New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
rokaur 864
Tudom, most megint csak direkt kötöd az ebet a karóhoz, de aki csak egy kicsit is látta megnyilvánulni, ismeri az embert tudja, hogy TB-nek mindennél előrébb való a futball és a győzelem (kivéve a családjánál természetesen).

Ráadásul profiként reálisan 2-3 éve lehet, ha tényleg minden szerencsésen alakul max 5 év. Hülye lenne már most feladni az egészet és inkább a "brandépítést" előtérbe helyezni, amire úgy is lesz még 20-30 éve, ha tényleg annyira rá lenne izgulva (szerintem nem).

Aztán persze előfordulhat, hogy a Titans elleni zakó, az állítólagos BB-vel való "harca" vagy ki tudja tegnap ráléptek a bütykös lábára és emiatt 180 fokos fordulatot vett az egész életfelfogása... de jelenleg SEMMI jelét nem lehet ennek látni. Mindent összevetve nagyobb az esély a maradásra mint a távozásra.

UI.:egyébként meg úgy sem ő posztolgatja ki ezeket az instás szarokat, megmondják neki miből mennyit mikor és hogy, aztán megcsinálják, ezt a social media-t kezelni ugyan úgy szakma, mint pl a kertészkedés, teljesen felesleges ezekből következtetéseket levonni

Chargers LT
Szerinted fog bárki is egy rossz szót szólni? Azonnal elkezdik alapozni a szobrát, ettől még miért ne érezhetné csalódottan magát egy szurkoló?
(vagy nálad a csalódás azt jelenti, hogy mostantól köpünk bármikor meghalljuk a nevét?)


Igen, ha ő most elmegy kimaxolni magát egy gyengébb csapatba, az csalódás mindazoknak, akik szorosan követték (=rajongók). A döntése érthető lenne és amit letett ezért a franchise-ért, fel se kelljen merüljön, hogy valaki ezt a döntését ne fogadná el...
Mégis TB-t azért szerettük olyan sokan (de lehet akkor ezzel kisebbségben vagyok), mert mindent alárendelt a győzelemért. Egész karrierjét azzal töltötte, hogy bizonyítson, középső ujjat mutatva mindenkinek, akik hagyták 199. helyig csúszni, akik azóta megállás nélkül képtelenek elfogadni a nagyságát, állandóan alábecsülik, szánalmas indokokkal magyarázzák sikerességét és mai napig HAT GYŰRŰ MEGSZERZÉSE után is képesek leszisztemkubézni. (és nem, nem a 15 IQ-val ellátott internethuszár trollokról beszélek, hanem magát komolynak gondoló, NFL-ből származó pénzkeresettel rendelkező úgynevezett "szakértőről")

Szóval megint, a pályafutása során x+1szer itt a feladat, hogy bizonyítson a károgóknak és ha sajnos csak metaforikusan is bohócsipkát húzzon jó pár ember fejére. Igen, lehet most végül ezzel nem fog sikerrel járni, de az, hogy meg se próbálja, az egyáltalán nem vall az eddigi látott jellemére.


És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊
ZERO_L
Ebből a szempontból tökéletes lenne, ha elmenne valami gyengébb csapathoz, mert akármilyen szezont hozna, ez a kérdés egyértelműen eldőlne. Én tökre megnézném mit tud máshol, akár a mi csoportunkban is, vagy bárhol ahol nincs Belichick.
Jan
Michiganben nem volt Belichick 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Tudom, most megint csak direkt kötöd az ebet a karóhoz, de aki csak egy kicsit is látta megnyilvánulni, ismeri az embert tudja, hogy TB-nek mindennél előrébb való a futball és a győzelem (kivéve a családjánál természetesen).

Ráadásul profiként reálisan 2-3 éve lehet, ha tényleg minden szerencsésen alakul max 5 év. Hülye lenne már most feladni az egészet és inkább a "brandépítést" előtérbe helyezni, amire úgy is lesz még 20-30 éve, ha tényleg annyira rá lenne izgulva (szerintem nem).

Aztán persze előfordulhat, hogy a Titans elleni zakó, az állítólagos BB-vel való "harca" vagy ki tudja tegnap ráléptek a bütykös lábára és emiatt 180 fokos fordulatot vett az egész életfelfogása... de jelenleg SEMMI jelét nem lehet ennek látni. Mindent összevetve nagyobb az esély a maradásra mint a távozásra.

