New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
szerintem Woodhead 104 elkapott yardja a létező legnagyobb fricska, és pontosan megmutatja, hogy miért is tart most a Patriots ott BB-vel, aholJJ Tiller
visszaemlékezve amikor hoztuk Woodheadet senki nem gondolta volna hogy milyen fontos láncszemet is helyezünk bele a gépezetbe.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
szerintem Woodhead 104 elkapott yardja a létező legnagyobb fricska, és pontosan megmutatja, hogy miért is tart most a Patriots ott BB-vel, ahol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas UP az egész csapatnak, edzőkkel együtt!!! (A kinti oldalon is csak 6 up van 😉 )

Ezután a meccs után elvakultság nélkül lehet állítani, hogy Brady kezdi megérdemelni az MVP címet!
A meccs végén ment az eszmecsere, hogy melyik játékos mennyit ér a csapatának. Hát Tom nélkül idén nem lennénk sehol! Mentálisan is összefogja az O-t és amiben PM-gel egyetemben zseniális az az ahogy áthívja a fal blokkolását. Egy másik QB nem 3x került volna ezen a meccsen földre, hanem legalább 10x.

JMD jöhet vissza, de csak QB edzőnek 😉
Ezen a meccsen élmény volt nézni az O hívásokat és playeket. Egyértelműen jót tett a csapatnak Moss (akit nagyon tisztelek és szeretek) távozása. O'Brian lassan megérdemli az OC kinevezést. Sokat szapultam, de most egyértelműen megemelem előtte a kalapom és nem csak e meccs alapján.

Most már csak mi b*szhatjuk el a home fieldet, mert a PO-ban minden apró részletnek óriási jelentősége lesz.

A védelem előtt is le kell borulni, mert nem gondoltam volna, hogy idén kapott TD nélkül le tudnak hozni egy meccset.

Iszonyat éles volt a brigád!
Lassan lehet felrakni az új képeket!!! :cool:
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
basszus, idén eddig majd az összes olyan meccset nyertük, amit L-nek tippeltem
ebben igencsak más az idei szezon, mint az elmúlt 2 szezonGyulus
na mondjuk én emiatt nem éppen bánkódom 😛

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
basszus, idén eddig majd az összes olyan meccset nyertük, amit L-nek tippeltem
ebben igencsak más az idei szezon, mint az elmúlt 2 szezon
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Na bekászálódtunk munkahelyre,olyan vagyok mint a mosott szar de simán megéri ha ilyen meccset produkálnak a srácok.
Szép mikulás ajándékot kaptunk, kérni se lehetett volna jobbat...

Why so serious?
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Lol jól látom az eredményt?! :cool:
wow nem semmi meccs lehetett, alig várom hogy meló után végre megnézhessem 😛
jets ellen futni nem lehet...hát itt is összejött nem csak a vasas városban...
jól van innen, be kell húzni a csoportot, go Pats!

több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Tehervonat szaladt át a Jets-en.
A "ligautolsó" defensünk ellen Mákos Szancsíta 3 pontot és 3 INT-et tudott összehozni.
Ryan megtanulta, hogy a liga "legjobb" csapatát is tönkre lehet verni.

Kovács Sanyi mondta közvetítés alatt, hogy az NFL-es statisztikák kicsit csalókák a D#-vel kapcsolatban.(kiraktak a meccs alatt a képernyőre egy táblázatot 4 kategóriában;mindegyiknek a végén ez volt: NFL rank - last)
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hát ezeket most rendesen elvertük 😊 . Szancsó olyan homály volt, a mi Offensünk meg olyan jó ahogy szerettem volna. Amit a D csinált arról csak álmodtam meccs előtt, végre volt 3rd down D és vmiféle pass rush is 😀 . Most jön két NFC meccs, ami általában jól megy nekünk és szerencsére mindkettő TV-s. Rövid hét jön, de remélem ezzel nem lesz gond a Szeles Városban. JMD-t meg sztem nem kéne visszahozni az elmúlt hetek playcall-ját látva, bár a franc se tudja, mert azért mégiscsak egy qva jó O coordinator.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
pedig Brady már nem is a régi... 😉a5
Igen, de szerencsére néha összekapja magát. Hátha még sikerül idén párszor. 😉

Hazai győzelmi rekord 26 meccs zsinórban!Bruschi85
Mármint Bradynak van hazai 26 meccses győzelmi szériája. A csapatnak nincs, mivel közbeékelődött az év, amikor Brady megsérült, és Cassel volt a QB.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Abszolút meglepetés, hogy megaláztuk a Jets-t. Sima meccs volt és még simább győzelem.
A kulcs momentum az a 4. és 3 volt ha jól emlékszem, amikor Deion bevitte TD-re. Onnan gyakorlatilag eldőlt.
Fejben borzasztó erősek vagyunk és ezt remek kijelenteni. Látszott, hogy Mayo is, hogy tüzelte a D#-t. Mellette Baby Vince és a többiek is nagyon jól játszottak többen kiemelkedően. Tom és az O# fegyverei lehet sorolni, hogy BJGE, Fafej, Hörni, Gronk, Deion és persze Wes amikor kellett mindig hozzá tudtak tenni a meccshez. Ismét bizonyítottak, hogy nem hiába áll a csapat ezzel a mérleggel. Persze az O# fal teljesítménye mellett se lehet szó nélkül, hiszen mégiscsak a Jets D#vel álltak szemben.
10-2 a győzelem a zsebben. Hazai győzelmi rekord 26 meccs zsinórban!
Parádés meccs, megható és felemelő félidővel. Kezünkben a sorsunk, előre az AFC East 1. helyéért!!

