New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Egyszerűen nem lehet összehasonlítani mondjuk Rodgers-t Brady-vel, mivel teljesen más csapatban játszanak.
Brady-t csak Brady-vel lehetne objektíven összehasonlítani, és még egy ilyen összehasonlítás is végtelenül szubjektív. 😊 (De azt el kell ismerni, hogy Brady összekapta magát frankón a Browns bukta óta, legnagyobb örömömre. Egy kiégett emberben is újra éledhet a tűz, és remélem ez történt, nem fog a PO-ban erre rácáfolni.)
Ha azt nézed, hogy ki csak eleme a gépezetnek, és ki az, aki egymaga viszi a hátán a csapatát, akkor hihetnéd azt, hogy Rodgers a jobb, de Brady még sosem volt olyan helyzetben, hogy ne legyen körötte gépezet, mivel BB az edzője. És ahol BB az edző, ott azért valami mindig akad.
Egyébként teljesen felesleges is összehasonlítani az irányítókat. P.Manning, Brady, Brees, de akár M.Ryan, Vick, BigBen, stb, mind nagyszerű irányító, mindnek más az erőssége, mások a képességeik, de mindegyikük elér egy szintet, a szuperklasszis szintjét. (Ha láttad Brees-t célba dobni, akkor tudod mire gondolok.)
Én speciel pont azért szeretem az amerikai focit, mert az nem egy ember one man show-ja, hanem minden meccsen a komplett csapatnak együtt kell működnie, és ettől a világon a legkomplexebb csapatsport.Sobri Jóska
Tiszta sor. Nemis a két irányítót akarom összehasonlítani hanem a csapatban betöltött szerepüket.JayB
Teljesen felesleges volt minde okfejtés. Ha szerinted Hoyer ugyan azt tudná mint Brady, akkor inkább rádhagyom.
Csapatban betöltött szerep?Kérdezd meg az O# játékosokat, ki a vezér a pályán. Mindenki Tom nevét fogja mondani.
@g-men: Tökéletlenebb offense? Hasonlítsd össze a futó állományt a két csapatnél. Teljesen más játékot játszik a Packers.
A mi rendszerünket Brady teszi kitűnővé. És ezt nem látjátok be. Teljesen felesleges idejönni és leszólni a szent tehénként tisztelt QB-nkat, akin szocializálódott a pats tábor fele. Meddő vita lesz belőle.Lehet,hogy mi sem vagyunk teljesen objektívek, de közelebb vagyunk az igazsághoz mint a károgók.undisputedly
Hol írtam olyan hogy Hoyer is tudná ezt? Meg hol írtam olyat hogy nem vezér? Egyáltalán mikor írtam róla egy rossz szót is? Károgtam? Fejezzük be mert tényleg csak értelmetlen vita lesz belőle 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocsi, de ha mások elkezdték, akkor én is idekontárkodom.

Az NFC-s "kollégák" véleményével értek egyet ebben az esetben. Azt is megkockáztatva, hogy JayB ki nem mondott, de sugallt gondolatát leírva kijelentsem: szerintem Rodgers jobb irányító, mint Brady mégpedig a tökéletlenebb Offense-rendszer alatti játékára alapozva. A többi érvet már elmondták az előttem szólók.
...
Ja, és találkozzunk az SB-on 😊G-men
Egyszerűen nem lehet összehasonlítani mondjuk Rodgers-t Brady-vel, mivel teljesen más csapatban játszanak.
Brady-t csak Brady-vel lehetne objektíven összehasonlítani, és még egy ilyen összehasonlítás is végtelenül szubjektív. 😊 (De azt el kell ismerni, hogy Brady összekapta magát frankón a Browns bukta óta, legnagyobb örömömre. Egy kiégett emberben is újra éledhet a tűz, és remélem ez történt, nem fog a PO-ban erre rácáfolni.)
Ha azt nézed, hogy ki csak eleme a gépezetnek, és ki az, aki egymaga viszi a hátán a csapatát, akkor hihetnéd azt, hogy Rodgers a jobb, de Brady még sosem volt olyan helyzetben, hogy ne legyen körötte gépezet, mivel BB az edzője. És ahol BB az edző, ott azért valami mindig akad.
Egyébként teljesen felesleges is összehasonlítani az irányítókat. P.Manning, Brady, Brees, de akár M.Ryan, Vick, BigBen, stb, mind nagyszerű irányító, mindnek más az erőssége, mások a képességeik, de mindegyikük elér egy szintet, a szuperklasszis szintjét. (Ha láttad Brees-t célba dobni, akkor tudod mire gondolok.)
Én speciel pont azért szeretem az amerikai focit, mert az nem egy ember one man show-ja, hanem minden meccsen a komplett csapatnak együtt kell működnie, és ettől a világon a legkomplexebb csapatsport.Sobri Jóska
Tiszta sor. Nemis a két irányítót akarom összehasonlítani hanem a csapatban betöltött szerepüket.JayB
Teljesen felesleges volt minde okfejtés. Ha szerinted Hoyer ugyan azt tudná mint Brady, akkor inkább rádhagyom.
Csapatban betöltött szerep?Kérdezd meg az O# játékosokat, ki a vezér a pályán. Mindenki Tom nevét fogja mondani.
@g-men: Tökéletlenebb offense? Hasonlítsd össze a futó állományt a két csapatnél. Teljesen más játékot játszik a Packers.
A mi rendszerünket Brady teszi kitűnővé. És ezt nem látjátok be. Teljesen felesleges idejönni és leszólni a szent tehénként tisztelt QB-nkat, akin szocializálódott a pats tábor fele. Meddő vita lesz belőle.Lehet,hogy mi sem vagyunk teljesen objektívek, de közelebb vagyunk az igazsághoz mint a károgók.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Bocsi, de ha mások elkezdték, akkor én is idekontárkodom.

Az NFC-s "kollégák" véleményével értek egyet ebben az esetben. Azt is megkockáztatva, hogy JayB ki nem mondott, de sugallt gondolatát leírva kijelentsem: szerintem Rodgers jobb irányító, mint Brady mégpedig a tökéletlenebb Offense-rendszer alatti játékára alapozva. A többi érvet már elmondták az előttem szólók.
...
Ja, és találkozzunk az SB-on 😊G-men
Egyszerűen nem lehet összehasonlítani mondjuk Rodgers-t Brady-vel, mivel teljesen más csapatban játszanak.
Brady-t csak Brady-vel lehetne objektíven összehasonlítani, és még egy ilyen összehasonlítás is végtelenül szubjektív. 😊 (De azt el kell ismerni, hogy Brady összekapta magát frankón a Browns bukta óta, legnagyobb örömömre. Egy kiégett emberben is újra éledhet a tűz, és remélem ez történt, nem fog a PO-ban erre rácáfolni.)
Ha azt nézed, hogy ki csak eleme a gépezetnek, és ki az, aki egymaga viszi a hátán a csapatát, akkor hihetnéd azt, hogy Rodgers a jobb, de Brady még sosem volt olyan helyzetben, hogy ne legyen körötte gépezet, mivel BB az edzője. És ahol BB az edző, ott azért valami mindig akad.
Egyébként teljesen felesleges is összehasonlítani az irányítókat. P.Manning, Brady, Brees, de akár M.Ryan, Vick, BigBen, stb, mind nagyszerű irányító, mindnek más az erőssége, mások a képességeik, de mindegyikük elér egy szintet, a szuperklasszis szintjét. (Ha láttad Brees-t célba dobni, akkor tudod mire gondolok.)
Én speciel pont azért szeretem az amerikai focit, mert az nem egy ember one man show-ja, hanem minden meccsen a komplett csapatnak együtt kell működnie, és ettől a világon a legkomplexebb csapatsport.Sobri Jóska
Tiszta sor. Nemis a két irányítót akarom összehasonlítani hanem a csapatban betöltött szerepüket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
Szívesen átadjuk, hozzánk meg jöhet a kiégett TB. 😀
Toca
Szőrén-szőr mehetne mi?! 😉 😀
Kraft Úr meg alkalmazhatná Frankensteint, hogy formában tartsa Favreot.... 😀 :cool:
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már volt linkelve akkor törlöm, de hátha szép emlék marad
http://www.youtube.com/watch?v=URA-NNURZuU&feature=sub
a Jets MNF intrója 😊 hangulatosHöri
tényleg nem rossz, sőt 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 734 — Vikings fan
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
Szívesen átadjuk, hozzánk meg jöhet a kiégett TB. 😀
Gyönyörűen játszik most a Pats, de azért ez egy közel tökéletes meccs volt. Végig nem fognak tudni így játszani. Ráadásul mivel a Jets-sel elég sokat játszanak könnyebb kiismerni BBnek a védelmet.
De a legnagyobb veszély az SB-re Ravens,Steelers,Jets trió de ezeket a csapatokat már mind elvertétek. Ergo azért AFC-ben most ti uralkodtok. Persze ez még változhat.
több mint 13 éve
triangle 1 283
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
inkább jöjjön Testaverde 😊mascherano
vagy JaMarcus McHamburger Russell 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már volt linkelve akkor törlöm, de hátha szép emlék marad
http://www.youtube.com/watch?v=URA-NNURZuU&feature=sub
a Jets MNF intrója 😊 hangulatos

