakasz másik kávéház, ott lehet 40 pontokat csinálni, villogni és nyerni. De a PO-ban ilyen nincs, legalábbis SB-ig nem lehet így eljutni.

Egy átlagos O írt rátok 28 pontot. Megengedhetetlen.

Mondjatok egy SB-győztest, akinek szar volt a D-je. Még az általatok átkozott Coltsé is jobb volt, mert a PO-ra visszatért Sanders és varázsütésre meg tudták állítani a futást. Tudom, tudom, közhelyes, de Defense wins the Championship. És a régi nagy Pats-dinasztiának is így sikerült 3 gyűrűt nyerni. Persze Brady akkor clutch volt, de Bruschiék nélkül lehúzhatta volna a rolót, mert Bruschiéknak köszönhette, hogy clutch lehetett.

Amíg ez a D van, no chance az SB-re szerény véleményem szerint. (Nem kell nekem esni, nem rosszból írtam, nem is hiszem, hogy bántót írtam volna, csak a véleményemet osztottam meg veletek.) Építsetek D-t és akkor Brady ismét clutch lehet, amíg ez a romhalmaz van, addig Isten is kevés lenne, amikor a PO-ban feltüzelt, habzó szájú Defense-k vonulnak ki a pályára. Érdemes megnézni a 4 állva maradt csapat D-jét.Soldados
magyarázd már meg nekem légyszi akkor h ezt hogy értetted? mert én továbbra is tartom h csak 1 pass rusher kell... 1 játékos pedig nem építés és attól még ez a D ez a D marad... ez a D már fel van építve, egyetlen egy hiányzó darabka kell és abszolút rendben is lesz!!
több mint 13 éve
triangle 1 283
nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy ez EGY meccs volt, ami nem sikerült. összességében egy jó szezon volt keserű befejezéssel. JMD-t meg felejtsük már el, O'Brien teljesen jó lesz ennek az O-nak a vezetésére. tök mindegy, van-e címzetes O meg D koordinátor, a jelenlegi felállás működik. pár dolgot kell fejleszteni (O-fal, pass rush, stb.), és jók leszünk jövőre is.
csak az IR ne legyen tele, fosni fognak tőlünk rendesen.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
most tényleg hülyeséget beszélsz soldi.
a tavalyi saints védelme pont annyi volt mint ez a pats.
De itt nem is kell nagyobb dolgokat nézni.
EZ egy playoff meccs volt, ahol nüanszokon múlt, hogy most a Jets ment tovább. Mint ahogy az is nüanszokon múlt, hogy a Ravens nem nyert.
Ez nem best of 7 meccs, ahol a csapatok közötti reális különbség általában kijön, hanem EGY meccs, ahol bármi megtörténhet. Megtörténhetett, hogy egy jó taktikával leverte a Giants az akkor vitathatatlanul legerősebb csapatot az SB-n. Megtörténhetett, hogy a Saintsnél fényévekkel jobb csapat Vikes kiszívjon tavaly Favre hülyesége miatt.
A playoffban nem a tendenciák döntenek, hanem az éppen aznapi forma, sőt sokszor a szerencse.haromt
Köszi Tibi, ennél jobban én sem mondhattam volna...

Soldi, baromi igazságtalan vagy azt gondolom sejted. 1 meccs alapján akarsz megítélni egy csapategységet. Egy olyan csapategységre mondod h szar és kilátástalan, amelyikben a legtöbb játékos még nem is játszott a PO-ban, vagy max 1x. A Steelers D-jében hány ilyen játékos is van?! Én tökéletesen elégedett leszek ha draftolunk egy jó DE-t, és hozunk egy jó veterán pass rushert. Akár trade, akár FA keretében. + egy átlagos csere CB-t még eltudnék viselni, mert a Butler-Arrington páros engem annyira nem győzött meg. Gyógyuljanak fel a sérültek és egy nagyon jó D-nk lesz, ami nem mellesleg baromira fiatal is lesz! Ezért írtam h fogod te még őket irigyelni, mert kb. 10 év a korkülönbség a Steelers D és a Pats D között... 2 év és piszkosul befognak érni. Szted egy Qb kire fog szívesebben dobálni, McCourtyra vagy Boddenre?! Kell egy jó pass rusher, ennyi. Több nem kell ebbe a szerinted átlag alatti D-be... sztem sok csapat irigykedne ha csak ennyi needje lenne...Danna
Danna... Nem, egyáltalán nem érzem magam igazságtalannak. Én idei évről beszélek csak. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, ki tudja. Lehet igazad lesz. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs jövője az egységnek. Én csak azt mondtam, hogy IDÉN (még)nem volt elég jó ehhez. Sőt azt sem írtam, hogy kilátástalan lett volna a D. Azt írtam, hogy átlagos, vagy picit átlagon aluli volt és erre hoztam olyan értékmérő statokat, amelyben IDÉN a liga alsó negyedébe tartozott a Pats D


