NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nekünk is az a dolgunk, mint a játékosoknak. Nem szabad semmitől sem elszállni, nem kell említeni, hogy mi miatt.
Mindig csak a következő meccsre kell tekintenük, jelenleg a legfontosabb, megynerni a Bears elleni meccset.
Majd akkor szabad a SB-ra gondolni, ha az lesz a következő meccs.polonic
na mondjuk attól pont nem lesz semmi, ha mi sb-re gondolunk, ennyire azért nem vagyunk fontosak 😀 😀Wyatt
Azt akartam hangsúlyozni, azért ne jelentgessünk már ki olyanokat, hogy 99% a SB.
De úgy látom nem úgy sikerült. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekünk is az a dolgunk, mint a játékosoknak. Nem szabad semmitől sem elszállni, nem kell említeni, hogy mi miatt.
Mindig csak a következő meccsre kell tekintenük, jelenleg a legfontosabb, megynerni a Bears elleni meccset.
Majd akkor szabad a SB-ra gondolni, ha az lesz a következő meccs.polonic
na mondjuk attól pont nem lesz semmi, ha mi sb-re gondolunk, ennyire azért nem vagyunk fontosak 😀 😀

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nekünk is az a dolgunk, mint a játékosoknak. Nem szabad semmitől sem elszállni, nem kell említeni, hogy mi miatt.
Mindig csak a következő meccsre kell tekintenük, jelenleg a legfontosabb, megynerni a Bears elleni meccset.
Majd akkor szabad a SB-ra gondolni, ha az lesz a következő meccs.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dega, csak annyit mondj el hogy mégis mi az az 1% ami miatt nem száz...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
Jaj,elnézést,hogy mertem ilyet írni.csak 98%!Dega
Hát nálad okosabb emberek sem tudják megtippelni mi lesz az SB-ben ,de jó ha te tudod...
Kurva jó a Pats és alapszakaszban valószínűleg a legjobb lesz. De a playoff mindig más itt ezt már sokan tudják. Szerintem volt már olyan év hogy 99%ra mondták a Pats győzelmet aztán Giants lett a végén.
De BB hihetetlen edző már megint egy gyenge/fiatal keretből csinál top csapatot (és még a kiégett Brady tüzét is újra lángra lobbantja 😀 )
több mint 13 éve
triangle 1 283
a flémelés mellett egy kis érdemi info: Koppen nincs a mai sérültlistán, annak ellenére, hogy kihagyta az edzést, szóval remélhetőleg csak day off volt neki 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jaj,elnézést,hogy mertem ilyet írni.csak 98%!Dega
Az a legfőbb gond, hogy így is sokan belekötnek a Pats táborba ilyen-olyan okok miatt, ezzel túlzott magabiztos kijelentéssel pedig szintén nem segítettél ezen.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Jaj,elnézést,hogy mertem ilyet írni.csak 98%!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 407 — Ajmo Vatreni
Ez volt az első meccs, hogy 60 percig jók voltunk. Ezután kijelenteni ezt a 99%-ot minimum hülyeség.
több mint 13 éve
triangle 1 283
Vicces, ahogy változnak a dolgok. A szezon elején még negatív szezonról is vizionáltak páran - bár azt hiszem, az a pats oldalán volt - most meg már SB és gyűrű a téma 😀 döbbenetesen összeállt mostanra a csapat, a szeptemberi 10-6-os "jóslatom" oda lenni látszik, a PO-ban pedig komoly esélyesek leszünk.

