New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy fokkal jobban hangzik bar sajna nem bizom azokban akik csak nalatok jok.
Ma betaraztunk 3 bustbol. Fk yeah
Adirotor
Van Noy jó játékos, ne írd le előre. Detroitban akármi oka is lehetett, hogy nem úgy sikerült a karrierje eleje. Séma, edzők, akármi. Előfordul. (Pl. a Coltsban abban az időben amikor még tudtak edge rushert draftolni - Freeney, Mathis - az első körös Jerry Hughes ordas bust lett. Aztán elment Buffaloba, és remek karrierje lett.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egy fokkal jobban hangzik bar sajna nem bizom azokban akik csak nalatok jok.
Ma betaraztunk 3 bustbol. Fk yeah
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Noy annyira szar mint amire emlekszem? (Uttso 1,5 ev kimaradt)
Adirotor
A legjobb LB volt tavaly a csapatban kb. Ő is egy aki itt tud(ott) játszani, máshol szenvedett.

4 év 51 millió. Szép pénz, bár a 15 milliót amire hajtott végül nem kapta meg.
peterk2005
contenderhez ment, belefér a kisebb pénz

elnézést

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Noy annyira szar mint amire emlekszem? (Uttso 1,5 ev kimaradt)
Adirotor
A legjobb LB volt tavaly a csapatban kb. Ő is egy aki itt tud(ott) játszani, máshol szenvedett.

4 év 51 millió. Szép pénz, bár a 15 milliót amire hajtott végül nem kapta meg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Noy annyira szar mint amire emlekszem? (Uttso 1,5 ev kimaradt)
Adirotor
Detroitban so-so, a Patsben viszont kb top LB. Majd kiderül.
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Noy annyira szar mint amire emlekszem? (Uttso 1,5 ev kimaradt)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tannehill aláírt, Frisco sose volt igazi esély, maradt kb. a Raiders és a Bucs mint olyan célpontok amik nem teljesen nonszenszek. Nem lesz azokból se semmi, szerintem kedden meglesz a new deal. Idehaza.

Slater is megkapta a hosszabbítását. Ahogy BB szokta spec teamerekkel, 2 év, 5.3M, 2.65 per év. Már csak három spec teamer van hátra. 😀 Na jó, nem. VIszont Butler megkapta a tenderét, az 3M körül lesz. DMC + Slater + Butler együtt 15-16 milla. Jön még Tom, és kb. el is fogy a zseton. A többiek csomagolhatnak.
peterk2005
LOL, megint sikerült összeadnod pár számot, kivonni egy nem fixált összegből és kikövetkeztetni, hogy elfogyott ...véletlenül se vedd figyelembe a könyvelési technikákat, az elkövetkező két év cap állását stb...
gordon
De, történetesen figyelembe vettem. És igazam lesz, meglásd. (Hacsak Brady tényleg nem csomagol, de ezzel addig nem számolok, amíg meg nem történik.)

Na jó, még egy bargain deal befér. (Én Elandon Roberts-t hoznám vissza a lehetőségek közül. Három LB távozása túl sok lehet, és Roberts a legfiatalabb ill. valószínűleg legolcsóbb a háromból. És nem feltétlenül rosszabb is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
vpi
Megkapna a ket elit elkapojat, egy korrekt tight endet, akibol sztart csinalhat. Vedelem nem lenne, meg tamadofal sem, de mondjuk tudnak piacozni es draftolni is.
Stez
És itt jobbak az adók is. 😊
iktriad
én már ott tartok hogy menjen ha valóban ki akarja próbálni magát máshol is, remélem sikeres is lesz /azonban még mindig úgy gondolom hogy nem fog menni/
BB pedig kezdheti felépíteni a következő évek csapatát
Cuchulain82
Kicsit olyan lenne, mint amikor Kínába vagy Emirátusokba igazolnak a soccer játékosok.
Egy AFC East után egy NFC South???
🤣🤣🤣
vpi
Ja, pl. végre komoly kihívás lenne a diviziógyőzelem/ducks . 😊
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
vpi
Megkapna a ket elit elkapojat, egy korrekt tight endet, akibol sztart csinalhat. Vedelem nem lenne, meg tamadofal sem, de mondjuk tudnak piacozni es draftolni is.
Stez
És itt jobbak az adók is. 😊
iktriad
én már ott tartok hogy menjen ha valóban ki akarja próbálni magát máshol is, remélem sikeres is lesz /azonban még mindig úgy gondolom hogy nem fog menni/
BB pedig kezdheti felépíteni a következő évek csapatát
Cuchulain82
Kicsit olyan lenne, mint amikor Kínába vagy Emirátusokba igazolnak a soccer játékosok.
Egy AFC East után egy NFC South???
🤣🤣🤣
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
vpi
Megkapna a ket elit elkapojat, egy korrekt tight endet, akibol sztart csinalhat. Vedelem nem lenne, meg tamadofal sem, de mondjuk tudnak piacozni es draftolni is.
Stez
És itt jobbak az adók is. 😊
iktriad
én már ott tartok hogy menjen ha valóban ki akarja próbálni magát máshol is, remélem sikeres is lesz /azonban még mindig úgy gondolom hogy nem fog menni/
BB pedig kezdheti felépíteni a következő évek csapatát
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
vpi
Megkapna a ket elit elkapojat, egy korrekt tight endet, akibol sztart csinalhat. Vedelem nem lenne, meg tamadofal sem, de mondjuk tudnak piacozni es draftolni is.
Stez
És itt jobbak az adók is. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
vpi
Megkapna a ket elit elkapojat, egy korrekt tight endet, akibol sztart csinalhat. Vedelem nem lenne, meg tamadofal sem, de mondjuk tudnak piacozni es draftolni is.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
vpi
Hát ja Brady egy Hero ő a heroint szereti 😛
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Ne má’ szaros Tampába ahol a fü sem nő?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TB to TB?😊
NB2
Bucs topikba egyből beköltözne az élet. 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
TB to TB?😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon idén megérkezik végre OBJ ?
gordon
Lehet, csak lehet Brady bátyó nem fogja már megvárni.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1239623897143824394
Főleg így
 twitter.com/E_Dilla/status/1239631604735148038
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Vajon idén megérkezik végre OBJ ?
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Én ebbe azt látom, hogy a Sanu féle overprice-t akarjuk kijavítani és így tudunk majd elkapót húzni a második pickkel (legyen az első vagy második körös)

