New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már korábban is kérdeztem, azonban nem kaptam rá választ:
Eric Kettanira, a navys FB-re számít majd a csapat a köv. szezontól (ha egyáltalán lesz)? Morris v Connolly nem éppen a legoptimálisabb megoldás hosszútávra.Seventh Son
én tuti válaszoltam rá 😛

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
nyihahaharomt
ne röhögjél, én hozzátok járok a Broncos topikba egész szezonban ha jót akarok röhögni 😂Geronimo
én is nevetnék ha nem lenne szimpatikus csapat 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de nálam okosabb emberek megmondták hogy rosszak leszünk. és be is jött. kész tény volt már 7 évre előre
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
nyihahaharomt
ne röhögjél, én hozzátok járok a Broncos topikba egész szezonban ha jót akarok röhögni 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyihaha
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sajnos nem mertem leírni,de most megteszem:99 % SB,és W!
Fejben kész a csapat!És ez a lényeg,ne hogy valaki azt higgye,hogy PM,vagy bármelyik irányító,vagy csapat esetleg elfelejtette a dolgát,elfelejtett focizni!
!Nem,ezek a dolgok és az ÉLET a fejekben dől el!DE:ehhez kell:BB,TB,és a kapcsolt részeik,azaz a csapat!!
l
Ezt- sajnos- nem én találtam ki,nálam sokkal okosabb emberek,sok sok éve már megmondták,nézzetek utána!
Tudatos,szisztematikus,hosszú távú előrelátás!!Dega
Nem értek vele egyet. Fejben még nem olyan erősek ezek a fiatal játékosok(Defense-re gondolok), hogy elbírják egy SB jelentőségének a súlyát. Láttad az Indi ellen hogy egy komolyabb csapat ellen bőven tudnak bakizni... De legyen igazad, nyerjük meg.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Sajnos nem mertem leírni,de most megteszem:99 % SB,és W!
Fejben kész a csapat!És ez a lényeg,ne hogy valaki azt higgye,hogy PM,vagy bármelyik irányító,vagy csapat esetleg elfelejtette a dolgát,elfelejtett focizni!
!Nem,ezek a dolgok és az ÉLET a fejekben dől el!DE:ehhez kell:BB,TB,és a kapcsolt részeik,azaz a csapat!!
l
Ezt- sajnos- nem én találtam ki,nálam sokkal okosabb emberek,sok sok éve már megmondták,nézzetek utána!
Tudatos,szisztematikus,hosszú távú előrelátás!!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ma csak walktrought edzés volt, úgyhogy ezer meg egy más oka is lehet, hogy nem volt ott
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.yardbarker.com/blog/nflbuzz/patriots_work_out_veteran_center/3754995

Jake Grove volt nálunk próbajátékon. Tavaly még a Fins kezdő centere volt. Gondolom belső falembert próbálunk a depthbe.zinedine5
Állítólag Koppen ma nem edzett. 😕El Bandi
Na az nagyon szép lenne ha megsérülne Koppen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.yardbarker.com/blog/nflbuzz/patriots_work_out_veteran_center/3754995

Jake Grove volt nálunk próbajátékon. Tavaly még a Fins kezdő centere volt. Gondolom belső falembert próbálunk a depthbe.zinedine5
Állítólag Koppen ma nem edzett. 😕
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
http://www.yardbarker.com/blog/nflbuzz/patriots_work_out_veteran_center/3754995

Jake Grove volt nálunk próbajátékon. Tavaly még a Fins kezdő centere volt. Gondolom belső falembert próbálunk a depthbe.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Már korábban is kérdeztem, azonban nem kaptam rá választ:
Eric Kettanira, a navys FB-re számít majd a csapat a köv. szezontól (ha egyáltalán lesz)? Morris v Connolly nem éppen a legoptimálisabb megoldás hosszútávra.Seventh Son
Bár megtudnánk ezt most mondani. Én szeretném ha itt maradna mert Evans óta kellene egy rendes futásblokkoló FB. Dom emelte ki pár hete a Saints egyik játéka kapcsán mennyire fontos lehet egy ilyen játékos.
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Már korábban is kérdeztem, azonban nem kaptam rá választ:
Eric Kettanira, a navys FB-re számít majd a csapat a köv. szezontól (ha egyáltalán lesz)? Morris v Connolly nem éppen a legoptimálisabb megoldás hosszútávra.
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tom Brady wins AFC Offensive Player of the Week honors for the second consecutive week, 17th time of his career
FViktor93
Ezt bemásoltam a google-be, és találjátok ki, hogy kinek a nevével fémjelzett adatlapot hozott ki elsőnek.. 😀Seventh Son
Ez már mindennek a teteje komolyan mondom. 😐
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Azon túl, hogy valóban érdekes, az első számú találat, egy még érdekesebb kérdés merült fel bennem. Minek másolsz ilyeneket google-ba????? 😀GRAFI
Igen.. Éreztem,h erre előbb-utóbb választ kell majd adnom.. 😊
Először az első részét (Tom Brady wins AFC Offensive Player of the Week) akartam bemásolni és rákeresni. Aztán úgy voltam vele,h menjen inkább az egész (nem szoktam novellákat beírni a keresőbe), jöjjön be minél több oldal Bradyvel kapcsolatban, had olvasgassak. Erre tessék.. 😊
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azon túl, hogy valóban érdekes, az első számú találat, egy még érdekesebb kérdés merült fel bennem. Minek másolsz ilyeneket google-ba????? 😀
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Tom Brady wins AFC Offensive Player of the Week honors for the second consecutive week, 17th time of his career
FViktor93
Ezt bemásoltam a google-be, és találjátok ki, hogy kinek a nevével fémjelzett adatlapot hozott ki elsőnek.. 😀Seventh Son
Hát ezen betojok. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Tom Brady wins AFC Offensive Player of the Week honors for the second consecutive week, 17th time of his career
FViktor93
Ezt bemásoltam a google-be, és találjátok ki, hogy kinek a nevével fémjelzett adatlapot hozott ki elsőnek.. 😀
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ergo azért AFC-ben most ti uralkodtok. Persze ez még változhat.Toca
Jobb lenne a szezon végétől kezdve "hivatalosan" uralkodni...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tom Brady wins AFC Offensive Player of the Week honors for the second consecutive week, 17th time of his career

