New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
...Gyulussok igazság van szerintem abban amit írsz a fal és a támadójáték egyoldalúságát illetően. viszont azáltal hogy ennyi draftpickünk van, komoly FA vadászatra szerintem nincs esély, marad a draft, esetleg a trade.
több mint 15 éve
most kínáltuk meg BJGE-t egy 2 millás 1 éves hosszabbítással, nem hiszem, hogy 1. körös RB picket tervezünk. Legalábbis, én nem örülnék neki, ha erre áldoznánk. A csapatnak nincs igazi RB needje, BJGE-el managelhető az a futójáték mennyiség, amennyit mi fugunk, elég mellé egy újabb late round prospect.viito... elsősorban amiatt kaptunk ki a Jets-től, mert lazán nickel\dime felállásban védekeztek a pass heavy O ellen és ezt nem tudtuk kellőképpen megbüntetni a BJGE\FaFej párossal... jó átlaggal futottak, de azt is csak az első félidőben és egyszer sem szabadultunk 10 yard felé... pedig a Gronk\Crumpler TE-páros volt általában a pályán
Szvsz az a meccs mintaként szolgálhat arra, hogy mit lehet kezdeni a mostani, post-Moss támadóegységgel... plusz 1, 2 DB-t a pályára mert futójátékkal nem tudjuk kellőképpen megbüntetni az ellent, kívül emberfogás, belül zóna... 4-5 ember meg előbb vagy utóbb átrágja magát az OL-en... az a vicc, hogy nem is igazán az speedster WR hiányzik, hanem a potens, Dillon-szintű (2004-es) futójáték.
A futójátékot nem feltétlenül egy elsőkörös RB-vel lehetne megoldani, mondjuk Ingram gyengus combine-eredményeivel szerintem jó eséllyel a második körbe fog csúszni, ahol már bőven megéri... továbbra is szükség lenne egy kb. 20 labdaérintésre hitelesített futóra.
Mindenesetre inkább OL-t szerezzünk be korai pickekkel, mint RB-t...
A fal ugye szintúgy átépítésre szorul... Light valószínűleg távozik, Neal visszavonul, Kaczurt kirúgjuk... én mondjuk a takarítást Koppennel kezdeném, a fél liga 3-4 NT-ket tenyészt, amik ellen egyre kevésbé vesszük hasznát.
Szvsz Mankinsszel meg fogunk állapodni, más esélyt nem látok arra h 1 év alatt rendbetegyük a falat.
Namármost, az OL teljhatalmú ura Scar, akiben minden bizodalmam... de igazán megtehetnénk, hogy valamivel fizikálisabb, run-blockra (is) termett OL-t tegyünk össze.
C poszt...
draft--> Wisniewski elvileg nekünk való, technikás játékos... de kétlem, hogy ezekkel a méretekkel, atlétikussággal bármit is tudna kezdeni egy NFL NT-vel
"Punci" testvére valószínűleg inkább OG poszton fog elkelni, egyébként is sokat szerencsétlenkedik a shotgun-snapekkel, ami nálunk kizáró ok
az utolsó C, akire rá voltunk izgulva... az Eric Wood volt, Mangini húzta be előttünk... nem éppen kicsi gyerek, egészséges 315-320 font
FA --> Kalil kiesésével nem valami kecsegtető az ajánlat, nekem mondjuk egy egészséges Spencer (SEA) egész szimpatikus lenne
G poszt...
draft--> ?????
FA--> Harvey Dahl (ATL) szinte tutira FA lesz, a liga egyik legjobb futásblokkoló RG-je, a technikai hiányosságait majd Scar csak megoldja valahogy... mindenesetre upgrade Conolly-hoz képest, aki maradhatna a 6. OL "Hochenstein"-i szerepkörében.
David Joseph, Robert Gallery szintúgy elérhető lenne
OT poszt... ez még kevésbé ismerős nekem, Clabo (ATL) itt is szóba jöhet...
Vollmer- Mankins - Ohrn\Wendell\Conolly - Dahl - 1.\2. körös draft pick
cserének meg az Ohrn\Wendell\Connoly hármas két tagja plusz még 1-2 friss ember
így talán kicsit több esélyünk lenne arra, hogy minőségi runD-k ellen is életképes maradjon az O és ne kényszerűljünk a folyamatos passzolásra
vélemény?
több mint 15 éve
én az DL, OL, OL, WR sorrendre tippelek
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 15 éve
Meglátjuk ki talál be. Mondjuk valóban a trade (lefele) a legsanszosabb tipp, a többi akkor élesedik, ha rászánjuk magunkat, és húzunk valakit. Hátha.
több mint 15 éve
Én O-line-ra tippelnék.tipp:Aki eltalálja BB mester első három pickjét az vendégem 1 pofa sörre :cool:ThundersNFLNem egy merész felajánlás 😊
Aki eltalálja az elsőt, már az BB szakértő.
Amúgy első pick CB. 😊Sobri Jóska
első pick FS
nem látok benne semmi rációt, úgyh viszonylag magas esélyt látok rá :cool:Rule
több mint 15 éve
tipp:Aki eltalálja BB mester első három pickjét az vendégem 1 pofa sörre :cool:ThundersNFLNem egy merész felajánlás 😊
Aki eltalálja az elsőt, már az BB szakértő.
Amúgy első pick CB. 😊Sobri Jóska
első pick FS
nem látok benne semmi rációt, úgyh viszonylag magas esélyt látok rá :cool:
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Looser :cool:Aki eltalálja BB mester első három pickjét az vendégem 1 pofa sörre :cool:ThundersNFLNem egy merész felajánlás 😊
Aki eltalálja az elsőt, már az BB szakértő.