A Defense a nagy kérdés. De még mindig kérdés? Nem lehet, hogy mostanra a fiataloknak már van akkora rutinja és az összhang is megvan már? Nekem olyan érzésem van, hogy ez a sok fiatal játékos már komolyan harap és nem egyszeri menetelés volt amit most láttunk tőlük. Bár a 16-0ás alapszakasz után pats drukkernek nem szabad túlzottan optimistának lenni, de lehet most nem kellene óvatoskodnunk. Ez egy jó csapat. Úgy, ahogy van...mr nemo
szerintem még túlságosan hullámzó a D teljesítménye ahhoz, hogy bármiféle jóslatokba lehessen bocsátkozni, sőt. a jets elleni meccset megelőzően nem voltak túl meggyőzőek: lions, kóc, picbörg, barnák, stb.triangle
A Steelers ellen szvsz nem voltak olyan rosszak. A garbage timeon kívül szépen megfogták BBt.FViktor93
egyetértek, a felsorolt meccsek közül talán akkor teljesítettek relatíve a legjobban. én a "nem túl meggyőző" jelzőt használtam, és azt is összességében. ezt fenntartom. ez a D még mindig messze van egy elit defense-től. a jets elleni meccs már bizakodásra adhat okot, de egy hosszú PO-hoz meccsről meccsre kellene hozni egy hasonlóan magas szintet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azon a véleményen vagyok, h a csoport elsőség most a legfontosabb hogy a PO-ban meglehessen a hazai pálya előnye.
De még ez is csak a minimum, lásd tavaly a Ravens elleni PO meccs..és akkor h kik lesznek az ellenfelek a rájátszásba MAJD, meg hogy mint alakul még addig az egész alapszakasz ez mind a jövő zenéje.
Szerintem ez a Super Bowl téma nagyon felesleges akármelyik csapatnál.. persze tippelgetni jósolgatni véleményt mondani szabad, nem azért mondtam 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 949 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocsánat-de én MINDID és MINDENHOL,a privát életemben,a sport területén,"úgy lépek pályára",hogy nincs B változat-nyerünk!
Vagy merjünk kicsik lenni???Dega
Nem állítom,hogy sokat láttam a ligából.Mert nem.DE az elmúlt x év alapján, kijelenthetem,hogy NINCSEN 99%.
Senki nem mondta,hogy ne úgy menjünk fel,hogy megnyerjük.
De nem kell a felesleges feszültség keltés, mert te egyszer beírsz ide, mi pedig egy hónapig kárát látjuk.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vicces, ahogy változnak a dolgok. A szezon elején még negatív szezonról is vizionáltak páran - bár azt hiszem, az a pats oldalán volt - most meg már SB és gyűrű a téma 😀 döbbenetesen összeállt mostanra a csapat, a szeptemberi 10-6-os "jóslatom" oda lenni látszik, a PO-ban pedig komoly esélyesek leszünk.

A Defense a nagy kérdés. De még mindig kérdés? Nem lehet, hogy mostanra a fiataloknak már van akkora rutinja és az összhang is megvan már? Nekem olyan érzésem van, hogy ez a sok fiatal játékos már komolyan harap és nem egyszeri menetelés volt amit most láttunk tőlük. Bár a 16-0ás alapszakasz után pats drukkernek nem szabad túlzottan optimistának lenni, de lehet most nem kellene óvatoskodnunk. Ez egy jó csapat. Úgy, ahogy van...mr nemo
szerintem még túlságosan hullámzó a D teljesítménye ahhoz, hogy bármiféle jóslatokba lehessen bocsátkozni, sőt. a jets elleni meccset megelőzően nem voltak túl meggyőzőek: lions, kóc, picbörg, barnák, stb.triangle
A Steelers ellen szvsz nem voltak olyan rosszak. A garbage timeon kívül szépen megfogták BBt.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Bocsánat-de én MINDID és MINDENHOL,a privát életemben,a sport területén,"úgy lépek pályára",hogy nincs B változat-nyerünk!
Vagy merjünk kicsik lenni???

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
triangle 1 283
Vicces, ahogy változnak a dolgok. A szezon elején még negatív szezonról is vizionáltak páran - bár azt hiszem, az a pats oldalán volt - most meg már SB és gyűrű a téma 😀 döbbenetesen összeállt mostanra a csapat, a szeptemberi 10-6-os "jóslatom" oda lenni látszik, a PO-ban pedig komoly esélyesek leszünk.

