New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Szerintem Bradyvel már nem nyerünk több SB-t...Sobri Jóska
Most te tényleg azt gondolod, hogy Tom ennek a csapatnak a legnagyobb kerékkötője, aki miatt a Patriots nem nyerhet SB-t, amíg ő itt van????????? :oSpigo
Ezt mondtam már év elején is, igen, hogy Brady nagyon visszaesett.
És nem szar lett, mert még így is top QB, és biztos nem dobni felejtett el, se meg nem vakult, hanem mentálisan nem vezeti a csapatot, mint tette ezt akkor, amikor még a foci volt neki az első.
Persze megint hozzáteszem, hogy én örülnék a legjobban, ha az élet rámcáfolna, bár erre ÉN sok esélyt nem látok, de attól még MÁS hihet benne.

Brady igy szar
.
.
Brady ugy szar
Sobri Jóska
Sztyopa
Szerintem is korrekt olyat idézni, amit a másik nem írt. Pláne nem 6 szóban 2 helyesírási hibával. Brávó.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
zinedine5: lényegében igazad van... én viszont nem értek annyira a focihoz, csak szeretem. Ha a védelmünk kevesebb pontot enged az ellenfélnek, mint amennyit a támadóink szereznek, akkor már elégedett vagyok 😊
több mint 13 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem Bradyvel már nem nyerünk több SB-t...Sobri Jóska
Most te tényleg azt gondolod, hogy Tom ennek a csapatnak a legnagyobb kerékkötője, aki miatt a Patriots nem nyerhet SB-t, amíg ő itt van????????? :oSpigo
Ugyan Amerika szerte játékosok ezrei szeretnének ott tartani, hogy megküzdhetnek az elsőért. Rajongók milliói kívánják, hogy a kedvenc csapatuk felhúzza az első zászlót.

Jelzem szerintem Brady mindig is abban volt igazán kiváló, hogy megtalálta a győzelemhez vezető legkevésbé kockázatos utat.

Másrészről Manningben is felmerülhet egy-két dolog, amikor kilép a Razor "gyepére". Mondjuk amikor Ty Law háromszor pickelte. Vagy egy évvel később, amikor egy egész field gólig jutottak 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
4. Nehéz lenne megmondani mit is jelentett Pees távozása és BB/Patricia nagyobb beleszólása a védelembe. A csapat statisztikái mintha rosszabbak lennének, mégis jobb érzést kelt összességében a mutatott játék és az egység jövőképe. Nagy a változás, sok az új arc... egyszerűen nem lehet megmérni.

_bb
Teljes mértékben együtt tudok érteni Veled.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Colts meccsel lépte át a csapat a szezonja felét (legalábbis ezt remélem) 😉 Épp ezért elgondolkodtam egy félidei értékelésről:

Védelem: A védelemben egyre több a potenciállal bíró fiatal: Mayo, Chung, McCourty, mellett Cunningham, Spikes is ígéretes, Vödör és TBC nem PB szint, de elég jók, Ninkovich, Deaderick, Pryor pozitív meglepetés (kérdés ez elég-e), a DL-ben VW most is jó és eddig a társak kisegítették. -> A statisztikák viszont azt mutatják, hogy futás ellen is csak közepes a csapat, passz ellen meg gyenge. Szerintem ez több dologból fakad:

1. A DL csak jobb a vártnál, de nem elég jó. Futás ellen még csak-csak, de több nyomás kéne a részükről is. Hiányzik egy domináns DE minimum.
2. A fiataloknak még sokkal több tapasztalat kell, s tartok tőle, nem feltétlen lesz elég az a pár meccs a PO-ig (ha az összejön egyáltalán, hisz a Bears, Packers, Jets meccs igen kemény lehet, és Buffaloban se lesznek kedvezőek a kondíciók)
3. Butler bukdácsolása, Arrington padra kerülése és Wilhite labdaérzéke mellett kérdés ki lesz McCourty párja hosszútávon...
4. Nehéz lenne megmondani mit is jelentett Pees távozása és BB/Patricia nagyobb beleszólása a védelembe. A csapat statisztikái mintha rosszabbak lennének, mégis jobb érzést kelt összességében a mutatott játék és az egység jövőképe. Nagy a változás, sok az új arc... egyszerűen nem lehet megmérni.

(Nem akarok nagyon előre szaladni, de egy rendes védelemhez még mindig kéne 1 domináns játékos, legyen az DE, CB, vagy OLB ...őt fogja a csapat a drafton húzni a RAiders pick-kel.... ha nem OL-t.)

