New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Látod, te is azt írod h néhány, de nekünk legalább olyan fontosak a hiányzók mint nektek.Danna
Na ez az ami nem igaz sajnos. Clark kb. olyan, mintha nálatok Welker dőlt volna ki a sorból. Kulcsjátékos, nem egyszerűen csak kezdő. Nem mindegy, hogy Welker és mondjuk Wollmer dől ki az O-ban és mellé Majo és Wilfork a védelemben, vagy azok akiket te leírtál. 😉peterk2005
továbbra sem értünk egyet. 😊
teljesen más lenne a secondarynk ha Bodden-McCourty-McGowan-Chung négyesünk lenne. Nem nyelnénk be ennyi yardot, stb.stb. legalább akkora gáz Bodden kiesése mint Wilforké lenne, hidd el. Warren kiesése is legalább akkora gond. Kaczur kidőlése abszolút = Vollmerével.
egyébként meg továbbra is tartom h Wayne&Collie > Welker&Branch.

Sobri: veled pedig továbbra sem értek egyet Brady témában. Azért lásd be, könnyebb úgy a pályára menni h tudod h van mögötted egy bitangerős védelem, aki ha most el is szúrod, pillanatokon belül visszaszerzi neked a labdát, vagy úgy h minden felelősség rajtad van. Ez csapatsport. Egyébként pedig az utolsó 2 támadásból az egyik egy be nem fújt PI volt, amit ha befújnak mehetünk is tovább. A második pedig egy borzalmas playcalling eredménye. A padon meg mi mást tehetett volna, mint idegeskedik?! nem mehet be ő tackle-t csinálni ha már a védelem kezéből úgy csúsztak ki a játékosok, mintha szappannal lennének bekenve.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, amíg ment a szekér, addig jó volt Brady. Csak amikor beindult a Colts, akkor omlott össze lelkileg.Sobri Jóska
Mikor "indult be" a Colts? Az első félidőben ugyanannyi pontos és kb. ugyanannyi yardot szereztünk, mint a másodikban. A különbség egyszerűen a turnoverekből adódott. Ettől "ment a szekér". A végén volt 2 drive ami nem jött össze. Ennyi. Persze, ha összejött volna más lett volna, de ez azért nem Brady hibája, ez a Pats nem "az a Pats".

