New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)
ZERO_L
Ha wr akkor legyen a kicsi Moss hátha..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag ti (és mi) nagyon szeretnétek (szeretnénk) elhozni Hayden Hurstoöt Baltimoreból. Nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön megnyerni ezt a versenyfutást... 😊
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Mankins eseteben sem allt fent az utodlas, BB megis elpasszolta, mert voltak szerinte fontosabb pontok.

Es de, Solder ligaelit volt a Patsben, es meg arra is emlekszem, hogy eleinte itt ugyanigy meghokkenes ment, hogy miert engedi el ot BB, meg akkor is rengetegen hibanak veltek (vagy veltetek), amikor meglattak, milyen iszonyatos penzt kap.

Azt meg kijelented, hogy szukseg van ra, oke, en ezzel egyetertek. De ez sokat nem er, mert BB dont, es en nem arrol beszeltem, hogy tutira lapatra teszi Thuneyt, hanem arrol, hogy az elmult sok ev nekem arra enged kovetkeztetni, hogy Thuney nem fog maradni, es BB sem fogja marasztalni. Nem azert, mert nem eleg jo jatekos, hanem azert, mert valoszinuleg amilyen szinten jatszik, az utan nem fog alairni o is erteke alatt, SZERINTEM marpedig BB-nek nem fog annyit megerni, mint amit szeretne.

BB-nek lathatoan sosem az a lenyeg, hogy XY befer-e az illeto a capbe. 2-3 evente elengedi egy-egy szupersztarjat a csapatnak, mert ugy veli, az illetot tudjak megfeleloen potolni.

Es SZERINTEM Thuney eseteben sem lesz ez maskepp.
Stez
Mankins most így konkrétan nem tudom, hogy jön ide... Őt pont, hogy a legjobban kereső OG-nak tettük, mikor lejárt a rookie kontraktja, ment rá egy fr. tag és nyáron meg is lett a big deal. Aztán pár évvel később mikor paycutra kérte BB, ő ezt visszautasított és ezért el lett postázva Floridába. Szóval az ő esetét felesleges iderángatni.



Egyébként kár általánosítani a szurkolók körében, mert biztos volt aki annyi pénzért megtartotta volna Soldert, de szélsőséges vélemények mindig is lesznek, nagyobb létszámú szurkolótáborban még inkább. Szerintem a közvélekedés mégis inkább az volt, hogy Solder nem ért annyit, örültünk a 3. körös kompnak még akkor is ha mögötte nem volt kimondott útód, de a drafton ez volt az elsődleges, hogy orvosolják.

Thuneyra térve, nyilván ez innentől fingreszelés, mert konkrétan nem tudjuk a játékos max fizura megy-e, BB milyen alternatívákban gondolkodik (kukázás, draft, jelenlegi rosteren látott valakit). De ha azt nézzük, akkor ahogy korábban engedett el "sztár" játékosokat, úgy szintén meg is tartott jó párat ligaszinten magas fizuval (HT-DMC-Ghost) és igazából ezekben az volt a közös, hogy nem volt értékelhető pótlásuk.

Ezért számomra nem olyan egyértelmű, mi lesz Thuney sorsa. Lehet közrejátszik ebben az is, hogy naivan azt feltételezem, a GM-ek lassan felhagynak a pats FA-k túlértékelésén és mondjuk tanulva mások hibájából (Norvell kitömése), nem tesznek Thuney elé olyan irdatlan magas összeget, amire BB ne tudná azt mondani, hogy ezért (vagy 1-2 misivel kevesebbért) nekem megéri megtartani ezt a játékost.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mankins eseteben sem allt fent az utodlas, BB megis elpasszolta, mert voltak szerinte fontosabb pontok.

Es de, Solder ligaelit volt a Patsben, es meg arra is emlekszem, hogy eleinte itt ugyanigy meghokkenes ment, hogy miert engedi el ot BB, meg akkor is rengetegen hibanak veltek (vagy veltetek), amikor meglattak, milyen iszonyatos penzt kap.

