New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 15 éve
Úgy tűnik Tom és Suggs nem kötöttek életre szóló barátságot a meccsen. 😀Úgy látszik az AFC North domináns csapatai szeretnek így nyilatkozni. Nincs vele semmi gond. Remélem úgy járnak mint anno a Steelers 😊
Suggs közölte h jobb ha Brady reménykedik abban, h a PO-ban nem kerülünk össze, mert akkor lesz majd dádá.. 😀
Erre ma visszaüzente Brady neki, h "He had his chance. We've played those guys a lot and they've beat us once in all the times we've played them. ... Once in nine years." 😂
Jarret Johnson 'itty, bitty receivers" -nek hívta Wes-éket. ez az itty - bitty nekem nagyon tetszik. 😊Danna
Bradynek pedig igaza van.
több mint 15 éve
Úgy tűnik Tom és Suggs nem kötöttek életre szóló barátságot a meccsen. 😀Suggs közölte h jobb ha Brady reménykedik abban, h a PO-ban nem kerülünk össze, mert akkor lesz majd dádá.. 😀
Erre ma visszaüzente Brady neki, h "He had his chance. We've played those guys a lot and they've beat us once in all the times we've played them. ... Once in nine years." 😂
Jarret Johnson 'itty, bitty receivers" -nek hívta Wes-éket. ez az itty - bitty nekem nagyon tetszik. 😊
több mint 15 éve
...Hibázott a játékos, nagyot kapott valaki. Még ha nem repült volna a zászló akkor is így reagál 1 jóérzésű ember, ha valaki nagyot kap és a földön marad.GRAFIEnnyi. Én ezért nem értem, hogy minek ünnepelni az ilyen Merriweather-hiteket.
Azzal teljesen egyetértek, hogy sokkal jobb a keményen védekező játékos, mint a mistackle gyáros. Csak ne lépje át azt a határt, amikor (félig, vagy teljesen szándékosan) sérülést okoz.
Másrész én nem szeretném, ha a Pats egy Steelershez hasonló (néha sportszerűtlenségbe hajló) smash-mouth football-t játszana, de ez csak egyéni vélemény. Mondjuk nem is ez várható, ha egy ilyen megmozdulás után BB levitte Merriweather-t.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ne magyarázzunk már bele mindent egy nem túl jól sikerült szerelésbe. Miből tűnt úgy? Szólt előre Vödör, hogy na majd legközelebb megkapod? Vagy a mozgásból gondoltad?erről van szó. Vödörről eddig nem lehetett elmondani, hogy utazik az ilyen véleményes szerelésekre. Másrészt, ez a helyzet sem tűnt olyannak, hogy a pálya túloldaláról odasprintelt csak azért, hogy fejeljen egy nagyot, had szóljon elven. Persze, lentmaradt a játékos, és zászlót kaptunk, ez semmiképpen nem jó, de azért egy kemény, és nem feltétlen teljesen jól sikerült belépőért (hiszen ha jól sikerült lett volna, akkor nincs zászló) még nem kellene valakit teljesen a porba alázni.
Az meg, h BB fogta a fejét természetes. Hibázott a játékos, nagyot kapott valaki. Még ha nem repült volna a zászló akkor is így reagál 1 jóérzésű ember, ha valaki nagyot kap és a földön marad.GRAFI
Ilyen szempontból Arrington misstackle-jei sokkal rosszabbak, azoknál esély sincs egy rosszul sikerült ütközés miatt zászlót kapni, ha az embert sem éri el.
Még egy gondolat. Ez azért nem egy horse collar tackle volt, test test ellen mentek, a sisakok is összecsattantak, nem pedig utánanyúlt valakinek amikor már nagyon érezte, hogy nem tudja elkapni.
több mint 15 éve
Ne magyarázzunk már bele mindent egy nem túl jól sikerült szerelésbe. Miből tűnt úgy? Szólt előre Vödör, hogy na majd legközelebb megkapod? Vagy a mozgásból gondoltad?Az meg, h BB fogta a fejét természetes. Hibázott a játékos, nagyot kapott valaki. Még ha nem repült volna a zászló akkor is így reagál 1 jóérzésű ember, ha valaki nagyot kap és a földön marad.
több mint 15 éve
Nekem úgy tünt, hogy Merriweather fejelése egyfajta törlesztés lett volna egy korábbi ütközés miatt. Az pedig tényleg nem tolerálható.