Nézd meg az utóbbi PO-inkat. Áll még ez a mondás? Szerintem már nem.
Amíg Brady nem volt gigamegasztár, csak egy sokadik körös fiatal irányító, addig nyertük a SB-okat, és a keze nem remegett meg, ő lett Mr.Cool, és hasonlók. A Perfect Season óta viszont -sajnos volt a sérülése is- már csak fel-fel lángol, nem az az igazi leader, stb..Sobri Jóska
Szerintem sem olyan mint régen, de szvsz közel teljesít önmaga legjobbjához. A cool Brady abból jött, hogy volt egy nagyszerű csapat és egy szenzációs edző körülötte, ami megteremtette a lehetőségét, hogy kihozza magából a legjobbat. Ezzel a mai csapattal - már elnézést, hogy ilyent írok, de - nem lenne irányító, amelyik sorozatban vezetné a game winning drive-okat. A mostani 8:2 simán lehetne 4:4 vagy 3:5 is, ha csak egy picit is pechesebben alakul eddig az idény. Miközben a 2007-es és azelőtti Pats esetén egy hasonló 8:2-es állásnál inkább úgy volt a képlet, hogy lehetett volna 9:1 vagy 7:3 is. Nem mindegy...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Látod, te is azt írod h néhány, de nekünk legalább olyan fontosak a hiányzók mint nektek.Danna
Na ez az ami nem igaz sajnos. Clark kb. olyan, mintha nálatok Welker dőlt volna ki a sorból. Kulcsjátékos, nem egyszerűen csak kezdő. Nem mindegy, hogy Welker és mondjuk Wollmer dől ki az O-ban és mellé Majo és Wilfork a védelemben, vagy azok akiket te leírtál. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Nade Brady már 2 TD előnynél olyan fejet vágott, mintha a Colts menne 2 TD-vel. Ez nagyon csicska hozzáállás. Ezek nem hülye elméletek, hanem a meglátásaim. Ha ennyire zavar, akkor biztos van benne valami igazságalap. Ha meg még frusztrál is, akkor nyugodtan ignoráld. Nekem a New England Patriots a kedvencem, még akkor is, ha az irányítója kiégett, és az utolsó 3 meccsből kettőn kb. olyan volt a hozzáállása, mint egy 40 éves focistának, aki levezet a megye kettőben. Amíg jól mennek a dolgok ellubickol, de ha meg oda kéne állni, akkor szarik az egészre. Még szerencse, hogy volt a Steelers meccs, ahol remény mutatkozott arra nézve, hogy a mélyben lapul valami kis tűz is. Én még mindig bízok benne, hogy a PO-ban a Steelers meccs féle Brady lesz, nem ez a tegnapi, vagy Browns elleni "sztár".Sobri Jóska
Bradynek évek óta nem megy a Colts ellen, az utóbbi 4-5 év átlagában valahol 85 körül van a passer ratingje. Ehhez képest szerintem tegnap nagyon nagyot játszott. Stabil volt, magas százalékban megtalálta az elkapóit, és nem hibázott. Szerintem jobb meccse volt a tegnapi, mint a Steelers elleni. A különbség nem a pályán volt, hanem a pálya szélén. Manning a 2006-os konferenciadöntőben 50 másodperccel a vége előtt ugyanilyen szerencsétlen pofát vágott, pontosan ugyanabból az okból: ott volt a zabszem, hogy megfordul a meccs úgy, hogy ő nem tehet már semmit. Azon a 2006-os meccsen fordult meg a trend, azóta Brady szerzett hasonló élményeket, teljesen érthető, ha most ő aggódott. Baromi sz*r lehet ilyen meccseket elveszíteni. De nem ez a fontos, hanem az amit a pályára tett, és abban nem volt hiba.peterk2005
Igen, amíg ment a szekér, addig jó volt Brady. Csak amikor beindult a Colts, akkor omlott össze lelkileg.
Viszont nem is másról írtam, mint arról, hogy ez az összeomlás része annak az új Brady-nak, amivé lett az utóbbi években.
Dobni, irányítani biztos nem felejtett el, ezt senki sem kérdőjelezi meg.
De a hozzáállása sajna változott.
Pár éve volt mondás, hogy alapszakaszra Manning, PO-ra Brady, ha irányítót kellene választani.
Nézd meg az utóbbi PO-inkat. Áll még ez a mondás? Szerintem már nem.
Amíg Brady nem volt gigamegasztár, csak egy sokadik körös fiatal irányító, addig nyertük a SB-okat, és a keze nem remegett meg, ő lett Mr.Cool, és hasonlók. A Perfect Season óta viszont -sajnos volt a sérülése is- már csak fel-fel lángol, nem az az igazi leader, stb.
Amúgy, bár tetszett a Steelers elleni habitusa, vehemenciája, Brady mégsem ez kéne legyen, hanem az aki egy győztes SB után szolidan a levegőbe csap.
De ugye az emberek változnak, a sportban is, és ez már egy újfajta Brady. És ezen lehet vitázni, hogy kinek mennyire jön be ez az új Brady.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nade Brady már 2 TD előnynél olyan fejet vágott, mintha a Colts menne 2 TD-vel. Ez nagyon csicska hozzáállás. Ezek nem hülye elméletek, hanem a meglátásaim. Ha ennyire zavar, akkor biztos van benne valami igazságalap. Ha meg még frusztrál is, akkor nyugodtan ignoráld. Nekem a New England Patriots a kedvencem, még akkor is, ha az irányítója kiégett, és az utolsó 3 meccsből kettőn kb. olyan volt a hozzáállása, mint egy 40 éves focistának, aki levezet a megye kettőben. Amíg jól mennek a dolgok ellubickol, de ha meg oda kéne állni, akkor szarik az egészre. Még szerencse, hogy volt a Steelers meccs, ahol remény mutatkozott arra nézve, hogy a mélyben lapul valami kis tűz is. Én még mindig bízok benne, hogy a PO-ban a Steelers meccs féle Brady lesz, nem ez a tegnapi, vagy Browns elleni "sztár".Sobri Jóska
Bradynek évek óta nem megy a Colts ellen, az utóbbi 4-5 év átlagában valahol 85 körül van a passer ratingje. Ehhez képest szerintem tegnap nagyon nagyot játszott. Stabil volt, magas százalékban megtalálta az elkapóit, és nem hibázott. Szerintem jobb meccse volt a tegnapi, mint a Steelers elleni. A különbség nem a pályán volt, hanem a pálya szélén. Manning a 2006-os konferenciadöntőben 50 másodperccel a vége előtt ugyanilyen szerencsétlen pofát vágott, pontosan ugyanabból az okból: ott volt a zabszem, hogy megfordul a meccs úgy, hogy ő nem tehet már semmit. Azon a 2006-os meccsen fordult meg a trend, azóta Brady szerzett hasonló élményeket, teljesen érthető, ha most ő aggódott. Baromi sz*r lehet ilyen meccseket elveszíteni. De nem ez a fontos, hanem az amit a pályára tett, és abban nem volt hiba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Az a fej vicc, amit Brady mutatott a 4. negyedben.
Szívhatok vissza minden dícséretet, amit a múlt héten kapott tőlem.
Még szerence, hogy nem rúgott fg-t a Colts, dehát sokat akar a szarka...Sobri Jóska
Te milyen fejet vágnál, amikor tudod, h nem sok esélyed van még egyszer felmenni a pályára, egy hülye bírói döntés akasztotta meg a menetelésedet az előbb, és felsejlik előtt pár meccs a múltból amikor 2 TD+ különbségről sikerült mégis kikapni??
Nem unod még ezeket a hülye elméleteidet? Miért nem nézel más kedvenc után? Ha úgy érzed hiányozna az itteni légkör egy kicsit, tudnám ajánlani pl. a Chiefst.GRAFI
Nade Brady már 2 TD előnynél olyan fejet vágott, mintha a Colts menne 2 TD-vel. Ez nagyon csicska hozzáállás.
Ezek nem hülye elméletek, hanem a meglátásaim. Ha ennyire zavar, akkor biztos van benne valami igazságalap. Ha meg még frusztrál is, akkor nyugodtan ignoráld.
Nekem a New England Patriots a kedvencem, még akkor is, ha az irányítója kiégett, és az utolsó 3 meccsből kettőn kb. olyan volt a hozzáállása, mint egy 40 éves focistának, aki levezet a megye kettőben. Amíg jól mennek a dolgok ellubickol, de ha meg oda kéne állni, akkor szarik az egészre. Még szerencse, hogy volt a Steelers meccs, ahol remény mutatkozott arra nézve, hogy a mélyben lapul valami kis tűz is. Én még mindig bízok benne, hogy a PO-ban a Steelers meccs féle Brady lesz, nem ez a tegnapi, vagy Browns elleni "sztár".

