NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
1 sérüléstől vagyunk a totális összeomlástól.FViktor93
Eddig is ennyire voltunk.
több mint 13 éve
triangle 1 283
kellett nekem az ördögöt a falra festeni...

ezzel valószínűleg Neal (is) befejezte, nem valószínű, hogy jövőre visszajön 😕
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
1 sérüléstől vagyunk a totális összeomlástól.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Neal IR-en.polonic
Ez most nagyon kellett:S
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Neal IR-en.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
triangle 1 283
Brady a mai sajttájon a kérdésre, hogy még mindig utálja-e a jets-et:
"I promised coach Belichick I wouldn't say anything derogatory, so no comment."

megígérte apunak, hogy nem beszél csúnyán másokról 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak gondoltam teszek ide egy linket a Rich Eisen podcast-hoz...az első felében Bradyvel beszélgetett:
http://richeisen.nfl.com/?module=HP_spotlight
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ehhez az utóbbi 5 meccsen 3 sack és 12 TD dologhoz köze van Mankins visszatérésének, úgy tűnik. Pont akkor tért vissza, ha jól emlékszem. :rolleyes:polonic
Mivel Dan Connolly-ról egy sacket sem csináltak idén, bizton állíthatom, hogy nincs olyan nagyon sok köze hozzá...

Do your job
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nagyon várom, már a meccset. Ha az O utóbbi meccsen látott jó játéka megmarad, behúzhatjuk a meccset.
Egy biztos, hatalmas meccs lesz. Mind a kettő csapatnak nagyon fontos.
Fennmaradtok virrasztani? Én biztosan.

Ehhez az utóbbi 5 meccsen 3 sack és 12 TD dologhoz köze van Mankins visszatérésének, úgy tűnik. Pont akkor tért vissza, ha jól emlékszem. :rolleyes:

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://www.youtube.com/watch?v=pxzfc-Yb0V4&feature=related itt meg óriási MNF intro 😀

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Egy kis 18+-os bulvár 😀
http://velvet.hu/celeb/2010/12/01/gisele_bunchen_cicit_villantott_a_fotozas_szuneteben/

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hangolás a Jets meccsre, Pats O-line vs. Jets pass rush:

"In the last five games, Brady has been sacked just three times while throwing 12 touchdown passes and no interceptions. That's a drastic turnaround from a three-game stretch in which he was sacked 10 times.

On Monday night, the Patriots' veteran offensive line must face a New York Jets defense that is showing improvement in pressuring the quarterback. With three sacks in last Thursday's 26-10 win over Cincinnati, they have nine in four games -- and at least one in each game this season. New York has 11 players with at least one sack, led by Jason Taylor, who has four." (nfl.com)

teljes cikk

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
QB Tom Brady names AFC Player of the Week. His 16th such honor. He last earned the honor in Week 16 (2009)
megérdemelte 😊
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gondolom a feltételezett csoportgyőzelem miatt előzte be a Rams a Saints-t (Falcons) és Giants-t (Eagles).
Játékerőben én sem tenném az AFC 1. helyére a Patriots-ot.

Viszont eljátszva az itt tippelt 12-4 reg. season zárással:
Hátralevő ellenfelek: vs Jets, at Bears, vs Packers, at Bills, vs Dolphins.
A mostani 9-2 mellé ez még 3-2-es mérleg, a Jets elleni győzelmet megelőlegezve.
Pl. egy verzióban: Jets W, Bears L, Packers L, Bills W, Dolphins W (és akkor a csoportellenfelek megvannak).

Tudom, ezen még fölösleges agyalni, a szezon meccse a Jets elleni, ha azt sikerül behúzni, lehet a csoportgyőzelemmel számolni, anélkül meg jöhetnek a másodfokú egyenletek a wildcardért... (egy olvasást megért, de én sem értek vele egyet teljesen).

Érdekes, hogy a három hátralevő otthoni meccsen a Jets és a Packers aligha fogja zavaró tényezőként megélni a hideg időt, csak a Dolphins lehet ilyen szempontból hátrányban, és a két idegenbeli meccs is hűvösnek ígérkezik.

+: Na addig szerkesztgettem, hogy 20 perccel megelőztél... 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ha Neal mellett még egy O-line játékos lesérülne, akkor kb. úgy járna a Pats is, mint a Steelers. Vagy még rosszabbul, ha a védelmeket nézzük.
A pass rush meg ilyen jól működött a Lions ellen:
"they only registered two quarterback hits, none coming from their top edge-rushers Tully Banta-Cain, Jermaine Cunningham and Rob Ninkovich." (Mike Reiss)