Grat neki.FViktor93
Zsinorban a 2. nem semmi...reméljük Chicago-ban is hasonló formában lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerk: Amúgy jó látni ,hogy az idő rácáfolt mindenkire aki anno mikor páran felhoztuk még talán egy éve, hogy Moss-nak el kellene mennie, "lehurrogott" minket 😉undisputedly
No meg mikor elment mit össze basztattak itt bennünket, hogy innentől oda a szezon mert majd minden elkapóra jut egy ember....Oszt télleg jut, de attól van támadó játék, meg egy 10-2-es mérleg amiért egyikünk sem adott volna Mossal együtt sem egy guriga fekát. 😊

Hát itt tartunk most! :cool:

Go Pats!deepsilver
ezt már a múltkor DoM-nak is írni akartam, h csak azt felejtitek el, h amikor - többek között én is - ezt írtam, akkor még Branch nem volt nálunk. És vissza lehet olvasni, én is és a többiek is azt kifogásolták, h a Welker - Edelman - Tate WR trió nagyon sovány. 2 nap múlva jött is Branch. Azért azt gondolom mindenki belátja h Branch nélkül nem biztos h így működne ez a gépezet...Danna
Danna!

Ha nagyképűsködni akarnék, akkor azt mondanám, hogy mi már tudtuk, hogy jön Branch..... 😂
De nem tudtuk természetesen. 😊
De én Branch nélkül is érzem ezt az O-t legalább ennyire erősnek. Mert valljuk be Branchel sem lett több égimeszelő elkapónk....

Azt is el kell ismerni, hogy az adott szitu úgy volt ahogy írod! 😉 :cool:
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
grat Bradynek, és tényleg felesleges a vita
Rivers meg úgyis jobb Rodgersnél 😀

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
szerk: Amúgy jó látni ,hogy az idő rácáfolt mindenkire aki anno mikor páran felhoztuk még talán egy éve, hogy Moss-nak el kellene mennie, "lehurrogott" minket 😉undisputedly
No meg mikor elment mit össze basztattak itt bennünket, hogy innentől oda a szezon mert majd minden elkapóra jut egy ember....Oszt télleg jut, de attól van támadó játék, meg egy 10-2-es mérleg amiért egyikünk sem adott volna Mossal együtt sem egy guriga fekát. 😊

Hát itt tartunk most! :cool:

Go Pats!deepsilver
ezt már a múltkor DoM-nak is írni akartam, h csak azt felejtitek el, h amikor - többek között én is - ezt írtam, akkor még Branch nem volt nálunk. És vissza lehet olvasni, én is és a többiek is azt kifogásolták, h a Welker - Edelman - Tate WR trió nagyon sovány. 2 nap múlva jött is Branch. Azért azt gondolom mindenki belátja h Branch nélkül nem biztos h így működne ez a gépezet...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát én nem tudom....
Olyan baromságokról vitatkozunk, amit senki nem tud eldönteni.
Brady játszik egy olyan O-ban amit rá találtak ki, és bocsásson meg a világ, hogy neki ez jutott!
Felesleges azon agyalni, hogy Rogers jobb irányító-e azért mert vele kibaszott a sors és egy szarabb O-ban kell játszania.Ha nem muszáj én a magam részéről nem szívesen szégyelleném magam ezért.... :cool:
Akkor lesz értelme valamit is összehasonlítani, ha fordul a kocka, és mind két QB villantott valamit az új felállásban.
Bár ne forduljon .... 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tom Brady wins AFC Offensive Player of the Week honors for the second consecutive week, 17th time of his career

Grat neki.