New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Butler érdekes kérdés. tavaly szerintem kifejezetten bíztató volt. tény, hogy idén volt két szar meccse, de ezek alapján még nem ásnám el. Arringtonról kiderült, hosszú távon nem megoldás, Butlerről MÉG nem, le kéne tesztelni, jövőre ki legyen Bodden és DMC első számú cseréje 😀
meg persze kéne egy monster rusher-OLB Cunival átellenbe, TBC meg Ninko megfelelő szintű backupok

kell az a sok draft pick...
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Addig nem is lesz pass rush amíg a D-line-ból max Wilforkot kell az ellennek kettőznie, mert így simán felveszik a blitz-et az O-line tagjai vagy a RB/FB. Itt érezzük meg leginkább Seymour hiányát, de az ellenértékét még nem ismerjük. Én remélem, hogy 1500 yardos futó vagy 12 sackes OLB/DE vagy 1200 yardos WR vagy egy 15 évig megkerülhetetlen OT lesz az OAK pickből.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a baj McCourty jó játékával és 5 INT-jével, hogy mostantól pláne hogy Arringtonra fog ellenünk mindenki játszani 😀
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Pont a héten volt szó róla:

Fafejjel hosszabbítottunk 2012-ig, méghozzá nagyon jutányos áron. 😀

(Ezzel Faulk karrierje szerintem vége, nyáron jó eséllyel visszavonul)

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Arrington tényleg kevés, de -és kövezettek meg- Butler sem kezdő CB. Sokan itt úgy látják, hogy ha ő játszana, akkor már meg is oldodna a pass D.
Legalább kétszer láttam, hogy egy 10 yardos passz után az embere kilép oldalt, ő pedig lemaradva megérkezik valahonnan a kép széléről. Valamiért nem játszik. BB is látja, hogy Arrington balfék, mégis ő kezd.

Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
nem lenne rossz D ez, ha nem lennének fontos játékosok IR-en. Klasszisokkal jobb volna egy McCourty-Bodden CB páros pl. De majd jövőre... 😉

a D nem volt jó, de 1 vmit ne felejtsetek el. baromi fiatalok, nekik még nagyon kell az, h mindent begyakoroljanak, h mindenre felkészítsék őket meccsről meccsre. Erre pedig ezen a héten nem volt idő, én gondoltam h ez lesz ma... Nincs még meccsrutinjuk, nincsenek összeszokva és fáradtak is voltak, fizikailag, de főleg fejben. Azért gondoljatok bele h egy Steelers és Colts meccs után vagyunk. Nagyon kell most ez a kis extra pihi nekik, 11 nap alatt játszottak 3 (!!!!) meccset.
Danna
Dannával viszont nem tudok mindenben egyetérteni. Az igaz, hogy a két-három fontos sérülttel jobb lenne a D, de alegnagyobb problémánk a pass rush nem sérülések miatt nincsen. És nincs már gyakorlatilag 3-4 éve normális siettetés. Oda mindenképpen ember kell.

Az természetesen megsüvegelendő amit McC csinál, el sem merem képzelni egy jó front 7 mögött milyen kib..... jó lenne.

Persze nyertünk és a 9-2 egy igen jó eredmény, aminek mindenképpen örülni kell.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
nem lenne rossz D ez, ha nem lennének fontos játékosok IR-en. Klasszisokkal jobb volna egy McCourty-Bodden CB páros pl. De majd jövőre... 😉
Danna
Szerintem egy mezei McCourthy-Butler kettőssel is jobbak lennénk pláne, hogy a Colts ellen úgy látszott a második félidőben, hogy jót tett Butlernek a bünti mert oda tette magát rendesen. Erre ma megint Kyle "ha felém száll a labda megijedek" Arringtont kellet nézni. Félek, hogy így teljesen tönkre fogjuk tenni Butler önbizalmát és cseszhetjük a jövőben a játékát. Pedig miylen jól nézne ki jövőre egy Bodden-MCC-Butler-Vödör-Chung-McGowan nickel felállás.FViktor93
Tényleg nem azért hogy kötözködjek de az dime 😛 De ettől függetlenül abszolút igazad van. Meccs elejét még tudtam nézni, és amikor megláttam kezdőként a pályán Arringtont... Mondom Butler ha nem is volt jó a Colts ellen a második félidőben akkor is ezerszer jobb volt mint Arrington. Na de a mester nem úgy látja mint mi 😐
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
BB szünetben bedobta a tutit: with the win, Bill Belichick gives players a 3-day weekend...they return to Gillette on Monday

