New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ne mondd nekem, hogy ha te egy cég vezetője lennél, és lenne egy jelölted, aki ugyan tehetséges, de tudod róla, hogy 8-9 éve szétdúlt már egy céget vezetőként, majd 2 éve elígérkezett valakinek, hogy egy olyan pillanatban táncoljon vissza, amikor az már az új foglalkoztatót is vérciki, kínos helyzetbe hozza, akkor ne vennéd ezt komolyan figyelembe. Dehogynem.
peterk2005
Ez a hasonlat ott sántít, hogy cégvezetőként nem lenne olyan jelöltem, aki 8-9 éve már szétdúlt egy céget vezetőként.
Egy ilyen szituban az a folyamatábra, hogy:
1. lépés, Eldönteni, hogy akarom e XY-t jelöltnek, ismerve az előéletét. Ha nem, akkor nincs is több lépés. Ha igen, akkor
2. lépés, Akarom XY-t jelöltnek, és leszarom, hogy mit tett 8-9 éve vagy 2 éve, tehát
3. lépés, interjú. Aztán majd az alapján eldöntöm. De akkor már nem számít mi volt korábban.
Te az első lépésre adott "nem" válasz után kérdezel rá a 2., 3. lépés problémáira, illetve az első lépésben hozott "igen" döntésnél hozol elő addigra már átgondolt, megvitatott, kielemzett infókat, amik a döntést követően már irrelevánsak.
Ezért rossz ezt így megközelíteni.

Mindenki ismeri JMD múltját.
Akinek így nem kell, az eleve nem hívja interjúra, akit a múltja nem zavar, az meg igen.
Ilyen egyszerű ez.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talán azért, mert az egész NFL pont magasról szarik erre az erkölcsös, elvi alapokon működő bullshitre... csak egyesek a romantikus lila ködbe burkolózva ezt képtelenek elfogadni.ZERO_L
Az "egyesek" nem a romantikus, erkölcsös, elvi alapok miatt gondolják, hogy JMD-nek nehéz lesz új állást találnia. Ilyen alapon csak szimplán utálják. 😊 Az álláskeresési nehézségeket viszont nem erkölcsi, hanem marketing és megbízhatósági alapon gondolják. Amikre az NFL egyáltalán nem szarik. Ne mondd nekem, hogy ha te egy cég vezetője lennél, és lenne egy jelölted, aki ugyan tehetséges, de tudod róla, hogy 8-9 éve szétdúlt már egy céget vezetőként, majd 2 éve elígérkezett valakinek, hogy egy olyan pillanatban táncoljon vissza, amikor az már az új foglalkoztatót is vérciki, kínos helyzetbe hozza, akkor ne vennéd ezt komolyan figyelembe. Dehogynem.

Az NFL ráadásul egy belterjes világ. Itt az is sokat nyom a latban, hogy ki kit ismer, kinek ki az ügynöke, stb. JMD a korábbi ügynökét is sz*rba hagyta azzal, hogy visszalépett. Az ügynök kénytelen is volt nagy dérrel-dúrral szakítani vele, hogy a saját arcát mentse. Namost, hogy értékeled, hogy JMD mostani ügynöke idén nem szólt neki arról, hogy egy másik ügyfele is pályázik ugyanarra az állásra, és jó helyzetben van, talán kéne valamit lépni (előrehozni a meetinget, felhívni valakit, stb.)? Lehet, hogy semmit nem jelent. De az is lehet, hogy az új ügynöknél is van fontossági sorrend, és JMD jelenleg kevésbé fontos, mint a másik ügyfele...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Na rajtunk maradt JMD mint szamáron a fül. Végülis ha marad az idei playbook akkor legalább top 10ben draftolhatunk, ha meg végre változtat abból csak nyerhetünk.🤪
ParadSEC
Én nem vagyok meglepve. Nem is nagyon értettem, hogy Colts körüli keringője meg az idei teljesítménye után hogy merült fel a neve egyes csapatoknál.
Burkus
Talán azért, mert az egész NFL pont magasról szarik erre az erkölcsös, elvi alapokon működő bullshitre... csak egyesek a romantikus lila ködbe burkolózva ezt képtelenek elfogadni.

Jah, hozott egy gyenge szezont az általa dirigált támadócsapat, de előtte lévő években meg teljesített, igen magas szinten. Most akkor McVay-t is ki kéne rúgni?
Ettől még JMD NFL szinten egy igen jó (támadó)edző, pont ez mutatja meg mennyire sokra tartják, hogy egy bust szezon után is van min 4 interjúja.

Aztán hogy a főedzői kvalitásait túlbecsüli-e a liga az úgy is akkor fog kiderülni mikor úja HC lesz.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
btw valki olvasta még, hogy Brady-ék elköltöztek és kiürítették a szekrényt és megköszönték a munkát az ott dolgozóknak?
szerintetek ez feszkókeltés a média részéről (csak Connecticutba költöztek, és valószínűleg minden offseasonben kiürítik a szekrényt), vagy lehet hogy ezek már jelzésértékű dolgok?
jamaicababa
Az imént azt olvastam, hogy lehet, hogy Connecticutban nincs is házuk. 😀

Report: Did Tom Brady, Gisele Bundchen buy mansion in Greenwich, Conn.?

"Editor's Note: A representative from Compass Real Estate told NBC Sports Boston that the Greenwich home featured in the "Homes of the Rich" report has been purchased, but not by Brady and Bundchen."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
btw valki olvasta még, hogy Brady-ék elköltöztek és kiürítették a szekrényt és megköszönték a munkát az ott dolgozóknak?
szerintetek ez feszkókeltés a média részéről (csak Connecticutba költöztek, és valószínűleg minden offseasonben kiürítik a szekrényt), vagy lehet hogy ezek már jelzésértékű dolgok?
jamaicababa
Ezt olvastam én is és nemtom...
ThundersNFL
tárgyalási technika 101; i dont need you, you need me.

aztán lehet csak igy hat rám a suits ujradara
briareos
Úgy látszik nem csak én vagyok így ezzel 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
btw valki olvasta még, hogy Brady-ék elköltöztek és kiürítették a szekrényt és megköszönték a munkát az ott dolgozóknak?
szerintetek ez feszkókeltés a média részéről (csak Connecticutba költöztek, és valószínűleg minden offseasonben kiürítik a szekrényt), vagy lehet hogy ezek már jelzésértékű dolgok?
jamaicababa
Ezt olvastam én is és nemtom...
ThundersNFL
tárgyalási technika 101; i dont need you, you need me.

aztán lehet csak igy hat rám a suits ujradara

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
btw valki olvasta még, hogy Brady-ék elköltöztek és kiürítették a szekrényt és megköszönték a munkát az ott dolgozóknak?
szerintetek ez feszkókeltés a média részéről (csak Connecticutba költöztek, és valószínűleg minden offseasonben kiürítik a szekrényt), vagy lehet hogy ezek már jelzésértékű dolgok?
jamaicababa
Ezt olvastam én is és nemtom...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
"Az MLB hétfői közleménye szerint a liga nyomozása megállapította, hogy az Astrosnál csaltak a 2017-es bajnoki cím megszerzésekor: videokamerával felvették az ellenfelek mérkőzések közben használt kézjeleit, ezeket továbbították az ütőknek, ezáltal jogosulatlan előnyhöz jutottak."

Mintha a Belichick suliba jártak volna. 😊 Hozzáteszem, marha nagy büntetést kapott a csapat (a Houston Astros).
Burkus
pár nappal előtte a Red Sox-ot is meggyanúsították ezzel, akkor ment a Boston mint a csalás fővárosa dolog 😀
jamaicababa
Nem azért, hanem mert aki kitalálta, 2018-ban a Red Soxhoz szerződött. : ( Meg fogják őket is büntetni.
Burkus
valaki kommentelje be a képet, mikor BB abban a sapkában van 😀

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"Az MLB hétfői közleménye szerint a liga nyomozása megállapította, hogy az Astrosnál csaltak a 2017-es bajnoki cím megszerzésekor: videokamerával felvették az ellenfelek mérkőzések közben használt kézjeleit, ezeket továbbították az ütőknek, ezáltal jogosulatlan előnyhöz jutottak."

Mintha a Belichick suliba jártak volna. 😊 Hozzáteszem, marha nagy büntetést kapott a csapat (a Houston Astros).
Burkus
pár nappal előtte a Red Sox-ot is meggyanúsították ezzel, akkor ment a Boston mint a csalás fővárosa dolog 😀
jamaicababa
Nem azért, hanem mert aki kitalálta, 2018-ban a Red Soxhoz szerződött. : ( Meg fogják őket is büntetni.
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
btw valki olvasta még, hogy Brady-ék elköltöztek és kiürítették a szekrényt és megköszönték a munkát az ott dolgozóknak?
szerintetek ez feszkókeltés a média részéről (csak Connecticutba költöztek, és valószínűleg minden offseasonben kiürítik a szekrényt), vagy lehet hogy ezek már jelzésértékű dolgok?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
"Az MLB hétfői közleménye szerint a liga nyomozása megállapította, hogy az Astrosnál csaltak a 2017-es bajnoki cím megszerzésekor: videokamerával felvették az ellenfelek mérkőzések közben használt kézjeleit, ezeket továbbították az ütőknek, ezáltal jogosulatlan előnyhöz jutottak."

Mintha a Belichick suliba jártak volna. 😊 Hozzáteszem, marha nagy büntetést kapott a csapat (a Houston Astros).
Burkus
pár nappal előtte a Red Sox-ot is meggyanúsították ezzel, akkor ment a Boston mint a csalás fővárosa dolog 😀

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Az MLB hétfői közleménye szerint a liga nyomozása megállapította, hogy az Astrosnál csaltak a 2017-es bajnoki cím megszerzésekor: videokamerával felvették az ellenfelek mérkőzések közben használt kézjeleit, ezeket továbbították az ütőknek, ezáltal jogosulatlan előnyhöz jutottak."

Mintha a Belichick suliba jártak volna. 😊 Hozzáteszem, marha nagy büntetést kapott a csapat (a Houston Astros).
Burkus
Nem volt ez nagy buntetes. Egy bajnoki cimert cserebe pitianer, siman megerte.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
"Az MLB hétfői közleménye szerint a liga nyomozása megállapította, hogy az Astrosnál csaltak a 2017-es bajnoki cím megszerzésekor: videokamerával felvették az ellenfelek mérkőzések közben használt kézjeleit, ezeket továbbították az ütőknek, ezáltal jogosulatlan előnyhöz jutottak."

Mintha a Belichick suliba jártak volna. 😊 Hozzáteszem, marha nagy büntetést kapott a csapat (a Houston Astros).
Burkus
Nézőpont kérdése. A baseball drafton az első körök alapvetően nem annyira értékesek, mint fociban.
A bajnoki cím értékesebb sokkal.
Ami fura, hogy olyat szankcionál egy liga, amit egzaktul nem tilt.
Vékony a határ az innováció és a csalás között.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"Az MLB hétfői közleménye szerint a liga nyomozása megállapította, hogy az Astrosnál csaltak a 2017-es bajnoki cím megszerzésekor: videokamerával felvették az ellenfelek mérkőzések közben használt kézjeleit, ezeket továbbították az ütőknek, ezáltal jogosulatlan előnyhöz jutottak."