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A mutató valóban borzalmas, de a vonal ugyanott van az alapszakaszban is. Nem akarom a jelentőségét csökkenteni, és azt se állítom hogy ez egy top védelem, csak annyit, hogy a ligaátlagot összességében megüti, és nem rosszabb mint a NO SB győzelmet szállító alakulata, vagyis a példád volt a rossz. 😛

Mert ha azt írod, hogy top10-ben lévő 3rd down D-vel bíró csapatok maradtak már csak állva a PO-ba, akkor egy szót sem szólok. 😀

Bónusznak:

NE a Jets ellen 6/13 3rd down D
PIT a Ravens ellen 5/12 3rd down DDoM
Abban nem értünk egyet, hogy a Pats D 2010 olyan szinten van-e, mint a Saints D 2009. Sztem nincs. Sok mindenben hasonló a mutató, de többnyire inkább a Saints jobb picivel és van egy mutató, ahol viszont ég és föld a különbség.

A PIT példára áttérve. (Bár megint nem én hoztam szóba a Steelers-t 😉) Igen, ez egy mutató. De emellé 3 labdaszerzés és 126 engedett yd (!) társul.

A lényeg azonban, hogy egy-egy meccsen túl lehet élni egy-egy rossz mutatót, ha tudod máshol ellensúlyozni, ez most nem sikerült a Pats D-nek. De hosszútávon ezt a 3rd down mutatót nem lehet túlélni a PO-ban, mert nem fogod tudni ezt mindig minden meccsen ellensúlyozni akkor, amikor a legjobb csapatok ellen játszol háromszor egymás után.

Én pl a Steelers SB-ben sem hiszek, mert Jonathan Scott LT-ként... Szal hát ezt nem tudom hogy lehet-e háromszor ellensúlyozni. Ahhoz olyan emberfeletti D kell, mint amit a Ravens ellen láttunk. De nem akarom tudni a Pace vs Scott, majd Peppers/Matthews vs Scott párharc eredményét. Nem tudom, hogy ezt túl lehet-e élni. Nem hiszem.Soldados
MÁr nem is emlékszem honnan indultunk. 😊

Szerintem egy-egy meccs előtt, beharangozókban vagy teljes idény értékelése kapcsán nagyon hasznos a statisztika, mert rámutat a tendenciákra, de egy-egy találkozón nem lehet feltétlenül rámutatni, hogy ez, és ez a stat a ludas a dologban, vagy hogy emiatt garantált volt a vereség.

Tehát én továbbra is azt vitatom, hogy ez a Pats védelem, és ezzel együtt csapat halálra volt ítélve a PO-ban, és csak valami csoda folytán nyerhetett volna Super Bowlt. Különösen a Jets meccs alapján.DoM
😊

Tehát van egy kijelentés, amiben nem értünk egyet. Ez nem baj. Lehet mellette pro és kontra érveket felhozni.

