New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hmm, tegnap belenéztem a meccsbe, kb 2 és fél negyedet, de meg kell mondanom, hogy ezt az offense-t nem tudom hogy ki fogja megállítani, mert szinte hibátlanul játszottak. Volt egy olyan stat, hogy 10 yardnál rövidebb passzokból Bradynek 13/13 volt és mittudomén mennyi yard, de utána is dobott még vagy két rövid passzt ami sikeres volt. Hát elég durva! Úgy látszik tényleg jót tett, mind Moss elcserélése, mind a Browns elleni vereség!

Elég nehezemre esik ide beírni, de a jó teljesítményt azt el kell ismerni!
Úgy érzem nincs most csapat az NFL-ben, aki meg tudná állítani a Pats-et, így kinéz az SB győzelem, bár egy-egy meccsen bármi lehet, de sztem magasan a Patriots a legesélyesebb most!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát minden esetre ez a beszélgetés arra is jó h egy kicsit elhúzzatok a PITT topictól kezdenek nagyon rátok jönni😀
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Azt hiszem hálásak lehetünk Mossnak, hogy itthagyta a csapatot, és emiatt létrejött a mostani régi-új offense. Remélem Randy nézte a mérkőzést, és utána verte a fejét a falba, vagy a képernyőbe. 😊El Bandi
Mosst elcserélték... :rolleyes:gyeek
Igen, az ő kérésére...

Do your job
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Bocsi, de ha mások elkezdték, akkor én is idekontárkodom.

Az NFC-s "kollégák" véleményével értek egyet ebben az esetben. Azt is megkockáztatva, hogy JayB ki nem mondott, de sugallt gondolatát leírva kijelentsem: szerintem Rodgers jobb irányító, mint Brady mégpedig a tökéletlenebb Offense-rendszer alatti játékára alapozva. A többi érvet már elmondták az előttem szólók.

Amúgy én most néztem meg a meccset, nagy győzelem volt, gratulálok!
Sejtettem, hogy vmi komoly dolog volt, mert az eredményt nem tudtam ugyan, de a fantasy-ligánkban több mint -40 pontról fordított és nyert az a srác, akinek Brady és BJGE is a csapatában volt.

Ja, és találkozzunk az SB-on 😊G-men
Ilyen szinten nincs különbség játék tudásban a sztár QBk között. Ami miatt egyik másik ember sikeresebb a másiknál az fejben van. Hiába vagy fantasztikus játékos ha a fejedben hibát követsz el. Lásd mondjuk Manning is ilyen volt hosszú évekig. Brady ettől jobb mint mondjukl Rodgers mert fejben nagyon ott tud lenni még ha az elmúlt 1-2 év mást is mutat.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Azt hiszem hálásak lehetünk Mossnak, hogy itthagyta a csapatot, és emiatt létrejött a mostani régi-új offense. Remélem Randy nézte a mérkőzést, és utána verte a fejét a falba, vagy a képernyőbe. 😊El Bandi
Mosst elcserélték... :rolleyes:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Bocsi, de ha mások elkezdték, akkor én is idekontárkodom.

