New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 871 — !SuPeR6BoWL!
Remélem Tom játszik mert Fantasyben is az irányítóm!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
viszont ha meccset kell kihagynia inkább a Lions ellen legyen, mert jövő héttől rázós hetek jönnek.manuszka86
Na igen. Bár úgy is játszani fog, de én is rettenetesen megnézném az offense-t Hoyerrel.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
viszont ha meccset kell kihagynia inkább a Lions ellen legyen, mert jövő héttől rázós hetek jönnek.

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/triangle
Hát ez érdekes. Nem tűnt sérültnek Tom a Colts meccs végén, hogy most kérdéses legyen. Remélem játszik, bár megnézném Hoyert élesben játszani. Tavaly amikor beállt nem volt megszeppenve 😀FViktor93
Hoyer ráér még pár évig a meccsek végén bejönni párat dobni amikor már biztos a győzelem, bár tudom, hogy ilyen meg nincs. Szóval addig marad a gyakorlás, szerencsére a legnagyobbtól tanulhat 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/triangle
Hát ez érdekes. Nem tűnt sérültnek Tom a Colts meccs végén, hogy most kérdéses legyen. Remélem játszik, bár megnézném Hoyert élesben játszani. Tavaly amikor beállt nem volt megszeppenve 😀
több mint 13 éve
triangle 1 283
Brady questionable a meccsre. attól nem tartok egyelőre, hogy nem játszik, de remélem nem súlyosbodik a lábsérülése, mert bár kíváncsi vagyok, Hoyer hogyan teljesítene egy teljes meccsen, de ennyire azért nem :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon-nagyon remélem, hogy nem ellenük fog összejönni a Lionsnak... de ha egy detroiti zakó kell egy new yorki győzelemhez, akkor benne vagyok!
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
holnap mi kezdjük a hálaadás meccsek sorát, alig várom jó kis meccs lesz. Nem számítók egyszerű meccsre, viszont hozni kell a W-t a Ford Field-ről.
Bízok abban hogy Butler végre újra kezdő CB lesz (múlt héten 2. félidőben voltak jó megmozdulásai)...kérdés BB is így látja e?! 😊

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Úgy tűnik, nyílt a verseny CB poszton, Butler visszatérhet a pályára:

"CB Darius Butler played every snap in 2nd half (36)." (Mike Reiss)
"I think Darius did some good things, it wasn’t perfect, but he’s worked hard in practice and I think he’s improved on things that maybe weren’t quite at the level maybe he wanted them to be earlier in the season. Those have been showing up better in practice." (Bill Belichick)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Pryor újra a pályán.

Brady, Neal, Wilhite és Wright nem edzett

több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
http://www.nfl.com/videos/nfl-thanksgiving/09000d5d81c5b607/Thanksgiving-memories

a jövő irányítója a háttérben, a képen 😊
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azon gondolkodtam, hogy régen volt ennyire fontos a januári hazai pálya. A csapat jelenleg igazi januári bostoni időre van "optimalizálva". Nincs mélységi célpont, de nagyon jól megy a rövid és közép passz, és egész jó a futásunk is. A védelem meg összeteszi a kezét egy kis szélért, havazásért, hiszen a futást már (általában) elég jól megállítjuk.

Egyébként elég jól állunk, hiszen verjük a valószínűsíthető 3 másik csoport győztest (Indy, SD, Ravens/Steelers). Csak hát a saját csoport még elég kétséges.

Ha Jets-et megvernénk, és szeles-havas januárunk lenne... nem gondoltam volna, hogy 10 meccs után ilyenekről beszélünk egy "átmeneti, építkezős" évben. 😊

