Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Bradynek azért nem lesz könnyű behúznia a következő 3 meccset hogy övé legyen a hazai pályás győzelmi rekord (Vikings, Colts, Jets)...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a fiatalok (főleg a D) miatt fontos volt ez a W, az ilyen meccsekből szvsz dupla annyit tanulhatnak, mint pl. a könnyed 'fins-alázásbólGyulus
igen-igen, szerintem is emiatt volt ez ennyire fontos. hadd érezzék hogy ha keményen dolgoznak annak meglesz az eredménye.
több mint 15 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A második félidő elején azt találtam mondani, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, megeszem a kalapom. Nincs véletlenül valakinek elfekvő készleten egy ehető példány? 😀

Most pedig megyek,és kiizgulom a fiókcsapatnak (aki nem értené, a Broncosnak) is a győzelmet. 😉lucas
Éééén már WW miatt az utolsó kalapomat is megettem jópár éve így ez erősen felejtős😊

nem hittem volna h összejön ez a győzelem, az OL közepe időnként iszonyat gyalázatos volt, Woodhead és Branch vitte a hátán a támadóegységet... az első és az negyedik negyed támadójátékával még kezdhetünk valamit, mondjuk a 2 15 yardos futás után közvetlenül bemutatott RB nélküli shotgun felállás még mindig OC-ért kiállt... épp amikor kivételesen megy a futás, igazán előkaphatnánk azt a rohadt play actiont...


a fiatalok (főleg a D) miatt fontos volt ez a W, az ilyen meccsekből szvsz dupla annyit tanulhatnak, mint pl. a könnyed 'fins-alázásból
több mint 15 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem semmi volt a győzelem. 5 évet öregedtem ez idő alatt, az is biztos 😀
több mint 15 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A második félidő elején azt találtam mondani, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, megeszem a kalapom. Nincs véletlenül valakinek elfekvő készleten egy ehető példány? 😀

Most pedig megyek,és kiizgulom a fiókcsapatnak (aki nem értené, a Broncosnak) is a győzelmet. 😉lucas
úgy látom a többségnek ez a további programja 😀
undisputedly: úgy legyen 😀

több mint 15 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A második félidő elején azt találtam mondani, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, megeszem a kalapom. Nincs véletlenül valakinek elfekvő készleten egy ehető példány? 😀

Most pedig megyek,és kiizgulom a fiókcsapatnak (aki nem értené, a Broncosnak) is a győzelmet. 😉

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Amúgy valamit emeljünk ki :
Meskó hatalmas puntja nagyon kellett !undisputedly
hoh igen arról már-már elfeledkezik az ember, pedig abban aztán volt kraft rendesen 😂
sokat volt a pályán, de kifejezetten jókat rúgott ma.

több mint 15 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
Amúgy valamit emeljünk ki :
Meskó hatalmas puntja nagyon kellett !undisputedly
Így van, az óriási volt. 65 yard volt.
Azt pont láttam. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 15 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Amúgy valamit emeljünk ki :
Meskó hatalmas puntja nagyon kellett !
több mint 15 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
Köszönöm az infokat!

Tényleg nem Mosson múlott ez. Megy nélküle is a győzelem.
Branch jó volt. Csak ne sérüljön meg.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 15 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?polonic
valszeg azért, mert így is néha túl van terhelve a honlap?! ( nem vagyok nagy szaki ez csak egy tipp)manuszka86
Igen,ki vannak kapcsolva a vasárnap esti meccsekre az aláírások h ne terhelje még az is a servert,így is elegen vagyunk 😊

több mint 15 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?polonic
valszeg azért, mert így is néha túl van terhelve a honlap?! ( nem vagyok nagy szaki ez csak egy tipp)manuszka86
Így van már hetek óta ki van kapcsolva ez a funkció meccskövetés alatt!

Egyébként pedig sztem ez a meccs nem Moss-on vagy hiányán múlott! De persze mindig vannak örök elégedetlenkedők és pesszimisták!
A győzelmet soha nem kell megmagyarázni!!
Hullámzó volt minden téren a játék, de sikerült változtatni a 2. félidőben és a D# megmutatta, hogy mennyire össze tudja kapni magát!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 15 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Fafejből mikor faragtunk every down backet? :cool:viito
teljes mértékben Faulkot pótolja 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?polonic
valszeg azért, mert így is néha túl van terhelve a honlap?! ( nem vagyok nagy szaki ez csak egy tipp)

több mint 15 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 15 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"undisputedly
Bízhatsz benne, hogy vereség esetén már menne a nyálcsorgatás, hogy hiba volt eltradelni.Imitheking
Lehetséges.
Én mindesetre vereség esetén is elégedett lettem volna a játékválasztással.
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"undisputedly
Bízhatsz benne, hogy vereség esetén már menne a nyálcsorgatás, hogy hiba volt eltradelni.Imitheking
ha kikaptunk volna akkor se lett volna nekem pl hiányérzetem, mert ha itt kikapunk akkor az O csődje miatt lett volna (első félidőben az egyetlen értelmes drive az volt ami Td-t ért), nem pedig egy elkapó miatt.

több mint 15 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
Most tehetne a Denver egy szivességet és elpüfölhetné a Jets-et 😀Joco
Az lenne az igaz, hogy is mondja. . . , öröm és bódóttá. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Azt hiszem Arringtont elfelejthetné BB, eléggé gyengus volt, kb egyetlen értelmes megmozdulása a hosszabbításban volt. Butler büntije lejárhatna és irány a kezdőbe!!

több mint 15 éve
Imitheking New England Patriots 1 919
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"undisputedly
Bízhatsz benne, hogy vereség esetén már menne a nyálcsorgatás, hogy hiba volt eltradelni.
több mint 15 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Most tehetne a Denver egy szivességet és elpüfölhetné a Jets-et 😀

több mint 15 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"
több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Fafejből mikor faragtunk every down backet? :cool:viito
Hááát, ha Fafej így folytatja, akkor lehet, hogy Faulk hiába épül fel, nem fog szerződést kapni...
Ambivalens érzés...én még szeretném Faulk-ot látni, viszont Fafej jó játéka kell a csapatnak...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
fúúú hatalmas meccs, és óriási W. Azért osztjuk ezt a szerencsétlen D-t mindig, de ma nagyon meccsben tartottak minket.
Floridai srácok ma is nagyot játszottak + Wilfork, Mayo,Chung. Woodhead állat volt, nem kell ide futó 😛
Branch első meccse pedig remekre sikerült, van itt mélységi threat is azért. :cool:
Azért ha az elején nem ilyen ratyi lett volna az O akkor rövidebb lehetett volna a meccs 😛

több mint 15 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az idei év legeslegeslegnagyobb W-je és meccse!!!
Amit a D# és konkrétan a Front7 művelt a 2. félidőben az összefoglalókba illik!!!
Nagyon nagy győzelem és mennyire fontos volt!!!
Mentálisan biztos, hogy soakt léptünk előre!
A hibák most is megvoltak, de a csapat tartása és mentális ereje előtt le a kalappal

Szép volt Fiúk!!!
Büszke lehet ma minden Patrióta szurkoló!!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!