UI.:egyébként meg úgy sem ő posztolgatja ki ezeket az instás szarokat, megmondják neki miből mennyit mikor és hogy, aztán megcsinálják, ezt a social media-t kezelni ugyan úgy szakma, mint pl a kertészkedés, teljesen felesleges ezekből következtetéseket levonni

Chargers LT
Szerinted fog bárki is egy rossz szót szólni? Azonnal elkezdik alapozni a szobrát, ettől még miért ne érezhetné csalódottan magát egy szurkoló?
(vagy nálad a csalódás azt jelenti, hogy mostantól köpünk bármikor meghalljuk a nevét?)


Igen, ha ő most elmegy kimaxolni magát egy gyengébb csapatba, az csalódás mindazoknak, akik szorosan követték (=rajongók). A döntése érthető lenne és amit letett ezért a franchise-ért, fel se kelljen merüljön, hogy valaki ezt a döntését ne fogadná el...
Mégis TB-t azért szerettük olyan sokan (de lehet akkor ezzel kisebbségben vagyok), mert mindent alárendelt a győzelemért. Egész karrierjét azzal töltötte, hogy bizonyítson, középső ujjat mutatva mindenkinek, akik hagyták 199. helyig csúszni, akik azóta megállás nélkül képtelenek elfogadni a nagyságát, állandóan alábecsülik, szánalmas indokokkal magyarázzák sikerességét és mai napig HAT GYŰRŰ MEGSZERZÉSE után is képesek leszisztemkubézni. (és nem, nem a 15 IQ-val ellátott internethuszár trollokról beszélek, hanem magát komolynak gondoló, NFL-ből származó pénzkeresettel rendelkező úgynevezett "szakértőről")

Szóval megint, a pályafutása során x+1szer itt a feladat, hogy bizonyítson a károgóknak és ha sajnos csak metaforikusan is bohócsipkát húzzon jó pár ember fejére. Igen, lehet most végül ezzel nem fog sikerrel járni, de az, hogy meg se próbálja, az egyáltalán nem vall az eddigi látott jellemére.


És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊
ZERO_L
Ebből a szempontból tökéletes lenne, ha elmenne valami gyengébb csapathoz, mert akármilyen szezont hozna, ez a kérdés egyértelműen eldőlne. Én tökre megnézném mit tud máshol, akár a mi csoportunkban is, vagy bárhol ahol nincs Belichick.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
akkor lenne igazán jó a sztori, ha brady elmenne a coltshoz, luck meg bejelentené, hogy visszatér és aláírna a patshez
gedam
Luck hány hét után dölne ki ? 😀 meg sztem ő ezt már lezárta . Akar még dobálni az unokáival is és nem akar örökre fájdalmakkal élni. Sztem kell TBnek egy jól strukturált szerződés amire rábolint, két normális elkapót hozzni a draftról és jó lesz ez a Pats
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Aki 2-3 jó évet lát még TB ben az nem látta az előző szezont?
Jaja tudom, a fal meg az elkapók opciós útvonalai stb stb.
JG meg Stafford szintű ? Ajjaj.. kezdődhetne már a piac..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
(és ha már alternatíva, akkor pl egy Daltonnak sem adnék 10 misinél többet, kell-nem kell szevasz mehetsz padozni)
ZERO_L
Azért a Patsen kívül is van (kezdő)élet..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Most a 49ers es JimmyG csere a “tuti info”. Ennek nagyon nem örülnék
vpi
márpedig ez lenne kb az egyetlen megoldás, ahol mindenki nyer... HA Brady tényleg menni akar

TB: boyhood club, Cali guy, nem kell magyarázni, erős futásra alapuló játék, contenderek, szerintem azt a kevés hosszút még mindig meg tudná dobni, de Shanny akár kicsit TB-re is tudná formálni a playcallingot

Pats: ha tényleg menni akar Brady, akkor Jimmynél jobb replacementet nem találnák, bőven megéri azt a pluszt pénzt mint amit egy Daltonnak/Camnek kéne adni, lehet nem szupersztár lehet "csak" egy Stafford szintű top10-15ös QB, de messze ő a legkedvezőbb alternatíva

SF: nem lehet kérdés, hogy Bradyvel behúzták volna a SB-t és addig sem Jimmy zsenije vitte őket, kérdés miért adnál fel 2-3 jó, nagyon max 5 évért egy 10+ éves projektet, JG bőven fejleszthető
(ehhez nyilván az kéne, hogy nagyon csalódjanak Jimmyben a SB loss miatt, ami csökkenti ennek az egésznek a realitását)

JG: nem lenne nagy váltás, visszajöhetne az ismert rendszerbe, talán nagyobb felelősséget is kapna és megtanulna belenőni a szerepbe, hozzászokni a nyomáshoz


Számomra csak az ellenérték az, ami miatt visszadobnám ezt szcenáriót.