We are all PATRIOTS!
több mint 15 éve
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.ProxiEnnek az éremnek is két oldala. Egyrészt én sem /és szerintem más sem akarja/ hogy bárki is megsérüljön és, de én sem szeretném ha jönnének a misstackle-ök meg yac csak azért mert töketlenkedünk és nem tesszük magunkat oda. De Vödörnek ettől függetlenül szerezhetnénk némi intelligenciát.
Na igen kiváncsi lennék a Steelers topicban is megy-e a témázgatás Harrison-nal kapcsolatban, vagy csak mi szentelünk rá ennyi időt erre a "durvaságra".Nem te vagy az első aki Vödört ekézi a tegnapi meccs után. Ez csak a sisak a sisak elleni bünti miatt mondjátok vagy volt más is?Szerintem sem volt durva annyira. Persze a szabályok alapból a támadót védik, de Heap is benne volt abban a HIT-ben rendesen. Szépen lehajtotta a fejét, ahogy kell.
Én inkább azt éreztem, hogy végre volt valaki, aki keményen odacsap, ahogy azt a Ravensnél vagy Steelersnél szokás. Volt, ha jól emlékszem utána is ilyesmi ütközete, ami szabályos volt és kurvanagyot szólt.
nem tudom, egy páran beszéltük, hogy az a sisak sisak elleni megmozdulás sem volt olyan vészes. Én nem gondolom, hogy a tegnapi meccs alapján el kellene meszelnünk. Egy kicsit inkább én is afelé hajlok, hogy kemény megmozdulás volt, és az, hogy personal faultot dobtak rá esetleges, máskor is vannak ilyen ütközések, amikre hol dobnak, hol nem. Heap meg eléggé elemében volt a meccs elején, utána visszább vett.viito
A másik zászló, amit az end zoneban dobtak rá a meccs vége felé (asszem Illegal Contact volt), meg egyenesen nevetséges kategória. Megkapta a WR a labdát, és bammmmm, ment a tackle. Mondjuk a bírók amúgy sem voltak a toppon.
Csak halkan jegyzem meg, ha már a dirty play-ről volt szó, hogy tegnap a Steelers meccsen Harrison két embert is agyrázkódással "küldött " kórházba.GRAFI
több mint 15 éve
woodhead futás 3 és 2-re középre? komolytalanPont ezen gondolkodtam, hogy végre Chung mellett Mayo is úgy játsziik ahogy az elvárható tőle. Odaér gyors, és remekül kiegészítik egymást Spikes-szal. Kicsit összeszoknak remek páros lesz belúlük. Cunningham játka is fejlődik, Oher nem nagyon bírt vele első félidőben. Tackle for loss, sack, FF...Csak így tovább. Butler, Arrington témát kiveséztük, mindenkinek egy a véleménye a dologról szerintem. McCourty-n is látszik hogy rookie.
rövid passzos játék helyett flyok a mérkőzés végén? detto
de nálam Brady lehúzása is az, jön a PM hasonlat, aki 99%ig Bowe-nak köszönhette, hogy nem 2-3-mal várták a was elleni meccset, igaz az se szar védelem, de azért egy Ravens csak jobb, és a gw drive-ot csak megcsinálta, szal nálam abszolút nem negatív Brady, sőt
Hernandezben sem értünk egyet, egy olyan játékosról beszélünk, aki az idei o egyik legjobbja, szinte minden szituációt megoldott, és kifejezetten parádésan játszott, én akkor lettem volna ideges, ha csak azért, mert rookie meg ot van, nem passzolunk felé
volt egy a kelleténél gyorsan elindulása, ami miatt elejtette a labdát, de ne tegyünk már úgy, mintha ezt ő csinálta volna egyedül, és Welkernek is volt szép dropja azért
Vödör lassan összekaphatná magát, mert bár a tekintélyparancsoláshoz már nagyon ért, a játéka még messze nem tökéletes
Arringtont én sem értem, mintha magamat látnám soccer közben, csak ott az a különbség, ha eljön a félpályáig sincs semmi, mert ugyanúgy le lesz szerelve, itt meg ugye jön a1st down...
Meskóra szerintem se mondta senki, hogy ő nyerte meg, de nem lehet elvitatni, hogy nagyon kellett az az uccsó punt, mint ahogy az is, hogy hagyják lepattanni
azt mondjuk csodálom, hogy Mayo barátunkat senki nem emlegeti mostanában, két meccsen 34 szerelés azért elég durva, és nem is játszik szarul azért 😊Wyatt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.ProxiTeljesen egyet értek veled. Hányszor, de hányszor pont annyi kellet az ellenfélnek a 1 downhoz, hogy csirigli szereléssel még 2 yardot eldőltünk a WR-el...
Vödörre remélem ragad egy kis játék intelligencia és egy nagyon jó S válhat belőle....
több mint 15 éve
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.Proxiegyébként tényleg, a hasonló blindsideos ütközéseknek azért van értelmük sztem, mert jónéhány playig bennemarad az ellenfélben és önkéntelenül is zavarni fogja, kicsit oldalra fog figyelni és annyi már elég is, hogy megzavarja őt a labda elkapásában.
-------------------------
-------------------------
több mint 15 éve
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.

több mint 15 éve
Látom igyekszel kiforgatni a szavaimat, mivel más a véleményem 😉. Viccet félretéve, tényleg kíváncsi vagyok a Merriweather-féle ütközések melletti érvekre.Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?LordTamasmár megint az ultimate érv. nem, nem értünk hozzá jobban, mint BB mester. De ez a teljes bowl.hu fórumozó társaságra elmondható, tehát a jövőben semmiért nem szabad bírálni a csapat vezetést, mert ugye nem értünk hozzá jobban mint a mester (mellesleg Vödört sem kell bírálni, mert a mester játszatja, és ő draftolta, tehát nem mondhatjuk, hogy hülye, hisz nem értünk hozzá jobban 😉)viito
Én azt látom, hogy vagy ostobaságból, vagy szándékos durvaságból belemegy a védő (vagy Hines Ward) a védtelen ellenfélbe. Ha a sérülés okozása a cél, menjen inkább utcai harcosnak, én játszani szeretném látni a játékosokat, nem feküdni a földön agyrázkódással. Még az ellenfélnél is. Persze, "félje"a védőt az ellenfele a keménységért, de van egy határ, ezzel az erővel előtte megfenyegetheti, hogy elveri a haverjaival a meccs után, ha elkapja a labdát. (Merriweatherről nem hinném, hogy szándékosan tenné, csak néha úgy tűnik, hogy egy átlagos harcikutyának több esze van, és nem csak erre az esetre gondolok. Mondjuk anno elég balhás tag volt a főiskolán, de ez másik történet...).
Ha ostobaságból követi el, akkor meg hátráltatja a csapatát, kockáztatja a büntetést. Mint most is látható volt, le is lett cserélve időlegesen, és képzelem mit kapott a meccs után.
Persze, van, hogy véletlenül történik az ilyen, de ez pont szándékos volt. (Jóllehet azért Welker letarolása két éve sokkal jobban fájt, de pont a saját csapatomtól nem szeretnék ilyeneket látni.)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
😉Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?LordTamasmár megint az ultimate érv. nem, nem értünk hozzá jobban, mint BB mester. De ez a teljes bowl.hu fórumozó társaságra elmondható, tehát a jövőben semmiért nem szabad bírálni a csapat vezetést, mert ugye nem értünk hozzá jobban mint a mester (mellesleg Vödört sem kell bírálni, mert a mester játszatja, és ő draftolta, tehát nem mondhatjuk, hogy hülye, hisz nem értünk hozzá jobban 😉)viito
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?LordTamasmár megint az ultimate érv. nem, nem értünk hozzá jobban, mint BB mester. De ez a teljes bowl.hu fórumozó társaságra elmondható, tehát a jövőben semmiért nem szabad bírálni a csapat vezetést, mert ugye nem értünk hozzá jobban mint a mester (mellesleg Vödört sem kell bírálni, mert a mester játszatja, és ő draftolta, tehát nem mondhatjuk, hogy hülye, hisz nem értünk hozzá jobban 😉)
több mint 15 éve
Merriweather-rel kapcsolatban azt írta Peter King a SI-n, hogy jó lenne felfüggeszteni az ilyen megmozdulások után a játékost, én teljesen egyetértek. Még a puhaságáról nem éppen híres Rondey-nk is hüledezett.. http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/17/mmqb/index.html
Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?
