New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Azért Otto Rehagel-ről ne feledkezz meg.
Amit ő csinált a Bremennel, Lauternnel, görögökkel, az kb. felülmúlhatatlan.
De Belichick is ez a szint.
Minden idők egyik legnagyobb edzője.

több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.

Steelers fan
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 305
ez a topik csodálatos lesz, ahogy megindul a franchise lefelé.
Amadeus
Egy hozzád hasonló héternek ez lesz maga a mennyország.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
ez a topik csodálatos lesz, ahogy megindul a franchise lefelé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most tényleg komolyan azt gondoljátok, hogy a csapat nem volt felkészülve egy 70+ os edző visszavonulására?
Vagy, hogy elvisznek egy ST edzőt és szétesik a csapat? Vagy a DL coach-ot? Tavaly Schiano az utolsó pillanatban mondta vissza a DC pozit , szét is esett a D...ja nem.

Amit Reiss ék lehoznak a twitteren az csak nekünk új. Akik ebben élnek azoknak már több hónapos.
Judge-t BB ajánlotta Maráéknak például..
Nem mondom azt, hogy jövőre hasítani fog a csapat de azt gondolni, hogy az FO egy twitteren kiírt üzenet alapján tudja meg, hogy az OL edzője visszavonul vagy, hogy a koordinátorai HC jelöltek valahol az elég vicces.. 😊
gordon
Ki írt ilyet?
kolok1972
Megfogtad a lényeget..
gordon
Már bocsáss meg,de ha senki nem írt ilyet-márpedig sztem nem írt- akkor inkább Te nem fogtad meg a lényeget,nem...?
| Hogy világosabb legyen hogy mire gondolok: azon senki nem nyígott,hogy jaj most mi lesz,mert a FO-t váratlanul érte,hogy Scar visszavonult (mint ahogy Te írtad),hanem arról szóltak a hsz-ok,hogy hogyan fogjuk pótolni Scart,mertnem nagyon szaladgálnak azért ilyen kaliberű edzők szerteszét a ligában főleg úgy,hogy a csapatok 2/3nak O line problémája volt. Azt hogy ez a kérdés váratlanul érte volna a FO-t,sztem senki nem állította | .
kolok1972
Akinek nem inge...

"lassan több lyuk van a csapaton, mint az ementálin"

"Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?"
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Most tényleg komolyan azt gondoljátok, hogy a csapat nem volt felkészülve egy 70+ os edző visszavonulására?
Vagy, hogy elvisznek egy ST edzőt és szétesik a csapat? Vagy a DL coach-ot? Tavaly Schiano az utolsó pillanatban mondta vissza a DC pozit , szét is esett a D...ja nem.

Amit Reiss ék lehoznak a twitteren az csak nekünk új. Akik ebben élnek azoknak már több hónapos.
Judge-t BB ajánlotta Maráéknak például..
Nem mondom azt, hogy jövőre hasítani fog a csapat de azt gondolni, hogy az FO egy twitteren kiírt üzenet alapján tudja meg, hogy az OL edzője visszavonul vagy, hogy a koordinátorai HC jelöltek valahol az elég vicces.. 😊
gordon
Ki írt ilyet?
kolok1972
Megfogtad a lényeget..
gordon
Már bocsáss meg,de ha senki nem írt ilyet-márpedig sztem nem írt- akkor inkább Te nem fogtad meg a lényeget,nem...?
| Hogy világosabb legyen hogy mire gondolok: azon senki nem nyígott,hogy jaj most mi lesz,mert a FO-t váratlanul érte,hogy Scar visszavonult (mint ahogy Te írtad),hanem arról szóltak a hsz-ok,hogy hogyan fogjuk pótolni Scart,mertnem nagyon szaladgálnak azért ilyen kaliberű edzők szerteszét a ligában főleg úgy,hogy a csapatok 2/3nak O line problémája volt. Azt hogy ez a kérdés váratlanul érte volna a FO-t,sztem senki nem állította | .

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most tényleg komolyan azt gondoljátok, hogy a csapat nem volt felkészülve egy 70+ os edző visszavonulására?
Vagy, hogy elvisznek egy ST edzőt és szétesik a csapat? Vagy a DL coach-ot? Tavaly Schiano az utolsó pillanatban mondta vissza a DC pozit , szét is esett a D...ja nem.

Amit Reiss ék lehoznak a twitteren az csak nekünk új. Akik ebben élnek azoknak már több hónapos.
Judge-t BB ajánlotta Maráéknak például..
Nem mondom azt, hogy jövőre hasítani fog a csapat de azt gondolni, hogy az FO egy twitteren kiírt üzenet alapján tudja meg, hogy az OL edzője visszavonul vagy, hogy a koordinátorai HC jelöltek valahol az elég vicces.. 😊
gordon
Ki írt ilyet?
kolok1972
Megfogtad a lényeget..
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Most tényleg komolyan azt gondoljátok, hogy a csapat nem volt felkészülve egy 70+ os edző visszavonulására?
Vagy, hogy elvisznek egy ST edzőt és szétesik a csapat? Vagy a DL coach-ot? Tavaly Schiano az utolsó pillanatban mondta vissza a DC pozit , szét is esett a D...ja nem.

Amit Reiss ék lehoznak a twitteren az csak nekünk új. Akik ebben élnek azoknak már több hónapos.
Judge-t BB ajánlotta Maráéknak például..
Nem mondom azt, hogy jövőre hasítani fog a csapat de azt gondolni, hogy az FO egy twitteren kiírt üzenet alapján tudja meg, hogy az OL edzője visszavonul vagy, hogy a koordinátorai HC jelöltek valahol az elég vicces.. 😊
gordon
Ki írt ilyet?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most tényleg komolyan azt gondoljátok, hogy a csapat nem volt felkészülve egy 70+ os edző visszavonulására?
Vagy, hogy elvisznek egy ST edzőt és szétesik a csapat? Vagy a DL coach-ot? Tavaly Schiano az utolsó pillanatban mondta vissza a DC pozit , szét is esett a D...ja nem.

Amit Reiss ék lehoznak a twitteren az csak nekünk új. Akik ebben élnek azoknak már több hónapos.
Judge-t BB ajánlotta Maráéknak például..
Nem mondom azt, hogy jövőre hasítani fog a csapat de azt gondolni, hogy az FO egy twitteren kiírt üzenet alapján tudja meg, hogy az OL edzője visszavonul vagy, hogy a koordinátorai HC jelöltek valahol az elég vicces.. 😊
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 412
A Chargersnek mennyi helye van a sapi alatt? TB nekik beleférne?
kolok1972
Kb. 50 milla. Az induló összeg nem sokkal több, mint itt, de sokat tudnak felszabadítani, ha akarnak. Akár 40 millát is ástruktúrálhatnak, ha úgy döntenek. Hunter Henry-t biztos, hogy meg szeretnék tartani, ő elvisz mondjuk tízet, de aztán már nem nagyon van fontos lejáró szerződésű játékosuk. Gordont szerintem fölösleges megtartaniuk, Ekeler RFA lesz, ő jobb, olcsóbb. Szóval ha akarják, belefér bárki.

De én nem hiszem, hogy Brady elmenne. Nem ésszerű. Ez most egy se veled se nélküled helyzet, Brady érezhetően és érthetően duzzog, hogy tavaly nem kapta meg a több éves contractot. Aztán most meg még azt is el akarják venni, ami a tavalyi alkuból számára egyedüli pozitívum - az, hogy ha már nem kapott még egy évet, akkor idén legalább ajánlatért körülnézhet, hogy lássa mimennyi -, és sürgetik, hogy még FA nyitás előtt döntsön. Még az előtt, hogy bármi mással legalább beszélhetne. Úgyhogy nyúlik a tészta, de a végén szerintem az egyetlen ésszerű lépés az lesz, ha marad. Neki is meg a csapatnak is.
peterk2005
Nekem az a bajom, hogy egy egyéves extension Bradyvel nem oldja meg a csapat strukturális problémáit, inkább konzerválja vagy mélyíti azokat. A caphelyzet alapján Bradyt piaci áron megfizetni nem tudjuk, az a teljes cap space kb. 85 %-a a kivágások meg az átstrukturálások előtt. A maradékból a bluechipeket sem lehet megtartani, nemhogy minőséget igazolni. És most már az "Patsbe megyek olcsóbban, de gyűrűért" motívum sem nagyon lesz meg.