Az NFC-s "kollégák" véleményével értek egyet ebben az esetben. Azt is megkockáztatva, hogy JayB ki nem mondott, de sugallt gondolatát leírva kijelentsem: szerintem Rodgers jobb irányító, mint Brady mégpedig a tökéletlenebb Offense-rendszer alatti játékára alapozva. A többi érvet már elmondták az előttem szólók.
...
Ja, és találkozzunk az SB-on 😊G-men
Egyszerűen nem lehet összehasonlítani mondjuk Rodgers-t Brady-vel, mivel teljesen más csapatban játszanak.
Brady-t csak Brady-vel lehetne objektíven összehasonlítani, és még egy ilyen összehasonlítás is végtelenül szubjektív. 😊 (De azt el kell ismerni, hogy Brady összekapta magát frankón a Browns bukta óta, legnagyobb örömömre. Egy kiégett emberben is újra éledhet a tűz, és remélem ez történt, nem fog a PO-ban erre rácáfolni.)
Ha azt nézed, hogy ki csak eleme a gépezetnek, és ki az, aki egymaga viszi a hátán a csapatát, akkor hihetnéd azt, hogy Rodgers a jobb, de Brady még sosem volt olyan helyzetben, hogy ne legyen körötte gépezet, mivel BB az edzője. És ahol BB az edző, ott azért valami mindig akad.
Egyébként teljesen felesleges is összehasonlítani az irányítókat. P.Manning, Brady, Brees, de akár M.Ryan, Vick, BigBen, stb, mind nagyszerű irányító, mindnek más az erőssége, mások a képességeik, de mindegyikük elér egy szintet, a szuperklasszis szintjét. (Ha láttad Brees-t célba dobni, akkor tudod mire gondolok.)
Én speciel pont azért szeretem az amerikai focit, mert az nem egy ember one man show-ja, hanem minden meccsen a komplett csapatnak együtt kell működnie, és ettől a világon a legkomplexebb csapatsport.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem hálásak lehetünk Mossnak, hogy itthagyta a csapatot, és emiatt létrejött a mostani régi-új offense. Remélem Randy nézte a mérkőzést, és utána verte a fejét a falba, vagy a képernyőbe. 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sziasztok!
Ez a téma megéri, hogy X év readonly módból kilépjek.
JayB, tegnap összehasonlították Sanchez Spikes Int-je és Brady Tate TD-je előtt mennyire hasonló szitu volt (Brady számára annyival nehezítve, hogy neki két elkapója volt középen). Sancheznek eszébe sem jutott balra fordulni Holmes felé, dobott egy int-et, végleg megpecsételte a csapata sorsát, Brady - nem engedve a csábításnak - adott egy véleményes TD-t. Sanchez egy 1/5-ös másodéves franchise irányító.
A hozzáállásáról: a meccs után kiderült, hogy a félidőben lebaszta a támadókat, hogy az utolsó két drive-ban értékelhetetlenek voltak, így aztán a csapat megegyezett, hogy eddig nem történt semmi, 0-0-lal mennek ki a második félidőre. Ráadásul az interjújában elmondta, hogy nem volt tökéletes a teljesítményük, jó néhány play-t elrontottak, még rengeteget kell fejlődniük.
(Branch szerint neki is sokat kell dolgoznia, mert például az első drive végén 3&10-nél azért nem ért oda a passzra, mert az első lépésénél megbotlott a blitzelni rohanó Jets DB lábában. Ezek megvalósítják Hofi Aranycsapatos poénját a menetrendszerű labdáról - szó szerint! 😀 Brady 3,5 másodperc múlva akkor is a megegyezett helyre dobja a labdát, ha közben atomtámadás éri a stadiont.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Egy dolgot érdemes még visszanézni a tegnapi meccsből, bár a kinti kommentárok is kiemelték többször: Brady hányszor hívta át a játékot, a blokkolási sémát stb. felismerve, hogy mire készül a Jets D. És ezekkel a play-ekkel utána általában nagyon szívott a Jets.Sinisa
Ez nem olyan meglepő. Belichick "olvasta" végig mit védekezik a Jets D és egyből ment mikrofonon Brady sisakjába. Nem nehéz úgy nyerni ha az ellenfél nyitott lapokkal játszik 😉

(egyébként nagyon örülök hogy nyert a Pats, de azért ezt nem hagyhattam ki)


És Brady klasszisát megkérdőjelezni azért érdekes.. Az hogy milyen rendszerben játszik az egy dolog, de a labdáknak ott kell lenniük jókor a jó helyen, és nem sok ember teszi őket oda úgy mint ő. A pályán nem "rendszer" van hanem játékosok, a rendszer csak egy vázat ad az egésznek, de ténylegesen megvalósítani az elképzeléseket a játékosoknak kell. Szerintem Brady több mint egy láncszem a gépezetben. Cassel az volt, Brady több annál.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Most nem azért de Rodgers még messze nincs Bradytől fejben. Én bírom Rodgerst , lehet hogy teknikában és mivel hogy gyengébb csapatban van jobb. De ha Bradyt és Rodgerst odateszed egy helyzetben hogy mondjuk -10ről fel kell állni az utolsó negyedben egy használható offensel én tuti Bradyt raknám oda és nem Rodgerst.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Bocsi, de ha mások elkezdték, akkor én is idekontárkodom.