Amúgy első pick CB. 😊Sobri Jóska
a győztes tipp: TRADE!
több mint 15 éve
Aki eltalálja BB mester első három pickjét az vendégem 1 pofa sörre :cool:ThundersNFLNem egy merész felajánlás 😊
Aki eltalálja az elsőt, már az BB szakértő.
Amúgy első pick CB. 😊
több mint 15 éve
triangle
1 283
úgy néz ki, Page is kapott tendert, ha minden igaz, ő is második köröset.
több mint 15 éve
Aki eltalálja BB mester első három pickjét az vendégem 1 pofa sörre :cool:
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 15 éve
Ebben az az érdekes, hogy majdhogynem minden mockban írnak RB picket a Patriots első két körébe, gyakran becsúszik egy WR meg egy S is.A pass rush, az offensive line és a defensive line általában el van intézve egy-egy OLB, DE és egy OL pickkel, ebből egy nemegyszer a 3. körben. Nem mintha ott nem lehetne zseniális tehetséget húzni, de az egyértelmű needeket logikus lenne az elején lerendezni. Vagy pont ez a kulcs?
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
most kínáltuk meg BJGE-t egy 2 millás 1 éves hosszabbítással, nem hiszem, hogy 1. körös RB picket tervezünk. Legalábbis, én nem örülnék neki, ha erre áldoznánk. A csapatnak nincs igazi RB needje, BJGE-el managelhető az a futójáték mennyiség, amennyit mi fugunk, elég mellé egy újabb late round prospect.
több mint 15 éve
3T tippje a Patriots első három körére a bowl.hu blogján:1/17: Anthony Castonzo (OL)
1/28: Mikel LeShoure (RB)
2/1: Adrian Clayborn (DE)
2/28: Jabaal Sheard (OLB)
3/10: Austin Pettis (WR)
3/28: Robert Sands (S)
Egy kicsit ebből, egy kicsit abból 😊
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
túl sok opció nincs.visszavonul NealHöriAkkor Connoly lesz a kezdő RG.
Következő kérdőjel: LG?Gogo
Összesen van 6 OG poszton bevethető játékos tagja a keretnek, valamint pluszban Ojinaka RFA, őt itt tarthatja a csapat, ha akarja.
Jelenleg Mankins mellett igazából csak Connolly rendelkezik számottevő tapasztalattal, aki hosszabb távon is bevethető, és Wendelnek van egy 1 mérkőzéses kezdő tapasztalata.
Ha úgy nézzük, akkor nagy kérdés, hogy az évek óta a csapattal készülő két projekt játékosból (Wendell és Ohrenberger) valamelyik legalább stabil csere tud e lenni, mert különben nem túl vastag a belső falember kínálat, én pedig Mankins szerződés hosszabbításában nem vagyok teljesn biztos.
több mint 15 éve
visszavonul NealHöriAkkor Connoly lesz a kezdő RG.
Következő kérdőjel: LG?
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
triangle
1 283
BJGE második körös RFA tendert kapott, annyit nem fog érni másnak (nekünk viszont ennél többet is ér 😊 ).
több mint 15 éve
visszavonul NealHöriŐ a kedvenc birkózóm 😊 Sajnos várható volt.
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
visszavonul NealHöri😕 😕 😕 😕
több mint 15 éve
Nate Solder... OMG, bárki mást...3/28-ra jó az 😀
Jól van, közben látom Dontay Moch segítségével még lehet rontani ezen is 😀Boston

több mint 15 éve
Nate Solder... OMG, bárki mást...Jól van, közben látom Dontay Moch segítségével még lehet rontani ezen is 😀
Do your job
több mint 15 éve
A mai walterfootball.com mock draft szerint:van olyan pick ami azért tetszene 😊
1/17: Nate Solder (OT) [esetleg Muhammad Wilkerson/Corey Liuget (DE/DT) vagy Akeem Ayers (DE/OLB)]
1/28: Muhammad Wilkerson (DE/DT)
2/1: Mikel Leshoure (RB)
2/28: Titus Young (WR)
Hát ez eléggé :o (lenne).
A teljes mock draft itt, öt körös.
szerk:
3/10: Rashad Carmichael (CB)
3/28: Dontay Moch (DE/OLB)
4/28: Shiloh Keo (SS)
5/28: Jeremy Beal (DE/OLB)Gogo

több mint 15 éve
A mai walterfootball.com mock draft szerint:1/17: Nate Solder (OT) [esetleg Muhammad Wilkerson/Corey Liuget (DE/DT) vagy Akeem Ayers (DE/OLB)]
1/28: Muhammad Wilkerson (DE/DT)
2/1: Mikel Leshoure (RB)
2/28: Titus Young (WR)
Hát ez eléggé :o (lenne).
A teljes mock draft itt, öt körös.
szerk:
3/10: Rashad Carmichael (CB)
3/28: Dontay Moch (DE/OLB)
4/28: Shiloh Keo (SS)
5/28: Jeremy Beal (DE/OLB)
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Jogos, de így már nem hangzik olyan jól... 😛 Eredetileg csak a három specialistát akartam írni, de rájöttem, hogy kellene picit finomítani rajta. Nem sikerült. 😉A kicker, punter, long snapper, nose tackle, fullback posztok kivételével semmit sem zárnék ki a draft korai szakaszában (1-3. kör).DoMÉn azért a TE-t is idevenném.F.Schleck
több mint 15 éve
A kicker, punter, long snapper, nose tackle, fullback posztok kivételével semmit sem zárnék ki a draft korai szakaszában (1-3. kör).DoMÉn azért a TE-t is idevenném.