Az irányt illetően visszakanyarodnék a 2000-es évek elejére - viszonylag olcsó irányító, run-heavy offense és minőségi csapattársak a D-ben. Az volt az érzésem, hogy az elmúlt évek játékospolitikája is erre akart tartani a csapatnál. Csak nem sikerült.
Burkus
Azért Jimmy G-t is meg kellett volna fizetni, igaz, ott jobban lehetett volna játszani a szerződéssel, de akkor is.
Ott inkább az irányítóposzt lett volna hosszútávra megoldva, mert Jimmy szerződése átlag 25-26 millára jön ki per év.

Azért a 2000-es évek eleje annyira nem egyértelmű, mert iszonyat mák, hogy kaptál egy olyan irányítót, aki mentálisan nagyon erős volt és pontos is.
De amúgy értem mit akarsz mondani, az látszik, hogy BB most inkább a QB-t támogató csapat felé törekszik, ahol a védelem viszi a csapatot, az OFF-nak meg kvázi elég bravúr és hiba nélkül lehozni a meccset, sok-sok futással tömve.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Chargersnek mennyi helye van a sapi alatt? TB nekik beleférne?
kolok1972
Kb. 50 milla. Az induló összeg nem sokkal több, mint itt, de sokat tudnak felszabadítani, ha akarnak. Akár 40 millát is ástruktúrálhatnak, ha úgy döntenek. Hunter Henry-t biztos, hogy meg szeretnék tartani, ő elvisz mondjuk tízet, de aztán már nem nagyon van fontos lejáró szerződésű játékosuk. Gordont szerintem fölösleges megtartaniuk, Ekeler RFA lesz, ő jobb, olcsóbb. Szóval ha akarják, belefér bárki.

De én nem hiszem, hogy Brady elmenne. Nem ésszerű. Ez most egy se veled se nélküled helyzet, Brady érezhetően és érthetően duzzog, hogy tavaly nem kapta meg a több éves contractot. Aztán most meg még azt is el akarják venni, ami a tavalyi alkuból számára egyedüli pozitívum - az, hogy ha már nem kapott még egy évet, akkor idén legalább ajánlatért körülnézhet, hogy lássa mimennyi -, és sürgetik, hogy még FA nyitás előtt döntsön. Még az előtt, hogy bármi mással legalább beszélhetne. Úgyhogy nyúlik a tészta, de a végén szerintem az egyetlen ésszerű lépés az lesz, ha marad. Neki is meg a csapatnak is.
peterk2005
Nekem az a bajom, hogy egy egyéves extension Bradyvel nem oldja meg a csapat strukturális problémáit, inkább konzerválja vagy mélyíti azokat. A caphelyzet alapján Bradyt piaci áron megfizetni nem tudjuk, az a teljes cap space kb. 85 %-a a kivágások meg az átstrukturálások előtt. A maradékból a bluechipeket sem lehet megtartani, nemhogy minőséget igazolni. És most már az "Patsbe megyek olcsóbban, de gyűrűért" motívum sem nagyon lesz meg.

Az irányt illetően visszakanyarodnék a 2000-es évek elejére - viszonylag olcsó irányító, run-heavy offense és minőségi csapattársak a D-ben. Az volt az érzésem, hogy az elmúlt évek játékospolitikája is erre akart tartani a csapatnál. Csak nem sikerült.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
az, hogy ha már nem kapott még egy évet, akkor idén legalább ajánlatért körülnézhet, hogy lássa mimennyi -, és sürgetik, hogy még FA nyitás előtt döntsön. Még az előtt, hogy bármi mással legalább beszélhetne.
peterk2005
Es ez miert lenne jo a csapatnak, hogy kiengedjek a piacra majd 13,5 millioval tobbe keruljon ha versenyhelyzet lenne Brady fejeben egy ajanlat lattan?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chargersnek mennyi helye van a sapi alatt? TB nekik beleférne?
kolok1972
Kb. 50 milla. Az induló összeg nem sokkal több, mint itt, de sokat tudnak felszabadítani, ha akarnak. Akár 40 millát is ástruktúrálhatnak, ha úgy döntenek. Hunter Henry-t biztos, hogy meg szeretnék tartani, ő elvisz mondjuk tízet, de aztán már nem nagyon van fontos lejáró szerződésű játékosuk. Gordont szerintem fölösleges megtartaniuk, Ekeler RFA lesz, ő jobb, olcsóbb. Szóval ha akarják, belefér bárki.

De én nem hiszem, hogy Brady elmenne. Nem ésszerű. Ez most egy se veled se nélküled helyzet, Brady érezhetően és érthetően duzzog, hogy tavaly nem kapta meg a több éves contractot. Aztán most meg még azt is el akarják venni, ami a tavalyi alkuból számára egyedüli pozitívum - az, hogy ha már nem kapott még egy évet, akkor idén legalább ajánlatért körülnézhet, hogy lássa mimennyi -, és sürgetik, hogy még FA nyitás előtt döntsön. Még az előtt, hogy bármi mással legalább beszélhetne. Úgyhogy nyúlik a tészta, de a végén szerintem az egyetlen ésszerű lépés az lesz, ha marad. Neki is meg a csapatnak is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nekem a hír hallatán lett végre teljesen világos, hogy mire is gondolt pontosan a költő, amikor azt mondta:

Hát erre.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 412
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?
jamaicababa
Majd ha Belichick is azt mondja, hogy neki is elég volt. De jövőre sanszosan a kachi-koshi lesz a kitűzött cél (hogy a sumoból kölcsönzött kifejezéssel éljek) , nem a PO vagy a SB. Több éves rebuild előtt áll a csapat.

Montana azért óvja Bradyt a csapatváltástól, nyilván mert neki sem jött be.
Burkus
Azert en ennyire nem lennek borulato.
Teny, hogy sok a problema (QB, WR, TE, edzo fronton), de ugymond ez a kozepes vagy annal gyengebb offense elment a PO-ig a DEF hatan.
Nem mindig sikerul mindent megoldani, sot, ez egy eleg szerencsetlen ev volt.

Kulonben meg a BB-TB eratol fuggetlenul azbelmult 5-6 evben nagyon-nagyon el voltunk kenyeztetve ennyi SB-runnal.

Izgalmas offseason ele nezunk, en mar varom h fog kinezni a csapat...

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?
jamaicababa
Majd ha Belichick is azt mondja, hogy neki is elég volt. De jövőre sanszosan a kachi-koshi lesz a kitűzött cél (hogy a sumoból kölcsönzött kifejezéssel éljek) , nem a PO vagy a SB. Több éves rebuild előtt áll a csapat.

Montana azért óvja Bradyt a csapatváltástól, nyilván mert neki sem jött be.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A Chargersnek mennyi helye van a sapi alatt? TB nekik beleférne?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
....az utolsó ilyen jellegű kísérlet csődöt mondott.
manuszka86
Azért a Seahawks ellenit szerencsére behúzták nélküle is.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az egy évvel idősebb TB + új O line edző nem tudom mennyire jó kombó...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?
jamaicababa
Az mar sajnos Luck visszavonulasakor kongott. 😀
Var titeket is a fekiranyito-era. <3

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?
jamaicababa
Elérkezett az Istenek alkonya...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Lassan több a lyuk a csapaton mint az ementálin...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
szezon előtt is azért az ember úgy érezte, hogy az elmúlt 2 évben folyamatosan "lerabolták" az edzői stábot...következő szezonra ismételten edzőket kell keresgélni, nincs folytonosság ezen a területen. De az, hogy az öreg Scar ismét visszavonul az nagyon,nagyon rossz. Baromira kíváncsi leszek kivel próbálja BB pótolni, mert az utolsó ilyen jellegű kísérlet csődöt mondott.

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ez nagyon komoly probléma lesz...

Elég sok edzői pozit kell hirtelen betölteni.
Szerintem az elmúlt évek edzői kiaramlasa nagyobb gond, mint bármilyen FA veszteség.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.