(és ha már alternatíva, akkor pl egy Daltonnak sem adnék 10 misinél többet, kell-nem kell szevasz mehetsz padozni)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Most a 49ers es JimmyG csere a “tuti info”. Ennek nagyon nem örülnék
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha nem Brady oldalarol nezzuk, a Raidersnek es a Chargersnek is nagy huzas lenne megszerezni ot (jo, persze, barkinek szinte), Raidersnek Vegasba kell most nagyon guritani, a Chargersnek pedig ugy kell a jo PR, hogy ne 10-20 ezren jarjanak ki a meccsukre “hazai szurkolok”, hogy plusz 3-4 milliot siman raigerhetnenek a 30 milliora is szerintem. Na meg mellesleg nem egy kutyauto jatekosrol van szo.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont? Vagy hova? Colts vagy titans? Jelentéktelen piac..
Max NYG ott meg kb a legszarabb a csapat a fentiek közül.gordon
Az a szitu, hogy a Pats se egy világverő roster már. A raiders nem 4-12-es csapat, a roster lassan kb. egy szint. Máshol jobb, máshol sz*rabb, de kb. hasonló. És ha arról van szó, hogy a 43 éves Brady csinál egy 10-6, 9-7 körüli szezont úgy, hogy a Patriots offense jövőre is szenved és sz*r, a Raidersben meg ugyan nem jó a defense, de a támadósor oson, és Brady úgy nézhet ki mint két éve, akkor lehet, hogy az utóbbit választaná. Amit meg is értenék.

De szerintem nem választja. Az van, hogy szerintem számára kiépített, őrá szabott rendszer nélkül már annyira se tudna jó lenni, mint tavaly. Teljesen rászabott rendszert meg azért nem lehet ukmukkfukk összerakni. Főleg úgy, hogy 2 éve már nem nagyon offseason campel a csapattal, inkább nyaral a gyerekekkel. Be kéne vállalni egy full tavaszi/nyári programot, minden campet és még egyéni ráadást. Nem hiszem, hogy ezt akarná...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont? Vagy hova? Colts vagy titans? Jelentéktelen piac..
Max NYG ott meg kb a legszarabb a csapat a fentiek közül.
Nincs jobb opciója , mint NE . A TB12 center eleve Kraft ingatlanja sztem..
Nyilván fáj neki, hogy BB nem csókolgatja körbe óránként de majd megnyugszik..
gordon
(Sajnos) Chargers? LA és új stadion. Plusz California... Ettől jobb scenario nincs neki.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont?
gordon
4-12?? Ajaj..
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont? Vagy hova? Colts vagy titans? Jelentéktelen piac..
Max NYG ott meg kb a legszarabb a csapat a fentiek közül.
Nincs jobb opciója , mint NE . A TB12 center eleve Kraft ingatlanja sztem..
Nyilván fáj neki, hogy BB nem csókolgatja körbe óránként de majd megnyugszik..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊
ZERO_L
Ha elmegy, akkor ennek nem sok köze lesz ehhez..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?
Sobri Jóska
Ő szerinted ilyen ember? Maximalista, még mindíg nyerni és bizonyítani akar.
bcsarli
Nem látom az ellentmondást. Nem csak a pályán lehet nyerni és bizonyítani.
És ha ránézel a social mediás aktivitására, akkor legalább annyi TB12 brandgrindinget látsz tőle, mint football posztot.
Sobri Jóska
Tudom, most megint csak direkt kötöd az ebet a karóhoz, de aki csak egy kicsit is látta megnyilvánulni, ismeri az embert tudja, hogy TB-nek mindennél előrébb való a futball és a győzelem (kivéve a családjánál természetesen).