Abban viszont egyetértünk, hogy egy-egy meccsen nem feltétlen egy adott mutató dönt. Mert azt lehet ellensúlyozni egy adott meccsen. De itt vannak mutatók, amelyek szezonálisak és ezek igazolódtak a Jets ellen. Ebből egyet, a 3rd downt külön kiemeltem, mert az ligautolsó és szintén igazolódott. És én abban nem hiszek, hogy ezt háromszor, a liga legjobb csapatai ellen lehetne, lehetett volna ellensúlyozni. (Ettől még nyilvánvalóan több összetevője van a vereségnek, de én speciel a D szezonális, de a Jets meccsen is igazolódott gyenge statjai miatt úgy gondolom, hogy a D találtatott gyengének, mert nem lett volna szabad 28 pontot kapni tőlük)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
most tényleg hülyeséget beszélsz soldi.
a tavalyi saints védelme pont annyi volt mint ez a pats.
De itt nem is kell nagyobb dolgokat nézni.
EZ egy playoff meccs volt, ahol nüanszokon múlt, hogy most a Jets ment tovább. Mint ahogy az is nüanszokon múlt, hogy a Ravens nem nyert.
Ez nem best of 7 meccs, ahol a csapatok közötti reális különbség általában kijön, hanem EGY meccs, ahol bármi megtörténhet. Megtörténhetett, hogy egy jó taktikával leverte a Giants az akkor vitathatatlanul legerősebb csapatot az SB-n. Megtörténhetett, hogy a Saintsnél fényévekkel jobb csapat Vikes kiszívjon tavaly Favre hülyesége miatt.
A playoffban nem a tendenciák döntenek, hanem az éppen aznapi forma, sőt sokszor a szerencse.haromt
Köszi Tibi, ennél jobban én sem mondhattam volna...

Soldi, baromi igazságtalan vagy azt gondolom sejted. 1 meccs alapján akarsz megítélni egy csapategységet. Egy olyan csapategységre mondod h szar és kilátástalan, amelyikben a legtöbb játékos még nem is játszott a PO-ban, vagy max 1x. A Steelers D-jében hány ilyen játékos is van?! Én tökéletesen elégedett leszek ha draftolunk egy jó DE-t, és hozunk egy jó veterán pass rushert. Akár trade, akár FA keretében. + egy átlagos csere CB-t még eltudnék viselni, mert a Butler-Arrington páros engem annyira nem győzött meg. Gyógyuljanak fel a sérültek és egy nagyon jó D-nk lesz, ami nem mellesleg baromira fiatal is lesz! Ezért írtam h fogod te még őket irigyelni, mert kb. 10 év a korkülönbség a Steelers D és a Pats D között... 2 év és piszkosul befognak érni. Szted egy Qb kire fog szívesebben dobálni, McCourtyra vagy Boddenre?! Kell egy jó pass rusher, ennyi. Több nem kell ebbe a szerinted átlag alatti D-be... sztem sok csapat irigykedne ha csak ennyi needje lenne...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A mutató valóban borzalmas, de a vonal ugyanott van az alapszakaszban is. Nem akarom a jelentőségét csökkenteni, és azt se állítom hogy ez egy top védelem, csak annyit, hogy a ligaátlagot összességében megüti, és nem rosszabb mint a NO SB győzelmet szállító alakulata, vagyis a példád volt a rossz. 😛

Mert ha azt írod, hogy top10-ben lévő 3rd down D-vel bíró csapatok maradtak már csak állva a PO-ba, akkor egy szót sem szólok. 😀

Bónusznak:

NE a Jets ellen 6/13 3rd down D
PIT a Ravens ellen 5/12 3rd down DDoM
Abban nem értünk egyet, hogy a Pats D 2010 olyan szinten van-e, mint a Saints D 2009. Sztem nincs. Sok mindenben hasonló a mutató, de többnyire inkább a Saints jobb picivel és van egy mutató, ahol viszont ég és föld a különbség.

A PIT példára áttérve. (Bár megint nem én hoztam szóba a Steelers-t 😉) Igen, ez egy mutató. De emellé 3 labdaszerzés és 126 engedett yd (!) társul.

A lényeg azonban, hogy egy-egy meccsen túl lehet élni egy-egy rossz mutatót, ha tudod máshol ellensúlyozni, ez most nem sikerült a Pats D-nek. De hosszútávon ezt a 3rd down mutatót nem lehet túlélni a PO-ban, mert nem fogod tudni ezt mindig minden meccsen ellensúlyozni akkor, amikor a legjobb csapatok ellen játszol háromszor egymás után.

