NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
Szívesen átadjuk, hozzánk meg jöhet a kiégett TB. 😀
Gyönyörűen játszik most a Pats, de azért ez egy közel tökéletes meccs volt. Végig nem fognak tudni így játszani. Ráadásul mivel a Jets-sel elég sokat játszanak könnyebb kiismerni BBnek a védelmet.
De a legnagyobb veszély az SB-re Ravens,Steelers,Jets trió de ezeket a csapatokat már mind elvertétek. Ergo azért AFC-ben most ti uralkodtok. Persze ez még változhat.
több mint 13 éve
triangle 1 283
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
inkább jöjjön Testaverde 😊mascherano
vagy JaMarcus McHamburger Russell 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már volt linkelve akkor törlöm, de hátha szép emlék marad
http://www.youtube.com/watch?v=URA-NNURZuU&feature=sub
a Jets MNF intrója 😊 hangulatos

több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀mr nemo
inkább jöjjön Testaverde 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell QB draft, Favre majd beugrik úgyis 😀
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTsGRAFI
teljesen egyértelmű hogy Brady mellett Manning is kiégett... 😉a5
sőt ki is öregedtek és gondolkozni kéne jövöre mindkét csapatnak egy korai körös QB drafton 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ez a TB=system QB dolog azért elég érdekes. Nem hiszem hogy sok köze van mondjuk a 2007-es Pats O-nak akár a jelenlegihez, akár mondjuk a 2001-2004 közötti időszakhoz... Brady már régen kilépett a game manager QB szerepköréből. 2007-ben egy teljesen új rendszerben is szarrá dominálta a ligát...

Do your job
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 407 — Ajmo Vatreni
Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTsGRAFI
teljesen egyértelmű hogy Brady mellett Manning is kiégett... 😉a5
Ezt adom. Nagyon nagy. 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTsGRAFI
teljesen egyértelmű hogy Brady mellett Manning is kiégett... 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerk: Amúgy jó látni ,hogy az idő rácáfolt mindenkire aki anno mikor páran felhoztuk még talán egy éve, hogy Moss-nak el kellene mennie, "lehurrogott" minket 😉undisputedly
No meg mikor elment mit össze basztattak itt bennünket, hogy innentől oda a szezon mert majd minden elkapóra jut egy ember....Oszt télleg jut, de attól van támadó játék, meg egy 10-2-es mérleg amiért egyikünk sem adott volna Mossal együtt sem egy guriga fekát. 😊

Hát itt tartunk most! :cool:

Go Pats!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 949 — SuperBowl Champions 2013/2014
Más: Randy eléggé haragudhat magára (vagy az ügynökére). Ha betagozódik a rendszerbe, és játsza Branch szerepét, most járhatna 7-10 TD-nél és vidáman várhatná a free agency-t. Most meg kb. lehúzta magát a WC-n...LordTamas
Randy nem játszaná Branch szerepét. Deion igaz,hogy ha megvan a 1st down akkor már nem töreti össze magát plusz egy yardért, de egészen odáig vállalja a kontaktot, a pálya bármelyik szegletében. Mossnak -ha ki akarom élezni- csak a fly ment. Ütközni egyáltalán nem volt hajlandó...

szerk: Amúgy jó látni ,hogy az idő rácáfolt mindenkire aki anno mikor páran felhoztuk még talán egy éve, hogy Moss-nak el kellene mennie, "lehurrogott" minket 😉
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha már valaki felhozta a Brees-es Sport Sience-s részt, halkan megjegyezném, hogy valószinűleg a top QB-k közül bárki megcsinálná ugyanezt, ugyanennyiszer. Ezek alap gyakorlatok ezen a szinten. Persze nagyon látványos, de egy meccszituációban azért nem úgy működnek a dolgok, ahogy egy stáb előtt. És az már fejben dől el. Ez teszi egyik QB-t különbözővé a másiktól. Érdemes megnézni az alábbi kis elemzést az nfl.com-on PM 4 INT-jéről. Kétségtelenül jó volt a védekezés, de szinte mindegyiknél volt 1-2 elkapó szabadon is, ha oda megy a labda, akkor minden oké. PM idén nagyon elvesztette a fonalat, de attól még nem a rendszer lett rosszabb, vagy ő tehetségtelenebb.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cba807/Analyzing-Manning-s-INTs
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Egy kiégett emberben is újra éledhet a tűz, és remélem ez történt, nem fog a PO-ban erre rácáfolni.)
Sobri Jóska
Brady nem égett ki. Kérlek, fejezd már be ezt a hülyeséget! Vagy legalább ne írd már leg mindig.
Összeszedett egy sérülést, amivel egy évet ki kellett hagynia. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Sziasztok,