Ráadásul profiként reálisan 2-3 éve lehet, ha tényleg minden szerencsésen alakul max 5 év. Hülye lenne már most feladni az egészet és inkább a "brandépítést" előtérbe helyezni, amire úgy is lesz még 20-30 éve, ha tényleg annyira rá lenne izgulva (szerintem nem).

Aztán persze előfordulhat, hogy a Titans elleni zakó, az állítólagos BB-vel való "harca" vagy ki tudja tegnap ráléptek a bütykös lábára és emiatt 180 fokos fordulatot vett az egész életfelfogása... de jelenleg SEMMI jelét nem lehet ennek látni. Mindent összevetve nagyobb az esély a maradásra mint a távozásra.

UI.:egyébként meg úgy sem ő posztolgatja ki ezeket az instás szarokat, megmondják neki miből mennyit mikor és hogy, aztán megcsinálják, ezt a social media-t kezelni ugyan úgy szakma, mint pl a kertészkedés, teljesen felesleges ezekből következtetéseket levonni

Chargers LT
Szerinted fog bárki is egy rossz szót szólni? Azonnal elkezdik alapozni a szobrát, ettől még miért ne érezhetné csalódottan magát egy szurkoló?
(vagy nálad a csalódás azt jelenti, hogy mostantól köpünk bármikor meghalljuk a nevét?)


Igen, ha ő most elmegy kimaxolni magát egy gyengébb csapatba, az csalódás mindazoknak, akik szorosan követték (=rajongók). A döntése érthető lenne és amit letett ezért a franchise-ért, fel se kelljen merüljön, hogy valaki ezt a döntését ne fogadná el...
Mégis TB-t azért szerettük olyan sokan (de lehet akkor ezzel kisebbségben vagyok), mert mindent alárendelt a győzelemért. Egész karrierjét azzal töltötte, hogy bizonyítson, középső ujjat mutatva mindenkinek, akik hagyták 199. helyig csúszni, akik azóta megállás nélkül képtelenek elfogadni a nagyságát, állandóan alábecsülik, szánalmas indokokkal magyarázzák sikerességét és mai napig HAT GYŰRŰ MEGSZERZÉSE után is képesek leszisztemkubézni. (és nem, nem a 15 IQ-val ellátott internethuszár trollokról beszélek, hanem magát komolynak gondoló, NFL-ből származó pénzkeresettel rendelkező úgynevezett "szakértőről")

Szóval megint, a pályafutása során x+1szer itt a feladat, hogy bizonyítson a károgóknak és ha sajnos csak metaforikusan is bohócsipkát húzzon jó pár ember fejére. Igen, lehet most végül ezzel nem fog sikerrel járni, de az, hogy meg se próbálja, az egyáltalán nem vall az eddigi látott jellemére.


És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Pont fordítva szoktak csalódni ebben a szakmában...
Nagyon sok top playa megkapja a top fizut, de még nincs gyűrűje és egy idő után arra kezd el gyúrni és megy kevesebbért top csapatba.
Lásd NBA évek óta.
Itt pont fordítva. Mindene megvan már szakmailag, nyugodtan gondolhat arra, hogy megfizesse valaki. Ráadásul több üzleti érdekeltsége is van, amihez jól fog jönni a lóvé. Mivel 2 éve van hátra kb, sokkal fontosabb a pénz, mint egy újabb gyűrű.
Nyilván egy PO esélyes csapatot fog választani, ha teheti, de teljesen érthető az egész, ha több pénzért elmenne.
És bocs, de, ha egy Pats szurkoló csalódik Bradyben egy ilyen miatt ezután a 6 gyűrű után, az nem normális 😎😁
Inkább mindenki tegye össze a két kezét és hálálkodjon.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?
Sobri Jóska
Ő szerinted ilyen ember? Maximalista, még mindíg nyerni és bizonyítani akar.
bcsarli
Nem látom az ellentmondást. Nem csak a pályán lehet nyerni és bizonyítani.
És ha ránézel a social mediás aktivitására, akkor legalább annyi TB12 brandgrindinget látsz tőle, mint football posztot.

több mint 4 éve
gedam 5 700
akkor lenne igazán jó a sztori, ha brady elmenne a coltshoz, luck meg bejelentené, hogy visszatér és aláírna a patshez
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?
Sobri Jóska
Ő szerinted ilyen ember? Maximalista, még mindíg nyerni és bizonyítani akar.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
a többi kérő csak pénzzel tudja magához édesgetni TB-t, komolyan el tudod képzelni, hogy nyom egy Kobe-t, szarik mindenre csak kapja meg a maxot?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Azért ne becsüld le őket. Az idei offense, minusz Thuney, minusz Brady a középszer alja. (Az külön kérdés, hogy mit csinál Edelman, ha nincs Brady. Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy folytatja.)
Burkus
En mashogy latom..foleg mert az egy uj ev lesz, amihez semmi koze nem lesz a 2019-ben latott dolgoknak es mert TB nelkul is tobbet nyertunk,mint vesztettunk.

Csalodott lennek,ha TB tavozasaval osszeomlana minden..nem hiszem, hogy nalunk ez realis forgatokonyv lenne. Amig BB itt van, nem nagyon leszunk 1/1 kozeleben alanyi jogon..
topin
2000-ben 5-11-es szezonja volt a Patsnél, pedig Bledsoe volt a QB, nem Stidham vagy Mariota. Az azért nem egy sikersztori, még ha nem is 1/1.

Én nem gondolom, hogy Brady távozásával omlana össze minden, egyrészt azért mert a 2019-es szezon második fele - a Browns mecccs után - már bottom 5 teljesítmény volt offense oldalon, most pedig annyi lyuk van/lesz a csapatban, amit csak nagy szerencsével lehet egyszerre hatékonyan befoltozni. A fontos FA-eket sem fogjuk tudni mind megtartani, pláne nem tartom reálisnak nagy pénzért playmakereket igazolni, a drafton pedig legalább 3-4, ha nem több NFL-ready játékos kellene. A mi draftjainak inkább a bustok, mint a stealek jellemzik. Azt nem tudom megbecsülni, hogy a korábban igazolt project játékosok közül ki hol tart, van-e bennük potenciális tartalék, de pld. Rivers láthatóan bust lesz.

Belichick és a Pats staff az elmúlt 20 évben az NFL alapelveit, a rotációra való törekedést "megcsúfolva" tartotta a csapatot az élbolyban, folyamatos NFL contenderként, én is bízom benne (reménykedem a csodában is), de az elmúlt 5 év/4 SB részvétel/3 gyűrű megszedi a maga vámját, én úgy érzem, hogy most lassan elmegy vagy kiöregszik egy nagy generáció, ahogy történt ez a Dallasnál, a Frisconál vagy a Steelersnél az elmúlt évtizedekben.

De ezt majd meglátjuk, én csak arra akartam alapvetően reagálni, hogy szerintem is inkább elhagyja TB12 a Patset mint nem, hogy deflategate módra fogalmazzak.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen valóságosnak hangzik, hogy majd Belichick, azok után, hogy már egyszer kirakott egy franchise irányítót (Bledsoe) egy egy 6. körös fiatal javára, idén meg elengedi Brady-t, mert senki se pótolhatatlan, az annyira kihagyhatatlannak érzi Lawrence megszerzését, hogy tervezetten rámegy az 1/1-re. Teljesen Belichickes lenne. Ja, nem... 😊

Egyébként Stezhez hasonlóan gondolkodom. Sok minden láttam már a fociban amióta követetm, sok nagyon meglepőt is, és ha Brady tényleg nem maradna, az az egyik legmeglepőbb lenne amit valaha láttam. Egyszerűen nem látom benne a logikát. Brady részéről sem és a Patriots részéről sem. Brady itt tud önmagához mérten a legjobb lenni, és a Patriotsnak sincs Bradynél jobb opciója.

Persze én tisztán csak versenysport, eredményesség szempontból gondolkodom. Ha van valami alapjuk azoknak a pletykáknak, hogy Brady számára a motiváció nagy részét a folytatáshoz már a TB12 egészségbiznisz / brand építése jelenti, kevésbé az újabb gyűrű vágya, akkor valóban, marketing szempontból Vegasnál kevés jobb helyre mehetne. Talán még a Giants NY-ban. De ezek pletykák, nem tudom mennyi hitelt lehet nekik adni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Siman tudhat. Minden ev hullamzo, eleg egy vagy ket kulcsserules, peldaul Gilmore-e aztan lazan beuthet valami szenvedes. Sosem tudhatod.
Stez
De ha serulesek utnek be,akkor nem a mostani offseasonban dontunk ugy, hogy ramegyunk Lawrencre..az akkor ev kozben ujratervezes..