New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Azért ne becsüld le őket. Az idei offense, minusz Thuney, minusz Brady a középszer alja. (Az külön kérdés, hogy mit csinál Edelman, ha nincs Brady. Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy folytatja.)
Burkus
En mashogy latom..foleg mert az egy uj ev lesz, amihez semmi koze nem lesz a 2019-ben latott dolgoknak es mert TB nelkul is tobbet nyertunk,mint vesztettunk.

Csalodott lennek,ha TB tavozasaval osszeomlana minden..nem hiszem, hogy nalunk ez realis forgatokonyv lenne. Amig BB itt van, nem nagyon leszunk 1/1 kozeleben alanyi jogon..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Siman tudhat. Minden ev hullamzo, eleg egy vagy ket kulcsserules, peldaul Gilmore-e aztan lazan beuthet valami szenvedes. Sosem tudhatod.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Azért ne becsüld le őket. Az idei offense, minusz Thuney, minusz Brady a középszer alja. (Az külön kérdés, hogy mit csinál Edelman, ha nincs Brady. Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy folytatja.)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
De akkor is, mondhat barki barmit, majd hiszem, ha latom, hogy Brady tenyleg 42 evesen elhagyja a New Englandet, felrug mindent, es tizezer ev utan elmegy ket evre valami kozepcsapathoz. Szamomra ez annyira hihetetlen es fura lenne...
Stez
...mintha mondjuk Montana vagy Favre a karrierjük utolsó néhány évében eligazolnának a csapattól, ahol tízezer évet játszottak.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
En ugy emlekszem h abban a bizonyos SB reklamban azt mondta h o nem megy sehova...
Solymi
Nem azt mondta, hanem hogy a focit nem hagyja abba. De nekem is úgy tűnik, hogy egyik fél sem erőlteti a megegyezést. A Patsnek láthatóan nincs évi 30 millió dollárja Bradyre, ő meg még két évet akar és meg akarja kapni a Nagy Zsét. A Raiders szinte biztos, hogy ajánlatot tesz, de nekem korábban is a titkos favorit a Giants volt, most olvastam, hogy az embereik szintén találkoztak Brady ügynökével. A legtöbb ráció a Raidersben van, az új franchise bevezetése a piacra, bérletek eladása, merchandise stb. szempontjából egyértelműen a legnagyobb dobás a 6x SB győztes alkalmazása, hamar hozná az árát. És legalább az összes itteni Brady-fan is vehet végre egy új mezt. 😊
Burkus
En tovabbra sem hiszem el, hogy Brady elhagyja a New Englandet. De ha a Pats tenyleg hagyja tavozni es ennyire feltunoen nem erolteti a hosszabbitast, a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Mondjuk igazabol egy Fromm-picket iden elso korben realisnak tartok Belichicktol, az nem lepne meg.

De akkor is, mondhat barki barmit, majd hiszem, ha latom, hogy Brady tenyleg 42 evesen elhagyja a New Englandet, felrug mindent, es tizezer ev utan elmegy ket evre valami kozepcsapathoz. Szamomra ez annyira hihetetlen es fura lenne. Ilyet csak akkor tudnek elkepzelni, ha a hatterben valami oriasi cirkusz lenne vagy lett volna ott Krafttal vagy BB-vel. Utobbit nem hinnem, furcsa lenne.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
En ugy emlekszem h abban a bizonyos SB reklamban azt mondta h o nem megy sehova...
Solymi
Nem azt mondta, hanem hogy a focit nem hagyja abba. De nekem is úgy tűnik, hogy egyik fél sem erőlteti a megegyezést. A Patsnek láthatóan nincs évi 30 millió dollárja Bradyre, ő meg még két évet akar és meg akarja kapni a Nagy Zsét. A Raiders szinte biztos, hogy ajánlatot tesz, de nekem korábban is a titkos favorit a Giants volt, most olvastam, hogy az embereik szintén találkoztak Brady ügynökével. A legtöbb ráció a Raidersben van, az új franchise bevezetése a piacra, bérletek eladása, merchandise stb. szempontjából egyértelműen a legnagyobb dobás a 6x SB győztes alkalmazása, hamar hozná az árát. És legalább az összes itteni Brady-fan is vehet végre egy új mezt. 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Nem ertem a felvetest, amikor Brady hamarosan hosszabbit.
Stez
Ok
Elnézést
Sajnálom, hogy a Pats topic-ban feldobtam egy ötletet, a Pats QB helyzetével kapcsolatban...
Sinisa
ne foglalkozz stezel
én azt nem értettem, hogy Carr + 1. kör , hogy jött ki mikor TB nek szerződése sincs 😀
gordon
Illuminált állapotban Rex Grossman is HOF...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 412
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
En ugy emlekszem h abban a bizonyos SB reklamban azt mondta h o nem megy sehova...