pár gondolat a csapattal kapcsolatban (tudom, hogy a legtöbbje egyértelmű, de nagyon jó leírni így egyben 😊 )

- Tom Brady a pályafutása egyik legjobb formáját hozza;
- a csapat lassan komoly SB esélyes;
- az O-ban a meghatározó játékosok: két rookie TE, és 3 volt UDFA (Wes, Danny, BJGE);
- a D a legfiatalabb az egész ligában, csak fejlődhet;
- ezek mellett 4 draft pickünk lesz az első két körben;
- ez az "átalakuló" idényünk.

A két kissrác, Wes és Danny (+Edelman) meg bármikor elvegyülhetne egy budapesti egyetemen, senkinek nem tünne fel, hogy ők a világ legjobb amerikai foci támadó egységének meghatározó tagjai, és 120 kiló izom LB-ek között kűzdenek nap, mint nap. (Egyébként olyat sem láttam még, hogy az NFL-ban a kezdő O-ban összesen két afro-amerikai játékos van.)

Más: Randy eléggé haragudhat magára (vagy az ügynökére). Ha betagozódik a rendszerbe, és játsza Branch szerepét, most járhatna 7-10 TD-nél és vidáman várhatná a free agency-t. Most meg kb. lehúzta magát a WC-n...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vicces újra és újra olvasni ezeket a nagy okosságokat, hogy egy játékos valójában nem ér annyit, mert a D így, az O úgy, meg a system és még az edzők is segítik... de most komolyan miből áll az O, a D meg mire épül a system? Az emberekre. Az egyénre. Esetünkben Tom Brady-re. Ő az egyik valaha volt legjobb irányító. Hálát adok az égnek, hogy pont az én időmben játszik és "élőben" nézhetem.

Az SB most már nem elérhetetlen, de azért messze vagyunk a favorit státusztól. A D most nagyon jó volt, ha folytatódik a hétről-hétre történő fejlődésük, akkor csodás PO-nak néz elébe a csapata, ha azonban bicsaklanak, akkor nagyon nagy bajban vagyunk. Edelman lehet előkerül majd a PO-ban, hogy egy meccs győztes TD-t besunnyogjon 😀
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
én azért úgy érzem ez a csapat még nem superbowl csapat. Vagyis természetesen van reális esélyünk rá. De tény, hogy az elmúlt 1-2 évvel szemben ebben a csapatban van valami. Tele vagyunk ígéretes fiatalokkal akik győztes típusok. Olyanok akik idővel olyanok lehetnek mint a régi vezérek a superbowl győztes érákban.
Hibák még vannak a játékban de bízzunk benne, hogy ezek ahogy telnek a meccsek folyamatosan kiküszöbölésre kerülnek.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 407 — Ajmo Vatreni
Reméljük hétvégén látjuk újra a rossz formáját! 😊Giri
Az eddig látottak alapján nem a ti támadófalatok az évtized legjobbja, ezért ott akár megint működhet a D.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát minden esetre ez a beszélgetés arra is jó h egy kicsit elhúzzatok a PITT topictól kezdenek nagyon rátok jönni😀dande
lol😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Reméljük hétvégén látjuk újra a rossz formáját! 😊

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hmm, tegnap belenéztem a meccsbe, kb 2 és fél negyedet, de meg kell mondanom, hogy ezt az offense-t nem tudom hogy ki fogja megállítani, mert szinte hibátlanul játszottak. Volt egy olyan stat, hogy 10 yardnál rövidebb passzokból Bradynek 13/13 volt és mittudomén mennyi yard, de utána is dobott még vagy két rövid passzt ami sikeres volt. Hát elég durva! Úgy látszik tényleg jót tett, mind Moss elcserélése, mind a Browns elleni vereség!