Az NFC-s "kollégák" véleményével értek egyet ebben az esetben. Azt is megkockáztatva, hogy JayB ki nem mondott, de sugallt gondolatát leírva kijelentsem: szerintem Rodgers jobb irányító, mint Brady mégpedig a tökéletlenebb Offense-rendszer alatti játékára alapozva. A többi érvet már elmondták az előttem szólók.

Amúgy én most néztem meg a meccset, nagy győzelem volt, gratulálok!
Sejtettem, hogy vmi komoly dolog volt, mert az eredményt nem tudtam ugyan, de a fantasy-ligánkban több mint -40 pontról fordított és nyert az a srác, akinek Brady és BJGE is a csapatában volt.

Ja, és találkozzunk az SB-on 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen és Tom is csak a rendszer része ahogy Manning is és Rodgers is, csak náluk ez a rendszer tökéletlenebb. De van egy olyan érzésem hogy ez egy soha véget nem érő vita szoval szerintem hagyjuk abba, én ezen az állásponton vagytok ti azon, nincs ezzel gond :rolleyes:JayB
én csak annyit kérdeznék ha a Pats rendszere a legtökéletesebb, akkor miért nem másolják le a többiek, miért nem játsza mindenki ugyanazt?
pont hogy azt gondolom hogy ez nem kártya, ahol van egy ász ami mindent üt, hanem minden rendszer lehet hatékony, mindegyik legyőzheti a másikat, mint ahogy erre hétről hétre láthatjuk is a példákat. nem a rendszerek milyensége dönt, hanem az hogy sikerül-e megtalálni a puzzleba a darabokat. ha innen közelíted meg, akkor persze, jogos az hogy Bradynek iszonyat nagy mázlija van amiért ott van Belichick és egy fantasztikusan felépített franchise, de ez nem hiszem hogy bármennyire is csökkentené az ő érdemeit. szerintem mindenki tisztában van azzal hogy ez mennyire csapatsport, és Brady meg pont nem az a típus aki olyan nagyon el lenne szállva magától és azt sugallná hogy ő itt O-fal vagy Belichick nélkül is ugyanezt hozná...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Sziasztok!

Bocs, hogy idetolakodok mint inkább csak drukker mint szakértő, de bennem is az a vélemény formálódik, ahogy kb 5-6 éve nézem az am. focit, hogy a rendszer a lényeg főleg egy QB esetében. Lehet kinevettek azért amit mondok de el tudom képzelni, hogy Leinart ha nem az Arizona rendszerébe kerül bele ha nem egy másikba egészen (persze nem az indulása után néhány évvel amikor már késő és valóban nem tud fejlődni) másképp alakul a karrierje. Jó nyilván a képességek számítanak, ahogy itt TB képességei és zseinje is elvitathatatlan, de a közeg rengeteget számít. Ha egy rendszer jól működik gyengébb játékossal is jöhetnek az eredmények, de ha béna akkor lehetnek jó játékosok akik egyenként nagyokat játszanak egy-egy csapatban kiemelkednek, de összességében nem érnek el semmit. Egy edző főleg az NFL-ben attól nagy edző ha tud olyan rendszert kitalálni, ami gyengébb játékosokkal is túl él nagyobb visszaesés nélkül nehezebb időszakot. Ezért tud valóban BB ilyen sikeres lenni, s Reid is ezért van nálunk ilyen hisszú ideje, tulajdonképpen az SB győzelmet leszámítva a legsikeresebb HC. Reméljük idén már ez a kitétel is eltűnik 😊 mondjuk ellenetek az öt évvel ezelőtti SB emlékére, jubileumára.
Na bocs ha sokat okoskodtam sok sikert nektek a továbbiakban (amúgy pl az NBA-ben meg az MLB-ben a Bostonnak szurkolok, mert csípem az íreket).dande
Ezt senki sem vitatja. Sőt mind így véljük. A rendszer a legfontosabb. undisputedly
Igen és Tom is csak a rendszer része ahogy Manning is és Rodgers is, csak náluk ez a rendszer tökéletlenebb. De van egy olyan érzésem hogy ez egy soha véget nem érő vita szoval szerintem hagyjuk abba, én ezen az állásponton vagytok ti azon, nincs ezzel gond :rolleyes:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok!