lehet pihizni hétfőig, rá is fér a srácokra. 😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Butler 1 gyenge meccs után kapta a "büntit", Arrington sorozatosan a bányászbéka segge alatt teljesít és így is állandóan kezdő...amit arra az oldalra dobnak az tuti elkapás, first down vagy TD. Valamit nagyon tudhat a srác, vagy nekem kellene szemüveg és talán én is meglátnám benne azt a pluszt vagy tehetség amit BB 😊

több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Két hibát látok:
- Nincs mélységi célpont, ill. nem kettőzik, így halott a rövid passzos játék is, mert az ellenfélnek csak kis területet kell zónázni.
- Kiégett az irányító.
😀 😀csacsi
Ez üt. 😀

... de 9-2 jeeeeeeeeee
több mint 13 éve
csacsi New England Patriots 11
Két hibát látok:
- Nincs mélységi célpont, ill. nem kettőzik, így halott a rövid passzos játék is, mert az ellenfélnek csak kis területet kell zónázni.
- Kiégett az irányító.
😀 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
nem lenne rossz D ez, ha nem lennének fontos játékosok IR-en. Klasszisokkal jobb volna egy McCourty-Bodden CB páros pl. De majd jövőre... 😉
Danna
Szerintem egy mezei McCourthy-Butler kettőssel is jobbak lennénk pláne, hogy a Colts ellen úgy látszott a második félidőben, hogy jót tett Butlernek a bünti mert oda tette magát rendesen. Erre ma megint Kyle "ha felém száll a labda megijedek" Arringtont kellet nézni. Félek, hogy így teljesen tönkre fogjuk tenni Butler önbizalmát és cseszhetjük a jövőben a játékát. Pedig miylen jól nézne ki jövőre egy Bodden-MCC-Butler-Vödör-Chung-McGowan nickel felállás.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Remek kis Hálaadás napi meccs volt.
Bár az első félidőben még igencsak kerestük a helyünket, sok hibával játszottunk. Érdekes volt látni, mintha a Colts utáni győztes meccs után nem sikerült volna eléggé felpörögni és tompának látszottunk. Mondjuk elég kevés idő volt főleg fejben felkészülni a meccsre.
Aztán a 2. félidőben sikerült kielemezni a hibákat és persze az Oline teljesítménye is jelentősen feljavult. Brady megint megmutatta, hogy nincs nála jobb irányító és kiválóan teljesített. Mellett Deion talán eddigi legjobb meccse és Welker is egyre komolyabb formába lendül.
Szokásosnak mondható remek TE játék, G-force és Hörni. Meg persze BJGE is szépen masírozott át a Lions D#-en.
A védelemben meg voltak a hibák, korábban volt róla szó. De azért amikor nagyon kellett akkor odatették magukat McCourty pickek és Mayo kiemelkedett. Zseniális Mayo!
Összességében abszolút megérdemelt és magabiztos győzelmet arattunk.
9-2-es mérleg önmagáért beszél! A győzelem is zsebben 😉

Szép volt Fiúk!

u.i: Jó lenne, ha végre a csoportot is egyedüliként vezetnénk és Batman és Robinék legyőznék Sanchoékat! 😀

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
nem lenne rossz D ez, ha nem lennének fontos játékosok IR-en. Klasszisokkal jobb volna egy McCourty-Bodden CB páros pl. De majd jövőre... 😉

a D nem volt jó, de 1 vmit ne felejtsetek el. baromi fiatalok, nekik még nagyon kell az, h mindent begyakoroljanak, h mindenre felkészítsék őket meccsről meccsre. Erre pedig ezen a héten nem volt idő, én gondoltam h ez lesz ma... Nincs még meccsrutinjuk, nincsenek összeszokva és fáradtak is voltak, fizikailag, de főleg fejben. Azért gondoljatok bele h egy Steelers és Colts meccs után vagyunk. Nagyon kell most ez a kis extra pihi nekik, 11 nap alatt játszottak 3 (!!!!) meccset.