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)
ZERO_L
Ha wr akkor legyen a kicsi Moss hátha..
ParadSEC
Jelenlegi feltételezhető(!) draft szcenárió szerint ezekből a top WR-kből válogathatnánk az első választásunkkal:

Tee Higgins - Clemson
Laviska Shenault Jr. - Colorado
(?) Justin Jefferson - LSU

Számomra egyik se kihagyhatatlan prospect, főleg ha a komolyabb védelmi játékosokból lecsúszna 1-2 hozzánk. De ha már mindenáron WR-t akarnánk húzni, akkor számomra egyértelműen Higgins tűnik a legjobb megoldásnak, Judy és Lamb után, akik sajnos tuti nem fognak kicsúszni a top15-ből.

Egyébként még mindig tartom, hogy WR-TE-et max majd harmadik körben húzunk.

Sanu-ról közben kiderült, hogy komoly fájdalmakkal játszott, lehet mégse vágjuk ki, egy okos szerződéshosszabbítással talán számolhatunk vele kapcsolatban, ha marad Brady

 twitter.com/AdamSchefter/status/1233439357631160321



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Plusz némi apró jöhet Carral pl 1 kör
ThundersNFL
😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
Nem kell parazni. Ez csak hirveres, semmi tobb. Felfujjak. En biztos vagyok benne, hogy Brady csak kielvezi a helyzetet, de egyebkent neki sincs szandekaban mashol jatszani. 3287562387652378659234765289 evesen elmenni egy teljesen uj rendszerbe, szisztemaba, teljesen uj kornyezetbe szerintem olyan dolog, amivel o csak es kizarolag veszithet, es ezt jol tudja o is.

Ha nem lesz kiraly, akkor egybol jon a vilag, hogy no lam, kiderult, hogy a nagy GOAT-ot csak a rendszer es BB tette naggya, viszont ha azt nezed, hogy mely csapatokhoz mehetne, akkor valljuk be, eleg keves eselye van, hogy annyit adjon hozza, ami utan a csapat Super Bowlt nyerhet. Oke, ott a Titans, de a Titns egy zsenialis idenyt hozo Tannehillel eddig jutott, ketlem, hogy egy oregedo Bradyvel akkor jelentosen feljavulna. Chargers? Haha, jo vicc. Raiders? Jaja, fasza alapok, de azert nagyon messze vannak meg a fasza csapattol. Colts? Haha, jo vicc.

Nem is veszem komolyan, hogy Brady mashova megy. Kicsit szorakozik, kicsit elhuzza a mezesmadzagot a media es a csapatok orra elott, hadd huledezzen mindenki, aztan marciusban hosszabbit. Persze azert azt biztosra veszem, hogy az utolso pillanatig ki fognak varni, a Pats is tipikusan ilyen, hogy nem siet el soha semmit, kicsit szivatja a tobbieket. Hadd gondoljak.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
A Raiders részéről eléggé előnytelen deal lenne, szóval Grudenből kiindulva akár még lehet is benne valami.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Nem ertem a felvetest, amikor Brady hamarosan hosszabbit.
Stez
Ok
Elnézést
Sajnálom, hogy a Pats topic-ban feldobtam egy ötletet, a Pats QB helyzetével kapcsolatban...
Sinisa
ne foglalkozz stezel
én azt nem értettem, hogy Carr + 1. kör , hogy jött ki mikor TB nek szerződése sincs 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Nem ertem a felvetest, amikor Brady hamarosan hosszabbit.
Stez
Ok
Elnézést
Sajnálom, hogy a Pats topic-ban feldobtam egy ötletet, a Pats QB helyzetével kapcsolatban...
Sinisa
Ugyanm Semmi gond, mindenki hibazhat. 😀

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Nem ertem a felvetest, amikor Brady hamarosan hosszabbit.
Stez
Ok
Elnézést
Sajnálom, hogy a Pats topic-ban feldobtam egy ötletet, a Pats QB helyzetével kapcsolatban...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Plusz némi apró jöhet Carral pl 1 kör
ThundersNFL
Tényleg érdekelne, hogy ezt , hogy raktad össze.
gordon
4 pálinka és 6 sör után

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Nem ertem a felvetest, amikor Brady hamarosan hosszabbit.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Plusz némi apró jöhet Carral pl 1 kör
ThundersNFL
Tényleg érdekelne, hogy ezt , hogy raktad össze.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Plusz némi apró jöhet Carral pl 1 kör

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)
ZERO_L
Ha wr akkor legyen a kicsi Moss hátha..
ParadSEC
A kicsi Moss TE.
empty taxi
En?

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)
ZERO_L
Ha wr akkor legyen a kicsi Moss hátha..
ParadSEC
A kicsi Moss TE.
empty taxi
Sosebaj! 😀 Ha fele annyira jó mint az apja akkor is jöhet 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)
ZERO_L
Ha wr akkor legyen a kicsi Moss hátha..
ParadSEC
A kicsi Moss TE.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...