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
A sérülések mindig benne vannak a kalapban, abban szvsz nincs semmi, hogy van néhány hiányzó. De azért a Clark, Addai, Hart, Gonzo a még kóválygó Collie-val a támadósorban, Session, Bracket, Bullit, Sanders a védelemben már messze nem átlagos. Ezek nem depth játékosok, hanem az A team krémje, akik mellett még van egy rakat depth sérültünk is. Pedig most már tulajdonképpen gyógyulgatunk. 😀

A meccshez gratula, az első félidőben nagyon szépen mentetek támadásban, összességében megérdemeltétek a győzelmet. Az O kezd egész szépen összeállni. Így kívülről megértem az aggodalmaskodókat is, mert a passz ellen láthatóan nagyon nincs még egyben ez a D. Ha most nincs az a 3 pick, akkor a "majdnem tökéletes" támadójáték ellenére sem lett volna meg a meccs. Egy jól passzoló csapat ellen - Chargers, Colts, Saints, Packers, stb. - turnoverek kellenek a győzelemhez, arra meg azért hosszú távon nem lehet alapozni. A Packers meccsre kíváncsi leszek. 😉peterk2005
Látod, te is azt írod h néhány, de nekünk legalább olyan fontosak a hiányzók mint nektek. Felsoroltál 8 játékost, én meg 7-et, akik nekünk ugyanolyan fontosak mint nektek a tiétek: Taylor, Kaczur, Neal, Faulk, Warren, Bodden, McGowan és akkor már Gostkowskit nem is vettem ide. Faulk kivételével mind kezdő játékos lenne nálunk is és pont a harmatgyenge Sec-ünk lenne nem kicsit erősebb ha lenne Bodden és McGowen, plusz talán a passrush-unk is jobb lenne ha lenne Warren.