Az árat azért nehéz belőni, mert ha tényleg minden csapatot meg akarunk versenyeztetni, akkor nyilván benne van az első kör lehetősége, de top20as picket szerintem nem fog érte senki adni (ezért a Jets-t alapból kizárom max második köröst fognak ajánlani), szerintem Floresék jól építkeznek ezért nem fogják túlbecsülni az OG posztot és nem adnak első kört érte inkább visszaszívom, most láttam mit adtak Flowersnek..., kérdés milyen csapatok szeretnének még versenybe lenni érte.
Viszont ha azért ment a fr. tag mert előrébb akarjuk hozni a jövő évi harmadik körös komp picket ÉS meg akarjuk határozni, hogy hova szerződjön Thuney akkor az már szűkítheti a kört és lejjebb mehet az ára 2.kör közepe harmadik eleje körül.


Aztán az is meglehet, hogy hosszútávút adunk neki, de ennek most iszonyatosan kevés realitását látom.




Elnézve a ma történteket remélem BOB feni rá a fogát..
gordon
Watson-t túlzásnak érzem Brady mögé a padra 😕

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hoppá, Thuney-n csattant a franchise tag,
 twitter.com/RapSheet/status/1239574050688634882
Sokan (főleg a Jets és Phins) akarják, szóval ebből kinézhet egy magas pick.
Plusz ez nekem egy újabb jel, hogy Tommyboy marad.
iktriad
Ha tradelik mennyi lehet az értéke 2-kör +apró vagy több?
ThundersNFL
2. kör biztos, de ha a Phins annyira szeretné, akkor még akár a leghátsóbb 1. körösük is játszhat. Nagyon sokan szeretnék megszerezni a hírek szerint.
iktriad
Elnézve a ma történteket remélem BOB feni rá a fogát..
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Széép. Bill bá viillantott megint😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, Thuney-n csattant a franchise tag,
 twitter.com/RapSheet/status/1239574050688634882
Sokan (főleg a Jets és Phins) akarják, szóval ebből kinézhet egy magas pick.
Plusz ez nekem egy újabb jel, hogy Tommyboy marad.
iktriad
Ha tradelik mennyi lehet az értéke 2-kör +apró vagy több?
ThundersNFL
2. kör biztos, de ha a Phins annyira szeretné, akkor még akár a leghátsóbb 1. körösük is játszhat. Nagyon sokan szeretnék megszerezni a hírek szerint.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Hoppá, Thuney-n csattant a franchise tag,
 twitter.com/RapSheet/status/1239574050688634882
Sokan (főleg a Jets és Phins) akarják, szóval ebből kinézhet egy magas pick.
Plusz ez nekem egy újabb jel, hogy Tommyboy marad.
iktriad
Ha tradelik mennyi lehet az értéke 2-kör +apró vagy több?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, Thuney-n csattant a franchise tag,
 twitter.com/RapSheet/status/1239574050688634882
Sokan (főleg a Jets és Phins) akarják, szóval ebből kinézhet egy magas pick.
Plusz ez nekem egy újabb jel, hogy Tommyboy marad.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tannehill aláírt, Frisco sose volt igazi esély, maradt kb. a Raiders és a Bucs mint olyan célpontok amik nem teljesen nonszenszek. Nem lesz azokból se semmi, szerintem kedden meglesz a new deal. Idehaza.

Slater is megkapta a hosszabbítását. Ahogy BB szokta spec teamerekkel, 2 év, 5.3M, 2.65 per év. Már csak három spec teamer van hátra. 😀 Na jó, nem. VIszont Butler megkapta a tenderét, az 3M körül lesz. DMC + Slater + Butler együtt 15-16 milla. Jön még Tom, és kb. el is fogy a zseton. A többiek csomagolhatnak.
peterk2005
LOL, megint sikerült összeadnod pár számot, kivonni egy nem fixált összegből és kikövetkeztetni, hogy elfogyott ...véletlenül se vedd figyelembe a könyvelési technikákat, az elkövetkező két év cap állását stb...