New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különbenWyatt
de te is tudod, ilyet csak egy kiégett irányító csinál 😛 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
jó kis meccs volt, bár sok pontot szívtunk. Az O parádés volt, nagyon jó playcalling (Moss nélküli O playcall sokkal jobban fekszik nekünk és van fantázia is benne!) Branch, Gronko is nagyon jól tolta ma. MCc meg tényleg meccsről-meccsre javul, igaza volt a Db coachnak anno hogy nagyon jó kis playa (Mi lenne ha még pass rush is létezne nálunk?! 😛 )
BB dicsérte Butlert erre nem kap helyet a kezdőben, megint Arrington lámaságait kellett néznünk, meddig tart ez még? (Phonsonál nem volt sokkal jobb a két 27-es eléggé harmatos volt, mi nem kaptunk róla legalább 4 TD-t)
Jó volt ez csak nem fogunk mindig 45 pontot termelni, gyúrni kell ezen a D-n még. Go pats!

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különbenWyatt
Mayonak megint megvan a 10+ tackle. Ha a további meccseken is meglesz legalább 10, vagy átlagba 10 akkor 190 körül fog zárni...Hihetetlen a csávó
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különben

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre megint meccsnap!

Remek hír, hogy sikerült megegyezni 😊
Viszont borzasztóan sajnálom, hogy Kevin valószínűleg visszavonul, mivel nem tudom elképzelni más csapatban, hiszen ő egy igazi Patrióta az utolsók egyike 😕
Borzasztóan kedvelem a játékát és mentalitását. Hiányozni fog mindenképp!

Sok sikert Fafej!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Hosszabbítottunk Fafejjel. 😊 Ezzel kb. Kevinnek annyi...
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/25/thankful-for-each-other-patriots-and-rb-danny-woodhead-reach-a-long-term-contract-extension/Danna
én is most olvastam, már vártam a hírt egy ideje.
kíváncsi vagyok, mi lesz Faulkkal, de ha ennyi volt, akkor köszönet mindenért! 😕 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hosszabbítottunk Fafejjel. 😊 Ezzel kb. Kevinnek annyi...
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/25/thankful-for-each-other-patriots-and-rb-danny-woodhead-reach-a-long-term-contract-extension/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)TDavid
Nagyon gizda lesz az Pryor és Wright nélkül 😐 Deaderick sérült vagy csak az öreg nem akarta vinni?nDRo
Hát a sérült listán nincs rajta, nemtudom miért nem lesz ott :/
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)TDavid
Nagyon gizda lesz az Pryor és Wright nélkül 😐 Deaderick sérült vagy csak az öreg nem akarta vinni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)
több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
jó móka lesz, 3 CB-vel és 4 D linemennel megyünk neki a meccsnek :cool:
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
egy kis érdekesség Reiss-től: a pats-en kívül Brady egyetlen csapat ellen nem dobott csak TD-t: igen, a lions ellen 😀

kíváncsi leszek egyébként, hogy mekkora nyomást tudunk majd kifejteni Hillre subD-ből így, hogy Pryor és Wright is hiányzik. márpedig várhatóan megint kevesebbet lesz pályán a baseD, a harmatos lions poroszkálójátéknak, ámde annál komolyabb passzjátéknak köszönhetően. szerintem "csak" egy jó O fal választja el a lionst a nagyságrendekkel jobb szerepléstől (na jó, a szerencse és a bírói empátia hiánya sem segít rajtuk 😉 )triangle
Azért egy jobb edzői gárda nem ártana oda. Egész szimpatikus csapat, idén elkezdtem Lions meccseket nézni, nek a D falu nagyon tetszik, hihetetlen hogy Suh milyen szinten képes játszani a profik között és mennyit bírt dobni azon a D falon.
Jó meccs lesz ez csak kezdődjön már! 😊

több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
egy kis érdekesség Reiss-től: a pats-en kívül Brady egyetlen csapat ellen nem dobott csak TD-t: igen, a lions ellen 😀

kíváncsi leszek egyébként, hogy mekkora nyomást tudunk majd kifejteni Hillre subD-ből így, hogy Pryor és Wright is hiányzik. márpedig várhatóan megint kevesebbet lesz pályán a baseD, a harmatos lions poroszkálójátéknak, ámde annál komolyabb passzjátéknak köszönhetően. szerintem "csak" egy jó O fal választja el a lionst a nagyságrendekkel jobb szerepléstől (na jó, a szerencse és a bírói empátia hiánya sem segít rajtuk 😉 )
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀Wyatt
Ez biztos csak álom volt, mert ez a védelem senkit sem képes még egy egész meccsen 10 ponton, vagy az alatt tartani 😉Egon bá
a végén valamiért kétpontosra mentek rá, ami sikerült is, úgyhogy elvileg 9–11 😀
bár mondjuk valamiért 8 pontos hátrányunk lett hirtelen 😀
de legalább felébredtem 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀Wyatt
Hát könnyen lehet, hogy az a meccs már nem fog dönteni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀Wyatt
Ez biztos csak álom volt, mert ez a védelem senkit sem képes még egy egész meccsen 10 ponton, vagy az alatt tartani 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem Tom játszik mert Fantasyben is az irányítóm!ThundersNFL
hát akkor már biztos, hogy játszik 😀

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Remélem Tom játszik mert Fantasyben is az irányítóm!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
viszont ha meccset kell kihagynia inkább a Lions ellen legyen, mert jövő héttől rázós hetek jönnek.manuszka86
Na igen. Bár úgy is játszani fog, de én is rettenetesen megnézném az offense-t Hoyerrel.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
viszont ha meccset kell kihagynia inkább a Lions ellen legyen, mert jövő héttől rázós hetek jönnek.

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/triangle
Hát ez érdekes. Nem tűnt sérültnek Tom a Colts meccs végén, hogy most kérdéses legyen. Remélem játszik, bár megnézném Hoyert élesben játszani. Tavaly amikor beállt nem volt megszeppenve 😀FViktor93
Hoyer ráér még pár évig a meccsek végén bejönni párat dobni amikor már biztos a győzelem, bár tudom, hogy ilyen meg nincs. Szóval addig marad a gyakorlás, szerencsére a legnagyobbtól tanulhat 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/triangle
Hát ez érdekes. Nem tűnt sérültnek Tom a Colts meccs végén, hogy most kérdéses legyen. Remélem játszik, bár megnézném Hoyert élesben játszani. Tavaly amikor beállt nem volt megszeppenve 😀
több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon-nagyon remélem, hogy nem ellenük fog összejönni a Lionsnak... de ha egy detroiti zakó kell egy new yorki győzelemhez, akkor benne vagyok!