Támadósor: Röviden csak annyit, hogy:
1. Jó látni mennyire egyensúlyban van a passz és a futás.
2. A TE helyzet hosszútávra rendeződni látszik.
3. Az OL jövője nagy kérdőjel. Neal várható kidőlése az alapszakasz második felére megjósolható volt...kérdés POra felépül-e... Connolly erőn felül teljesít, ezt elismerik, mégis mindenki lelkendezik Mankins visszatértét követően.
4. A "Law-Firm", "Fafej" páros hosszútávra sem rossz RB páros benyomását kelti... de nem biztos, hogy Woodhead képes arra hosszútávon, amire Faulk, Green-Ellis pedig nem fog ennél sokkal tovább fejlődni, sose lesz playmaker futó...persze nem is biztos,h az kell a csapatnak... azért lesz még RB húzás, csak nem magasabb körökben
5. Elkapó terén még mindig van egy hiányérzet... nem feltétlenül egy Moss, lehet inkább egy Gaffney típusú játékos hiányzik, csak kicsit tehetségesebb formában... persze Tate-ben még van lehetőség.
több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Szerintem Bradyvel már nem nyerünk több SB-t...Sobri Jóska
Most te tényleg azt gondolod, hogy Tom ennek a csapatnak a legnagyobb kerékkötője, aki miatt a Patriots nem nyerhet SB-t, amíg ő itt van????????? :o
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Brady igy szar
.
.
Brady ugy szar
Sobri Jóska

Why so serious?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Sobri, ezt a 'Brady már nem a régi dolgot' amit állandóan hajtogatsz már csak azért sem értem, mert emlékeim szerint sosem volt rá igazán jellemző az a tűz amit te hiányolsz belőle, ő sosem úgy kapta össze a csapatot hogy leordította a fejüket vagy toporzékolt a pálya szélén, hanem szépen nyugodtan elmagyarázta mindenkinek hogy mi a feladata és utána végrehajtották. ő volt Mr. Cool, aki egy SB döntőn percekkel a vége előtt a sorsdöntő driveban sem mutat érzelmeket és higgadt tud maradni. lehet így is vezérnek lenni, minden pillanatban magabiztosságot sugározni és elhihetni a társakkal hogy nincs miért aggódni, csak tenniük kell a dolgukat, illetve lehet mondjuk Tebow módjára vokálisan feltüzelni a csapatot. mindkettőnek megvan a maga előnye, nem hiszem hogy abba bele kéne menni hogy melyik a jobb módszer, ami a te bajod szerintem, hogy Bradyre próbálod ráhúzni azt a sapkát ami sosem volt rajta, és egyáltalán nem is illik rá.a5
Igazad van, de én is ezt írtam, hogy ő Mr.Cool.
És már az idény elött is írtam, hogy mi a gondom vele, ebbe csak beleillik mindaz, amit tegnap a 4.negyedben mutatott.
De valóban felesleges újra elismételni, mivel nem szándékozom senkit se provokálni, és örüljünk a 8-2-nek, persze. (Ami pont ugyanannyit ér, mint az 5-5, ha nem nyerünk SB-t, és/vagy nem építünk SB-győzelemre esélyes csapatot. Szerintem Bradyvel már nem nyerünk több SB-t, amit igazán sajnálok, és örülnék neki, ha a történelem rámcáfolna. Annak is örültem volna, ha behúzzuk a jövő irányítóját a drafton -Tebow-, a lehetőség megvolt, de elbénáztuk.)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sobri, ezt a 'Brady már nem a régi dolgot' amit állandóan hajtogatsz már csak azért sem értem, mert emlékeim szerint sosem volt rá igazán jellemző az a tűz amit te hiányolsz belőle, ő sosem úgy kapta össze a csapatot hogy leordította a fejüket vagy toporzékolt a pálya szélén, hanem szépen nyugodtan elmagyarázta mindenkinek hogy mi a feladata és utána végrehajtották. ő volt Mr. Cool, aki egy SB döntőn percekkel a vége előtt a sorsdöntő driveban sem mutat érzelmeket és higgadt tud maradni. lehet így is vezérnek lenni, minden pillanatban magabiztosságot sugározni és elhihetni a társakkal hogy nincs miért aggódni, csak tenniük kell a dolgukat, illetve lehet mondjuk Tebow módjára vokálisan feltüzelni a csapatot. mindkettőnek megvan a maga előnye, nem hiszem hogy abba bele kéne menni hogy melyik a jobb módszer, ami a te bajod szerintem, hogy Bradyre próbálod ráhúzni azt a sapkát ami sosem volt rajta, és egyáltalán nem is illik rá.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ezeken a felesleges vitatkozások kívül, inkább örüljünk annak, hogy a csapat 8-2vel áll! Nagyon nagy dolognak tartom, én aki mindig optimistának vallottam magam, se hittem volna. Sőt szerintem még a legelvakultabbak sem. Legyőztük a Ravens-t, Steelers-t, Chargers-t, Colts-ot, ezek közül valószínűleg mind a 4 PO-s lesz. Ez megmutatja a csapat erejét. Lehet itt beszélni motivációról, sérülésekről meg kifogásokat keresni de mindenre van pro és kontra érvek. Amelyekre később már nem fognak emlékezni. Jön még a Jets meccs ahol eldőlhet a csoportgyőzelem sorsa. Az újjáépítés remekül halad és szerencsére nem jöttek be azok a negatív jóslatok, hogy a Pats nem fog tudni megújulni és a vesztes SB után eljönnek a gyenge szezonok.
Korábban is írtam, hogy ebből a csapatból, hiányoznak az igazi nagy vezérek főleg a D# oldalán akik miatt anno megkedveltük a Pats-et, viszont ezek a fiatalok akik a helyükre léptek maximálisan megérdemlik a mi (szurkolók), szeretetét és tiszteletét! Biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb meg fogják hálálni!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Belegondoltam a csütörtöki meccsbe:

Megatron vs. Bármelyik CB vagy S a rosteren... 😐

Ha megint nem lesz nyomás, akkor egy diszkrét Hill és CJ karriercsúcs kinéz... :/Witchdoctor
Ezzel nem értek egyet kifejezetten. Most se az első számú WR megfogásával volt gondunk, azt többi kevésbé megteszi McC, az átlagon felüli másod, harmadszámú WR-ek szívatnak minket Arringtonról meg mittudomén kiről, akit odateszünk nickelbe.F.Schleck
arról nem is beszélve, hogy látva a detroit futójátékát (meg amúgy is), nyugodtan lehet majd kettőzni CJ-t

egyébként akik nézték pl. most a dallas elleni meccsüket, azok tudják, hogy a detroit legnagyobb ellenfele a detroit. aztán a bírók, meg még ezer más. remélem azért, egyszer megfordul a szerencséjük. remélem, hogy hálaadás után 😊triangle
Amennyit én idén láttam CJ-ből kezdem érteni miért imádják annyian, egy rutinos elit CB-nek is komoly kihívást jelent, nem hogy a mi secondarynknek.

Mindenesetre majd meglátjuk kinek lesz igaza, azt se bánnám, ha rám cáfolnának a srácok... 😉

több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
...Nézd meg az utóbbi PO-inkat. Áll még ez a mondás? Szerintem már nem.
Sobri Jóska
Milyen utolsó playoffjainkat? Tavaly 0:1 ezt aláírom. 2007-ben 2:1, 2006-ban 2:1... 2008-ban ugyebár nem játszott Brady. Ez azért nem olyan nagy bukás...

Egyébként a Cleveland meccs után szerintem többekben felmerült, mi van Tommal. De aki a tegnapi meccs alapján bármi rosszat mond róla, az vagy nem ért egyáltalán a focihoz, vagy direkt ír hülyeségeket. Vagy provokálja a többieket. (Nem megbántani akarlak, csak én így látom a dolgot. Ezért jó a szólásszabadság 😊 )

Nekem az a véleményem, hogy az elmúlt két meccsen olyan jól játszott Tom Brady, mint bármikor a karrierje során. Szinte hiba nélkül, HOF irányítóhoz méltóan, hatalmas tűzzel. Én nagyon örülök, hogy újra láthatom így játszani, és remélem még nagyon sokáig fogjuk.
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
http://www.nfl.com/videos/cleveland-browns/09000d5d81c506cb/Belichick-wears-a-fedora
Lehet,hogy volt, de nem hiszem 😊
Az öreg elment egy sztájliszthoz?undisputedly
Szerintem most tipikus "Edző bá" kinézete van.
Lehet, hogy még bajuszt is növeszt hozzá. 😊wes
Á, csak megúnta, hogy mindenki a Brady fejéről beszél, ő is előlépett valami meglepővel. Én nem bánom, hogy egyébként mit visel, de a pálya szélén nem akarom még egyszer piros pulcsiban látni! 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
http://www.nfl.com/videos/cleveland-browns/09000d5d81c506cb/Belichick-wears-a-fedora
Lehet,hogy volt, de nem hiszem 😊
Az öreg elment egy sztájliszthoz?undisputedly
Szerintem most tipikus "Edző bá" kinézete van.
Lehet, hogy még bajuszt is növeszt hozzá. 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.nfl.com/videos/cleveland-browns/09000d5d81c506cb/Belichick-wears-a-fedora
Lehet,hogy volt, de nem hiszem 😊
Az öreg elment egy sztájliszthoz?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Sobri! Még sohasem vitatkoztam veled, és - elsősorban fórumtársaimnak - ígérem, ezentúl sem fogok (vannak olyanok, akikkel nem érdemes, és te ez a kategória vagy).
De! Azt írtad, hogy te szereted a Patriotsot. Szerintem meg nem szereted. Mert aki állandóan fikázza (elnézést a kifejezésért, de nem találok rá jobb szót) a franchise QB-t, a Patriots történetetének legmeghatározóbb játékosát, az nem szereti a csapatot sem.
Szóval az lenne a kérésem, hogy bontakoztasd ki Tebow iránt érzett szerelmedet a Broncos fórumban, ha jól tudom, ott játszik. Minket meg hagyjál meg Brady-imádatunkban, mi jól érezzük magunkat így is.lucas
Kissé morbid, hogy azt mondod nem vitázol, majd mégis igen 😊
De persze pont erre való egy fórum.
Én a csapatot szeretem, sőt, még Bradyt is, csak nem elvakult, szemellenzős módon, és sajnos látom a hibáit. Fikázom, igen, mert sajnos be kell látni, hogy Brady már nem a régi. Persze tulajdonképpen nem kell belátni, biztos van akinek így is jó.
A logikád kb. arra hajaz, mint az 50es években, ami volt, hogy aki nem szereti Népünk Bölcs Vezérét, az nem szereti a népünket sem, a hazánkat sem, és a legjobb, ha ezért odébb is áll, vagy ha nem akar, akkor majd állítjuk.
Sajnálom, hogy számodra a sport ennyire demagóg dolog, számomra nem. Számomra a Patriots az nem csak Brady. Számomra a Patriots sosem egyemberes csapat volt, hanem mindig igazi csapat, amibe frankón beleillet Brady is. És Bruschi, Vrabel, Brown, Branch, Vinatieri, stb.
De persze téged, titeket meghagylak ettől még Brady-imádatodban, mivel nem akarom elvenni, és szívesen olvasom hozzászólásaitokat arról, hogy Brady ugyanolyan jó mint volt. Én meg beírom, hogy szerintem már nem ugyanolyan jó, sőt. Téged is elolvas aki akar, engem is. Aki meg nem akar, az átugorja. Ezért jó, hogy már nem az 50-es években vagyunk, hanem szólás/írás/olvasásszabadság van. Mert nem kell azt gondoljam/írjam/mondjam amit mondjuk te, hanem írhatom azt, amit én gondolok. Ami -és ez benne a szép- még akár hülyeség is lehet, de nem zavar senkit, és elfér itt az internet végtelen oldalain.
Go Pats!

Ja, és Tebow nem azért nagy kedvencem, mert annyira nagy tehetség, mert erről még nem sokat tudni. Hanem a hozzáállása, munkamorálja, sport iránti alázata miatt. Lehet -bár nem hiszem-, hogy semmire se viszi az NFL-ben, de mint ember, nekem szimpatikus. Mégha jelenlegi tudásával a cipőjét se kötheti meg mondjuk Brady-nek, azt még nem felejtette el, hogy miről szól a sport.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A védelmünk még koránt sem olyan mint régen, de annyit fordult egy év alatt a "világ", hogy tavaly a Colts ellen 4&2-nél (jogosan) nem puntoltunk, míg most mi nyertük a coin tosst és mégis védekezéssel kezdtünk!!!

Jövőre, ha akár FA-ből, akár draftból (habár ha jól tudom nem túl acélos a felhozatal 3-4 OLB-ből) tudunk szerezni egy állat Passrushert, akkor ez a védelem egy év múlva akár a Top5-be is kerülhet.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Azért a D-től szerintem nem várható el, hogy az első félidei teljesítménye után ne fáradjon el a másodikra. Jó lenne, ha ilyen acélos lenne a D, de az már régen volt.
mr nemo
Az első félidőben 221 pass yardot nyaltunk be. Ha ez acélos, akkor nem tudom mi a szar D?zinedine5
Nem mondtam, hogy acélos! Akkor lenne, ha az végig bírna négy negyedet. A 221 yard az tényleg sok, de az, hogy PM ebből csak annyi pontot hozott össze amennyit, az azért valami.
Illetve a futást lenulláztuk. Oké, a Colts nem a 1000 yardos RB-iről híres, de a 0 futott yard azért mégis csak valami 😊mr nemo
A Coltsnak 2 futója hiányzik az első háromból a DC-n. Az a James volt a 2. back aki nálunk a PS-ben nyomta és Brownról sem zengenek odákat odaát. Bár kétségtelen, hogy jó a run D-nk, de ezt nem aColts ellen kell lemérni.
A Colts egyértelműen pass heavy és mi is tudjuk ezt, ők is tudják ezt, sőt mi több BB is tudja ezt. Mindenki tudta, hogy passzolni fognak és mégis 221 yard lett a félidei stat. Az inteken kívűl nem tudtuk megállítani őket, amiken azért látszott, hogy az első kettő gyakorlatilag misscomunication miatt volt. Nem volt elkapó 5 méteres körzetben. Mondom ezt annak ellenre, hogy szerintem McC-ben oriási potenciál van.
Kétségtelen, hogy nagy potenciál van a D-nkben és egy igazi pass rusherrel kiegészítve faszásak lehetnek, de a tegnapi D egy fos volt.
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Sobri! Még sohasem vitatkoztam veled, és - elsősorban fórumtársaimnak - ígérem, ezentúl sem fogok (vannak olyanok, akikkel nem érdemes, és te ez a kategória vagy).
De! Azt írtad, hogy te szereted a Patriotsot. Szerintem meg nem szereted. Mert aki állandóan fikázza (elnézést a kifejezésért, de nem találok rá jobb szót) a franchise QB-t, a Patriots történetetének legmeghatározóbb játékosát, az nem szereti a csapatot sem.
Szóval az lenne a kérésem, hogy bontakoztasd ki Tebow iránt érzett szerelmedet a Broncos fórumban, ha jól tudom, ott játszik. Minket meg hagyjál meg Brady-imádatunkban, mi jól érezzük magunkat így is.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
triangle 1 283
Belegondoltam a csütörtöki meccsbe:

Megatron vs. Bármelyik CB vagy S a rosteren... 😐

Ha megint nem lesz nyomás, akkor egy diszkrét Hill és CJ karriercsúcs kinéz... :/Witchdoctor
Ezzel nem értek egyet kifejezetten. Most se az első számú WR megfogásával volt gondunk, azt többi kevésbé megteszi McC, az átlagon felüli másod, harmadszámú WR-ek szívatnak minket Arringtonról meg mittudomén kiről, akit odateszünk nickelbe.F.Schleck
arról nem is beszélve, hogy látva a detroit futójátékát (meg amúgy is), nyugodtan lehet majd kettőzni CJ-t

egyébként akik nézték pl. most a dallas elleni meccsüket, azok tudják, hogy a detroit legnagyobb ellenfele a detroit. aztán a bírók, meg még ezer más. remélem azért, egyszer megfordul a szerencséjük. remélem, hogy hálaadás után 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Belegondoltam a csütörtöki meccsbe:

Megatron vs. Bármelyik CB vagy S a rosteren... 😐

Ha megint nem lesz nyomás, akkor egy diszkrét Hill és CJ karriercsúcs kinéz... :/Witchdoctor
Ezzel nem értek egyet kifejezetten. Most se az első számú WR megfogásával volt gondunk, azt többi kevésbé megteszi McC, az átlagon felüli másod, harmadszámú WR-ek szívatnak minket Arringtonról meg mittudomén kiről, akit odateszünk nickelbe.

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Egyébként meg jól láthatóan a csapat újjáépítése zajlik éppen és 8-2-vel állunk ilyen sorsolás mellett. Miért is panaszkodunk? 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Azért a D-től szerintem nem várható el, hogy az első félidei teljesítménye után ne fáradjon el a másodikra. Jó lenne, ha ilyen acélos lenne a D, de az már régen volt.
mr nemo
Az első félidőben 221 pass yardot nyaltunk be. Ha ez acélos, akkor nem tudom mi a szar D?zinedine5
Nem mondtam, hogy acélos! Akkor lenne, ha az végig bírna négy negyedet. A 221 yard az tényleg sok, de az, hogy PM ebből csak annyi pontot hozott össze amennyit, az azért valami.
Illetve a futást lenulláztuk. Oké, a Colts nem a 1000 yardos RB-iről híres, de a 0 futott yard azért mégis csak valami 😊mr nemo
28 kapott pont az sok (átlagban is olyan 24 körül kapunk), engedett yardok szintúgy, az egy dolog hogy kb nulláztuk a futójátékot ( 1db 25 yardos futás engedtünk) jelenlegi D a futójátékot bírja csak megfogni kivéve a cleavlandi égést ott az se ment 😀
Jelenleg minket pl egy Hill is képes szarrá passzolni nem kell ahhoz egy Manning, ezt mindenféleképp orvosolni kell a köv. szezontól hogy ezen a téren és pass rush terén javuljunk. persze ahogy Danna is írta ha nem lenne sok sérült a secben és Warren is lenne jobbak lennénk passz ellen de sportban nincs ha, most ez van...viszont a rookie-k nem vallanak szégyent se az O-ban se a D-ben és ez bizakodásra ad okot és fejlődési potenciál megvan.
Szóval go Pats!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért a D-től szerintem nem várható el, hogy az első félidei teljesítménye után ne fáradjon el a másodikra. Jó lenne, ha ilyen acélos lenne a D, de az már régen volt.
mr nemo
Az első félidőben 221 pass yardot nyaltunk be. Ha ez acélos, akkor nem tudom mi a szar D?zinedine5
Nem mondtam, hogy acélos! Akkor lenne, ha az végig bírna négy negyedet. A 221 yard az tényleg sok, de az, hogy PM ebből csak annyi pontot hozott össze amennyit, az azért valami.
Illetve a futást lenulláztuk. Oké, a Colts nem a 1000 yardos RB-iről híres, de a 0 futott yard azért mégis csak valami 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a fej vicc, amit Brady mutatott a 4. negyedben.
Szívhatok vissza minden dícséretet, amit a múlt héten kapott tőlem.
Még szerence, hogy nem rúgott fg-t a Colts, dehát sokat akar a szarka...Sobri Jóska
Te milyen fejet vágnál, amikor tudod, h nem sok esélyed van még egyszer felmenni a pályára, egy hülye bírói döntés akasztotta meg a menetelésedet az előbb, és felsejlik előtt pár meccs a múltból amikor 2 TD+ különbségről sikerült mégis kikapni??
Nem unod még ezeket a hülye elméleteidet? Miért nem nézel más kedvenc után? Ha úgy érzed hiányozna az itteni légkör egy kicsit, tudnám ajánlani pl. a Chiefst.GRAFI
Nade Brady már 2 TD előnynél olyan fejet vágott, mintha a Colts menne 2 TD-vel. Ez nagyon csicska hozzáállás.
Ezek nem hülye elméletek, hanem a meglátásaim. Ha ennyire zavar, akkor biztos van benne valami igazságalap. Ha meg még frusztrál is, akkor nyugodtan ignoráld.
Nekem a New England Patriots a kedvencem, még akkor is, ha az irányítója kiégett, és az utolsó 3 meccsből kettőn kb. olyan volt a hozzáállása, mint egy 40 éves focistának, aki levezet a megye kettőben. Amíg jól mennek a dolgok ellubickol, de ha meg oda kéne állni, akkor szarik az egészre. Még szerencse, hogy volt a Steelers meccs, ahol remény mutatkozott arra nézve, hogy a mélyben lapul valami kis tűz is. Én még mindig bízok benne, hogy a PO-ban a Steelers meccs féle Brady lesz, nem ez a tegnapi, vagy Browns elleni "sztár".Sobri Jóska
Mindig is úgy gondoltam,hogy van némi alapja annak amit írsz. És talán védtelek is a többiekkel szemben.
De most rájöttem,hogy ennél szubjektívebben nem is tudnád megközelíteni. Nincs alapja annak amit mondasz.
Kérhetném,hogy gondold át, de nem fogod. Kérhetné bárki te nem fogod. Egyazon oldalon voltunk, amikor Adaliusszal és Mosszal kezdett kiveszni a "coolság" a csapatból. Most azt mondom ennél távolabb nem állhatsz az igazságtól. Brady jó vezér, ha ezt te nem látod az azért van mert nem akarod látni.