New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Nem akarok itt nagy hepajba kezdeni, nincs bajom Brady-vel és elismerem hogy nagy irányító sőt az MVP címet sem kérdőjelezem meg de... Nagyon nagyon nagy igazság van abban amit az egyik sms-ező írt, hogy ez Belichick és 11 ember játéka, nem Brady-é, ő csak egy tökéletes fogaskerék ebben a gépezetben, nem hibázik, nem ront bele. Teszi a dolgát és ebben a körülötte lévő 10 ember minden segítséget megad. Ellenben mondjuk egy Rodgerssel (nem összehasonlítom őket csak példa) akinek a zsenialitása nélkül a packers o nem létezne, az nem az az o amibe ha beraknánk egy átlag QB-t és működne tovább, az az O meghalna. Nálatok nem érzem ezt, egy viszonylag jó szinten nagyon sokan elirányítgatnának itt, Brady ezt tökéletes szinten csinálja szó se róla, talán senki sem tudna ennyire olajozottan hiba nélkül telljesíteni viszont írtó kiváncsi lennék milyen lenne egy olyan O-ban ahol kis túlzással magára van utalva. Még1x mondom no offense, ez csak a véleményem.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
az a jelenet is tetszett amikor Meskó kipakolta Holmes-t az oldalvonalon kívülre 😊
nagyon ott voltunk a szeren, MCc nagy szezont fut, igazi playmaker no és meccsről meccsre fejlődik. Amúgy versenybe szállhat a DROY címért ( mondjuk Suh brutális szezont fut)?manuszka86
Szvsz kapni fog szavazatot, de Suhtól nem lehet elvenni ezt a címet. Brutális amit művel idén.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
az a jelenet is tetszett amikor Meskó kipakolta Holmes-t az oldalvonalon kívülre 😊
nagyon ott voltunk a szeren, MCc nagy szezont fut, igazi playmaker no és meccsről meccsre fejlődik. Amúgy versenybe szállhat a DROY címért ( mondjuk Suh brutális szezont fut)?

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azért ne feledjük kiégett a QBnk 😀 Erre kiemelném a Hernandez hosszú elkapási mozdulatát Bradynek.
Viccet félre téve, éjszaka elősször láttam azt a csapaton már a meccs elején, hogy itt egyszerűen nem kaphatunk ki. Lehetett látni az arcokon, hogy mindenki nagyon koncentrál. Nem is nagyon tudnék kiemelni senkit se mindenki egyformán klasszis volt éjszaka. Innen kikövezett út vezet az AFC elsőségig, de nem szabad elszállni, még hátra van 4 nagyon kemény meccs. És ne feledjük csak 1 meccs az előnyünk. Egy Bills vagy Fins elleni vereség végzetes lehet. Amit még kiemelnék az Arrington játéka. Néha csak pislogtam, hogy ez tényleg ő-e 😀
Illetve a tegnapi meccs után nem kérdés, hogy Brady idén MVPFViktor93
4 hete még nem adtam volna neki, de azt hiszem most már megérdemelné...azért ilyen csapatot 10-2-re vezérelni nem kis dolog...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért ne feledjük kiégett a QBnk 😀 Erre kiemelném a Hernandez hosszú elkapási mozdulatát Bradynek.
Viccet félre téve, éjszaka elősször láttam azt a csapaton már a meccs elején, hogy itt egyszerűen nem kaphatunk ki. Lehetett látni az arcokon, hogy mindenki nagyon koncentrál. Nem is nagyon tudnék kiemelni senkit se mindenki egyformán klasszis volt éjszaka. Innen kikövezett út vezet az AFC elsőségig, de nem szabad elszállni, még hátra van 4 nagyon kemény meccs. És ne feledjük csak 1 meccs az előnyünk. Egy Bills vagy Fins elleni vereség végzetes lehet. Amit még kiemelnék az Arrington játéka. Néha csak pislogtam, hogy ez tényleg ő-e 😀
Illetve a tegnapi meccs után nem kérdés, hogy Brady idén MVP
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ma megint remek érzés volt Patriótának lenni!!Bruschi85
Mikor nem az? 😊
Boldog névnapot egyébként!
Láttam a meccset élőben, kb 20szor néztem meg az összefoglalót, de még mindig átfut rajtam a hideg közben 😊
Tedy pedig Tedy! 😊Habi
Mindig az ez nem is kérdés, de ilyen alkalmakkor pedig különösen és ezt le is kell írni 😊
Köszi szépen Habi 😉

Nagyon nagy öröm, hogy a csapat újjáépítése közben ilyen szenzációs győzelmeket tudunk aratni.