A Defense a nagy kérdés. De még mindig kérdés? Nem lehet, hogy mostanra a fiataloknak már van akkora rutinja és az összhang is megvan már? Nekem olyan érzésem van, hogy ez a sok fiatal játékos már komolyan harap és nem egyszeri menetelés volt amit most láttunk tőlük. Bár a 16-0ás alapszakasz után pats drukkernek nem szabad túlzottan optimistának lenni, de lehet most nem kellene óvatoskodnunk. Ez egy jó csapat. Úgy, ahogy van...mr nemo
szerintem még túlságosan hullámzó a D teljesítménye ahhoz, hogy bármiféle jóslatokba lehessen bocsátkozni, sőt. a jets elleni meccset megelőzően nem voltak túl meggyőzőek: lions, kóc, picbörg, barnák, stb.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vicces, ahogy változnak a dolgok. A szezon elején még negatív szezonról is vizionáltak páran - bár azt hiszem, az a pats oldalán volt - most meg már SB és gyűrű a téma 😀 döbbenetesen összeállt mostanra a csapat, a szeptemberi 10-6-os "jóslatom" oda lenni látszik, a PO-ban pedig komoly esélyesek leszünk.

A Defense a nagy kérdés. De még mindig kérdés? Nem lehet, hogy mostanra a fiataloknak már van akkora rutinja és az összhang is megvan már? Nekem olyan érzésem van, hogy ez a sok fiatal játékos már komolyan harap és nem egyszeri menetelés volt amit most láttunk tőlük. Bár a 16-0ás alapszakasz után pats drukkernek nem szabad túlzottan optimistának lenni, de lehet most nem kellene óvatoskodnunk. Ez egy jó csapat. Úgy, ahogy van...
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sajnos nem mertem leírni,de most megteszem:99 % SB,és W!
Fejben kész a csapat!És ez a lényeg,ne hogy valaki azt higgye,hogy PM,vagy bármelyik irányító,vagy csapat esetleg elfelejtette a dolgát,elfelejtett focizni!
!Nem,ezek a dolgok és az ÉLET a fejekben dől el!DE:ehhez kell:BB,TB,és a kapcsolt részeik,azaz a csapat!!
l
Ezt- sajnos- nem én találtam ki,nálam sokkal okosabb emberek,sok sok éve már megmondták,nézzetek utána!
Tudatos,szisztematikus,hosszú távú előrelátás!!Dega
Szerintem akkor jelentsük is ki,hogy ez nem a Pats szurkolók kollektív véleménye.
Én a magam részéről elszeparálódok tőle.undisputedly
+1
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 949 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnos nem mertem leírni,de most megteszem:99 % SB,és W!
Fejben kész a csapat!És ez a lényeg,ne hogy valaki azt higgye,hogy PM,vagy bármelyik irányító,vagy csapat esetleg elfelejtette a dolgát,elfelejtett focizni!
!Nem,ezek a dolgok és az ÉLET a fejekben dől el!DE:ehhez kell:BB,TB,és a kapcsolt részeik,azaz a csapat!!
l
Ezt- sajnos- nem én találtam ki,nálam sokkal okosabb emberek,sok sok éve már megmondták,nézzetek utána!
Tudatos,szisztematikus,hosszú távú előrelátás!!Dega
Szerintem akkor jelentsük is ki,hogy ez nem a Pats szurkolók kollektív véleménye.
Én a magam részéről elszeparálódok tőle.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sok csapat szeretne ilyen rossz lenni!Nézd meg a számokat,2000-2010!!
A tények makacs dolgok,a vélemény szabad!Dega
Én nem azt írtam hogy rossz a csapat, csupán csak arra szerettelek volna rávezetni (amellett hogy valóban szabad a vélemény nyilvánítás), hogy világraszóló hülyeség kijelenteni hogy 99% az SB.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Sok csapat szeretne ilyen rossz lenni!Nézd meg a számokat,2000-2010!!
A tények makacs dolgok,a vélemény szabad!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már korábban is kérdeztem, azonban nem kaptam rá választ:
Eric Kettanira, a navys FB-re számít majd a csapat a köv. szezontól (ha egyáltalán lesz)? Morris v Connolly nem éppen a legoptimálisabb megoldás hosszútávra.Seventh Son
én tuti válaszoltam rá 😛

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
nyihahaharomt
ne röhögjél, én hozzátok járok a Broncos topikba egész szezonban ha jót akarok röhögni 😂Geronimo
én is nevetnék ha nem lenne szimpatikus csapat 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de nálam okosabb emberek megmondták hogy rosszak leszünk. és be is jött. kész tény volt már 7 évre előre
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
nyihahaharomt
ne röhögjél, én hozzátok járok a Broncos topikba egész szezonban ha jót akarok röhögni 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyihaha