New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Josh, ügye jegyzeteltél???
😂😂😂😂

 twitter.com/Titans/status/1219003305109741569
ZERO_L

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Josh, ügye jegyzeteltél???

 twitter.com/Titans/status/1219003305109741569



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Abszolút érdektelen ez a két csapat számomra. Igazából az összes többi a Patriotson, másodsorban a Packersen kívül.
És Gerappa-t bírom. De semmi több.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ezt a SB-t sem fogom megnézni. Majd másnap ránézek az eredményre nfl.com-on.
Packers-nek nagyon drukkoltam.
polonic
Miért?A Ninersszel és a Chiefsszel mi bajod?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt a SB-t sem fogom megnézni. Majd másnap ránézek az eredményre nfl.com-on.
Packers-nek nagyon drukkoltam.
polonic
Gerappa mégis a mi fiunk valahol... 😊
több mint 4 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ezt a SB-t sem fogom megnézni. Majd másnap ránézek az eredményre nfl.com-on.
Packers-nek nagyon drukkoltam.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A két arra leginkább érdemes csapat van a SB-ban,nincs ezen mit lamentálni. Nekünk az idei teljesítményünk alapján nem volt ott a helyünk,igazából több csapat is jobb volt nálunk,nézve a PO meccseit tartom,hogy nem voltunk contender csapat ezzel az Off. teljesítménnyel. Amin elgondolkodtam a Titans meccs alatt,hogy semmi kreativitást nem láttam JMD-től a PO-ban. A Titans 2x is meg mert olyat húzni (jump pass,pufifánk TD ) amihez hasonlót magunktól vártam volna pl amikor az 1 yardoson voltunk. Most meg sem próbáltunk ilyet...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Nekünk nem voltak ilyen jó run stoppereink, Shelton volt az egyetlen igazi. Bár a boxot mi is túltölthettük volna.

Hozzáteszem, ha a mindhárom RZ tripet TD-re váltjuk, akkor nincs (ott) kérdés.

Szerintem a Postásokat nem vertünk volna meg Baltimore-ban és még jobban fájt volna.
Burkus
lehet azon elmélkedni, hogy ha megvan a 2nd seed, akkor mi lett volna vagy verjük a TItanst
de basszus futásvédekezés nem volt, és az O is az év végére nagyon gyenge szintre süllyedt
nem arról szólt a történet nálunk, hogy pont rosszkor játszottunk rosszkor (mint a Baltimore), hanem év végére gyengék lettünk
15 éve nézem a csapatot, de ilyenre soha nem emlékszem náluk, hogy egy fordított évet írtunk volna le, így ahogy írtad a követőbe is, azt mondom tényleg nem érdemeltük volna meg
(ami azért érdekes, mert pl a GB utolsó meccsén is azt mondták a saját szurkolóik, hogy ebből nem lesz SB, aztán lehet mégis mennek Miamiba, mert kb 2 meccsre lehet összeszedték magukat, pont amikor kellett) de Jimmy miatt most hajrá SF
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Nekünk nem voltak ilyen jó run stoppereink, Shelton volt az egyetlen igazi. Bár a boxot mi is túltölthettük volna.

Hozzáteszem, ha a mindhárom RZ tripet TD-re váltjuk, akkor nincs (ott) kérdés.

Szerintem a Postásokat nem vertünk volna meg Baltimore-ban és még jobban fájt volna.
Burkus
Honnan tudod, hogy nem lőtték ugyanúgy lábon magukat...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Nekünk nem voltak ilyen jó run stoppereink, Shelton volt az egyetlen igazi. Bár a boxot mi is túltölthettük volna.

Hozzáteszem, ha a mindhárom RZ tripet TD-re váltjuk, akkor nincs (ott) kérdés.

Szerintem a Postásokat nem vertünk volna meg Baltimore-ban és még jobban fájt volna.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Most fáj igazán, hogy egy csak kicsit jobb O-val megint SB-t játszhatnánk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Vedd oda azt is ha nem csesszük el a hazai pálya és a +1 hét előnyét(köszi nigga zebra főbíró)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.
Sobri Jóska
Kényszerből bemondott makk betli.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.
Sobri Jóska
Be lehet mondani úgy is, hogy 4 egykézben fog, úgy is az esetek döntő többségében megnyered.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aranyosan csavarod a dolgokat, hogy a saját világképedet igazolja...

IGEN, azért nem alkalmazzák mert köcsög volt és megbízhatatlan, amivel mindenki tisztában van, de azért csak úgy elhívják interjúra, annak ellenére, hogy szerinted már T0-ban el van könyvelve alkalmatlannak...#fucklogic ZERO_L
Én csavarom? 😊 Te jutsz vissza állandóan a "romantikus, erkölcsös, elvi alapok"-hoz, mintha bárki erre hivatkozott volna valaha is.

És azt sem mondtam, hogy T0-ban már el van könyvelve alkalmatlannak. Azt mondtam, hogy a T0-T4 lépcsőn lesz kva nehéz végigvergődnie, mert valamelyik szakaszban felmerül.

Ha tudsz egyéb értelmes magyarázatot arra, hogy JMD az elmúlt 2 évben miért nem lett HC - egy 6x-os SB győztes, elismerten remek elméleti szakemberről beszélünk, miközben az NFL annyira rákattant a támadó szakemberekre, hogy még NFL tapasztalat nélküli college edzőket is simán kineveznek -, akkor jó. Nekem nincs rá más értelmes magyarázatom, mint amit már leírtam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha neked igazad lenne, akkor liga top3 WR-i közül az egyik, Antonio Brown már rég játszana valahol.
Burkus
AB nagyon sokat tesz azért, hogy ne vegyék komolyan NFL szinten, lásd NO-ba is elhívták, mondták neki ne hozza sleppjét mégis megtette... aki nem akar az NFL-ben lenni azt nem fogják kényszeríteni rá
ellenben aki csak egy kicsit is meg tudja győzni a tulajt/GMt, hogy az NFL-ben AKAR játszani, annak szorítani fognak helyet, légy nyugodt

szóval elég szar ellenpéldát sikerült előkaparnod


Mint írtam - ezzel kezdtem, leírom újra - JMD-t nem morális okból nem alkalmazzák. Morális okból legfeljebb én utálom, oszt jóvan. 😊 JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve. Lásd Burkus példáját AB-val kapcsolatban. Attól, hogy egy idióta, még játszhatna az NFL-ben. TO végig is játszott egy teljes HOF karriert "idiótaként". De AB emellé megbízhatatlan, egy ketyegő bomba. Ez az ami viszont nem fér bele.
peterk2005
Aranyosan csavarod a dolgokat, hogy a saját világképedet igazolja...

IGEN, azért nem alkalmazzák mert köcsög volt és megbízhatatlan, amivel mindenki tisztában van, de azért csak úgy elhívják interjúra, annak ellenére, hogy szerinted már T0-ban el van könyvelve alkalmatlannak...#fucklogic
Biztos azért mert igazából így akarnak kibaszni vele, ez valami össznépi nevelési kurzus lehet, amivel jól móresre akarják tanítani kis csintalan Joshua-t.

nem érzed mennyire gyermekded logikával próbálsz meg érvelni???


Igazából a Pats most azért nem AFC döntőzik, mert már elegük volt abból, hogy a liga 80% egy-másfél hónappal előrébb járnak a felkészülésben, szar a draft pozi, kurva sok prémiumot kell kifizetni mikor az mehetne thai kurvákra jobb helyre is, meg amúgy is unják már a Super Bowlokat, meg azt a mocskos South Beach-t is, szórnak egy kis gyöngyöt a disznók elé, nincs itt semmi látnivaló, ügye?
ZERO_L
"Miért? Mert kibaszott tehetséges. És az NFL-ben bizony csak ez számít, mennyire vagy tehetséges és minél tehetségesebb vagy annál több privilégiumok járnak neked.
Ez ilyen egyszerű. Mindenki leszarja a negatív visszhangokat, ha futballpályán ezzel komoly versenyelőnyt lehet szerezni.
Lehet ezt nem szeretni, utálni, de akkor szépen másik liga után kell nézni
."

A saját irományod. Legalább magadnak nem mondj ellent. Kicsit skizo ez az ügy.

Nem kell el fogadni a mások véleményét, Peterk2005-ét sem, de nem kellene személyeskedni. Már többször felvetődött itt, hogy nem kellene minden ellenvéleményből személyes sértődést csinálnod. Ez csak egy fórum, ahol beszélgetünk. Relax.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ha neked igazad lenne, akkor liga top3 WR-i közül az egyik, Antonio Brown már rég játszana valahol.
Burkus
AB nagyon sokat tesz azért, hogy ne vegyék komolyan NFL szinten, lásd NO-ba is elhívták, mondták neki ne hozza sleppjét mégis megtette... aki nem akar az NFL-ben lenni azt nem fogják kényszeríteni rá
ellenben aki csak egy kicsit is meg tudja győzni a tulajt/GMt, hogy az NFL-ben AKAR játszani, annak szorítani fognak helyet, légy nyugodt

szóval elég szar ellenpéldát sikerült előkaparnod


Mint írtam - ezzel kezdtem, leírom újra - JMD-t nem morális okból nem alkalmazzák. Morális okból legfeljebb én utálom, oszt jóvan. 😊 JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve. Lásd Burkus példáját AB-val kapcsolatban. Attól, hogy egy idióta, még játszhatna az NFL-ben. TO végig is játszott egy teljes HOF karriert "idiótaként". De AB emellé megbízhatatlan, egy ketyegő bomba. Ez az ami viszont nem fér bele.
peterk2005
Aranyosan csavarod a dolgokat, hogy a saját világképedet igazolja...

IGEN, azért nem alkalmazzák mert köcsög volt és megbízhatatlan, amivel mindenki tisztában van, de azért csak úgy elhívják interjúra, annak ellenére, hogy szerinted már T0-ban el van könyvelve alkalmatlannak...#fucklogic
Biztos azért mert igazából így akarnak kibaszni vele, ez valami össznépi nevelési kurzus lehet, amivel jól móresre akarják tanítani kis csintalan Joshua-t.

nem érzed mennyire gyermekded logikával próbálsz meg érvelni???


Igazából a Pats most azért nem AFC döntőzik, mert már elegük volt abból, hogy a liga 80% egy-másfél hónappal előrébb járnak a felkészülésben, szar a draft pozi, kurva sok prémiumot kell kifizetni mikor az mehetne thai kurvákra jobb helyre is, meg amúgy is unják már a Super Bowlokat, meg azt a mocskos South Beach-t is, szórnak egy kis gyöngyöt a disznók elé, nincs itt semmi látnivaló, ügye?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.
Sobri Jóska
(Tudok ultizni, nem az eredményre gondolva írtam a durchmars-t, hanem arra, hogy a Kraft/BB által bemondott megemelt tétet játszotta meg. Az eredmény ettől független, a durchmars-t is el lehet bukni. De valóban nem volt jó hasonlat.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindenki ismeri JMD múltját. Akinek így nem kell, az eleve nem hívja interjúra, akit a múltja nem zavar, az meg igen. Ilyen egyszerű ez.
Sobri Jóska
Hát, ha nem mondod, sose gondoltam volna erre. 😊 Szóval van aki el sem hívja emiatt, más meg ezzel együtt is elhívja. És?

Én annyit írtam, hogy JMD múltja számít. Akkor is, ha nem hívják el, és akkor is, ha igen. Az, hogy elhívják interjúra, csak annyit jelent, hogy a múltja ANNYIT nem számít, hogy amiatt ne tegyék. De ha el is hívják, akkor is versenyez a többi jelölttel. És - ahogy minden jelölt esetében - a döntéshozó figyelembe veszi a jelölt múltját is. JMD-ét is. Aztán vagy azzal együtt is felveszi, vagy nem. Egyelőre ott tartunk, hogy nem.

Hatalmas álomvilágban él az, aki az NFL működését összehasonlítja az egyszerű, normális emberek, versenyszektor életével. Ez két külön világ, ahogy egy értelmes cégvezető még fontolóra sem veszi egy családon belüli erőszakkal vagy egyéb dolgokkal gyanúsított ember alkalmazását... ZERO_L
A verseny szektor pontosan ugyanúgy működik, ott is vannak bőven ignorált morális szempontot. 😊 Sőt mit ad isten még az is előfordul, hogy szándékosan, tudatosan törvénytelen cselekedetekre fognak össze, Nem is egyszer az első számú vezető irányításával és tudtával. Szóval a versenyszektor se más. 😊

Az imidzs, alkalmasság és megbízhatóság viszont szektor függetlenül fontos szempont. Teljesen triviális a dolog, nem is értem miért vitázunk rajta. Nem morális kérdésről van szó, nem az asszonyverés a lényeg. Ha az a játékos aki asszonyt ver, az a pályán, az öltözőben amúgy mindig megbízható, jól dolgozik, akkor - hacsak az imidzs szempontok miatt nem lehetetlenül el a dolog - simán szerződtetik a játékost és játszik. Ha viszont megbízhatatlan, összevissza beszél, cserben hagyja a csapatát, akkor meg nem.

Mint írtam - ezzel kezdtem, leírom újra - JMD-t nem morális okból nem alkalmazzák. Morális okból legfeljebb én utálom, oszt jóvan. 😊 JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve. Lásd Burkus példáját AB-val kapcsolatban. Attól, hogy egy idióta, még játszhatna az NFL-ben. TO végig is játszott egy teljes HOF karriert "idiótaként". De AB emellé megbízhatatlan, egy ketyegő bomba. Ez az ami viszont nem fér bele.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Talán azért, mert az egész NFL pont magasról szarik erre az erkölcsös, elvi alapokon működő bullshitre... csak egyesek a romantikus lila ködbe burkolózva ezt képtelenek elfogadni.ZERO_L
Az "egyesek" nem a romantikus, erkölcsös, elvi alapok miatt gondolják, hogy JMD-nek nehéz lesz új állást találnia. Ilyen alapon csak szimplán utálják. 😊 Az álláskeresési nehézségeket viszont nem erkölcsi, hanem marketing és megbízhatósági alapon gondolják. Amikre az NFL egyáltalán nem szarik. Ne mondd nekem, hogy ha te egy cég vezetője lennél, és lenne egy jelölted, aki ugyan tehetséges, de tudod róla, hogy 8-9 éve szétdúlt már egy céget vezetőként, majd 2 éve elígérkezett valakinek, hogy egy olyan pillanatban táncoljon vissza, amikor az már az új foglalkoztatót is vérciki, kínos helyzetbe hozza, akkor ne vennéd ezt komolyan figyelembe. Dehogynem.

Az NFL ráadásul egy belterjes világ. Itt az is sokat nyom a latban, hogy ki kit ismer, kinek ki az ügynöke, stb. JMD a korábbi ügynökét is sz*rba hagyta azzal, hogy visszalépett. Az ügynök kénytelen is volt nagy dérrel-dúrral szakítani vele, hogy a saját arcát mentse. Namost, hogy értékeled, hogy JMD mostani ügynöke idén nem szólt neki arról, hogy egy másik ügyfele is pályázik ugyanarra az állásra, és jó helyzetben van, talán kéne valamit lépni (előrehozni a meetinget, felhívni valakit, stb.)? Lehet, hogy semmit nem jelent. De az is lehet, hogy az új ügynöknél is van fontossági sorrend, és JMD jelenleg kevésbé fontos, mint a másik ügyfele...
peterk2005
Hatalmas álomvilágban él az, aki az NFL működését összehasonlítja az egyszerű, normális emberek, versenyszektor életével. Ez két külön világ, ahogy egy értelmes cégvezető még fontolóra sem veszi egy családon belüli erőszakkal vagy egyéb dolgokkal gyanúsított ember alkalmazását... láss csodát az NFL-ben ez mégis mindennapos történet, ahogy Gordon-t a totálisan megbízhatatlan, többször visszaeső, sokadik utolsó esélyével visszaélő, mentálisan beteg embert is alkalmazták már több helyen. Miért? Mert kibaszott tehetséges. És az NFL-ben bizony csak ez számít, mennyire vagy tehetséges és minél tehetségesebb vagy annál több privilégiumok járnak neked.
Ez ilyen egyszerű. Mindenki leszarja a negatív visszhangokat, ha futballpályán ezzel komoly versenyelőnyt lehet szerezni.
Lehet ezt nem szeretni, utálni, de akkor szépen másik liga után kell nézni.