3 negyedet nyertünk simán, sztem igazságos volt h ezt már mi nyertük. így 1-1. 😊
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bizony, tegnap ezen húztam fel magam a közvetítés alatt is, h mindig csak h jajszegénycolts mennyi sérültjük van, de nálunk csak Faultkot említették (akit a legjobban tudunk pótolni egyelőre LOL). De gondoljunk bele h egy Bodden - McCourty CB duó milyen brutálisan jó lenne! Már most se nagyon dobálnak McC felé, inkább Arrington/Butler felé. Vagy ott van McGowan aki szerintem brutál jó volt tavaly és megvan az az előnye, ami Vödörnél nincs, h nagyon jó fejben is. Chung-al brutál duók lennének. És ugye Ty Warren, aki szintén nem egy noname játékos. Danna
A sérülések mindig benne vannak a kalapban, abban szvsz nincs semmi, hogy van néhány hiányzó. De azért a Clark, Addai, Hart, Gonzo a még kóválygó Collie-val a támadósorban, Session, Bracket, Bullit, Sanders a védelemben már messze nem átlagos. Ezek nem depth játékosok, hanem az A team krémje, akik mellett még van egy rakat depth sérültünk is. Pedig most már tulajdonképpen gyógyulgatunk. 😀

A meccshez gratula, az első félidőben nagyon szépen mentetek támadásban, összességében megérdemeltétek a győzelmet. Az O kezd egész szépen összeállni. Így kívülről megértem az aggodalmaskodókat is, mert a passz ellen láthatóan nagyon nincs még egyben ez a D. Ha most nincs az a 3 pick, akkor a "majdnem tökéletes" támadójáték ellenére sem lett volna meg a meccs. Egy jól passzoló csapat ellen - Chargers, Colts, Saints, Packers, stb. - turnoverek kellenek a győzelemhez, arra meg azért hosszú távon nem lehet alapozni. A Packers meccsre kíváncsi leszek. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Belegondoltam a csütörtöki meccsbe:

Megatron vs. Bármelyik CB vagy S a rosteren... 😐

Ha megint nem lesz nyomás, akkor egy diszkrét Hill és CJ karriercsúcs kinéz... :/

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Jó kis meccs volt, bár jobb lett volna nyugodtan végignézni az utolsó negyedet 😛
Playcalling tök jó volt úgy 3.5 negyedig, utána nagyon akartuk ölni az időt ami abszolút nem ment, felejtsük már el ezt az első két kísérlet futunk középre és harmadikra dobunk egy passzt...nehézzé tettük a végét, bár Manning szétpasszolta a búránkat 😊
Következő meccstől jöhet a Butler time remélem, Arringtont nem akarom többet a pályán látni. BB-nek lesz munkája még ezzel a védelemmel bőven (pl pass rush?), de legalább a futás ellen egész jók vagyunk. Sokat tanulhatnak a fiatalok ebből a szezonból, egy Butler-MCc kezdő Cb párost azért megnéznék a következő meccseken!
Lényeg megvan a meccs és 8-2 (ezt kevesen gondoltuk volna)...Jets-et ütni kell mindenféleképp, de a többi meccs se lesz sétagalopp.

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Bizony, tegnap ezen húztam fel magam a közvetítés alatt is, h mindig csak h jajszegénycolts mennyi sérültjük van, de nálunk csak Faultkot említették (akit a legjobban tudunk pótolni egyelőre LOL). De gondoljunk bele h egy Bodden - McCourty CB duó milyen brutálisan jó lenne! Már most se nagyon dobálnak McC felé, inkább Arrington/Butler felé. Vagy ott van McGowan aki szerintem brutál jó volt tavaly és megvan az az előnye, ami Vödörnél nincs, h nagyon jó fejben is. Chung-al brutál duók lennének. És ugye Ty Warren, aki szintén nem egy noname játékos.
Pont egy múltkori Reiss cikkben volt, h most már jó lenne ha Fred visszajönne, nehogy "elkopjon" a PO-ra a BJGE-Fafej duó, mert hiába relatíve kevés snap-jük van, azért csak ott vannak a pályán, blokkolnak, stb. És akkor még Kaczurról nem is beszéltünk, vagy Neal aki a 2. meccsét hagyja ki, stb.