Én pl a Steelers SB-ben sem hiszek, mert Jonathan Scott LT-ként... Szal hát ezt nem tudom hogy lehet-e háromszor ellensúlyozni. Ahhoz olyan emberfeletti D kell, mint amit a Ravens ellen láttunk. De nem akarom tudni a Pace vs Scott, majd Peppers/Matthews vs Scott párharc eredményét. Nem tudom, hogy ezt túl lehet-e élni. Nem hiszem.Soldados
MÁr nem is emlékszem honnan indultunk. 😊

Szerintem egy-egy meccs előtt, beharangozókban vagy teljes idény értékelése kapcsán nagyon hasznos a statisztika, mert rámutat a tendenciákra, de egy-egy találkozón nem lehet feltétlenül rámutatni, hogy ez, és ez a stat a ludas a dologban, vagy hogy emiatt garantált volt a vereség.

Tehát én továbbra is azt vitatom, hogy ez a Pats védelem, és ezzel együtt csapat halálra volt ítélve a PO-ban, és csak valami csoda folytán nyerhetett volna Super Bowlt. Különösen a Jets meccs alapján.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Matthews tavaly rookieként is 2x sackelte BB-t, pedig nem a csere cseréjének cseréje volt az LT. (Mondjuk tavaly is 50x sackelték😛, tehát nem volt jó a fal akkor se)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A mutató valóban borzalmas, de a vonal ugyanott van az alapszakaszban is. Nem akarom a jelentőségét csökkenteni, és azt se állítom hogy ez egy top védelem, csak annyit, hogy a ligaátlagot összességében megüti, és nem rosszabb mint a NO SB győzelmet szállító alakulata, vagyis a példád volt a rossz. 😛

Mert ha azt írod, hogy top10-ben lévő 3rd down D-vel bíró csapatok maradtak már csak állva a PO-ba, akkor egy szót sem szólok. 😀

Bónusznak:

NE a Jets ellen 6/13 3rd down D
PIT a Ravens ellen 5/12 3rd down DDoM
Abban nem értünk egyet, hogy a Pats D 2010 olyan szinten van-e, mint a Saints D 2009. Sztem nincs. Sok mindenben hasonló a mutató, de többnyire inkább a Saints jobb picivel és van egy mutató, ahol viszont ég és föld a különbség.

A PIT példára áttérve. (Bár megint nem én hoztam szóba a Steelers-t 😉) Igen, ez egy mutató. De emellé 3 labdaszerzés és 126 engedett yd (!) társul.

A lényeg azonban, hogy egy-egy meccsen túl lehet élni egy-egy rossz mutatót, ha tudod máshol ellensúlyozni, ez most nem sikerült a Pats D-nek. De hosszútávon ezt a 3rd down mutatót nem lehet túlélni a PO-ban, mert nem fogod tudni ezt mindig minden meccsen ellensúlyozni akkor, amikor a legjobb csapatok ellen játszol háromszor egymás után.

