New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Szakdolgozat írás közbe egész üdítő látvány MR. alapszakasz MVP Manning 3 Inti-jét látni, amiből 2 return TD lett. 😊dd
Az a 3 végül 4 INT lett. Peyton remek formában van.
A Chargers D kivégezte a Colts-ot.
több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
Szakdolgozat írás közbe egész üdítő látvány MR. alapszakasz MVP Manning 3 Inti-jét látni, amiből 2 return TD lett. 😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Philadelphia Eagles cornerback Ellis Hobbs "very likely" will retire because of a neck injury that he suffered last week, a source with knowledge of the situation said Sunday.
Hobbs is expected to undergo surgery this coming week. Last season, Hobbs missed the final eight games with a neck injury that also required surgery.

Nagyon sajnálatos hogy, így lehet vége a karrierjének. Kedveltem a játékát mikor nálunk játszott, Phillyben eléggé sokat volt sérült (ez az utolsó meg eléggé csúnyára sikeredett).

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy kis adalék Rodaktól a Lions elleni meccs utolsó negyedbéli forduló pontjairól:

1. Shaun Hill korábbi sikeres drive vezetései után Dane Flechter-t edge rushing pozícióból áthelyezték egy "spy role" pozícióba, egy három linebackeres nickel package csomagban , ugyan kevesebb pass rusher volt, de hatékonyabban akadályoztuk a támadást.

2.a Patriots egyik legjobban megtervezett és kivitelezett támadása a saját 24 yardos vonalról indult, mely döntőnek bizonyult. Shotgun-ból indult egy direct snappel Fafejnek, miközben Crumpler jobbra mozgott kialakitva Edelmannal és Wes-zel egy elkapó bunch-ot( csoportosulást), majd Crumpler és Edelmann középre fordult , kulcsfontosságú blockokat osztva ki DE Andre Fluellen és MLB DeAndre Levy számára. Sebastian Vollmer szintén adott egy jó pull-blockot.

3.Két játékkal később egy újabb fejezetett nyitott ki a play-bokkból a Pats.Egy play-action end-around to WR Brandon Tate. Kyle Vanden Bosch sérülése miatt DE Turk McBride került be a play-action során, ez megnyitotta a pálya hátsó területeit egy Tate handoff-hoz.. LT Matt Light feltartotta WLB Julian PetersonTate útjából, míg WR Deion Branch blokkolta RCB Nathan Vashert.


4. Az első negyedben , a Pats a Lions 43 yardos vonalán volt , mikor shotgunban álltak fel, Fafej és Hernandez állt Brady mellett., Welker és Branch balra futottak ki. Woodhead kapta a labdát a jobbra ,majd bal felé középre húzott be. CB Brandon McDonald miután Welker oldalra ment ki behúzódott középre a screen pass-re készen , s ő állította meg Fafej futását. A negyedik negyedben O’Brien ezt az első negyedbéli play fordította meg, ugyan az a felállás volt , mint az első negyedben , a Lion a slotba nem figyelt kellően Welkerre , s nem Woodhead kapta futásra , hanem welker egy slot pass és TD a vége.

5. DMC interception volt az utolsó csepp a pohárban
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Ryan meglepően normálisan nyilatkozott. Hatalmas meccs lesz ez, tényleg az év meccse. Csak nyerjünk.

"I pride myself on being a good football coach," Ryan said. "With the guys that I have around us, I feel confident, but I'm still not in Bill Belichick's class, and I know that. But I know one thing: He's going to get my best shot."

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c6ea02/article/jets-prepare-for-nfls-marquee-game-of-year-vs-pats?module=HP_headlines

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egy kérdésem lenne DoM-hoz!

Nick Fairley-vel kapcsolatban mi a véleményed?
Most néztem az Auburn-Bama meccset :o -24-ről visszajönni...
Fairley nagyon állatul ment! Tudom, hogy a college és az NFL más kávéház és 4-3-ban DT és nem 3-4-ben játszik, de el tudnám nálunk képzelni őt a fal bármelyik pontján 😉Egon bá
Szerintem előrébb tart 43-as UT-ként, mint a Pats séma RDE-ként.

Bostonhoz csatlakozok a Cameron Jordan szurkolói klubban. Quinnt én nem látom 34-es OLB poszton. Nála nehéz megjósolni, hogy milyen hatással lesz a drafthelyére az idei botrány.

Egyelőre pedig elegendő senior van, akivel lehet foglalkozni. Az underclassmen bagázzsal elég lesz akkor, ha már biztosan jelentkeznek a draftra. Ők most két tűz között vannak: ha kijönnek még megúszhatják a feltételezhetően komolyan korlátozott újonc fizetési sapkát, és ez a top25 picket érinti inkább hátrányosan, ugyanakkor, ha nem lesz 2011-ben NFL, akkor még egy évig játszhatnak (és a sérülést leszámítva) lehet jobban járnak különösen a top konfokban az NCAA-ben focizva a fejlődésüket tekintve, mint a sztrájkkal a profiknál.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Egy kérdésem lenne DoM-hoz!

Nick Fairley-vel kapcsolatban mi a véleményed?
Most néztem az Auburn-Bama meccset :o -24-ről visszajönni...
Fairley nagyon állatul ment! Tudom, hogy a college és az NFL más kávéház és 4-3-ban DT és nem 3-4-ben játszik, de el tudnám nálunk képzelni őt a fal bármelyik pontján 😉Egon bá
ha hozzászólhatok a témához, Fairley tényleg állat, most Junior, de
Suhért sem mentünk fel, Fairleyért is biztosan top5be kellene menni, szóval ki lehet csukni
plusz azért van ott nem kicsi arc is, ami szintén viszi lejjebb az értékét a FO-nál

amúgy ha már enne a 2 csapatnak a meccsét emelted ki, akkor mondanám Marcell Dareus-t aki 3-4 DE és hát nem rossz
bár valszeg érte is feljebb kellene mozdulni az oak pickelHabi
M.Dareus játékát komálom én is, szívesen látnám patriótaként de kevés a sansz rá.
Robert Quinn-ről mi a vélemény?! Ő kb húzható is lehetne az oak pickkel talán.manuszka86
Idén nagyon komoly felhozatal lehet a potenciális 3-4 DE-k között. Sokkal mélyebb a class, mint tavaly. Heyward, Jordan, Dareus, Fairley és még sorolhatnánk (feltéve, hogy a juniorok is kijönnek). Nekem Cameron Jordan a kedvencem, bár nem kap akkora figyelmet, mint a többiek. Minden esetre ilyen felhozatal esetén, furcsa lesz, ha nem húzunk ide az első két körben... Bár BB-nél ki tudja 😊

Do your job
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Egy kérdésem lenne DoM-hoz!

Nick Fairley-vel kapcsolatban mi a véleményed?
Most néztem az Auburn-Bama meccset :o -24-ről visszajönni...
Fairley nagyon állatul ment! Tudom, hogy a college és az NFL más kávéház és 4-3-ban DT és nem 3-4-ben játszik, de el tudnám nálunk képzelni őt a fal bármelyik pontján 😉Egon bá
ha hozzászólhatok a témához, Fairley tényleg állat, most Junior, de
Suhért sem mentünk fel, Fairleyért is biztosan top5be kellene menni, szóval ki lehet csukni
plusz azért van ott nem kicsi arc is, ami szintén viszi lejjebb az értékét a FO-nál

amúgy ha már enne a 2 csapatnak a meccsét emelted ki, akkor mondanám Marcell Dareus-t aki 3-4 DE és hát nem rossz
bár valszeg érte is feljebb kellene mozdulni az oak pickelHabi
M.Dareus játékát komálom én is, szívesen látnám patriótaként de kevés a sansz rá.
Robert Quinn-ről mi a vélemény?! Ő kb húzható is lehetne az oak pickkel talán.

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
nem tudom mit láttok Butlerben... ő volt az, akire tavaly folyamatosan dobáltak, kinézték maguknak, és mindent benyelt....Arrington valóban nem megoldás, de kb hasonló szint coverage-ben mint Butler, de legalább sokkal fizikálisabb, és sokkal jobb tackler!mkander
Jah pont ezt mutatta Wayne ellen is. Életemben nem láttam még olyan ronda misstacklet. Maradjunk annyiban, hogy Butlernek egy rossz meccs volt és rögtön padoztatják, míg Arrington hetek óta szar.FViktor93
Maradjunk annyiban, hogy SZERINTED emiatt padoztatja Belichick, a konkrét okát itt egyikünk sem ismeri. 1ébként pedig SZERINTEM Butler elég halovány volt egész évben, nem csak a Jets meccsen... Ettől függetlenül rohadt tehetséges és jóval több van benne mint Arringtonban...

Do your job
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy kérdésem lenne DoM-hoz!

Nick Fairley-vel kapcsolatban mi a véleményed?
Most néztem az Auburn-Bama meccset :o -24-ről visszajönni...
Fairley nagyon állatul ment! Tudom, hogy a college és az NFL más kávéház és 4-3-ban DT és nem 3-4-ben játszik, de el tudnám nálunk képzelni őt a fal bármelyik pontján 😉Egon bá
ha hozzászólhatok a témához, Fairley tényleg állat, most Junior, de
Suhért sem mentünk fel, Fairleyért is biztosan top5be kellene menni, szóval ki lehet csukni
plusz azért van ott nem kicsi arc is, ami szintén viszi lejjebb az értékét a FO-nál

amúgy ha már enne a 2 csapatnak a meccsét emelted ki, akkor mondanám Marcell Dareus-t aki 3-4 DE és hát nem rossz
bár valszeg érte is feljebb kellene mozdulni az oak pickel


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kérdésem lenne DoM-hoz!

Nick Fairley-vel kapcsolatban mi a véleményed?
Most néztem az Auburn-Bama meccset :o -24-ről visszajönni...
Fairley nagyon állatul ment! Tudom, hogy a college és az NFL más kávéház és 4-3-ban DT és nem 3-4-ben játszik, de el tudnám nálunk képzelni őt a fal bármelyik pontján 😉
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szerintem ez nagy marhaság, főleg NFL szinten:
http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2010/11/lions-qb-shaun-hill-patriots-tried-to-break-my-arm/1?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterTDavid
A szerelni próbáló védőnek gyorsan át kellett volna gondolnia: "hű vazze, rossz oldalon vagyok, szegénynek ez a törött keze, oké, várjál haver, állj meg, amíg megkerüllek és ugyaninnen folytatjuk, oké?" 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem tudom mit láttok Butlerben... ő volt az, akire tavaly folyamatosan dobáltak, kinézték maguknak, és mindent benyelt....Arrington valóban nem megoldás, de kb hasonló szint coverage-ben mint Butler, de legalább sokkal fizikálisabb, és sokkal jobb tackler!mkander
Jah pont ezt mutatta Wayne ellen is. Életemben nem láttam még olyan ronda misstacklet. Maradjunk annyiban, hogy Butlernek egy rossz meccs volt és rögtön padoztatják, míg Arrington hetek óta szar.FViktor93
Mi itthon monitor/tv elől hiába küldjük a jeleket BB-nek a cseréért úgy tűnik nem használ, nem vagyunk olyan jók mint Uri Geller 😊
Ezen már nem is rágódok, csak az a baj hogy MCc tényleg jól tolja és naná hogy az ellenfelek a pálya közepét v. Arringtont fogják bombázni labdákkal ami nem sok jót jelent. manuszka86
Akkor mit szóljon Aso a raidersből? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez nagy marhaság, főleg NFL szinten:
http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2010/11/lions-qb-shaun-hill-patriots-tried-to-break-my-arm/1?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
nem tudom mit láttok Butlerben... ő volt az, akire tavaly folyamatosan dobáltak, kinézték maguknak, és mindent benyelt....Arrington valóban nem megoldás, de kb hasonló szint coverage-ben mint Butler, de legalább sokkal fizikálisabb, és sokkal jobb tackler!mkander
Jah pont ezt mutatta Wayne ellen is. Életemben nem láttam még olyan ronda misstacklet. Maradjunk annyiban, hogy Butlernek egy rossz meccs volt és rögtön padoztatják, míg Arrington hetek óta szar.FViktor93
Mi itthon monitor/tv elől hiába küldjük a jeleket BB-nek a cseréért úgy tűnik nem használ, nem vagyunk olyan jók mint Uri Geller 😊
Ezen már nem is rágódok, csak az a baj hogy MCc tényleg jól tolja és naná hogy az ellenfelek a pálya közepét v. Arringtont fogják bombázni labdákkal ami nem sok jót jelent. Csak legyen egy minimális pass rush és majd az O megoldja, bár erre azért nem kéne alapozni 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nem tudom mit láttok Butlerben... ő volt az, akire tavaly folyamatosan dobáltak, kinézték maguknak, és mindent benyelt....Arrington valóban nem megoldás, de kb hasonló szint coverage-ben mint Butler, de legalább sokkal fizikálisabb, és sokkal jobb tackler!mkander
Jah pont ezt mutatta Wayne ellen is. Életemben nem láttam még olyan ronda misstacklet. Maradjunk annyiban, hogy Butlernek egy rossz meccs volt és rögtön padoztatják, míg Arrington hetek óta szar.
több mint 13 éve
triangle 1 283
nem tudom mit láttok Butlerben... ő volt az, akire tavaly folyamatosan dobáltak, kinézték maguknak, és mindent benyelt....Arrington valóban nem megoldás, de kb hasonló szint coverage-ben mint Butler, de legalább sokkal fizikálisabb, és sokkal jobb tackler!mkander
szerintem Te a 24-esre gondolsz, nem Butlerre 😊
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
nem tudom mit láttok Butlerben... ő volt az, akire tavaly folyamatosan dobáltak, kinézték maguknak, és mindent benyelt....Arrington valóban nem megoldás, de kb hasonló szint coverage-ben mint Butler, de legalább sokkal fizikálisabb, és sokkal jobb tackler!mkander
Szerintem Arrington nem jobb tackler.
Rengeteg lecsúszott szerelése van, rosszul választja meg a szöget stb.
Sokszor pont ez a probléma, hogy meg lehetne a játékos néhány yard után, de "elengedi".