Azt meg kijelented, hogy szukseg van ra, oke, en ezzel egyetertek. De ez sokat nem er, mert BB dont, es en nem arrol beszeltem, hogy tutira lapatra teszi Thuneyt, hanem arrol, hogy az elmult sok ev nekem arra enged kovetkeztetni, hogy Thuney nem fog maradni, es BB sem fogja marasztalni. Nem azert, mert nem eleg jo jatekos, hanem azert, mert valoszinuleg amilyen szinten jatszik, az utan nem fog alairni o is erteke alatt, SZERINTEM marpedig BB-nek nem fog annyit megerni, mint amit szeretne.

BB-nek lathatoan sosem az a lenyeg, hogy XY befer-e az illeto a capbe. 2-3 evente elengedi egy-egy szupersztarjat a csapatnak, mert ugy veli, az illetot tudjak megfeleloen potolni.

Es SZERINTEM Thuney eseteben sem lesz ez maskepp.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ha oar eve Brady szetszopkodott LTjet nem tartotta meg a nagy penz miatt a Pats, nem latom, hogy egy guardot meg fog, aki szinten elete szerzodeset varja nehany heten belul. Es jogosan. Ahogy anno tullepett Mankinsen, Joneson es sokakon a csapat, szvsz ugyanugy fog most Thuneyn. Meg akkor is ezt gondolnam, ha Brady nem marad, es nem kavar be az o szerzodese, BB gondolkodasmodja az eddigiek alapjan erre mutat.
Stez
Azért tegyük hozzá, hogy a két LT messze nem volt ligaelit nem is volt prioritás a megtartásuk mert volt olyan hülye a piacon, aki iszonyatosan túlárazta és már amúgy is megvolt az utóduk.

Thuney esetében viszont a viszonylagos teljesítmény és az utódlás nagyon nem áll fent. Nem mélyedtem el a statisztikáiban, de úgy rémlik, hogy ő liga elit OG és konzisztensen tudtat ezt hozni éveken át. Persze valid érv, hogy "csak egy guard", mégis már a fal közepén Andrews kiválásával ott a lyuk (az ő visszatérése is kérdéses), Masonnek is voltak gondjai + Brady játékára (véleményem szerint!!!) nagyban kihatott ez a gyengébb Ofal. Szóval Thuney mögött max a tavaly draftolt Froholdt van, akiből megint alig láttunk valamit. Ide hozni kell valakit FA-n vagy turkálni más szemetében, de egyik sem olyan megoldás, ami elősegíti a 4x éves irányítód zökkenőmentes játékát.


Szerintem kijelenthető, hogy nagy szükségünk lenne Thuney-ra, de egy kétszeres bajnokot igen nehéz lesz itt tartani "okos" szerződéssel. Sajnos nem tudjuk, hogy mi lett megbeszélve a játékos és BB között mert igazából csak ez számít. Ha Thuney megy ahol a legtöbbet fizetik, mert valaki iszonyatosan kitömi, akkor nyilván semmi esély nincs a megtartására, viszont ha "csak" top fizut akar, akkor én nem tartom olyan elképzelhetetlennek a megtartását.
Nyilván az évi 10 misit el lehetne költeni másra is, de úgy is lehet nézni, hogy Sanu kivágásával (6,5M)+Andrews kivágásával (3M) ha tényleg veszélyezteti az egészségét, már is meg van oldva Thuney "okos" szerződése a jövő évre.
(+ ott van Brady szerződése, amivel megint lehet majd trükközni nem lesz az nr1 QB fizu)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha oar eve Brady szetszopkodott LTjet nem tartotta meg a nagy penz miatt a Pats, nem latom, hogy egy guardot meg fog, aki szinten elete szerzodeset varja nehany heten belul. Es jogosan. Ahogy anno tullepett Mankinsen, Joneson es sokakon a csapat, szvsz ugyanugy fog most Thuneyn. Meg akkor is ezt gondolnam, ha Brady nem marad, es nem kavar be az o szerzodese, BB gondolkodasmodja az eddigiek alapjan erre mutat.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pletyka szinten olvastam, hogy Thuneyt nem akarjuk megtartani?
Ha igaz akkor WTF?
ThundersNFL
Egy ideje beszelgetunk errol, hogy sok aldozattal jar majd TB dealje..bar Thuney velhetoen akkor is menne, ha a kecskenek elo szerzodese lenne. Egyertelmuen a big money kell hogy dominaljon nala, tobbszoros bajnok es SB resztvevo..mar csak a penz hianyzik. Most megkapja..
topin
Jön a kis Patsbe.