+:
van, aki már a végeredményre tippelGogo
Azért ezzel tudnék vitatkozni. Rams a Saints, Giants előtt? De még a Bears előtt is? Sőt talán a Tampa-t is a Rams elé tettem volna...AFC? Hát ott sem mi lennénk az elsők, ha a játékerőt tekintjük.nDRo
Jól van megcsinálva. A Rams azért van a Saints,Giants előtt, mert a Rams nyeri a csoportját míg a Saints,Giants nem.FViktor93
Azt hittem power ranking 😐 Geológia ZH után valahogy nem érzem magam a topon.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha Neal mellett még egy O-line játékos lesérülne, akkor kb. úgy járna a Pats is, mint a Steelers. Vagy még rosszabbul, ha a védelmeket nézzük.
A pass rush meg ilyen jól működött a Lions ellen:
"they only registered two quarterback hits, none coming from their top edge-rushers Tully Banta-Cain, Jermaine Cunningham and Rob Ninkovich." (Mike Reiss)

+:
van, aki már a végeredményre tippelGogo
Azért ezzel tudnék vitatkozni. Rams a Saints, Giants előtt? De még a Bears előtt is? Sőt talán a Tampa-t is a Rams elé tettem volna...AFC? Hát ott sem mi lennénk az elsők, ha a játékerőt tekintjük.nDRo
Jól van megcsinálva. A Rams azért van a Saints,Giants előtt, mert a Rams nyeri a csoportját míg a Saints,Giants nem.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ha Neal mellett még egy O-line játékos lesérülne, akkor kb. úgy járna a Pats is, mint a Steelers. Vagy még rosszabbul, ha a védelmeket nézzük.
A pass rush meg ilyen jól működött a Lions ellen:
"they only registered two quarterback hits, none coming from their top edge-rushers Tully Banta-Cain, Jermaine Cunningham and Rob Ninkovich." (Mike Reiss)

+:
van, aki már a végeredményre tippelGogo
Azért ezzel tudnék vitatkozni. Rams a Saints, Giants előtt? De még a Bears előtt is? Sőt talán a Tampa-t is a Rams elé tettem volna...AFC? Hát ott sem mi lennénk az elsők, ha a játékerőt tekintjük.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha Neal mellett még egy O-line játékos lesérülne, akkor kb. úgy járna a Pats is, mint a Steelers. Vagy még rosszabbul, ha a védelmeket nézzük.
A pass rush meg ilyen jól működött a Lions ellen:
"they only registered two quarterback hits, none coming from their top edge-rushers Tully Banta-Cain, Jermaine Cunningham and Rob Ninkovich." (Mike Reiss)

+:
van, aki már a végeredményre tippel

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
triangle 1 283
Brady mellett ma Wilhite, Neal, Wright, Pryor és Brace nem edzett. remélhetőleg utóbbi 3 közül legalább egy felépül, mert nagyon vékonyak leszünk így a jets ellen D-line fronton. Nealt meg remélem azért nem rakták még IR-re, mert legalább a playoffra felépül, az O-fal egy sérülésnyire van attól, hogy egy jókora lyuk keletkezzen rajta. azt meg végképp nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyet mondok, (most is csak halkan,) de mintha a 24-es is hiányozna egy kicsit. tudom, kezdő cornernek nem vált be (nem is fog), de idén ő volt a no1 nickel DB, és azért ezeknél a playeknél meggyűlik Chung baja egy-két villámléptű wr-rel. a mi harmatos passz elleni védekezésünknek meg nem tesznek jót még az ilyen (nem is annyira) apró problémák sem, mint az inside rusherek vagy a nickel cb hiánya (érdekes egyébként, hogy Arringtont és Butlert csak elvétve használja BB nickelben)
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem is tudom hogy reális-e, de hát véletlenül nem lehet összeszedni 9 győzelmet ilyen csapatok ellen.

A jets-et mindenképpen meg kel verni! Szokásos rövidpasszos játék hogy ne szedjék ízekre Brady-t. Futni hát nem hiszem hogy sokat futunk de remélem lesz 1-2 Woodhead TD, piszkálódás végett.nDRo
Igen, ebben van valami. BB zsenialitás ebben magasan benne van.

Ha a támadóknak fog úgy menni a játék, mint az utóbbi két meccsen, akkor remélhetőleg megszerezzük a W-t.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hihetetlenül örülök a 9-2 - nek. Nem gondoltam volna, hogy ennyivel fogunk állni és szerintem ti sem. Olyan csapatokat vertünk meg, akiket a po-ban, ha összekerülünk, szivesebben látok vendégként a meccsünkön. Már csak a jets skalpját kell begyűjteni. Nagyon fontos meccs lesz.

Egyébként hova tűnt viito?
Elég régóta nem olvasni tőle semmit.polonic
Nekem azt mondja valaki hogy 9-2-vel fogunk állni a 12. hét után, szembe röhögöm az biztos. Nem is tudom hogy reális-e, de hát véletlenül nem lehet összeszedni 9 győzelmet ilyen csapatok ellen. A jets-et mindenképpen meg kel verni! Szokásos rövidpasszos játék hogy ne szedjék ízekre Brady-t. Futni hát nem hiszem hogy sokat futunk de remélem lesz 1-2 Woodhead TD, piszkálódás végett.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Hihetetlenül örülök a 9-2 - nek. Nem gondoltam volna, hogy ennyivel fogunk állni és szerintem ti sem. Olyan csapatokat vertünk meg, akiket a po-ban, ha összekerülünk, szivesebben látok vendégként a meccsünkön. Már csak a jets skalpját kell begyűjteni. Nagyon fontos meccs lesz.