Bocs, hogy idetolakodok mint inkább csak drukker mint szakértő, de bennem is az a vélemény formálódik, ahogy kb 5-6 éve nézem az am. focit, hogy a rendszer a lényeg főleg egy QB esetében. Lehet kinevettek azért amit mondok de el tudom képzelni, hogy Leinart ha nem az Arizona rendszerébe kerül bele ha nem egy másikba egészen (persze nem az indulása után néhány évvel amikor már késő és valóban nem tud fejlődni) másképp alakul a karrierje. Jó nyilván a képességek számítanak, ahogy itt TB képességei és zseinje is elvitathatatlan, de a közeg rengeteget számít. Ha egy rendszer jól működik gyengébb játékossal is jöhetnek az eredmények, de ha béna akkor lehetnek jó játékosok akik egyenként nagyokat játszanak egy-egy csapatban kiemelkednek, de összességében nem érnek el semmit. Egy edző főleg az NFL-ben attól nagy edző ha tud olyan rendszert kitalálni, ami gyengébb játékosokkal is túl él nagyobb visszaesés nélkül nehezebb időszakot. Ezért tud valóban BB ilyen sikeres lenni, s Reid is ezért van nálunk ilyen hisszú ideje, tulajdonképpen az SB győzelmet leszámítva a legsikeresebb HC. Reméljük idén már ez a kitétel is eltűnik 😊 mondjuk ellenetek az öt évvel ezelőtti SB emlékére, jubileumára.
Na bocs ha sokat okoskodtam sok sikert nektek a továbbiakban (amúgy pl az NBA-ben meg az MLB-ben a Bostonnak szurkolok, mert csípem az íreket).dande
Ezt senki sem vitatja. Sőt mind így véljük. A rendszer a legfontosabb. Ami itt a probléma ,hogy JayB akarva-akaratlanul azt mondja, Tom nem akkora klasszis mint amit a számok mutatnak. Ha nem is mondta ki, ezt sugallta
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Bocs, hogy idetolakodok mint inkább csak drukker mint szakértő, de bennem is az a vélemény formálódik, ahogy kb 5-6 éve nézem az am. focit, hogy a rendszer a lényeg főleg egy QB esetében. Lehet kinevettek azért amit mondok de el tudom képzelni, hogy Leinart ha nem az Arizona rendszerébe kerül bele ha nem egy másikba egészen (persze nem az indulása után néhány évvel amikor már késő és valóban nem tud fejlődni) másképp alakul a karrierje. Jó nyilván a képességek számítanak, ahogy itt TB képességei és zseinje is elvitathatatlan, de a közeg rengeteget számít. Ha egy rendszer jól működik gyengébb játékossal is jöhetnek az eredmények, de ha béna akkor lehetnek jó játékosok akik egyenként nagyokat játszanak egy-egy csapatban kiemelkednek, de összességében nem érnek el semmit. Egy edző főleg az NFL-ben attól nagy edző ha tud olyan rendszert kitalálni, ami gyengébb játékosokkal is túl él nagyobb visszaesés nélkül nehezebb időszakot. Ezért tud valóban BB ilyen sikeres lenni, s Reid is ezért van nálunk ilyen hisszú ideje, tulajdonképpen az SB győzelmet leszámítva a legsikeresebb HC. Reméljük idén már ez a kitétel is eltűnik 😊 mondjuk ellenetek az öt évvel ezelőtti SB emlékére, jubileumára.
Na bocs ha sokat okoskodtam sok sikert nektek a továbbiakban (amúgy pl az NBA-ben meg az MLB-ben a Bostonnak szurkolok, mert csípem az íreket).
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Szerintem pont hogy nem lehet véletlen hogy nálatok szinte minden (már boccs) jöttment csillog villog. Olyan nevekből áll ez az O de az egész csapat hogy pusztán a keret alapján nem itt lenne a helye a gárdának. És ez mind Belichick. Ez a foci lényege, olyan nagy különbség nincs játékos-játékos közt, a rendszer az igazán döntő.JayB
Erre csak annyit tudok mondani, h a játékokat nem BB hajtja végre a pályán. kitalálhat egy edző bármit az asztalnál, ha nincs aki végrehajtsa.Danna
Azok a srácok akik ide eljutnak már nagyjából végre tudják hajtani azt amit kitalálnak nekik. Friscoban mi van? Jobbnál jobb képességű srácok szenvednek mert nincs rendszer amiben élhetnének. Persze vannak arcok mint pl Brady aki kicsit jobban kicsit kevesebb hibával tudja végrehajtani azt amit a futball igazi zseniei az irodában kitalálnak nekik. Erről szól a modern foci.JayB
összehasonlításképpen annyit tennék hozzá, hogy meg lehet nézni a gurulós fociban az inter példáját tavaly murinnyóval mindent megnyert mert mindenki számára megtalálta a megfelelő pozíciót a stratégiához. De ott is kellettek olyan játékosok akik meccseket döntenek el. Ugyanez van itt is BB az összes puzzle darabot összerakja de kellenek olyan játékosok akik a meccset megnyerik. Ilyen Brady