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akarjuk szerintem,csak nem tudjuk. De azzal egyetértek,hogy nálam is kb elsőszámú prioritás lenne.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Pletyka szinten olvastam, hogy Thuneyt nem akarjuk megtartani?
Ha igaz akkor WTF?
ThundersNFL
Egy ideje beszelgetunk errol, hogy sok aldozattal jar majd TB dealje..bar Thuney velhetoen akkor is menne, ha a kecskenek elo szerzodese lenne. Egyertelmuen a big money kell hogy dominaljon nala, tobbszoros bajnok es SB resztvevo..mar csak a penz hianyzik. Most megkapja..
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Pletyka szinten olvastam, hogy Thuneyt nem akarjuk megtartani?
Ha igaz akkor WTF?
ThundersNFL
Miután kb. 12-14 millió per évért fog aláírni, ez szerintem egyáltalán nem fura.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Pletyka szinten olvastam, hogy Thuneyt nem akarjuk megtartani?
Ha igaz akkor WTF?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
úgy hallottam a QB poszt megy neki...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001101948/article/nick-caserio-patriots-agree-to-contract-extension

😊😊😊
ThundersNFL
Pedig úgy tünt, ha valaki, ő biztos menni akar.
vpi
Az első és talán egyik legfontosabb puzzle a helyére került.
Jöhet sorban a többi!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001101948/article/nick-caserio-patriots-agree-to-contract-extension

😊😊😊
ThundersNFL
Pedig úgy tünt, ha valaki, ő biztos menni akar.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ktqnruxavdmdxhpzhg55
Nick Caserio, Patriots agree to contract extension
Nick Caserio is staying in New England. The Patriots and their director of player personal have agreed to terms on a contract extension.


😊😊😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232

Legnehezebb sorsolásotok lesz :/ viszont szerintem igy is simán ott lesztek a playoffba akárki is irányit majd mert a többi csoportrésztvevőnek is kb ugyanilyen nehéz sorsolása lesz

