New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különbenWyatt
Mayonak megint megvan a 10+ tackle. Ha a további meccseken is meglesz legalább 10, vagy átlagba 10 akkor 190 körül fog zárni...Hihetetlen a csávó
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különben

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre megint meccsnap!

Remek hír, hogy sikerült megegyezni 😊
Viszont borzasztóan sajnálom, hogy Kevin valószínűleg visszavonul, mivel nem tudom elképzelni más csapatban, hiszen ő egy igazi Patrióta az utolsók egyike 😕
Borzasztóan kedvelem a játékát és mentalitását. Hiányozni fog mindenképp!

Sok sikert Fafej!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
triangle 1 283
Hosszabbítottunk Fafejjel. 😊 Ezzel kb. Kevinnek annyi...
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/25/thankful-for-each-other-patriots-and-rb-danny-woodhead-reach-a-long-term-contract-extension/Danna
én is most olvastam, már vártam a hírt egy ideje.
kíváncsi vagyok, mi lesz Faulkkal, de ha ennyi volt, akkor köszönet mindenért! 😕 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hosszabbítottunk Fafejjel. 😊 Ezzel kb. Kevinnek annyi...
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/25/thankful-for-each-other-patriots-and-rb-danny-woodhead-reach-a-long-term-contract-extension/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)TDavid
Nagyon gizda lesz az Pryor és Wright nélkül 😐 Deaderick sérült vagy csak az öreg nem akarta vinni?nDRo
Hát a sérült listán nincs rajta, nemtudom miért nem lesz ott :/
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)TDavid
Nagyon gizda lesz az Pryor és Wright nélkül 😐 Deaderick sérült vagy csak az öreg nem akarta vinni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)
több mint 13 éve
triangle 1 283
jó móka lesz, 3 CB-vel és 4 D linemennel megyünk neki a meccsnek :cool:
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
egy kis érdekesség Reiss-től: a pats-en kívül Brady egyetlen csapat ellen nem dobott csak TD-t: igen, a lions ellen 😀

kíváncsi leszek egyébként, hogy mekkora nyomást tudunk majd kifejteni Hillre subD-ből így, hogy Pryor és Wright is hiányzik. márpedig várhatóan megint kevesebbet lesz pályán a baseD, a harmatos lions poroszkálójátéknak, ámde annál komolyabb passzjátéknak köszönhetően. szerintem "csak" egy jó O fal választja el a lionst a nagyságrendekkel jobb szerepléstől (na jó, a szerencse és a bírói empátia hiánya sem segít rajtuk 😉 )triangle
Azért egy jobb edzői gárda nem ártana oda. Egész szimpatikus csapat, idén elkezdtem Lions meccseket nézni, nek a D falu nagyon tetszik, hihetetlen hogy Suh milyen szinten képes játszani a profik között és mennyit bírt dobni azon a D falon.
Jó meccs lesz ez csak kezdődjön már! 😊

több mint 13 éve
triangle 1 283
egy kis érdekesség Reiss-től: a pats-en kívül Brady egyetlen csapat ellen nem dobott csak TD-t: igen, a lions ellen 😀

kíváncsi leszek egyébként, hogy mekkora nyomást tudunk majd kifejteni Hillre subD-ből így, hogy Pryor és Wright is hiányzik. márpedig várhatóan megint kevesebbet lesz pályán a baseD, a harmatos lions poroszkálójátéknak, ámde annál komolyabb passzjátéknak köszönhetően. szerintem "csak" egy jó O fal választja el a lionst a nagyságrendekkel jobb szerepléstől (na jó, a szerencse és a bírói empátia hiánya sem segít rajtuk 😉 )
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀Wyatt
Ez biztos csak álom volt, mert ez a védelem senkit sem képes még egy egész meccsen 10 ponton, vagy az alatt tartani 😉Egon bá
a végén valamiért kétpontosra mentek rá, ami sikerült is, úgyhogy elvileg 9–11 😀
bár mondjuk valamiért 8 pontos hátrányunk lett hirtelen 😀
de legalább felébredtem 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀Wyatt
Hát könnyen lehet, hogy az a meccs már nem fog dönteni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀Wyatt
Ez biztos csak álom volt, mert ez a védelem senkit sem képes még egy egész meccsen 10 ponton, vagy az alatt tartani 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
am, remélem nem kell hinni az álmoknak 😀
sikerült azt megálmodnom, hogy 9-3-as Miami elleni vezetésnél Thigpen vezet ellenünk győztes drive-ot 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem Tom játszik mert Fantasyben is az irányítóm!ThundersNFL
hát akkor már biztos, hogy játszik 😀

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Remélem Tom játszik mert Fantasyben is az irányítóm!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
viszont ha meccset kell kihagynia inkább a Lions ellen legyen, mert jövő héttől rázós hetek jönnek.manuszka86
Na igen. Bár úgy is játszani fog, de én is rettenetesen megnézném az offense-t Hoyerrel.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
viszont ha meccset kell kihagynia inkább a Lions ellen legyen, mert jövő héttől rázós hetek jönnek.

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/triangle
Hát ez érdekes. Nem tűnt sérültnek Tom a Colts meccs végén, hogy most kérdéses legyen. Remélem játszik, bár megnézném Hoyert élesben játszani. Tavaly amikor beállt nem volt megszeppenve 😀FViktor93
Hoyer ráér még pár évig a meccsek végén bejönni párat dobni amikor már biztos a győzelem, bár tudom, hogy ilyen meg nincs. Szóval addig marad a gyakorlás, szerencsére a legnagyobbtól tanulhat 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/triangle
Hát ez érdekes. Nem tűnt sérültnek Tom a Colts meccs végén, hogy most kérdéses legyen. Remélem játszik, bár megnézném Hoyert élesben játszani. Tavaly amikor beállt nem volt megszeppenve 😀
több mint 13 éve
triangle 1 283
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon-nagyon remélem, hogy nem ellenük fog összejönni a Lionsnak... de ha egy detroiti zakó kell egy new yorki győzelemhez, akkor benne vagyok!
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
holnap mi kezdjük a hálaadás meccsek sorát, alig várom jó kis meccs lesz. Nem számítók egyszerű meccsre, viszont hozni kell a W-t a Ford Field-ről.
Bízok abban hogy Butler végre újra kezdő CB lesz (múlt héten 2. félidőben voltak jó megmozdulásai)...kérdés BB is így látja e?! 😊

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Úgy tűnik, nyílt a verseny CB poszton, Butler visszatérhet a pályára:

"CB Darius Butler played every snap in 2nd half (36)." (Mike Reiss)
"I think Darius did some good things, it wasn’t perfect, but he’s worked hard in practice and I think he’s improved on things that maybe weren’t quite at the level maybe he wanted them to be earlier in the season. Those have been showing up better in practice." (Bill Belichick)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."