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem pont hogy nem lehet véletlen hogy nálatok szinte minden (már boccs) jöttment csillog villog. Olyan nevekből áll ez az O de az egész csapat hogy pusztán a keret alapján nem itt lenne a helye a gárdának. És ez mind Belichick. Ez a foci lényege, olyan nagy különbség nincs játékos-játékos közt, a rendszer az igazán döntő.JayB
Erre csak annyit tudok mondani, h a játékokat nem BB hajtja végre a pályán. kitalálhat egy edző bármit az asztalnál, ha nincs aki végrehajtsa.Danna
Azok a srácok akik ide eljutnak már nagyjából végre tudják hajtani azt amit kitalálnak nekik. Friscoban mi van? Jobbnál jobb képességű srácok szenvednek mert nincs rendszer amiben élhetnének. Persze vannak arcok mint pl Brady aki kicsit jobban kicsit kevesebb hibával tudja végrehajtani azt amit a futball igazi zseniei az irodában kitalálnak nekik. Erről szól a modern foci.JayB
Ha ez így lenne, feleslegesen aszisztálna a D# a pontszerzéshez minden egyes csapatnál...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Cassel esetében sokkal jobb volt a D, és az O is. Ráadásul akkor volt a legkönnyebb sorsolásunk is. Bradyvel az lehet megint egy 16-0 lett volna. Az összes nevesebb ellenfél ellen kikaptunk.

Az h Brady mennyire jó Qb arra pont Branch adja meg a legjobb választ. Nézd meg h mit mutatott Seattle-be és mit itt pár meccs alatt, vagy éppen korábban. Sokan hozzák fel h egy WR tesz naggyá egy Qb-t, vagy fordítva. Jelen esetben sztem egyértelmű a válasz. Brady köré felépítettek itt egy rendszert, és ez működik. Nyilván nem egy olyat építenek köré, ami életképtelen...Danna
Szerintem pont hogy nem lehet véletlen hogy nálatok szinte minden (már boccs) jöttment csillog villog. Olyan nevekből áll ez az O de az egész csapat hogy pusztán a keret alapján nem itt lenne a helye a gárdának. És ez mind Belichick. Ez a foci lényege, olyan nagy különbség nincs játékos-játékos közt, a rendszer az igazán döntő.JayB
Erre csak annyit tudok mondani, h a játékokat nem BB hajtja végre a pályán. kitalálhat egy edző bármit az asztalnál, ha nincs aki végrehajtsa.Danna
Azok a srácok akik ide eljutnak már nagyjából végre tudják hajtani azt amit kitalálnak nekik. Friscoban mi van? Jobbnál jobb képességű srácok szenvednek mert nincs rendszer amiben élhetnének. Persze vannak arcok mint pl Brady aki kicsit jobban kicsit kevesebb hibával tudja végrehajtani azt amit a futball igazi zseniei az irodában kitalálnak nekik. Erről szól a modern foci.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Cassel esetében sokkal jobb volt a D, és az O is. Ráadásul akkor volt a legkönnyebb sorsolásunk is. Bradyvel az lehet megint egy 16-0 lett volna. Az összes nevesebb ellenfél ellen kikaptunk.