Mintha a Belichick suliba jártak volna. 😊 Hozzáteszem, marha nagy büntetést kapott a csapat (a Houston Astros).
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
vajon mi hogy fogtuk volna meg ezt a KC támadó egységet?
tavaly is felpakoltak nekünk egy félidő alatt 31 pontot, ami durva, hogy 2-3 perc alatt végignyargalnak a pályán és TD
NB2
Alapszakasz meccsen mennyit tettek is fel éy elvileg ott egészséges volt a komplett csapat?
ThundersNFL
Az alapszakasz más műfaj. Lást Ravens. 😊

JMD maradása egy dolog miatt lehet fontos: így van esély megtartani Brady-t. Ha JMD elment volna, szerintem Brady is megy, vagy visszavonul. Egyébként Belichick is "belenyúlt" a sztoriba, mert miközben a ST edzőt orrba-szájba dícsérte mindenkinek, és elengedte korábban is interjúra, aközben JMD-vel tulajdonképpen "kib*szott". Nem engedte péntek előtt interjúzni, pedig JMD megkérte rá. Ezt egyébként nem értem, én úgy tudtam a szezon vége után nincs beleszólása a csapatnak ha elhívnak egy OC-t HC interjúra, de úgy látszik ebben a formában mégis.

Namost ebből két dolog érdekes, az egyik a már említett dolog, hogy BB valószínűleg Brady miatt tett keresztbe JMD-nek. A másik, hogy JMD állítólag idén nagyon menni akart, általában nem segíti a kettejük viszonyát, ha a főnök belenyúl a beosztottja karrierjébe. Nyilán nem fognak egymásnak esni, de az NFL-ben egy kisebb surlódás is meglátszhat az eredményességen.

Persze lehet, hogy JMD tényleg akkora "gyerek", hogy ezt is simán elfogadja a "papától", és túllép rajta. 😊
peterk2005
Szóval picsájára vert JMdnek😃. Na akkor vajon Bradyt fogja majd móresre tanìtani? Micsoda hangulat lehet a coach centrumban😃😃😃😃
ParadSEC
Meg volt beszelve h rendbeteszi az O-t, erre kizugunk az elso korben... persze h bunti van, neki ez volt 😀

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
vajon mi hogy fogtuk volna meg ezt a KC támadó egységet?
tavaly is felpakoltak nekünk egy félidő alatt 31 pontot, ami durva, hogy 2-3 perc alatt végignyargalnak a pályán és TD
NB2
Alapszakasz meccsen mennyit tettek is fel éy elvileg ott egészséges volt a komplett csapat?
ThundersNFL
Az alapszakasz más műfaj. Lást Ravens. 😊

JMD maradása egy dolog miatt lehet fontos: így van esély megtartani Brady-t. Ha JMD elment volna, szerintem Brady is megy, vagy visszavonul. Egyébként Belichick is "belenyúlt" a sztoriba, mert miközben a ST edzőt orrba-szájba dícsérte mindenkinek, és elengedte korábban is interjúra, aközben JMD-vel tulajdonképpen "kib*szott". Nem engedte péntek előtt interjúzni, pedig JMD megkérte rá. Ezt egyébként nem értem, én úgy tudtam a szezon vége után nincs beleszólása a csapatnak ha elhívnak egy OC-t HC interjúra, de úgy látszik ebben a formában mégis.

Namost ebből két dolog érdekes, az egyik a már említett dolog, hogy BB valószínűleg Brady miatt tett keresztbe JMD-nek. A másik, hogy JMD állítólag idén nagyon menni akart, általában nem segíti a kettejük viszonyát, ha a főnök belenyúl a beosztottja karrierjébe. Nyilán nem fognak egymásnak esni, de az NFL-ben egy kisebb surlódás is meglátszhat az eredményességen.

Persze lehet, hogy JMD tényleg akkora "gyerek", hogy ezt is simán elfogadja a "papától", és túllép rajta. 😊
peterk2005
Szóval picsájára vert JMdnek😃. Na akkor vajon Bradyt fogja majd móresre tanìtani? Micsoda hangulat lehet a coach centrumban😃😃😃😃

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
vajon mi hogy fogtuk volna meg ezt a KC támadó egységet?
tavaly is felpakoltak nekünk egy félidő alatt 31 pontot, ami durva, hogy 2-3 perc alatt végignyargalnak a pályán és TD
NB2
Alapszakasz meccsen mennyit tettek is fel éy elvileg ott egészséges volt a komplett csapat?
ThundersNFL
Az alapszakasz más műfaj. Lást Ravens. 😊

JMD maradása egy dolog miatt lehet fontos: így van esély megtartani Brady-t. Ha JMD elment volna, szerintem Brady is megy, vagy visszavonul. Egyébként Belichick is "belenyúlt" a sztoriba, mert miközben a ST edzőt orrba-szájba dícsérte mindenkinek, és elengedte korábban is interjúra, aközben JMD-vel tulajdonképpen "kib*szott". Nem engedte péntek előtt interjúzni, pedig JMD megkérte rá. Ezt egyébként nem értem, én úgy tudtam a szezon vége után nincs beleszólása a csapatnak ha elhívnak egy OC-t HC interjúra, de úgy látszik ebben a formában mégis.

Namost ebből két dolog érdekes, az egyik a már említett dolog, hogy BB valószínűleg Brady miatt tett keresztbe JMD-nek. A másik, hogy JMD állítólag idén nagyon menni akart, általában nem segíti a kettejük viszonyát, ha a főnök belenyúl a beosztottja karrierjébe. Nyilán nem fognak egymásnak esni, de az NFL-ben egy kisebb surlódás is meglátszhat az eredményességen.

Persze lehet, hogy JMD tényleg akkora "gyerek", hogy ezt is simán elfogadja a "papától", és túllép rajta. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
vajon mi hogy fogtuk volna meg ezt a KC támadó egységet?
tavaly is felpakoltak nekünk egy félidő alatt 31 pontot, ami durva, hogy 2-3 perc alatt végignyargalnak a pályán és TD
NB2
Alapszakasz meccsen mennyit tettek is fel éy elvileg ott egészséges volt a komplett csapat?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
vajon mi hogy fogtuk volna meg ezt a KC támadó egységet?
tavaly is felpakoltak nekünk egy félidő alatt 31 pontot, ami durva, hogy 2-3 perc alatt végignyargalnak a pályán és TD
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
zinedine5
Őszintén, én sem bánom.
Annyi változás lesz így is a stábban.
Ha lesz több tehetség és egészség a WR-TE sorban, akkor lesz több szeparacio, és több yard meg TD. 🤓🤣
Sinisa
Legyen igazatok. Látva a tegnapi meccseket, nekem megint a kreativitás hiánya jutott eszembe a mi playcalling-unkról.
zinedine5
jövőre okosabbak leszünk, mivel valószínűleg lesz változás az O-ban, kiderülhet ki volt itt a hunyó
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
zinedine5
Őszintén, én sem bánom.
Annyi változás lesz így is a stábban.
Ha lesz több tehetség és egészség a WR-TE sorban, akkor lesz több szeparacio, és több yard meg TD. 🤓🤣
Sinisa
Legyen igazatok. Látva a tegnapi meccseket, nekem megint a kreativitás hiánya jutott eszembe a mi playcalling-unkról.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
zinedine5
Őszintén, én sem bánom.
Annyi változás lesz így is a stábban.
Ha lesz több tehetség és egészség a WR-TE sorban, akkor lesz több szeparacio, és több yard meg TD. 🤓🤣

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na rajtunk maradt JMD mint szamáron a fül. Végülis ha marad az idei playbook akkor legalább top 10ben draftolhatunk, ha meg végre változtat abból csak nyerhetünk.🤪
ParadSEC
Én nem vagyok meglepve. Nem is nagyon értettem, hogy Colts körüli keringője meg az idei teljesítménye után hogy merült fel a neve egyes csapatoknál.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Ha ő marad az OC és ilyen sótlan töketlen marad... Akkor baszhatjuk...
ThundersNFL
Esetleg jelezd BB-nek es postazz egy kis sot-t..hatha segit, ha mar JMD nem ert hozza..
topin
Nem azt mondtam, hogy nem ért hozzá...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018