Az már csak a FO jó munkáját jellemzi, h viszonylag megtudjuk oldani a hiányukat, de SOKKAL jobbak lennénk, ha játszanának, ez egyértelmű.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Nem tudom, nekem úgy rémlik hogy PM-ék már az elejétől kezdve tolták a no huddle-t igen rendesen. Ehhez képest a 14 kapott pont nem hangzik rosszul.
+ valahogy mindig azt halljuk, hogy a másik csapatnál ennyi a sérült, annyi a sérült. Danna a múltkor összeszedte Soldinak a mi listánkat, az se rövid... 2 meghatározó ember hiányzik a secondaryből (köztük a jelenleg MÉG egyetlen kimondott shotdown CB-nk...), akiknek a helyén gyakorlatilag 0 kilométeres újoncok játszanak. Manning ennél durvább hátsó alakzatokat is fecnikre szed passrush nélkül.
Szerintem ebben a védelemben qva nagy lehetőségek rejlenek. Mayo pedig tényleg zúz ezerrel, bár én arra számítottam, hogy coverben sokkal többet fog fejlődni az eltelt idő alatt.

Do your job
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Azért a D-től szerintem nem várható el, hogy az első félidei teljesítménye után ne fáradjon el a másodikra. Jó lenne, ha ilyen acélos lenne a D, de az már régen volt.
mr nemo
Az első félidőben 221 pass yardot nyaltunk be. Ha ez acélos, akkor nem tudom mi a szar D?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma megnéztem a 2-ik félidőt is, tegnap este bealudtam a felénél...
Nem volt itt olyan szétesés, mint azt sokan mondják. PM bevállalósabban játszott és nagyobb szerencséje volt, mint az első félidőben. Azért a D-től szerintem nem várható el, hogy az első félidei teljesítménye után ne fáradjon el a másodikra. Jó lenne, ha ilyen acélos lenne a D, de az már régen volt.
Ez a szerencsénk volt duma szerintem már unalmas... attól, hogy a másik csapat hibázik még azt ki is kell használni és ha ezt megteszi egy csapat, akkor ott tudás is van. Illetve valamennyi szerencse nélkül egyetlen sportban sem lehet hó eredményeket szállítani.

Teljesen jó kis rangadó volt, nagyon élveztem. A Lionsra kíváncsi vagyok még soha nem láttam játszani őket.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Az a fej vicc, amit Brady mutatott a 4. negyedben.
Szívhatok vissza minden dícséretet, amit a múlt héten kapott tőlem.
Még szerence, hogy nem rúgott fg-t a Colts, dehát sokat akar a szarka...Sobri Jóska
Te milyen fejet vágnál, amikor tudod, h nem sok esélyed van még egyszer felmenni a pályára, egy hülye bírói döntés akasztotta meg a menetelésedet az előbb, és felsejlik előtt pár meccs a múltból amikor 2 TD+ különbségről sikerült mégis kikapni??
Nem unod még ezeket a hülye elméleteidet? Miért nem nézel más kedvenc után? Ha úgy érzed hiányozna az itteni légkör egy kicsit, tudnám ajánlani pl. a Chiefst.GRAFI
miért utálsz minket ennyire?
😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
most így nézve újra, oké, hogy szerencsénk volt a végén az inttel, de manningnek ha 5 jön össze sem lett volna túlzás, miket dobált az elején, te jó ég

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
A special teamsről az előbb megfeledkeztem. Jól láttam, hogy a kickoff return alakulatban nem volt fent Pierre Woods a pályán, csak a coverage-ban?

Az ellen kickoff retrunjeit különben is más megvilágításba helyezi Graham jelenléte Gost helyett:

The Colts caught Shayne Graham’s kickoffs at the 7, -3, 11, 8, 12 and 11 yard lines. Those kicks are only going to get shorter as the temperatures drop. Like defensive third downs, somebody’s going to take advantage at some point in time. Graham does do a good job getting respectable hang times, which helps his cause.DoM
"Newly re-signed LB Pierre Woods was part of two special teams units (kickoff coverage, punt return)."
szerintem mindenki érezte, hogy ő jelentette a két csapat közti különbséget

nekem egyébként minden kickoffnál eszembe jut Gostkowski. Graham olyan, mint ő, csak csökkentett módbantriangle
Ezt remélem iróniával írtad!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
triangle 1 283
A special teamsről az előbb megfeledkeztem. Jól láttam, hogy a kickoff return alakulatban nem volt fent Pierre Woods a pályán, csak a coverage-ban?