Az h Brady mennyire jó Qb arra pont Branch adja meg a legjobb választ. Nézd meg h mit mutatott Seattle-be és mit itt pár meccs alatt, vagy éppen korábban. Sokan hozzák fel h egy WR tesz naggyá egy Qb-t, vagy fordítva. Jelen esetben sztem egyértelmű a válasz. Brady köré felépítettek itt egy rendszert, és ez működik. Nyilván nem egy olyat építenek köré, ami életképtelen...Danna
Szerintem pont hogy nem lehet véletlen hogy nálatok szinte minden (már boccs) jöttment csillog villog. Olyan nevekből áll ez az O de az egész csapat hogy pusztán a keret alapján nem itt lenne a helye a gárdának. És ez mind Belichick. Ez a foci lényege, olyan nagy különbség nincs játékos-játékos közt, a rendszer az igazán döntő.JayB
Erre csak annyit tudok mondani, h a játékokat nem BB hajtja végre a pályán. kitalálhat egy edző bármit az asztalnál, ha nincs aki végrehajtsa.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
"Sajnos" van abban valami amit az áruló 😉 mond, csak abban téved, hogy a system miatt jó Brady. Pont fordítva, a system az ami Brady miatt ennyire jó. Müködhet ez a játék mással is, mint ahogy láttuk Casselt, de magas szinten egy elit QB kell hozzá. Mint ahogy minden elit QB köré lehet építeni egy sémát.
TB zsenije az ami miatt Branch vagy minden "jöttment" jó. Ha nem ő az irányító, akkor átlagos játékos lenne akár Welker is, nem beszélve a többiekről. Egy átlagos QB-val nem lett volna meg a Colts, a SD, a Ravens, de idén még valószínűleg a Bills sem. Az pedig akkor csak egy átlagos 6-6-os csapat lenne.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cassel esetében sokkal jobb volt a D, és az O is. Ráadásul akkor volt a legkönnyebb sorsolásunk is. Bradyvel az lehet megint egy 16-0 lett volna. Az összes nevesebb ellenfél ellen kikaptunk.

Az h Brady mennyire jó Qb arra pont Branch adja meg a legjobb választ. Nézd meg h mit mutatott Seattle-be és mit itt pár meccs alatt, vagy éppen korábban. Sokan hozzák fel h egy WR tesz naggyá egy Qb-t, vagy fordítva. Jelen esetben sztem egyértelmű a válasz. Brady köré felépítettek itt egy rendszert, és ez működik. Nyilván nem egy olyat építenek köré, ami életképtelen...Danna
Szerintem pont hogy nem lehet véletlen hogy nálatok szinte minden (már boccs) jöttment csillog villog. Olyan nevekből áll ez az O de az egész csapat hogy pusztán a keret alapján nem itt lenne a helye a gárdának. És ez mind Belichick. Ez a foci lényege, olyan nagy különbség nincs játékos-játékos közt, a rendszer az igazán döntő.JayB
Hiába van egy egész tölténytár a zsebedben, ha a puska csöve kisebb átmérőjű...
BB nyilatkozta azt, nincs még egy QB aki úgy ismerné fel a mismatcheket mint Tom.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Cassel esetében sokkal jobb volt a D, és az O is. Ráadásul akkor volt a legkönnyebb sorsolásunk is. Bradyvel az lehet megint egy 16-0 lett volna. Az összes nevesebb ellenfél ellen kikaptunk.