Off:
Undisputedly: Zseniális az aláírásod szövege 😊

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
undisputedly
imádom ezeket a karikatúrákat😀😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ma megint remek érzés volt Patriótának lenni!!Bruschi85
Mikor nem az? 😊
Boldog névnapot egyébként!
Láttam a meccset élőben, kb 20szor néztem meg az összefoglalót, de még mindig átfut rajtam a hideg közben 😊
Tedy pedig Tedy! 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Eddig az idény győzelme, nagyon fontos W.
Bárkit le tud győzni ez a csapat, olyan skalpok vannak mögöttük, amiből lehet önbizalmat meríteni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Kedves Hazafiak!
Nagy volt,szép volt!
Ami nagyon tetszett,hogy Tedy Brusci-t láthattam.Milyen furcsa,hogy már nem játszik!
Na,az övé TÉNYLEG nagy comback-volt!
Nagyszerű ember és sportoló!

Dega

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Sziasztok 😀

Lenyugozo volt tegnap este a jatekotok, orom volt nezni ezt a Pats Offense-t, hihetetlen hogy mire kepesek en benneteket tartalak a Super Bowl egyik legnagyobb eselyesenek 😀

Gratulalok a gyozelemhez

Mas: mit gondoltok Julian Edelmanrol ? szerintem attol hogy csak returnerkent szamitsanak ra tobre hivatott a srac, persze ertem en hogy ott van Welker, meg Woodhead aki szinten nagyon jo screen passzos playeknel, de nem gondoljatok hogy tobb lehetoseget erdemelne Edelman ?

udvRaiderNation
Szerintem is, de nem fér be. Jelenleg csak 4 számú WR, Welker, Branch és Tate mögött. Ez mellett ott van Woodhead aki szintén tud elkapni és még a két új TE, Gronk és Hernandez. Ez 6 olyan játékos akit lehet erre használni. Nem beszélve arról, hogy az 53-as keretnek a tagja az a Price aki még csak az aktív keretbe sem kerül be, pedig idei harmadik körös választás.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
@zinedine Igen, egyetértek veled, a sérülés is benne volt

Két linket engedjetek meg,hogy betegyek
1. Bruschi ceremónia teljes egészében. Aki esetleg nem élőben nézte(vagy az elejét nem látta), semmiképpen se hagyja ki
http://www.patriots.com/mediacenter/index.cfm?ac=videonewsdetail&pid=46472&pcid=111

2.Milyen hangulat uralkodott közben
http://www.youtube.com/watch?v=xBlssEYbOzE&feature=youtube_gdata
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
én akkor mondanám, hogy SB-esélyes a csapat, ha a D ilyen (vagy legalábbis hasonló) teljesítményt tud hozni konzisztensen, meccsről meccsre. egyelőre csak az "elég jó" kategória a D (nálam ez azt jelenti, hogy eggyel kevesebb pontot engednek, mint amennyit a támadók szereznek). az O rendben van, csak a fal egészsége tartson ki.triangle
Azért az se feledjük,hogy ennek az O#-nak is meg van az ellenszere. Én még emlékszem,milyen ódákat zengtek a 2007-es csapatról.Aztán jött egy brutális Passrush a Giantstől, amivel meg is ölték a támadójátékunkat(igaz a fal önmagához mérten is kevesebbet nyújtott)
A támadójáték bármikor lefagyhat, jöhet TO, D# nélkül nincs esélyünk.Még akkor is,ha idén több olyan játékos van a pályán, illetve a gameplan is alkalmasabb rá,hogy kisegítse Tomot siettetés esetén.undisputedly
Emelem a kalapom a Giants D elött azon a februári estén, de emlékszel arra is, hogy Brady két hétig elötte gyakorlatilag gipszben volt?
A sérülés minden játékosnak az ellenszere.