több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
inkább jöjjön Testaverde 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTsGRAFI
teljesen egyértelmű hogy Brady mellett Manning is kiégett... 😉a5
sőt ki is öregedtek és gondolkozni kéne jövöre mindkét csapatnak egy korai körös QB drafton 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ez a TB=system QB dolog azért elég érdekes. Nem hiszem hogy sok köze van mondjuk a 2007-es Pats O-nak akár a jelenlegihez, akár mondjuk a 2001-2004 közötti időszakhoz... Brady már régen kilépett a game manager QB szerepköréből. 2007-ben egy teljesen új rendszerben is szarrá dominálta a ligát...

Do your job
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTsGRAFI
teljesen egyértelmű hogy Brady mellett Manning is kiégett... 😉a5
Ezt adom. Nagyon nagy. 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTsGRAFI
teljesen egyértelmű hogy Brady mellett Manning is kiégett... 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerk: Amúgy jó látni ,hogy az idő rácáfolt mindenkire aki anno mikor páran felhoztuk még talán egy éve, hogy Moss-nak el kellene mennie, "lehurrogott" minket 😉undisputedly
No meg mikor elment mit össze basztattak itt bennünket, hogy innentől oda a szezon mert majd minden elkapóra jut egy ember....Oszt télleg jut, de attól van támadó játék, meg egy 10-2-es mérleg amiért egyikünk sem adott volna Mossal együtt sem egy guriga fekát. 😊

Hát itt tartunk most! :cool:

Go Pats!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Más: Randy eléggé haragudhat magára (vagy az ügynökére). Ha betagozódik a rendszerbe, és játsza Branch szerepét, most járhatna 7-10 TD-nél és vidáman várhatná a free agency-t. Most meg kb. lehúzta magát a WC-n...LordTamas
Randy nem játszaná Branch szerepét. Deion igaz,hogy ha megvan a 1st down akkor már nem töreti össze magát plusz egy yardért, de egészen odáig vállalja a kontaktot, a pálya bármelyik szegletében. Mossnak -ha ki akarom élezni- csak a fly ment. Ütközni egyáltalán nem volt hajlandó...

szerk: Amúgy jó látni ,hogy az idő rácáfolt mindenkire aki anno mikor páran felhoztuk még talán egy éve, hogy Moss-nak el kellene mennie, "lehurrogott" minket 😉
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha már valaki felhozta a Brees-es Sport Sience-s részt, halkan megjegyezném, hogy valószinűleg a top QB-k közül bárki megcsinálná ugyanezt, ugyanennyiszer. Ezek alap gyakorlatok ezen a szinten. Persze nagyon látványos, de egy meccszituációban azért nem úgy működnek a dolgok, ahogy egy stáb előtt. És az már fejben dől el. Ez teszi egyik QB-t különbözővé a másiktól. Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTs
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Egy kiégett emberben is újra éledhet a tűz, és remélem ez történt, nem fog a PO-ban erre rácáfolni.)
Sobri Jóska
Brady nem égett ki. Kérlek, fejezd már be ezt a hülyeséget! Vagy legalább ne írd már leg mindig.
Összeszedett egy sérülést, amivel egy évet ki kellett hagynia. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Sziasztok,

pár gondolat a csapattal kapcsolatban (tudom, hogy a legtöbbje egyértelmű, de nagyon jó leírni így egyben 😊 )

- Tom Brady a pályafutása egyik legjobb formáját hozza;
- a csapat lassan komoly SB esélyes;
- az O-ban a meghatározó játékosok: két rookie TE, és 3 volt UDFA (Wes, Danny, BJGE);
- a D a legfiatalabb az egész ligában, csak fejlődhet;
- ezek mellett 4 draft pickünk lesz az első két körben;
- ez az "átalakuló" idényünk.