Az h Brady mennyire jó Qb arra pont Branch adja meg a legjobb választ. Nézd meg h mit mutatott Seattle-be és mit itt pár meccs alatt, vagy éppen korábban. Sokan hozzák fel h egy WR tesz naggyá egy Qb-t, vagy fordítva. Jelen esetben sztem egyértelmű a válasz. Brady köré felépítettek itt egy rendszert, és ez működik. Nyilván nem egy olyat építenek köré, ami életképtelen...Danna
Szerintem pont hogy nem lehet véletlen hogy nálatok szinte minden (már boccs) jöttment csillog villog. Olyan nevekből áll ez az O de az egész csapat hogy pusztán a keret alapján nem itt lenne a helye a gárdának. És ez mind Belichick. Ez a foci lényege, olyan nagy különbség nincs játékos-játékos közt, a rendszer az igazán döntő.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Nem akarok itt nagy hepajba kezdeni, nincs bajom Brady-vel és elismerem hogy nagy irányító sőt az MVP címet sem kérdőjelezem meg de... Nagyon nagyon nagy igazság van abban amit az egyik sms-ező írt, hogy ez Belichick és 11 ember játéka, nem Brady-é, ő csak egy tökéletes fogaskerék ebben a gépezetben, nem hibázik, nem ront bele. Teszi a dolgát és ebben a körülötte lévő 10 ember minden segítséget megad. Ellenben mondjuk egy Rodgerssel (nem összehasonlítom őket csak példa) akinek a zsenialitása nélkül a packers o nem létezne, az nem az az o amibe ha beraknánk egy átlag QB-t és működne tovább, az az O meghalna. Nálatok nem érzem ezt, egy viszonylag jó szinten nagyon sokan elirányítgatnának itt, Brady ezt tökéletes szinten csinálja szó se róla, talán senki sem tudna ennyire olajozottan hiba nélkül telljesíteni viszont írtó kiváncsi lennék milyen lenne egy olyan O-ban ahol kis túlzással magára van utalva. Még1x mondom no offense, ez csak a véleményem.JayB
Nézd meg a 2008as szezont. Ott nem volt Brady és lehet, hogy 11-5 volt, de a nagy rangadókat mind elvesztettük mert nem volt ott a vezér a pályán. Lehet, hogy Brady csak egy fogaskerék ebben az Oban, de kb a legfontosabb. És pont ez mutatja a zseniallitását. Amúgy szvsz régen lehetet azt mondani Bradyre, hogy tökéletes system QB, de 2007től kezdve nem. Abba meg, hogy Rodgers helyén ki mire lenne képes ne menjünk bele. Ez csak akkor derülne ki, ha Rodgers hosszú ideig nem lenne képes játszani.
SzerK: Ehhez kapcsolodva szvsz az, hogy Brady mire lenne képes egy másik Oban a tavalyi szezon a legjobb példa.FViktor93
Nem azt mondom hogy bárkivel így menne ez az O hanem hogy sok emberrel menne viszonylag jól, erre tökéletes példa Cassel. Szó sincs arról hogy Brady system qb, annál sokkal több, Hof kaliber de mégis csak egy kurva jó systemben játszott világ életében ami nyilván nem nehezítette meg a dolgát.JayB
Egy dolgot érdemes még visszanézni a tegnapi meccsből, bár a kinti kommentárok is kiemelték többször: Brady hányszor hívta át a játékot, a blokkolási sémát stb. felismerve, hogy mire készül a Jets D. És ezekkel a play-ekkel utána általában nagyon szívott a Jets.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Húzzon el Carolinába 😛 Persze csak vicc, nemtud semmit tenni, ezt játsza, ebben tökéletes és valszeg itt is fogja befejezni a pályafutását, 4 év múlva megy Cantonba és örök kérdés lesz ez vele kapcsolatban amire soha nem fogunk választ kapni 😊 De ez szerintem nem von le semmit az érdemeiből, erről szól ez az egész játék hogy találd meg a tökéletes rendszert bele a tökéletes emberekkel.JayB
Egyik kinti szakkommentátor mondta,hogy valami van a Patriots mezében ami hatással van a játékosokra. Pl Branch játékának újjászületése.
Én úgy gondolom ez a hatás részben Tom érdeme 😊

szerk: Danna megelőzött 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Cassel esetében sokkal jobb volt a D, és az O is. Ráadásul akkor volt a legkönnyebb sorsolásunk is. Bradyvel az lehet megint egy 16-0 lett volna. Az összes nevesebb ellenfél ellen kikaptunk.

Az h Brady mennyire jó Qb arra pont Branch adja meg a legjobb választ. Nézd meg h mit mutatott Seattle-be és mit itt pár meccs alatt, vagy éppen korábban. Sokan hozzák fel h egy WR tesz naggyá egy Qb-t, vagy fordítva. Jelen esetben sztem egyértelmű a válasz. Brady köré felépítettek itt egy rendszert, és ez működik. Nyilván nem egy olyat építenek köré, ami életképtelen...