Én pl a Steelers SB-ben sem hiszek, mert Jonathan Scott LT-ként... Szal hát ezt nem tudom hogy lehet-e háromszor ellensúlyozni. Ahhoz olyan emberfeletti D kell, mint amit a Ravens ellen láttunk. De nem akarom tudni a Pace vs Scott, majd Peppers/Matthews vs Scott párharc eredményét. Nem tudom, hogy ezt túl lehet-e élni. Nem hiszem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Egy közepes O csinált 28 pontot, nem sikerült TO-t kiharcolni és 46%-kal megcsinálta a 3rd downt. Brady bár nem volt jó, de a D találtatott kevésnek sztem.Soldados
Írtam erre, hogy a 28 pont igazából 47 percig csak 14 volt, zinedine5
47 percig? A meccs 60 percig tart és a világ egyik legtermészetesebb dolga, hogy éppen abban az utolsó 13 percben rengeteg pont esik, többek között azért is, mert a D-k már fáradnak.Soldados
Ha a mi ligaelső O-nk, a várhatóan MVP Bradyvel és az általad is legjobbnak (idén) tartott BB-vel megoldotta volna, hogy a szar D-nk ne legyen annyit fent, akkor nem fáradtak volna el.
Ettől még nem jó a D-nk, csak szerintem nem a D-nk miatt kaptnuk ki. (Ennyi erővel két impotens csapat meccsén a végén lesz egy 3-0 és a 0 pontot szerző csapat D-jére azt mondjuk, hogy szarok, mert nem tudták megállítani a győztes O-ját.)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy közepes O csinált 28 pontot, nem sikerült TO-t kiharcolni és 46%-kal megcsinálta a 3rd downt. Brady bár nem volt jó, de a D találtatott kevésnek sztem.Soldados
Írtam erre, hogy a 28 pont igazából 47 percig csak 14 volt, zinedine5
47 percig? A meccs 60 percig tart és a világ egyik legtermészetesebb dolga, hogy éppen abban az utolsó 13 percben rengeteg pont esik, többek között azért is, mert a D-k már fáradnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az általam kiemelt szám az, ami pl mindennek a legalja. LIGAUTOLSÓ ebben a Pats. Nem kicsit, nagyon. 47%?????? Nem hinném, DoM, hogy ezt neked kellene elmagyaráznom, hogy ez milyen mutató. Nehéz rá szavakat találni. A 2. legrosszabb mutató ebben a kategóriában 43%. Tehát nagyon-nagyon fölényes legrosszabb volt ebben a Pats.

Ez egy olyan vonal alatti teljesítmény, amely értékelhetetlen. És ez kijött a Jets ellen? Igen. A Jets közepes O-ja 46%-kal csinálta meg a 3rd downokat.

Nem kell ezzel a "vonalas" dologgal egyetérteni, de bizony ilyen mutatókkal nem lehet SB-ig jutni. Egy közepes O csinált 28 pontot, nem sikerült TO-t kiharcolni és 46%-kal megcsinálta a 3rd downt. Brady bár nem volt jó, de a D találtatott kevésnek sztem.Soldados
A mutató valóban borzalmas, de a vonal ugyanott van az alapszakaszban is. Nem akarom a jelentőségét csökkenteni, és azt se állítom hogy ez egy top védelem, csak annyit, hogy a ligaátlagot összességében megüti, és nem rosszabb mint a NO SB győzelmet szállító alakulata, vagyis a példád volt a rossz. 😛

Mert ha azt írod, hogy top10-ben lévő 3rd down D-vel bíró csapatok maradtak már csak állva a PO-ba, akkor egy szót sem szólok. 😀

Bónusznak:

NE a Jets ellen 6/13 3rd down D
PIT a Ravens ellen 5/12 3rd down D

EZ egy playoff meccs volt, ahol nüanszokon múlt, hogy most a Jets ment tovább. Mint ahogy az is nüanszokon múlt, hogy a Ravens nem nyert.
Ez nem best of 7 meccs, ahol a csapatok közötti reális különbség általában kijön, hanem EGY meccs, ahol bármi megtörténhet. Megtörténhetett, hogy egy jó taktikával leverte a Giants az akkor vitathatatlanul legerősebb csapatot az SB-n. Megtörténhetett, hogy a Saintsnél fényévekkel jobb csapat Vikes kiszívjon tavaly Favre hülyesége miatt.
A playoffban nem a tendenciák döntenek, hanem az éppen aznapi forma, sőt sokszor a szerencse.haromt
+1
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Egy közepes O csinált 28 pontot, nem sikerült TO-t kiharcolni és 46%-kal megcsinálta a 3rd downt. Brady bár nem volt jó, de a D találtatott kevésnek sztem.Soldados
Írtam erre, hogy a 28 pont igazából 47 percig csak 14 volt, amiből 7 a félidő elötti ST balfaszkodás miatt volt.
Bár a végeredmény téged igazolhat és a leírt dolgokkal (pl.: 3rd down D) általában egyetértek, de a végkövetkeztetésed erre a meccsre szerintem nem áll meg.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
“You always think your season is going to continue,” Belichick said. “There’s certainly a lot of good things that happened for us, but that definitely gets overshadowed by the final results.”