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c62df7/Sound-FX-Bill-Belichick-miked

BB-n mikrofon a Colts ellen, 2.55-nél kérdés tőle: "where is the passrush? " 😀 egyébként óriási videó megint

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Má rcsak 5 meccsünk van hátra:

vs. Jets W (must win, a szezon legfontosabb meccse)
@ Bears L (nagyon jó a védelmük, és nem lehet mindig nyerni; nem is fogunk)
vs. Packers W (itthon nyerni kellene, nagy csata lesz; 50-50%)
@ Bills W (csoport meccs és jobbak vagyunk, de a 3 rangadó után dadogós lesz ez is)
vs. Phins W (kell nekik egy új ruha 😀 )
HanSolo
A Jets meccs a legfontosabb, azután a csoportmeccsket mindenképpen hozni kéne (Ha a Jets-szel). Ha ezek megvannak, akkor meglehet a csoport.
Szerintem egyébként a Packers meccs lesz a legnehezebb, mert az egy sec mészárlás lehet.

Azért picsa nehéznek tünik az ezévi sorsolás.zinedine5
Nem baj, így lehet edződni 😊
Egyébként egy jó barát mondta, hogy szakértők szerint ez a Pats olyan mint a régi Indy, nyerték a meccseket az O miatt, aztán a playoffban kipukkadtak, ott kevés volt a D miatt... 😀
Persze ugyanezek szakértők már akkor is azt mondták hogy alapszakasz QB PM ,playoff Brady.
Ha a kettőt összerakom....
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem tudom ki nézte még meccs után a közvetítést,Brady kapta a Phill Sims díjat ,nyilatkozott is és megkóstoltattak vele valami "kaja" szerűséget de elég érdekes kinézete volt,hatalmas arc 😀

Lehetne már most vasárnap a Jets elleni meccs,már most bennem van a feszkó 😊
Edzői stábnak + értékelés azért idénre. Emlékezzünk csak vissza tavaly hányszor történt meg hogy első félidőben fasza volt minden,majd a 2.-ban kézifék be,hátramenetbe vált és elhúznak mellettünk. Jó megvolt idén is de jóval kevesebb mint tavaly,tegnap pl a Lions ellen is a 2. félidőre tért magához mind az O mind a D de ehhez kellett a Lions "bénázása" is (idióta büntetések,stb).

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Jets ellenfelei :
-NE (idegen)
-Miami otthon)
-Pittsburg (idegen)
-Chicago (idegen)
-Buffalo (otthon)
Steelersben bízhatunk. Az jó meccs lesz, nem a Jets az esélyese.Most legalábbis.Sérülés még jöhet.
Chicago szintén kemény dió lesz idegenben. A Buffalot szerintem könnyebben verik majd mi esetlegesen mi fogjuk. A Miami viszont keményebb lesz nekik, mint nekünk.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Má rcsak 5 meccsünk van hátra:

vs. Jets W (must win, a szezon legfontosabb meccse)
@ Bears L (nagyon jó a védelmük, és nem lehet mindig nyerni; nem is fogunk)
vs. Packers W (itthon nyerni kellene, nagy csata lesz; 50-50%)
@ Bills W (csoport meccs és jobbak vagyunk, de a 3 rangadó után dadogós lesz ez is)
vs. Phins W (kell nekik egy új ruha 😀 )
HanSolo
A Jets meccs a legfontosabb, azután a csoportmeccsket mindenképpen hozni kéne (Ha a Jets-szel). Ha ezek megvannak, akkor meglehet a csoport.
Szerintem egyébként a Packers meccs lesz a legnehezebb, mert az egy sec mészárlás lehet.

Azért picsa nehéznek tünik az ezévi sorsolás.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem mindennapi meccs lesz a Jets elleni, amitől tartok is rendesen!!!

Az komoly kérdés, hogy meddig lehet "Aranycsapatot" játszani!?

A 3&1 AH-es passz play tetszett tegnap a legjobban 😊
több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Má rcsak 5 meccsünk van hátra:

vs. Jets W (must win, a szezon legfontosabb meccse)
@ Bears L (nagyon jó a védelmük, és nem lehet mindig nyerni; nem is fogunk)
vs. Packers W (itthon nyerni kellene, nagy csata lesz; 50-50%)
@ Bills W (csoport meccs és jobbak vagyunk, de a 3 rangadó után dadogós lesz ez is)
vs. Phins W (kell nekik egy új ruha 😀 )

Optimista esetben lehet így akár 13-3-as mérleg is, de 3 L - lel is mag van a 11-5.
Szezon előtt ezt mindenki aláírta volna. A PO csak jutalom játék ennek a fiatal csapatnak.
Ha csak egy Wild Card-ot játszunk és nem leszünk alárendelt szerepben, már az is siker!