Nagyon durva, h az elmúlt 10 évben sosem volt 9-nél kevesebb győzelmes szezonunk.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
azért más lenne ez a D ha nem lenne ennyi sérültünkmascherano
Az tuti, bár egy állat OLB akkor is elférne. Építkezés folyik, és jelen állás szerint bőven túlteljesíti az elvárásokat a csapat.manuszka86
beszélgettem egy Tampa drukker ismerőssel, nem is értette meg, hogy jelenleg nálunk a rebuilding nem 4-12-őt jelent, egyszerűen nem tudta felfogni 😀 tényleg parádés eredmény ez ezzel a kerettel!

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
azért más lenne ez a D ha nem lenne ennyi sérültünkmascherano
Az tuti, bár egy állat OLB akkor is elférne. Építkezés folyik, és jelen állás szerint bőven túlteljesíti az elvárásokat a csapat.

több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!Gennyzsák Sam
azért más lenne ez a D ha nem lenne ennyi sérültünk

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó meccs volt, bár a félidőben még volt min izgulni!

Istenem, bárcsak lenne egy normális Defense!
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különbenWyatt
de te is tudod, ilyet csak egy kiégett irányító csinál 😛 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
jó kis meccs volt, bár sok pontot szívtunk. Az O parádés volt, nagyon jó playcalling (Moss nélküli O playcall sokkal jobban fekszik nekünk és van fantázia is benne!) Branch, Gronko is nagyon jól tolta ma. MCc meg tényleg meccsről-meccsre javul, igaza volt a Db coachnak anno hogy nagyon jó kis playa (Mi lenne ha még pass rush is létezne nálunk?! 😛 )
BB dicsérte Butlert erre nem kap helyet a kezdőben, megint Arrington lámaságait kellett néznünk, meddig tart ez még? (Phonsonál nem volt sokkal jobb a két 27-es eléggé harmatos volt, mi nem kaptunk róla legalább 4 TD-t)
Jó volt ez csak nem fogunk mindig 45 pontot termelni, gyúrni kell ezen a D-n még. Go pats!

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különbenWyatt
Mayonak megint megvan a 10+ tackle. Ha a további meccseken is meglesz legalább 10, vagy átlagba 10 akkor 190 körül fog zárni...Hihetetlen a csávó
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
retek kezdés, pazar befejezés, mccourtyt lassan mindenkinek meg kéne követnie
brady állat... 11 meccs 4 int, úgy, hogy két meccsen volt 4 int, ebből egy hail mary, egy moss kezéből kiperdülő..., azon kívül 9 hibátlan meccs
most meg 158.3, összesítésben pedig 105.8, parádés
mayo nem különben

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre megint meccsnap!

Remek hír, hogy sikerült megegyezni 😊
Viszont borzasztóan sajnálom, hogy Kevin valószínűleg visszavonul, mivel nem tudom elképzelni más csapatban, hiszen ő egy igazi Patrióta az utolsók egyike 😕
Borzasztóan kedvelem a játékát és mentalitását. Hiányozni fog mindenképp!

Sok sikert Fafej!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Hosszabbítottunk Fafejjel. 😊 Ezzel kb. Kevinnek annyi...
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/25/thankful-for-each-other-patriots-and-rb-danny-woodhead-reach-a-long-term-contract-extension/Danna
én is most olvastam, már vártam a hírt egy ideje.
kíváncsi vagyok, mi lesz Faulkkal, de ha ennyi volt, akkor köszönet mindenért! 😕 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hosszabbítottunk Fafejjel. 😊 Ezzel kb. Kevinnek annyi...
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/25/thankful-for-each-other-patriots-and-rb-danny-woodhead-reach-a-long-term-contract-extension/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Twitterről:
Pats Inactives: Brandon Deaderick, Mark LeVoir, Rich Ohrnberger, Stephen Neal, Taylor Price, Myron Pryor, Jonathan Wilhite, Mike Wright

Lions inactives:Jason Hanson, Matthew Stafford, Jason Fox, Willie Young, Tony Scheffler, L. Jackson, Donald Thomas and Zac Robinson (3rd QB)TDavid
Nagyon gizda lesz az Pryor és Wright nélkül 😐 Deaderick sérült vagy csak az öreg nem akarta vinni?nDRo
Hát a sérült listán nincs rajta, nemtudom miért nem lesz ott :/