Az ellen kickoff retrunjeit különben is más megvilágításba helyezi Graham jelenléte Gost helyett:

The Colts caught Shayne Graham’s kickoffs at the 7, -3, 11, 8, 12 and 11 yard lines. Those kicks are only going to get shorter as the temperatures drop. Like defensive third downs, somebody’s going to take advantage at some point in time. Graham does do a good job getting respectable hang times, which helps his cause.DoM
"Newly re-signed LB Pierre Woods was part of two special teams units (kickoff coverage, punt return)."
szerintem mindenki érezte, hogy ő jelentette a két csapat közti különbséget

nekem egyébként minden kickoffnál eszembe jut Gostkowski. Graham olyan, mint ő, csak csökkentett módban
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A special teamsről az előbb megfeledkeztem. Jól láttam, hogy a kickoff return alakulatban nem volt fent Pierre Woods a pályán, csak a coverage-ban?

Az ellen kickoff retrunjeit különben is más megvilágításba helyezi Graham jelenléte Gost helyett:

The Colts caught Shayne Graham’s kickoffs at the 7, -3, 11, 8, 12 and 11 yard lines. Those kicks are only going to get shorter as the temperatures drop. Like defensive third downs, somebody’s going to take advantage at some point in time. Graham does do a good job getting respectable hang times, which helps his cause.
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
szerintem a Colts utolsó három drive-jában majdnem több megtett yardot csináltak mint egész meccsen (vagy legalább ugyan annyit) az azért elég durvamascherano
Ez azért van, mert ez a védelem még naon fiatal és tapasztalatlan ahhoz, hogy kellően hatékonyan tudjon védekezni a no huddle támadójátékkal szemben. Különösen igaz ez a nickel/dime felállásoknál ahol még elég sok tanácstalanság van főleg a secondary részéről... Márpedig tegnap ennek a legnagyobb alakja volt az ellenfél... PM egyszerűen zseni, elcseszett utolsó passz ide, vagy oda...
De mégis nyertünk 😊 Behúztunk két olyan meccset is, amiért egy fabatkát nem adtam volna korábban. És ez bárki bármit mondjon is, nagyon nagy dolog. HA ez nem kovácsol össze egy csapatot, akkor semmi...Boston
na ja! azt tudtuk mi is hogy amikor a no hudle-t kezdik játszani bajok lesznek. Első félidő végén szintén úgy kaptuk a td-t. de hát miből tanuljon ez a fiatal védelem ha nem ezekből a meccsekből

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mákunk volt, ami miatt nem kell szégyenkeznünk, mert van csapat akinek még nyomában sem járunk e téren.
zinedine5
Mondd csak ki : Jets 😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
szerintem a Colts utolsó három drive-jában majdnem több megtett yardot csináltak mint egész meccsen (vagy legalább ugyan annyit) az azért elég durvamascherano
Ez azért van, mert ez a védelem még naon fiatal és tapasztalatlan ahhoz, hogy kellően hatékonyan tudjon védekezni a no huddle támadójátékkal szemben. Különösen igaz ez a nickel/dime felállásoknál ahol még elég sok tanácstalanság van főleg a secondary részéről... Márpedig tegnap ennek a legnagyobb alakja volt az ellenfél... PM egyszerűen zseni, elcseszett utolsó passz ide, vagy oda...
De mégis nyertünk 😊 Behúztunk két olyan meccset is, amiért egy fabatkát nem adtam volna korábban. És ez bárki bármit mondjon is, nagyon nagy dolog. HA ez nem kovácsol össze egy csapatot, akkor semmi...Boston
Az első félidei 221 pass yard is odabaszott azért.
Szerintem ennek a meccsnek egy előnye van (azon kivűl, hogy W), az amit DoM írt, hogy valószínűleg nem mi megyün a Lucas Oilba, ha összefutunk. Ezen kívűl sok nagy pluszt én nem látok. Egy gyakorlatilag LB nélküli D-t passzoltunk, futottunk szét az első 3. negyedben, de amikor fontos lett volna, akkor nem volt meg az a fránya 1st down. És nemcsak Branch esetleges PDi-je, hanem elötte is visszarugtuk nekik a labdát, mert nem ment.
Tudjuk, ahogy -Boston is írja-, hogy a no huddle legnagyobbja az ellen és akkor, amikor a legfontosabb nem tudunk labdát tartani.
Sokak bajszát rángatva, szerintem ez a meccs az, amivel nem lesz, nincs beljebb a védelem. Gyakorlatilag a meccs elment, csak szemlélői voltunk a játéknak és vártuk a kivégzést, ami a szerencse miatt nem jött. Nagy volt Sanders, minden elismerésem neki, de annál a passznál is állt üresen (White) elkapó, akit nem tudtunk fogni. A mi pass rushunk egyszerűen elképesztően kevés PM ellen. Más ellen sem jó, de itt nagyon durván kijött.