By Bostonherald

Hát beárnyékolja,de a világ nem dőlt össze!!!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3rd down D 47%
4th down D 60%
DoM
Persze majd megint megkapom, hogy én csak láttatni akarok dolgokat, de vannak bizonyos főbb mutatók, amiket Te is kiemeltél és amelyek többségében egy picit jobb a tavalyi Saints. De van 1 mutató, amiben ég és föld a különbség. Ha ezekben a mutatókban egy vonal felett vagy, akkor bárki ellen nyerhetsz, akármilyen szar pl az O, mert a másik egységed annyira jó, hogy minden körülmények között meccsben tart (lásd Steelers 2008, ilyen OL-lel máshogy nem lehetett nyerni), de ha egy vonal alatt vagy, akkor esélyed sincs.

Az általam kiemelt szám az, ami pl mindennek a legalja. LIGAUTOLSÓ ebben a Pats. Nem kicsit, nagyon. 47%?????? Nem hinném, DoM, hogy ezt neked kellene elmagyaráznom, hogy ez milyen mutató. Nehéz rá szavakat találni. A 2. legrosszabb mutató ebben a kategóriában 43%. Tehát nagyon-nagyon fölényes legrosszabb volt ebben a Pats.

Ez egy olyan vonal alatti teljesítmény, amely értékelhetetlen. És ez kijött a Jets ellen? Igen. A Jets közepes O-ja 46%-kal csinálta meg a 3rd downokat.

Nem kell ezzel a "vonalas" dologgal egyetérteni, de bizony ilyen mutatókkal nem lehet SB-ig jutni. Egy közepes O csinált 28 pontot, nem sikerült TO-t kiharcolni és 46%-kal megcsinálta a 3rd downt. Brady bár nem volt jó, de a D találtatott kevésnek sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Daunte_Brady New England Patriots 95
Utólag belegondolva én arra fogom a vereséget, hogy az úgynevezett Momentumokat nem tudta kihasználni a Pats... egyet se... kihagyott field goal után Crumpler drop... 14-11-nél jött a nagyjáték a Jetstől, és az első onside is majdnem meglett... meg szerintem az első két drive jó playcallingja is eltűnt a meccs további részében!

"So wasn't it a little shady when this quarterback named Brady,
Suddenly became a mega star,
Wasn't it a bit confusing when this coach who's used to losing,
Earned the reputation that he's smart
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most tényleg hülyeséget beszélsz soldi.
a tavalyi saints védelme pont annyi volt mint ez a pats.
De itt nem is kell nagyobb dolgokat nézni.
EZ egy playoff meccs volt, ahol nüanszokon múlt, hogy most a Jets ment tovább. Mint ahogy az is nüanszokon múlt, hogy a Ravens nem nyert.
Ez nem best of 7 meccs, ahol a csapatok közötti reális különbség általában kijön, hanem EGY meccs, ahol bármi megtörténhet. Megtörténhetett, hogy egy jó taktikával leverte a Giants az akkor vitathatatlanul legerősebb csapatot az SB-n. Megtörténhetett, hogy a Saintsnél fényévekkel jobb csapat Vikes kiszívjon tavaly Favre hülyesége miatt.
A playoffban nem a tendenciák döntenek, hanem az éppen aznapi forma, sőt sokszor a szerencse.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Saints dfense véleményem szerint tavaly a PO-ban vált igazán jóvá. Egyrészt megölték az ellen QB-ját 😀, másrészt meg rengeteg turovert harcoltak ki.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sztem egyik sem. Ez egy átlagos vagy talán azon is aluli D volt.

yd/play, yd/passing attempt, 3rd down, 4th down mutató, 1st down/meccs - mind-mind katasztrofális mutató.

Egyedül a szerzett labdák száma lepett meg, mert sok meccseteket láttam és egyáltalán nem tűnt fel, hogy ennyi labdát szereztetek.Soldados
----------
NO 2009

6.9 y/a (7.2)
35 sack (1)
68.6 pass rat (78.5)
26 INT (4)
4.5 y/futás (5.2)
3rd down D 38% (42%)
4th down D 46% (33%)
1st down/meccs 19.4 (23)
5.5 y/play (6.4)
21.3 pontátlag (19.7)

-------------
NE 2010

7.1 y/a
36 sack
81.2 pass rat
25 INT
4.2 y/futás
3rd down D 47%
4th down D 60%
1st down/meccs 21.8
5.6 y/play
19.6 pontátlag

Van különbség, de nem olyan mértékű, hogy az egyik egyértelmű SB győzelemre alkalmas alakulat, a másik meg örüljön, hogy játszhat egy PO meccset.

szerk.: zárójelben beírtam a Saints PO védelem mutatóit az összehasonlítás kedvéért.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!