Le a kalappal a srácok előtt!!
Szép volt Fiúk!!
Ma megint remek érzés volt Patriótának lenni!!

u.i: Soha ennél rosszabb Névnapot 😊

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pedig Brady már nem is a régi... 😉
több mint 13 éve
triangle 1 283
hát igen, gondban lesznek a szakik az ups&downs második részével 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes egy MNF volt.
Azt kell mondani, egészen jó volt a SportTv-s közvetítés, de azért látszik,hogy nem minden csapatnál/csapatrésznél vannak képben.Pl kijelenteni,hogy a Secondarynk mennyire kitűnő coverben...
Minden egységünk nagy pozitívum, habár egy ilyen meccsen ugye ezt mérsékelten kell kezelni.
Arrington egészen jól játszott, ami meglepetés volt számomra.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A vártnál könnyebb volt, mindenki kitett magáért, lehet mondani, hogy ez volt a hibátlan mérkőzés.
A hátralévő 4+3 is ilyen legyen.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
brady 2 td, 0 int
welker 8+ elkapás, branch 50yard+, gronko/hernandez td és 30/30 yard
bjge 50 yard, woodhead 40 futott 25 elkapott
mayo 12 tackle, cunni sack, dmc 1 int, vödör még egy 😀
tate ret td
W
de szép is lenne 😀 😀 😀Wyatt
És akkor csörög az óra és kelni kell 😛FViktor93
4 td 0 int, 7 elkapás, branch pipa, gronko kevés, de hernandez td és 30+ megvan, bjge +, woodhead végül 11+104 😊
mayo 12 tackle 😀, cunni sack se sokon múlt 😀 dmc int is meg 😀vödör messze és tate is, de a W megvan
parada 😀

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nagyon nagy győzelem,be kell szerezni annak aki nem látta.
Nagy lépést tettünk a csoport győzelem felé de még nincs zsebben.
Hosszabb értékelést kis alvás után 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vissza JMD-t!Joci
ámenWyatt
legalább jó áron tudná Brady-t elcserélni Casselre.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
vissza JMD-t!Joci
ámen

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
vissza JMD-t!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Leszarok mindent! Nem érdekel, ha nem lesz PO - de lesz 😉 - nem érdekel semmi ebben a szezonban már, az se ha holnap baj lesz a melóban, mert készen leszek, az sem, ha nem lesz karácsony, ha elmarad a szilveszter, semmi, csak ezt a k.... Jetset verjük meg ma éjjel, nagyon, úgy h emlékezzenek rá, mert azért az még sem lehet, h söpörjenek minket ezzel a Qb kezdeménnyel!!! 😊 Csak szeretnének olyanok lenni, mint mi... 😉Geronimo
ne csináld Gero, három meccsnyi előny van a Kóccal meg a DonDiégoval szemben, lepetézek ha nem AFCE+AFCN a WC hely :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Bocsi, de nem egyenlőre kell lejátszani a meccset, nem jó a döntetlen. 😀
Egyelőre le kell játszani.polonic
háhá erre én is háklis vagyok 😀 😀 😀Geronimo
de messze van az a 2:30, jáááj 😀triangle
be is rakom mindjárt a Maddent és kezdek egy új franchiset, azzal azért repül az idő 😉 mert még tényleg baromi messze van 😀

több mint 13 éve
triangle 1 283
egyenlőre le kell játszani éjszaka ezt a meccsetmanuszka86
Bocsi, de nem egyenlőre kell lejátszani a meccset, nem jó a döntetlen. 😀
Egyelőre le kell játszani.polonic
háhá erre én is háklis vagyok 😀 😀 😀Geronimo
de messze van az a 2:30, jáááj 😀
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Érdekesség. Ha ütjük a Jetset éjszaka plusz az utolsó két fordulóban a Fins,Bills kettőst akkor a Packers,Bears kettős ellen belefér egy vereség akkor is megvan a győzelem. Sőt ha a Jets kikap még1szer rajtunk kívül akkor akár belefér a vereség mindkét NFCs ellen 😀FViktor93
Nono, jó lenne, ha nem férne bele semmiféle vereség az NFC-sek ellen.

Üssétek csak szépen mindkettőt, és jussatok tovább úgy, kellenek azok a vereségek a Bears-nek és a Packers-nek!

Bár, gondolom, mivel SB XLII óta nem mi vagyunk a kedvenc NFC-s csapatotok, nem lenne ellenetekre, ha egy kis borsot törhetnétek többek között a Giants orra alá, ha már nektek megvan a továbbjutás. Még szerencse, hogy nem a 16. és 17. fordulóban játszotok velük. 😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
egyenlőre le kell játszani éjszaka ezt a meccsetmanuszka86
Bocsi, de nem egyenlőre kell lejátszani a meccset, nem jó a döntetlen. 😀
Egyelőre le kell játszani.polonic
háhá erre én is háklis vagyok 😀 😀 😀