De abban mindkettőtökkerl egyetértek, hogy a kulcs a D hasonló (nehezen hiszem el, hogy ilyet tudánanak nyújtani folyamatosan) helytállása.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
én akkor mondanám, hogy SB-esélyes a csapat, ha a D ilyen (vagy legalábbis hasonló) teljesítményt tud hozni konzisztensen, meccsről meccsre. egyelőre csak az "elég jó" kategória a D (nálam ez azt jelenti, hogy eggyel kevesebb pontot engednek, mint amennyit a támadók szereznek). az O rendben van, csak a fal egészsége tartson ki.triangle
Azért az se feledjük,hogy ennek az O#-nak is meg van az ellenszere. Én még emlékszem,milyen ódákat zengtek a 2007-es csapatról.Aztán jött egy brutális Passrush a Giantstől, amivel meg is ölték a támadójátékunkat(igaz a fal önmagához mérten is kevesebbet nyújtott)
A támadójáték bármikor lefagyhat, jöhet TO, D# nélkül nincs esélyünk.Még akkor is,ha idén több olyan játékos van a pályán, illetve a gameplan is alkalmasabb rá,hogy kisegítse Tomot siettetés esetén.
több mint 13 éve
triangle 1 283
én akkor mondanám, hogy SB-esélyes a csapat, ha a D ilyen (vagy legalábbis hasonló) teljesítményt tud hozni konzisztensen, meccsről meccsre. egyelőre csak az "elég jó" kategória a D (nálam ez azt jelenti, hogy eggyel kevesebb pontot engednek, mint amennyit a támadók szereznek). az O rendben van, csak a fal egészsége tartson ki.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt inkább egy az egyben belinkelem.
http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/12/belichick_tonig.html
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Grat . a csapatnak,megyek is haza megnézni a meccset.Azért az nem semmi h McC. már 6 picknél jár rookieként. 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, én is csak ilyenkor lehetek fejfájós, hányós, rosszullétes beteg, mikor az év meccsét játsszuk...

Természetesen az ismétlést már nagoyn várom, de így látatlanban is nagy gratula az egész csapatnak! 😊

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Azért az parádés volt, hogy 2 red zone INT után jött egy 93 és egy 94 yardos TD drive...

Úgy terveztem visszaalszom a 3. negyed közepén, de a csapat játéka egyszerűen nem engedte... 😊)

Gyönyörű meccs volt, most minden labda felénk pattogot. Csak abban bízom, hogy ez kicsit visszavesz Sancho cluch teljesítményéből, és becsúszik még egy L valahol, mert azért jön az NFC North két bezzegcsapata. Remélem kitart a lendületünk.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdemes volt felkelni hajnalban, igaz izgalmakat nemhozott a meccs viszont annál több örömet 😊
Élvezet volt nézni az O# játékát nagyon nagy formában van az egész csapat, remélem, hogy ez a lendület megmarad végig!
GO PATS! :cool:
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Ezután a meccs után elvakultság nélkül lehet állítani, hogy Brady kezdi megérdemelni az MVP címet!
A meccs végén ment az eszmecsere, hogy melyik játékos mennyit ér a csapatának. Hát Tom nélkül idén nem lennénk sehol! Mentálisan is összefogja az O-t és amiben PM-gel egyetemben zseniális az az ahogy áthívja a fal blokkolását. Egy másik QB nem 3x került volna ezen a meccsen földre, hanem legalább 10x.

JMD jöhet vissza, de csak QB edzőnek 😉
Ezen a meccsen élmény volt nézni az O hívásokat és playeket. Egyértelműen jót tett a csapatnak Moss (akit nagyon tisztelek és szeretek) távozása. O'Brian lassan megérdemli az OC kinevezést. Sokat szapultam, de most egyértelműen megemelem előtte a kalapom és nem csak e meccs alapján.

Most már csak mi b*szhatjuk el a home fieldet, mert a PO-ban minden apró részletnek óriási jelentősége lesz.

A védelem előtt is le kell borulni, mert nem gondoltam volna, hogy idén kapott TD nélkül le tudnak hozni egy meccset.
Egon bá
Gyakorlatilag mindenben egyetértünk.

Tükörsima. Mészárlás. Ez a két szó jut eszembe.

A D volt a meccs abszolút meglepetése. Nálam magasan a legnagyobb up.
több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 107 — Patriots GM
Én meg még vaciláltam este, hogy felkeljek-e, mert reggel meló van. Felkeltem, végignéztem, örömködtem, és nyomát sem érzem a fáradtságnak egyelőre. Big W.GRAFI
Én már kezdem 😛

A párom szerint nincs még egy ilyen ... mint én aki virraszt ezért és nem felvételről nézi meg :rolleyes:Egon bá
Te figy, ugye nem ugyanaz a párunk, mert szó szerint ezt kaptam reggel én is 😛 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg még vaciláltam este, hogy felkeljek-e, mert reggel meló van. Felkeltem, végignéztem, örömködtem, és nyomát sem érzem a fáradtságnak egyelőre. Big W.GRAFI
Én már kezdem 😛

A párom szerint nincs még egy ilyen ... mint én aki virraszt ezért és nem felvételről nézi meg :rolleyes:
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én meg még vaciláltam este, hogy felkeljek-e, mert reggel meló van. Felkeltem, végignéztem, örömködtem, és nyomát sem érzem a fáradtságnak egyelőre. Big W.