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Elvileg miénk a legerősebb sorsolás..
ThundersNFL
Na ìgy lenne szép hozni egy 12-4-es szezont Brady nélkül😛
ParadSEC
Nekem jó lenne Bradyvel is,csak ne azt lássam,hogy fokozatosan de biztosan épül le a játéka. Azt nem szívesen nézném...
kolok1972
Stidham berobban és 13-3 1st seedel megyünk a PO-ba 😎
ThundersNFL
Vagy 3-13-al harcba szállunk Lawrence-ért.
Burkus
Kíváncsi lennék, mit kapna a csapat a "jóakaróitól", ha nyomnánk egy idei GSW-t... 😊
ZERO_L
TankGate?
ThundersNFL
Az nem tankkapu, hanem tanksapka 😉
empty taxi
Akkor SuckGate😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Elvileg miénk a legerősebb sorsolás..
ThundersNFL
Na ìgy lenne szép hozni egy 12-4-es szezont Brady nélkül😛
ParadSEC
Nekem jó lenne Bradyvel is,csak ne azt lássam,hogy fokozatosan de biztosan épül le a játéka. Azt nem szívesen nézném...
kolok1972
Stidham berobban és 13-3 1st seedel megyünk a PO-ba 😎
ThundersNFL
Vagy 3-13-al harcba szállunk Lawrence-ért.
Burkus
Kíváncsi lennék, mit kapna a csapat a "jóakaróitól", ha nyomnánk egy idei GSW-t... 😊
ZERO_L
TankGate?
ThundersNFL
Az nem tankkapu, hanem tanksapka 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Elvileg miénk a legerősebb sorsolás..
ThundersNFL
Na ìgy lenne szép hozni egy 12-4-es szezont Brady nélkül😛
ParadSEC
Nekem jó lenne Bradyvel is,csak ne azt lássam,hogy fokozatosan de biztosan épül le a játéka. Azt nem szívesen nézném...
kolok1972
Stidham berobban és 13-3 1st seedel megyünk a PO-ba 😎
ThundersNFL
Vagy 3-13-al harcba szállunk Lawrence-ért.
Burkus
Kíváncsi lennék, mit kapna a csapat a "jóakaróitól", ha nyomnánk egy idei GSW-t... 😊
ZERO_L
TankGate?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elvileg miénk a legerősebb sorsolás..
ThundersNFL
Na ìgy lenne szép hozni egy 12-4-es szezont Brady nélkül😛
ParadSEC
Nekem jó lenne Bradyvel is,csak ne azt lássam,hogy fokozatosan de biztosan épül le a játéka. Azt nem szívesen nézném...
kolok1972
Stidham berobban és 13-3 1st seedel megyünk a PO-ba 😎
ThundersNFL
Vagy 3-13-al harcba szállunk Lawrence-ért.
Burkus
Kíváncsi lennék, mit kapna a csapat a "jóakaróitól", ha nyomnánk egy idei GSW-t... 😊
ZERO_L
Csak mondjuk ott azzal a tankolással sem tuti még a top3 sem. Nem mellesleg kb nincs is olyan prospekt akiért érdemes menni.
Játszatná a franc a félsérült sztájátékost.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Eltoritek ti is Curry kezet, es elszakitjatok Thompson terdszalagjat? Kocsog huzas lenne, epphogy felepultek, kicsinaljatok oket... 😑
Stez
Curry már hónapok óta játszhatna...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eltoritek ti is Curry kezet, es elszakitjatok Thompson terdszalagjat? Kocsog huzas lenne, epphogy felepultek, kicsinaljatok oket... 😑

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Elvileg miénk a legerősebb sorsolás..
ThundersNFL
Na ìgy lenne szép hozni egy 12-4-es szezont Brady nélkül😛
ParadSEC
Nekem jó lenne Bradyvel is,csak ne azt lássam,hogy fokozatosan de biztosan épül le a játéka. Azt nem szívesen nézném...
kolok1972
Stidham berobban és 13-3 1st seedel megyünk a PO-ba 😎
ThundersNFL
Vagy 3-13-al harcba szállunk Lawrence-ért.
Burkus
Kíváncsi lennék, mit kapna a csapat a "jóakaróitól", ha nyomnánk egy idei GSW-t... 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kell ezeket a "jelezgetéseket" komolyan venni. Brady is és a csapat is próbálja manipulálni a nyilvánosságot, megszellőztetni ezt-azt. Gyakran még az se igaz, amit megszellőztetnek. Curran szerint pl. szó nincs arról, hogy a Pats 30 millát hajlandó lenne fizetni, és nála insiderebb mókus pedig kevés akad.

Az már tavaly óta egyértelmű, hogy Bill bá és Tom, nem teljesen vannak már ugyanazon a lapon. Már tavaly se voltak. Ha egy lapon lettek volna, akkor a friss SB bajnok, 6. gyűrűjét éppen begyűjtő Brady elé nem fizetésemelést tol, hanem egy rendes hosszabbítást. Nem tolt, Brady meg erre beletetette, hogy nincs tagelés. Nyilvánvalóan a leverage szerzés volt a célja. Most megy a focizás a háttérben, mindenki próbál szélesebb terpeszbe állni, aztán majd kiderül ki miben enged. Jelenleg nem is látom értelmét a megegyezésnek, éppen azért, mert nem csak a pénzről van szó. Ahhoz, hogy Bill bá és Tom is lássa, hogy kb. milyen lehetőségek lesznek, látniuk kell, hogy mire van esély. Ezt pedig a tampering időszak kezdetétől fogják tudni látni. Abban a 48 órában kell majd befűzni a tűbe a cérnát. Szoros időkeret, de azért NFL szinten ennyi idő bőven elég is rá, ha a szándék megvan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)