396 pass yard nagyon sok. Mákunk volt, ami miatt nem kell szégyenkeznünk, mert van csapat akinek még nyomában sem járunk e téren.

Ja és plusz egy: azért a kemény Steelers, kemény irányítója átjöhet Europába focizni.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hihetetlen h egész meccsen azon ment a duma mindenhol hogy -17-ig jók vagyunk,4. negyed és satöbbi és mégis majdnem bejött 😀Joco
Kb. megint az történt mint tavaly. Garcont képtelenek voltunk 1-1-ben levenni a pályáról, és amint begyorsult a Colts O a védelem nem tudta a LOS mögött tartani a futójátékukat. Ez a két elem már elég volt ahhoz, hogy kibillentse a védelmet "nyugalmi állapotából".

A másik, hogy Arrington második félidős büntije miatt (Wilhite inaktívak között) csak két CB maradt, ami komoly problémát jelentett mindkét Blair White TD-nél, ahogy Gyulussal beszéltük a meccs után (Chung 1-1-ben a slot WR ellen ordas missmatch).

Harmadszor szintén a no huddle O-hoz tartozik, hogy Pryor nagyon hiányzott onnan Wright mellől (utóbbi sérüléséig). A nagyobb falembereknek semmi hasznát nem vettük ott, mert ahogy korábban írtam, a futást nem sikerült teljesen leölni, passz ellen meg nem volt meg a sebességük, a fáradékonyságot nem is említve (három downt játszó 320+ fontos falemberekkel még viccnek is rossz).
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
A további sorsolást elnézve maximálisan a Jets elleni meccs lesz a legfontosabb!
Nekünk Jets, Miami és GBP otthon, Lions, Bears és Bills idegenben.
A Jetsnek Cincy, Miami és Bills otthon, Pats, Steelers és Bears idegenben.

Innen nehéz lenne elbukni a PO-ot, de nem mindegy hogy home field-del, vagy csoport elsőséggel, vagy Wild Card-dal vágunk neki az egésznek.Egon bá
Hacsak a Lions nem "harap" egyet rajtunk, akkor szerintem a Jets elleni meccs dönt majd az AFC East első helyéről... Szerencsére hosszú hetünk lesz felkészülni belőlük, és hátha a Cincy elleni meccs elaltatja kicsit majd őket...

Mondjuk azért a Packers és a Bears elleni meccs sem lesz sétagalopp... Én onnan még kinézek legalább 1 szorosan elbukott meccset...

Más: Elnézve a Carolina játékát, és a hátralevő sorsolásukat erősen gyanús, hogy megnyerjük az első kör "33. pickjét" a jövő évi drafton... 😊

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Boston,csak 2 meccset?Én év előtte sem a Chargers,sem a Steelers,sem a Colts sem pedig a Ravens ellen nem mondtam volna biztosra h nyerünk és pont a Browns ellen mondtam volna hogy a "kötelező" győzelem,bár idén ilyen főleg nincs 😊

Eredménykövetőbe is írtam de itt is megteszem: Asante felhívhatná Sanders-t hogy hogyan kell a meccs végén megfogni egy labdát hogy pontot tegyen a meccsre 😂 (bár a Giants ellen brutál mód tolta,de emlékszünk mi még arra az el nem kapott INT-re).

Hihetetlen h egész meccsen azon ment a duma mindenhol hogy -17-ig jók vagyunk,4. negyed és satöbbi és mégis majdnem bejött 😀