Elég nehezemre esik ide beírni, de a jó teljesítményt azt el kell ismerni!
Úgy érzem nincs most csapat az NFL-ben, aki meg tudná állítani a Pats-et, így kinéz az SB győzelem, bár egy-egy meccsen bármi lehet, de sztem magasan a Patriots a legesélyesebb most!Bruce
Jól esik ilyeneket olvasni, de azért ennyire ne szaladjunk előre. Akkor beszélhetünk reálisan SB győzelemről ha a Defense sorozatban tudja azt hozni amit tegnap. Láttuk ezt a csapatrészt nagyon jól játszani lásd tegnap, de láttuk botrányosan is mint például a Browns ellen.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Hmm, tegnap belenéztem a meccsbe, kb 2 és fél negyedet, de meg kell mondanom, hogy ezt az offense-t nem tudom hogy ki fogja megállítani, mert szinte hibátlanul játszottak. Volt egy olyan stat, hogy 10 yardnál rövidebb passzokból Bradynek 13/13 volt és mittudomén mennyi yard, de utána is dobott még vagy két rövid passzt ami sikeres volt. Hát elég durva! Úgy látszik tényleg jót tett, mind Moss elcserélése, mind a Browns elleni vereség!

Elég nehezemre esik ide beírni, de a jó teljesítményt azt el kell ismerni!
Úgy érzem nincs most csapat az NFL-ben, aki meg tudná állítani a Pats-et, így kinéz az SB győzelem, bár egy-egy meccsen bármi lehet, de sztem magasan a Patriots a legesélyesebb most!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 198 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát minden esetre ez a beszélgetés arra is jó h egy kicsit elhúzzatok a PITT topictól kezdenek nagyon rátok jönni😀
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azt hiszem hálásak lehetünk Mossnak, hogy itthagyta a csapatot, és emiatt létrejött a mostani régi-új offense. Remélem Randy nézte a mérkőzést, és utána verte a fejét a falba, vagy a képernyőbe. 😊El Bandi
Mosst elcserélték... :rolleyes:gyeek
Igen, az ő kérésére...

Do your job
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Bocsi, de ha mások elkezdték, akkor én is idekontárkodom.

Az NFC-s "kollégák" véleményével értek egyet ebben az esetben. Azt is megkockáztatva, hogy JayB ki nem mondott, de sugallt gondolatát leírva kijelentsem: szerintem Rodgers jobb irányító, mint Brady mégpedig a tökéletlenebb Offense-rendszer alatti játékára alapozva. A többi érvet már elmondták az előttem szólók.

Amúgy én most néztem meg a meccset, nagy győzelem volt, gratulálok!
Sejtettem, hogy vmi komoly dolog volt, mert az eredményt nem tudtam ugyan, de a fantasy-ligánkban több mint -40 pontról fordított és nyert az a srác, akinek Brady és BJGE is a csapatában volt.

Ja, és találkozzunk az SB-on 😊G-men
Ilyen szinten nincs különbség játék tudásban a sztár QBk között. Ami miatt egyik másik ember sikeresebb a másiknál az fejben van. Hiába vagy fantasztikus játékos ha a fejedben hibát követsz el. Lásd mondjuk Manning is ilyen volt hosszú évekig. Brady ettől jobb mint mondjukl Rodgers mert fejben nagyon ott tud lenni még ha az elmúlt 1-2 év mást is mutat.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Azt hiszem hálásak lehetünk Mossnak, hogy itthagyta a csapatot, és emiatt létrejött a mostani régi-új offense. Remélem Randy nézte a mérkőzést, és utána verte a fejét a falba, vagy a képernyőbe. 😊El Bandi
Mosst elcserélték... :rolleyes:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass