New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Big Sey idén sem lesz HoF.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 twitter.com/TheWilderThings/status/1223696723316482049
Cruyffista
Na ebből látszik a sötét úr nagyon is bírja Gronkot, ja és egy trend Mágus! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
GG. Megérdemelte.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ysuljcfmlst29cpezno4
Stephon Gilmore named 2019 Defensive Player of Year
Patriots cornerback Stephon Gilmore was dominant in New England all season, and Saturday he was recognized for his brilliant play as the 2019 AP Defensive Player of the Year.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Gilmore lett a DPOY, egyben az első Patriots játékos aki elnyerte ezt a címet 😊

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/TheWilderThings/status/1223696723316482049
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem csak Gisele nem akart kurni vele az ejjel, erre kiposztolta ezt jelzeskent hogy a ribi tudja, hogy akkor o most elmegy kurvazni.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.instagram.com/p/B79mO4-hnRj/
utálom az ilyen sejtelmes képeket 😊
NB2
Az a kérdés,hogy a kép szemből,vagy háttal készült. Mivel nekem ez nem. állapítható meg,sztem zseniális marketing fogás és kép.
| Számomra egyre biztosabb ,hogy TB megy. Ha tippelni kellene,sztem amúgy szemből készült,tehát kifelé jövet a stadionból. | .
kolok1972
Én is úgy látom, hogy kifelé jön a stadionból. A térde úgy hajlik, ahogy valakinek a lépését szemből látod.

Valószínűleg ők is ott tartanak az egyeztetésekben, hogy nem látnak közös megoldást. Aztán lehet, hogy ezzel a képpel akar TommyBoy nyomást gyakorolni a csapatra.

Hozzáteszem, egy ilyen hangulatú kép úgy, hogy befelé megy, számomra nem értelmezhető jelentéstartalmú lenne. Annak akkor lenne értelme, ha kifejezésre juttatná, hogy megegyeztek, de akkor nyilván nem ez lenne a színvilág.

Szerkesztette: Burkus
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Mondom, hogy a SB alatt fog vmi bejelentést tenni, mondjuk a Chiefs SBja alatt, hogy a Raidersben folytatja 😛 😊
dande
Márciusig csak a Pats-el tárgyalhat, nem?

Egyébként szerintem Kobe-ról emlékezik meg.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Akkor Carr jön hozzánk? 😄 Benne lennék a cserébe megoldódna a Qb kérdés egy időre
ParadSEC
Fitzpatrick kéne nektek akkor tőle tutti nem kapnátok ki idén 😀
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Akkor Carr jön hozzánk? 😄 Benne lennék a cserébe megoldódna a Qb kérdés egy időre

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondom, hogy a SB alatt fog vmi bejelentést tenni, mondjuk a Chiefs SBja alatt, hogy a Raidersben folytatja 😛 😊
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 www.instagram.com/p/B79mO4-hnRj/
utálom az ilyen sejtelmes képeket 😊
NB2
Az a kérdés,hogy a kép szemből,vagy háttal készült. Mivel nekem ez nem. állapítható meg,sztem zseniális marketing fogás és kép.
| Számomra egyre biztosabb ,hogy TB megy. Ha tippelni kellene,sztem amúgy szemből készült,tehát kifelé jövet a stadionból. | .
kolok1972
Hát a lábából azért kilehet következtetni ahogy hajlik hogy sétál a kép fele. Szerintem. Vagy itt a vége vagy csak trollkodik.

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
 www.instagram.com/p/B79mO4-hnRj/
utálom az ilyen sejtelmes képeket 😊
NB2
Az a kérdés,hogy a kép szemből,vagy háttal készült. Mivel nekem ez nem. állapítható meg,sztem zseniális marketing fogás és kép.
| Számomra egyre biztosabb ,hogy TB megy. Ha tippelni kellene,sztem amúgy szemből készült,tehát kifelé jövet a stadionból. | .

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
 www.instagram.com/p/B79mO4-hnRj/
utálom az ilyen sejtelmes képeket 😊
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Maradjunk annyiban, hogy kifejezetten jól kiegészítették egymást az elmúlt 20 évben..
Lehet, hogy nem ez volt Brady éve és az O# is csak döcögött, de ne felejtsük el, hogy ha csak Bradyn múlt volna és az O#-en akkor az Eagles elleni SB is megvan 2 évvel ezelőtt, azzal a giga yarddal, passzal és mutatókkal ami még soha nem volt SB-ok történetében..DE a D# és BB hülyeségei, csökönyösségei megbosszulták magukat a döntőben..
Úgyhogy nemoda Buda!
BB sem feddhetetlen, és neki is vannak hülye döntései, húzásai, meccsei..Még akkor is, ha a többi edző felett van egy szinttel..
kyobalu
És tavaly? Akkor nem a védelem segített? Nem egyszerű ez....
csi77
Tavaly egy erősen közepes védelmünk volt, ami engedett pontokban volt benne csak az első 8ban..Brady Gronkkal& Juliussal még mindig TOP5-ös O#-t rakott össze, ezért IS játszottak döntőt a Top2. Rams-el.. Tavaly pont nem a védelem vitte be a döntőbe a csapatot!!
Idén lényegesen jobb volt a D#, mint az O#..Mégis úgy gondolom, hogy egy öregedő, nem topformában játszó Brady, még mindig megbízhatóbb volt (van) mint egy kezdő, manager típusú QB.. Gronk, Andrews, Wynn, Develin, Gordon, AB, DT kiválását, elvesztését nem tudta kellőképpen kezelni a csapat.. Az O-line csapnivalóan játszott december közepéig, futásblokkban talán az utolsó három meccsen mutattak valami értékelhetőt, minőségi elkapók hiányában, újonc WR-ekkel, TE játék nélkül pedig még Tom apó sem tudta megváltani a világot..Még akkor is, ha JMD munkája idén egy garast sem ért..
Igen, összetett dolog ez a foci, kell a kiegyensúlyozott O#és D# is, hogy kisegítsék egymást, ezért csapatjáték..
De az eredeti mondandóm itt az lett volna, hogy Brady nehezen lett volna 6x-os bajnok BB nélkül, de ez vica-versa is igaz.. Brady is kellett BB sikereihez!
BB kimagaslóan nagy edző, DE ő is csinál néha hülyeségeket, és rajta is mennek el meccsek néha.. Lásd Eagles elleni SB..
kyobalu
Én pont a döntőre gondoltam.

Az Eagles elleni döntőnél arra gondolsz, hogy nem engedte játszani Butlert? Nem ti szoktátok emlegetni a Patriot wayt? Meg a "next man up"-ot? Szerintem e nélkül nem lenne 6 SB.......
Azon a döntőn egyszer odaértek Bradyhez, a Pats védők meg nem, ezen (is) múlt.
Ahogy korábban az Atlanta ellen volt egy nagyon fontos sack, utána pedig Edelman elkapta, viszont korábban Welker és Samuel nem.

Szerintem a Patriot way miatt lehet Bradynek 6 SB-je, amiknek természetesen ő az ékköve, de máshol nem 100%, hogy lenne neki ennyi......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Maradjunk annyiban, hogy kifejezetten jól kiegészítették egymást az elmúlt 20 évben..
Lehet, hogy nem ez volt Brady éve és az O# is csak döcögött, de ne felejtsük el, hogy ha csak Bradyn múlt volna és az O#-en akkor az Eagles elleni SB is megvan 2 évvel ezelőtt, azzal a giga yarddal, passzal és mutatókkal ami még soha nem volt SB-ok történetében..DE a D# és BB hülyeségei, csökönyösségei megbosszulták magukat a döntőben..
Úgyhogy nemoda Buda!
BB sem feddhetetlen, és neki is vannak hülye döntései, húzásai, meccsei..Még akkor is, ha a többi edző felett van egy szinttel..
kyobalu
És tavaly? Akkor nem a védelem segített? Nem egyszerű ez....
csi77
Tavaly egy erősen közepes védelmünk volt, ami engedett pontokban volt benne csak az első 8ban..Brady Gronkkal& Juliussal még mindig TOP5-ös O#-t rakott össze, ezért IS játszottak döntőt a Top2. Rams-el.. Tavaly pont nem a védelem vitte be a döntőbe a csapatot!!
Idén lényegesen jobb volt a D#, mint az O#..Mégis úgy gondolom, hogy egy öregedő, nem topformában játszó Brady, még mindig megbízhatóbb volt (van) mint egy kezdő, manager típusú QB.. Gronk, Andrews, Wynn, Develin, Gordon, AB, DT kiválását, elvesztését nem tudta kellőképpen kezelni a csapat.. Az O-line csapnivalóan játszott december közepéig, futásblokkban talán az utolsó három meccsen mutattak valami értékelhetőt, minőségi elkapók hiányában, újonc WR-ekkel, TE játék nélkül pedig még Tom apó sem tudta megváltani a világot..Még akkor is, ha JMD munkája idén egy garast sem ért..
Igen, összetett dolog ez a foci, kell a kiegyensúlyozott O#és D# is, hogy kisegítsék egymást, ezért csapatjáték..
De az eredeti mondandóm itt az lett volna, hogy Brady nehezen lett volna 6x-os bajnok BB nélkül, de ez vica-versa is igaz.. Brady is kellett BB sikereihez!
BB kimagaslóan nagy edző, DE ő is csinál néha hülyeségeket, és rajta is mennek el meccsek néha.. Lásd Eagles elleni SB..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Maradjunk annyiban, hogy kifejezetten jól kiegészítették egymást az elmúlt 20 évben..
Lehet, hogy nem ez volt Brady éve és az O# is csak döcögött, de ne felejtsük el, hogy ha csak Bradyn múlt volna és az O#-en akkor az Eagles elleni SB is megvan 2 évvel ezelőtt, azzal a giga yarddal, passzal és mutatókkal ami még soha nem volt SB-ok történetében..DE a D# és BB hülyeségei, csökönyösségei megbosszulták magukat a döntőben..
Úgyhogy nemoda Buda!
BB sem feddhetetlen, és neki is vannak hülye döntései, húzásai, meccsei..Még akkor is, ha a többi edző felett van egy szinttel..
kyobalu
És tavaly? Akkor nem a védelem segített? Nem egyszerű ez....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Manchest Utd szurkolóként ezt már 7 éve ismerem sajnos, de egyszer majd eljönnek a szép napok 😊
mondjuk itt azért BB-Brady páros együtt tett le sokat az asztalra, de így ahogy írták páran azért BB is hozott hülye döntéseket az elmúlt években, de átlagban kevesebbet hibázik mint az NFL edzők többsége.

több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Maradjunk annyiban, hogy kifejezetten jól kiegészítették egymást az elmúlt 20 évben..
Lehet, hogy nem ez volt Brady éve és az O# is csak döcögött, de ne felejtsük el, hogy ha csak Bradyn múlt volna és az O#-en akkor az Eagles elleni SB is megvan 2 évvel ezelőtt, azzal a giga yarddal, passzal és mutatókkal ami még soha nem volt SB-ok történetében..DE a D# és BB hülyeségei, csökönyösségei megbosszulták magukat a döntőben..
Úgyhogy nemoda Buda!
BB sem feddhetetlen, és neki is vannak hülye döntései, húzásai, meccsei..Még akkor is, ha a többi edző felett van egy szinttel..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Nyugodtan kicserélheted a két nevet, edző helyett QB-t, QB helyett edzőt írva, és az általad leírtak ugyanúgy megállnák a helyüket. Vagy úgy gondolod, hogy Brady nélkül Belichicknek lenne ennyi gyűrűje?
peterk2005
Manningel talán lenne ennyi igen. Én azt gondolom, hogy Bill papa a legfőbb letéteményese ezeknek a sikereknek nagy mértékben.

Steelers fan
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Chargersnek mennyi helye van a sapi alatt? TB nekik beleférne?
kolok1972
Kb. 50 milla. Az induló összeg nem sokkal több, mint itt, de sokat tudnak felszabadítani, ha akarnak. Akár 40 millát is ástruktúrálhatnak, ha úgy döntenek. Hunter Henry-t biztos, hogy meg szeretnék tartani, ő elvisz mondjuk tízet, de aztán már nem nagyon van fontos lejáró szerződésű játékosuk. Gordont szerintem fölösleges megtartaniuk, Ekeler RFA lesz, ő jobb, olcsóbb. Szóval ha akarják, belefér bárki.

De én nem hiszem, hogy Brady elmenne. Nem ésszerű. Ez most egy se veled se nélküled helyzet, Brady érezhetően és érthetően duzzog, hogy tavaly nem kapta meg a több éves contractot. Aztán most meg még azt is el akarják venni, ami a tavalyi alkuból számára egyedüli pozitívum - az, hogy ha már nem kapott még egy évet, akkor idén legalább ajánlatért körülnézhet, hogy lássa mimennyi -, és sürgetik, hogy még FA nyitás előtt döntsön. Még az előtt, hogy bármi mással legalább beszélhetne. Úgyhogy nyúlik a tészta, de a végén szerintem az egyetlen ésszerű lépés az lesz, ha marad. Neki is meg a csapatnak is.
peterk2005
Nekem az a bajom, hogy egy egyéves extension Bradyvel nem oldja meg a csapat strukturális problémáit, inkább konzerválja vagy mélyíti azokat. A caphelyzet alapján Bradyt piaci áron megfizetni nem tudjuk, az a teljes cap space kb. 85 %-a a kivágások meg az átstrukturálások előtt. A maradékból a bluechipeket sem lehet megtartani, nemhogy minőséget igazolni. És most már az "Patsbe megyek olcsóbban, de gyűrűért" motívum sem nagyon lesz meg.

Az irányt illetően visszakanyarodnék a 2000-es évek elejére - viszonylag olcsó irányító, run-heavy offense és minőségi csapattársak a D-ben. Az volt az érzésem, hogy az elmúlt évek játékospolitikája is erre akart tartani a csapatnál. Csak nem sikerült.
Burkus
Azért Jimmy G-t is meg kellett volna fizetni, igaz, ott jobban lehetett volna játszani a szerződéssel, de akkor is.
Ott inkább az irányítóposzt lett volna hosszútávra megoldva, mert Jimmy szerződése átlag 25-26 millára jön ki per év.

Azért a 2000-es évek eleje annyira nem egyértelmű, mert iszonyat mák, hogy kaptál egy olyan irányítót, aki mentálisan nagyon erős volt és pontos is.
De amúgy értem mit akarsz mondani, az látszik, hogy BB most inkább a QB-t támogató csapat felé törekszik, ahol a védelem viszi a csapatot, az OFF-nak meg kvázi elég bravúr és hiba nélkül lehozni a meccset, sok-sok futással tömve.
Solymi
Nekem az volt a benyomásom, hogy az idei recept is ez lett volna, egy mélységi WR, hogy ne lehessen folyton fellépni a safetyknek a LB mellé, egy possession receiver az erőből megoldott elkapásokra - Gronk helyett - és RB elkapók, slot WR-ek a rövidpasszos játékra, egy komoly RB corps Andrews-al, Develinnel, Masonnel, hogy a futáson legyen a hangsúly és hogy Brady tehermentesítve legyen. Csak nem jött össze. Hozzáteszem, még most sem értem, hogy Harris miért nem kapott lehetőséget, pedig látszott, hogy egy Blount-szerű erőfutó nagyon kellene a RZ-ban.

Brady azért nem tündökölt úgy az első években, mint később, bár mindig clutch volt és hideg fejjel vitte végig a drive-okat nehéz helyzetekben. A Rams ellen 145 yardot, 1 TD-t passzolt, 20-17-re nyertünk, a Philly ellen 236-ot 2 TD-vel. (A Carolina döntő nem illik a sorba, mert ott 350 yard felett volt és 3 TD/1 INT a mutató.) Ezzel csak arra akarok utalni, hogy ha találunk a drafton egy irányítót, aki nem adja el a labdát és menedzselni tudja a játékot ezen a szinten, amíg tapasztaltabbá nem válik, feltehetően megoldás lenne.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem az a bajom, hogy egy egyéves extension Bradyvel nem oldja meg a csapat strukturális problémáit, inkább konzerválja vagy mélyíti azokat. A caphelyzet alapján Bradyt piaci áron megfizetni nem tudjuk, az a teljes cap space kb. 85 %-a a kivágások meg az átstrukturálások előtt. A maradékból a bluechipeket sem lehet megtartani, nemhogy minőséget igazolni.Burkus
Úgy meg tudjátok, ahogy tavaly is. Egy papíron három éves, de valóságban 1 éves szerződés, ami 1 év után automatikusan void, és a pénz nagy része aláírási pénz, ami így 3 évre eloszlik. Így 2020-ra akár 10 millió körülire is le lehet vinni a cap hitjét (plusz a 6.75 vagy 13.5M dead money, attól függően mikor hosszabbítanak). Igaz, ezzel 20(+6.75) millió későbbi DM-et majd le kell nyelni 2021-ben.

Természetesen igazad van, hogy minden, a jelenlegi csapat összetartására tett erőfeszítés a status quot konzerválja. Ez nem csak Brady-re vonatkozik, hanem a csapat gerincére is, mert néhány kivételtől eltekintve a legtöbb jelenlegi sztár a karrierjének utolsó 1-2 évében jár. Egy lehetséges utolsó SB run igazolhatja, hogy egy ilyen "vén" csapatot összetartsanak még 1 évre. A kérdés nyilván az, hogy reálisnak tekinthető cél-e 2020-ban a SB run. Ha igen, az megér tulajdonképpen bármilyen áldozatot. Ha nem, akkor viszont megtörténhet, hogy csak elodázódnak a szükséges változtatások.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Es ez miert lenne jo a csapatnak, hogy kiengedjek a piacra majd 13,5 millioval tobbe keruljon ha versenyhelyzet lenne Brady fejeben egy ajanlat lattan?
topin
A csapatnak semennyire. Csak kettőn áll a vásár, mindenki arról beszél - közelállók is -, hogy ezúttal Bradynek is vannak szempontjai. És tippelgetés van, hogy ezek a szempontok vajon mennyire összeegyeztethetőek.

Mint írtam, szerintem a végén megegyeznek, mert egyik félnek sincs jobb választása a megegyezésnél. Azt nem tudni, hogy pontosan mikor, és milyen áron. (Ha mindenképpen tippelnem kellene, én a legal tampering 48 órájára tippelek. Az a 48 óra olyan, hogy Brady hivatalosan is beszélhet mással, láthat más ajánlatot, és közben még nem jár le az itteni szerződése, azaz a 13.5 még nem vált mind DM-é.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazából akkor lesz a gond amikor minden idők legjobb vezetőedzője visszavonul. A mostani szezonban győződtem meg végérvényesen ,hogy Brady ide vagy oda, Bill papa szinte 100%-ban a sikerek kovácsa. Minden tiszteletem Brady felé(minden idők legjobb játékosa) ,de ha nem Bill papa az edző akkor fele ennyi gyűrű sem lenne neki. Akkora zseni az öreg, hogy talán minden idők legnagyobb edzője az összes sportágat nézve is.
pfefe8
Nyugodtan kicserélheted a két nevet, edző helyett QB-t, QB helyett edzőt írva, és az általad leírtak ugyanúgy megállnák a helyüket. Vagy úgy gondolod, hogy Brady nélkül Belichicknek lenne ennyi gyűrűje?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)