Ezen szóhalmazod melyik része nem illik rá a Pats idei D-re??? 😉
Talán a PO szösszenet!!! :cool:deepsilver
Sztem egyik sem. Ez egy átlagos vagy talán azon is aluli D volt.

yd/play, yd/passing attempt, 3rd down, 4th down mutató, 1st down/meccs - mind-mind katasztrofális mutató.

Egyedül a szerzett labdák száma lepett meg, mert sok meccseteket láttam és egyáltalán nem tűnt fel, hogy ennyi labdát szereztetek.Soldados
Minden bizonnyal meghamisították a statot... 😛
Mondjuk azok a makacs eredmények sem a te "Ez egy átlagos vagy talán azon is aluli D volt." kijelentésedet igazolják. :cool:deepsilver
Milyen eredmények? A 14-2-re gondolsz? Az a fantasztikus O-nak köszönhető. Van egy topik, ahol mindenki leírta az év végi díjazottjait. Én nem véletlen BB-t jelöltem meg év edzőjének, mert számomra a Pats volt az idény legnagyobb pozitív csalódása, ezzel a kerettel ligaelső 14-2, az félelmetesen nagy dolog a szememben.

Ettől viszont a D még nem lesz jobb átlagosnál, az általam felsorolt nagyon fontos mutatókban a mezőny alsó negyede. Így nem lehet SB-ig menetelni a PO-ban az én meglátásom szerint.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Saints tavalyi D-je kib.szott jó egység volt. Hihetetlen mennyiségű labdát szereztek. Igazi playmaker egység volt és ezt a PO-ban is hozták.

Ne a yardokat nézd egy D megítélésénél, mert pl tavaly az alapján a Steelers D TOP5 volt, holott a mezőny első felébe se tenném.Soldados
Soldi!

Ezen szóhalmazod melyik része nem illik rá a Pats idei D-re??? 😉
Talán a PO szösszenet!!! :cool:deepsilver
Sztem egyik sem. Ez egy átlagos vagy talán azon is aluli D volt.

yd/play, yd/passing attempt, 3rd down, 4th down mutató, 1st down/meccs - mind-mind katasztrofális mutató.

Egyedül a szerzett labdák száma lepett meg, mert sok meccseteket láttam és egyáltalán nem tűnt fel, hogy ennyi labdát szereztetek.Soldados
Minden bizonnyal meghamisították a statot... 😛
Mondjuk azok a makacs eredmények sem a te "Ez egy átlagos vagy talán azon is aluli D volt." kijelentésedet igazolják. :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Saints tavalyi D-je kib.szott jó egység volt. Hihetetlen mennyiségű labdát szereztek. Igazi playmaker egység volt és ezt a PO-ban is hozták.

Ne a yardokat nézd egy D megítélésénél, mert pl tavaly az alapján a Steelers D TOP5 volt, holott a mezőny első felébe se tenném.Soldados
Idén meg a Pats D szerezte a legtöbb interceptiont, de az most pont az a statisztikai adat lesz, ami nem számít.DoM
De számít. Egy HSZ-szel feljebb írtam is, hogy meglepett, amikor megnéztem, de más, szintén nagyon fontos mutatókban kifejezetten gyenge volt idén a Pats D.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A Saints tavalyi D-je kib.szott jó egység volt. Hihetetlen mennyiségű labdát szereztek. Igazi playmaker egység volt és ezt a PO-ban is hozták.

Ne a yardokat nézd egy D megítélésénél, mert pl tavaly az alapján a Steelers D TOP5 volt, holott a mezőny első felébe se tenném.Soldados
Idén meg a Pats D szerezte a legtöbb interceptiont, de az most pont az a statisztikai adat lesz, ami nem számít.