(Azért még mindig osztom azt a véleményt, hogy bárkitől kikaphatunk, de ugyanakkor bárkit megverhetünk.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vasárnap óta Rodney apónak van társa a 30/30 klubban: Ray Lewis.Sinisa
nem akármilyen társaság, a jelenleg aktív veteránok közül talán még Adrian Wilson (22,5/25) az, akinek reális esélye van erreGyulus
Csak megjegyzem: Ronde Barber sem áll messze tőle (26/40), bár azért 4 sacket nem fog már idén összehozni valószínűleg: http://sports.espn.go.com/nfl/players/profile?playerId=1260
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Vasárnap óta Rodney apónak van társa a 30/30 klubban: Ray Lewis.Sinisa
nem akármilyen társaság, a jelenleg aktív veteránok közül talán még Adrian Wilson (22,5/25) az, akinek reális esélye van erre
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Vasárnap óta Rodney apónak van társa a 30/30 klubban: Ray Lewis.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ez van, nálam nincs szerkesztés gomb,még jó h te megtalálod.De gondolom a piros aláhúzás is sokat segít 😛Sztyopa
A már elküldött hozzászólásnál megtalálod a szerkesztés gombot. Ott van még a Jelent, Válasz, és Töröl gomb is.nDRo
Irónia akart lenni 😉Sztyopa
Értem 😊
több mint 13 éve
Sztyopa 306
.
Sobri Jóska
Ez van, nálam nincs szerkesztés gomb,még jó h te megtalálod.De gondolom a piros aláhúzás is sokat segít 😛Sztyopa
A már elküldött hozzászólásnál megtalálod a szerkesztés gombot. Ott van még a Jelent, Válasz, és Töröl gomb is.nDRo
Irónia akart lenni 😉

Why so serious?
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
.
Sobri Jóska
Ez van, nálam nincs szerkesztés gomb,még jó h te megtalálod.De gondolom a piros aláhúzás is sokat segít 😛Sztyopa
A már elküldött hozzászólásnál megtalálod a szerkesztés gombot. Ott van még a Jelent, Válasz, és Töröl gomb is.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
2. A TE helyzet hosszútávra rendeződni látszik.
_bb
Szerintem a kiválló TE játékot nem lehet eléggé hangsúlyozni.
És nem csak a statisztikákra - elkapások, TD-k - gondolok, hanem a "piszkos munkára", a blokkolásra, pass protection-re is.
Az Indy elleni meccsen is Gronk is, Alge is hibátlan munkát végzett főleg Freeney, de Mathis ellen is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4688122/brady-on-what-irked-him-at-games-end
most már legalább azt is tudjuk, miért ordibált Tom a végén a bírókkal😊

statokat nézve érdekesség, hogy FaFej 22 snapnél volt pályán, ebből 7 futás és 4 elkapás volt a termés... 50%😀


Woodhead, the diminutive Jets castoff, joked during the postgame that someone needs to provide him with a step stool the next time he has to come to the podium. But judging by the comments of his teammates, his stature in the locker room could not be much bigger.Gyulus
Undorító 😊 DE hát ha a fűtést nem tudják feltekerni, valamivel próbálkozniuk kell.
több mint 13 éve
Sztyopa 306
.
Sobri Jóska
Ez van, nálam nincs szerkesztés gomb,még jó h te megtalálod.De gondolom a piros aláhúzás is sokat segít 😛

Why so serious?
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4688122/brady-on-what-irked-him-at-games-end
most már legalább azt is tudjuk, miért ordibált Tom a végén a bírókkal😊

statokat nézve érdekesség, hogy FaFej 22 snapnél volt pályán, ebből 7 futás és 4 elkapás volt a termés... 50%😀


Woodhead, the diminutive Jets castoff, joked during the postgame that someone needs to provide him with a step stool the next time he has to come to the podium. But judging by the comments of his teammates, his stature in the locker room could not be much bigger.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
zinedine5: lényegében igazad van... én viszont nem értek annyira a focihoz, csak szeretem. Ha a védelmünk kevesebb pontot enged az ellenfélnek, mint amennyit a támadóink szereznek, akkor már elégedett vagyok 😊mr nemo
Ezzel nem tudok vitatkozni. 😉zinedine5
Akkor jó, mert nem is akartam. 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt mondtam már év elején is, igen, hogy Brady nagyon visszaesett.
És nem szar lett, mert még így is top QB, és biztos nem dobni felejtett el, se meg nem vakult, hanem mentálisan nem vezeti a csapatot, mint tette ezt akkor, amikor még a foci volt neki az első.
Persze megint hozzáteszem, hogy én örülnék a legjobban, ha az élet rámcáfolna, bár erre ÉN sok esélyt nem látok, de attól még MÁS hihet benne.

Sobri Jóska
A Pats védelme biztos, hogy erőn felül teljesít.
Ezentúl viszont szerintem ez a csapat Tommyboy nélkül 2-8-cal állna.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
zinedine5: lényegében igazad van... én viszont nem értek annyira a focihoz, csak szeretem. Ha a védelmünk kevesebb pontot enged az ellenfélnek, mint amennyit a támadóink szereznek, akkor már elégedett vagyok 😊mr nemo
Ezzel nem tudok vitatkozni. 😉