Ha tényleg úgy gondolkoznának a tulajok/GM-ek, ahogy te mondod JMD-t egy ilyen gyenge szezon után bottal sem piszkálnák meg, aztán 4-5 csapat mégis látott benne fantáziát.
De nem akarom én összetörni a felépített kis álomvilágodat, ha nem elég 13453 ellenpélda, akkor majd talán a 20 ezrediknél leesik a tantusz 😊
ZERO_L
Ha neked igazad lenne, akkor liga top3 WR-i közül az egyik, Antonio Brown már rég játszana valahol.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Talán azért, mert az egész NFL pont magasról szarik erre az erkölcsös, elvi alapokon működő bullshitre... csak egyesek a romantikus lila ködbe burkolózva ezt képtelenek elfogadni.ZERO_L
Az "egyesek" nem a romantikus, erkölcsös, elvi alapok miatt gondolják, hogy JMD-nek nehéz lesz új állást találnia. Ilyen alapon csak szimplán utálják. 😊 Az álláskeresési nehézségeket viszont nem erkölcsi, hanem marketing és megbízhatósági alapon gondolják. Amikre az NFL egyáltalán nem szarik. Ne mondd nekem, hogy ha te egy cég vezetője lennél, és lenne egy jelölted, aki ugyan tehetséges, de tudod róla, hogy 8-9 éve szétdúlt már egy céget vezetőként, majd 2 éve elígérkezett valakinek, hogy egy olyan pillanatban táncoljon vissza, amikor az már az új foglalkoztatót is vérciki, kínos helyzetbe hozza, akkor ne vennéd ezt komolyan figyelembe. Dehogynem.

Az NFL ráadásul egy belterjes világ. Itt az is sokat nyom a latban, hogy ki kit ismer, kinek ki az ügynöke, stb. JMD a korábbi ügynökét is sz*rba hagyta azzal, hogy visszalépett. Az ügynök kénytelen is volt nagy dérrel-dúrral szakítani vele, hogy a saját arcát mentse. Namost, hogy értékeled, hogy JMD mostani ügynöke idén nem szólt neki arról, hogy egy másik ügyfele is pályázik ugyanarra az állásra, és jó helyzetben van, talán kéne valamit lépni (előrehozni a meetinget, felhívni valakit, stb.)? Lehet, hogy semmit nem jelent. De az is lehet, hogy az új ügynöknél is van fontossági sorrend, és JMD jelenleg kevésbé fontos, mint a másik ügyfele...
peterk2005
Hatalmas álomvilágban él az, aki az NFL működését összehasonlítja az egyszerű, normális emberek, versenyszektor életével. Ez két külön világ, ahogy egy értelmes cégvezető még fontolóra sem veszi egy családon belüli erőszakkal vagy egyéb dolgokkal gyanúsított ember alkalmazását... láss csodát az NFL-ben ez mégis mindennapos történet, ahogy Gordon-t a totálisan megbízhatatlan, többször visszaeső, sokadik utolsó esélyével visszaélő, mentálisan beteg embert is alkalmazták már több helyen. Miért? Mert kibaszott tehetséges. És az NFL-ben bizony csak ez számít, mennyire vagy tehetséges és minél tehetségesebb vagy annál több privilégiumok járnak neked.
Ez ilyen egyszerű. Mindenki leszarja a negatív visszhangokat, ha futballpályán ezzel komoly versenyelőnyt lehet szerezni.
Lehet ezt nem szeretni, utálni, de akkor szépen másik liga után kell nézni.



Ha tényleg úgy gondolkoznának a tulajok/GM-ek, ahogy te mondod JMD-t egy ilyen gyenge szezon után bottal sem piszkálnák meg, aztán 4-5 csapat mégis látott benne fantáziát.
De nem akarom én összetörni a felépített kis álomvilágodat, ha nem elég 13453 ellenpélda, akkor majd talán a 20 ezrediknél leesik a tantusz 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha Watson valóban szakadt achillessel játszotta végig a szezont akkor nem büntetni kell a csapatot hanem a TB center rehab szakembereinek adni iden az orvosi Nobelt..ekkora baromságot..
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Drafton vigyük el Moss fiát... Hátha lesz olyan zseni mint a fater

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018