Nagyon kellenek a szép, kemény ütközések, de nem a veszélyes szabálytalanok.
több mint 15 éve
Más: nekem kicsit erős azért az nfl.com-on található "No Moss no problem" jelző. Ha kikaptunk volna egyből az lett volna hogy Moss hiánya miatt kaptunk ki,bezzeg ha itt lett volnam stb stb, 1 meccs után szerintem erős kijelentés. Tény h ötletesebbnek tűnt számomra az O játéka néhol.Mit szóltok Cunningham-hez?1 sack +1 FF,jól is mozgott,nekem biztató a játéka hétről hétre csak maradjon is így továbbra is.
több mint 15 éve
Gratula, klaccs win 😕 nem szabad visszaengedni ezt a csapatot a meccsbe, az a tanulsag. Majd a PO-ban visszavagunk 😛Igor😊 Csak nem úgy mint tavaly 😛
Egyébként az OT-ban Gostkowski field goal-ja előtt azért bennem volt a félsz hogy csak nehogy kihagyja,de hál Istennek mind a 2x bevágta.
A Vikings-Cowboy meccs közben néztem fél szemmel a Denver-Jets meccset is,annyira de annyira szorítottam h picsázzák el őket JMD-ék,pedig nem sokon múlott 😕
több mint 15 éve
Good ol' Patriots W! Meriweather meg monnyon le! Bár a második zászlót igazából nem rá dobták, de ez a fejelgetés akkor sem menő. Plusz voltak olyan passzok amikre semmit nem reagált, csak ácsorgott.
több mint 15 éve
Sanders vajon miért nem volt aktív, összeszedett valami sérülést vagy érik a Trade?pasztoybValami hamstring dolog, talán húzódás.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Wyatt!Mayo ügyileg igen nagy igazság vagyon nálad! :cool:
több mint 15 éve
Sanders vajon miért nem volt aktív, összeszedett valami sérülést vagy érik a Trade?

több mint 15 éve
Gratula, klaccs win 😕 nem szabad visszaengedni ezt a csapatot a meccsbe, az a tanulsag. Majd a PO-ban visszavagunk 😛
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 15 éve
woodhead futás 3 és 2-re középre? komolytalanrövid passzos játék helyett flyok a mérkőzés végén? detto
de nálam Brady lehúzása is az, jön a PM hasonlat, aki 99%ig Bowe-nak köszönhette, hogy nem 2-3-mal várták a was elleni meccset, igaz az se szar védelem, de azért egy Ravens csak jobb, és a gw drive-ot csak megcsinálta, szal nálam abszolút nem negatív Brady, sőt
Hernandezben sem értünk egyet, egy olyan játékosról beszélünk, aki az idei o egyik legjobbja, szinte minden szituációt megoldott, és kifejezetten parádésan játszott, én akkor lettem volna ideges, ha csak azért, mert rookie meg ot van, nem passzolunk felé
volt egy a kelleténél gyorsan elindulása, ami miatt elejtette a labdát, de ne tegyünk már úgy, mintha ezt ő csinálta volna egyedül, és Welkernek is volt szép dropja azért
Vödör lassan összekaphatná magát, mert bár a tekintélyparancsoláshoz már nagyon ért, a játéka még messze nem tökéletes
Arringtont én sem értem, mintha magamat látnám soccer közben, csak ott az a különbség, ha eljön a félpályáig sincs semmi, mert ugyanúgy le lesz szerelve, itt meg ugye jön a1st down...
Meskóra szerintem se mondta senki, hogy ő nyerte meg, de nem lehet elvitatni, hogy nagyon kellett az az uccsó punt, mint ahogy az is, hogy hagyják lepattanni
azt mondjuk csodálom, hogy Mayo barátunkat senki nem emlegeti mostanában, két meccsen 34 szerelés azért elég durva, és nem is játszik szarul azért 😊

több mint 15 éve
Off. GRAFI ment neked egy PM. Ha tudsz, itt vagy facebookon válaszolj légyszi, mert a freemail-fiókomnak nagy hatékonysággal elfelejtettem a jelszavát. 😊
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Még mielőtt megköveztek a témát magam részéről lezártam!A magánvéleményemet fent tartom.