A két kissrác, Wes és Danny (+Edelman) meg bármikor elvegyülhetne egy budapesti egyetemen, senkinek nem tünne fel, hogy ők a világ legjobb amerikai foci támadó egységének meghatározó tagjai, és 120 kiló izom LB-ek között kűzdenek nap, mint nap. (Egyébként olyat sem láttam még, hogy az NFL-ban a kezdő O-ban összesen két afro-amerikai játékos van.)

Más: Randy eléggé haragudhat magára (vagy az ügynökére). Ha betagozódik a rendszerbe, és játsza Branch szerepét, most járhatna 7-10 TD-nél és vidáman várhatná a free agency-t. Most meg kb. lehúzta magát a WC-n...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vicces újra és újra olvasni ezeket a nagy okosságokat, hogy egy játékos valójában nem ér annyit, mert a D így, az O úgy, meg a system és még az edzők is segítik... de most komolyan miből áll az O, a D meg mire épül a system? Az emberekre. Az egyénre. Esetünkben Tom Brady-re. Ő az egyik valaha volt legjobb irányító. Hálát adok az égnek, hogy pont az én időmben játszik és "élőben" nézhetem.

Az SB most már nem elérhetetlen, de azért messze vagyunk a favorit státusztól. A D most nagyon jó volt, ha folytatódik a hétről-hétre történő fejlődésük, akkor csodás PO-nak néz elébe a csapata, ha azonban bicsaklanak, akkor nagyon nagy bajban vagyunk. Edelman lehet előkerül majd a PO-ban, hogy egy meccs győztes TD-t besunnyogjon 😀
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
én azért úgy érzem ez a csapat még nem superbowl csapat. Vagyis természetesen van reális esélyünk rá. De tény, hogy az elmúlt 1-2 évvel szemben ebben a csapatban van valami. Tele vagyunk ígéretes fiatalokkal akik győztes típusok. Olyanok akik idővel olyanok lehetnek mint a régi vezérek a superbowl győztes érákban.
Hibák még vannak a játékban de bízzunk benne, hogy ezek ahogy telnek a meccsek folyamatosan kiküszöbölésre kerülnek.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Reméljük hétvégén látjuk újra a rossz formáját! 😊Giri
Az eddig látottak alapján nem a ti támadófalatok az évtized legjobbja, ezért ott akár megint működhet a D.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát minden esetre ez a beszélgetés arra is jó h egy kicsit elhúzzatok a PITT topictól kezdenek nagyon rátok jönni😀dande
lol😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Reméljük hétvégén látjuk újra a rossz formáját! 😊

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hmm, tegnap belenéztem a meccsbe, kb 2 és fél negyedet, de meg kell mondanom, hogy ezt az offense-t nem tudom hogy ki fogja megállítani, mert szinte hibátlanul játszottak. Volt egy olyan stat, hogy 10 yardnál rövidebb passzokból Bradynek 13/13 volt és mittudomén mennyi yard, de utána is dobott még vagy két rövid passzt ami sikeres volt. Hát elég durva! Úgy látszik tényleg jót tett, mind Moss elcserélése, mind a Browns elleni vereség!

Elég nehezemre esik ide beírni, de a jó teljesítményt azt el kell ismerni!
Úgy érzem nincs most csapat az NFL-ben, aki meg tudná állítani a Pats-et, így kinéz az SB győzelem, bár egy-egy meccsen bármi lehet, de sztem magasan a Patriots a legesélyesebb most!Bruce
Jól esik ilyeneket olvasni, de azért ennyire ne szaladjunk előre. Akkor beszélhetünk reálisan SB győzelemről ha a Defense sorozatban tudja azt hozni amit tegnap. Láttuk ezt a csapatrészt nagyon jól játszani lásd tegnap, de láttuk botrányosan is mint például a Browns ellen.