Egyébként hova tűnt viito?
Elég régóta nem olvasni tőle semmit.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kórházcsapat vagyunk.
Az tény, hogy balfasz egy csoport a miénk és szerintem is beszenvedjük a PO-t, de azért azt mondani hogy szerencsénk van, az elég nagy túlzás jelen körülmények között. Nincs meccs, ahol egy épkézláb secondaryt, LB sort és WR sort tudunk kiállítani, ez minden csak nem szerencse.
Amit ez a csapat fel tud mutatni az egyedül PM, idén végképp, még ha borzalmas meccsei voltak, akkor is.Stez
Igen, szívtok a sérülésekkel.Pech,hogy idény közben jönnek. De ez mindenhol így van, még ha ti átlagon felül szenvedtek tőle akkor is.Sajnos ez benne van. Steelers is szenved, mi is nyögjük a nagy nevek hiányát.
Ami viszont nem a szerencse része,hanem a tudatos tervezésé az,hogy még így is álltok mint csapat. És mivel az előbb felsorolt csapatokkal meccseltek a PO-ért elég nagy esély van rá,hogy bekerüljetek. Ott pedig szűkülnek a különbségek, backupok hoznak kezdő formát, jönnek turnoverek...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 256 — Whoops, looks like something went wrong.
Pontosan így látom én is. A Chiefs nem tudja behúzni a csoportot, akármennyire szeretnénk. Az Indy PO-ja szinte garantált.
Nem megyek bele,hogy mennyire nagy szerencséjük van, a lényeg,hogy ott lesznek a rájátszásban. Ha ők behúzzák,legalább a Chargerst távolabb tartják a főnököktől. MErt abban szerintem egyetértünk,hogy tartani kell Riverséktől.undisputedly
Az Indy PO-ja garantált? Szerencséjük van?
Csodás, jó tudni. 😊Stez
Igen. Garantált, és szerencséjük is van 😊
Szerencséjük van mert az AFC leggyengébb csoportja idén az övék.
Szerencséjük van mert a Titans széthullott a belső ellentétek miatt, mert a Houston nem lépett a CB ügyben, de leginkább mert eltiltják Johnsont.
Azért is szerencsétek van,hogy a Jax ilyen rapszodikus teljesítményt nyújt.
Granatált a PO mert 2 meccs vár rátok a Titans ellen, plusz Jax, Dallas és Oakland ellen. Ebből egy, azaz egy csapatnak van éppenhogy pozitív mérlege.undisputedly
Kórházcsapat vagyunk.
Az tény, hogy balfasz egy csoport a miénk és szerintem is beszenvedjük a PO-t, de azért azt mondani hogy szerencsénk van, az elég nagy túlzás jelen körülmények között. Nincs meccs, ahol egy épkézláb secondaryt, LB sort és WR sort tudunk kiállítani, ez minden csak nem szerencse.
Amit ez a csapat fel tud mutatni az egyedül PM, idén végképp, még ha borzalmas meccsei voltak, akkor is.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
az a baj, hogy így kb mindkét csapat bejut majd a rájátszásba a bivalyerős csoportjának köszönhetően, ott meg már bármi lehet, szóval én jobban örültem volna, ha a kóc nyer, mert azzal legalább a chargers messzebb került volna a po-tóltriangle
Pontosan így látom én is. A Chiefs nem tudja behúzni a csoportot, akármennyire szeretnénk. Az Indy PO-ja szinte garantált.
Nem megyek bele,hogy mennyire nagy szerencséjük van, a lényeg,hogy ott lesznek a rájátszásban. Ha ők behúzzák,legalább a Chargerst távolabb tartják a főnököktől. MErt abban szerintem egyetértünk,hogy tartani kell Riverséktől.undisputedly
Az Indy PO-ja garantált? Szerencséjük van?
Csodás, jó tudni. 😊Stez
Igen. Garantált, és szerencséjük is van 😊
Szerencséjük van mert az AFC leggyengébb csoportja idén az övék.
Szerencséjük van mert a Titans széthullott a belső ellentétek miatt, mert a Houston nem lépett a CB ügyben, de leginkább mert eltiltják Johnsont.
Azért is szerencsétek van,hogy a Jax ilyen rapszodikus teljesítményt nyújt.
Granatált a PO mert 2 meccs vár rátok a Titans ellen, plusz Jax, Dallas és Oakland ellen. Ebből egy, azaz egy csapatnak van éppenhogy pozitív mérlege.