New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM


Lassan párat kihúzhatunk, akkor javulás lesz..😊
topin
Ez mit jelent? Hogy elit kiszolgálószemélyzet kell ahhoz TB nek , hogy jól játszon? Vagy, hogy mennyire félrement a rostermanagement?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Amikor o a GOAT akkor nem latsz ilyen listat. Gondolom valami ilyesmi lehet a megfejtes? Ez inkabb a vicc kategoriaba valo. 😊
no
Felőlem ráér mekegni mostantól is, vagy csak a playoffban..😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Amikor o a GOAT akkor nem latsz ilyen listat. Gondolom valami ilyesmi lehet a megfejtes? Ez inkabb a vicc kategoriaba valo. 😊
no
Küldd be Makának és Sanyinak, hogy vasárnap vitassák meg kinek van igaza. 😊
peterk2005
??
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amikor o a GOAT akkor nem latsz ilyen listat. Gondolom valami ilyesmi lehet a megfejtes? Ez inkabb a vicc kategoriaba valo. 😊
no
Küldd be Makának és Sanyinak, hogy vasárnap vitassák meg kinek van igaza. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 651


Lassan párat kihúzhatunk, akkor javulás lesz..😊
topin
Amikor o a GOAT akkor nem latsz ilyen listat. Gondolom valami ilyesmi lehet a megfejtes? Ez inkabb a vicc kategoriaba valo. 😊
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956


Lassan párat kihúzhatunk, akkor javulás lesz..😊

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Sztem az egyetlen logikus és lehetséges megoldás: tűzzel tűz ellen!
Bradynek 22 futott TD-je van már, Lemarnak csak 15...
QB scrambleöket meg optiont kell hívni Bradyre is, ezzel jól meglepve az ellenfelet, kontrollálni az órát.
Borbinho
Szerintem cseréljük ki Brady lábait LJ lábaira, és még tutibb a Pats SB győzelem. 😀
Vrij6
😃 Legyen LJ haja mert az nagyon fajantos😁. Brady LJ hajjal Oooo

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
A Te játék is a LJ kamufutásaira épül. Îgy ez is beletartozik a dolgokba szerintem. Akkor lesz érdekes a dolog ha mondjuk 2 labadabirtoklás van közte és a futások már nem lesznek annyira opciók. Na akkor jón majd az igazság hogy tényleg egy MVP vagy egy mocsok jó system Qb
ParadSEC
Nem egyértelmű, kire gondoltál? Bradyre?
csi77
Gondolhattam volna is rá de Ő már rácáfolt😊😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.
kolok1972
Abban bízom, hogy tavaly a KC is így nézett ki, aztán mégse ők jutottak az SB-be😊
NB2
Igen, de most ez a Ravens szerintem sokkal komplexebb csapat.
Minden esetre szép férfias feladat lesz. Izgatottam várom, hogy képesek leszünk-e ismét felnőni hozzá.
Boston
Pont hogy nem komplex. A futás náluk a kulcs. Ha a futást kiveszed a játékaikból a passznál azért kiütközik LJ gyengesége. Persze lehet mondani most is dobott 5 TD-t, de annyira rákészül mindenki a RO-ra hogy persze hogy benyelik a passzokat. A KC-t sokkal jobb csapatnak tartom mert kb van 5 db olyan wr-je a csapatnak akik bárhol elsőszámú lenne és a futóik sem bénák na. Egyedül a Def-ük gáz de vmit vmiért. Mahonesban több a Qb gogyé mint LJ-ben csakhát vmi eszement módon tud (menekülni) futni a Ravens Qb.
ParadSEC
Ez a liga sokfele kozelitesbol dolgozik es ezert valtozatos megoldasok szuletnek. Valakinek a KC egy kedvezobb parharc valakinek a Pats..stb.

A futas a kulcs tenyleg, LJ az alapja, de nemcsak azert jo. Ha meg csak ugy kijelentjuk akkor csak Mahomest kell kivenni es maris bajban vannak hiaba lennenek ugyis jok ezt sem konnyu megvalositani ahogy a futasunkat sem konnyu kivenni. LJ rengeteget fejlodik passznal is, tegnap alig dobott olyat amihez az elkapokon kivul lett volna koze a D jatekosanak. Alig adjuk el a labdat reszben a futas miatt reszben a jobb dobasai miatt. Az is teny hogy minden ossze is jon es johet meg olyan nap amikor semmi sem ( remeljuk nem a PO-ban )
Foles is tudott gyozni, nemcsak a jobb QB tud haborut nyerni ( bar veluk konnyebb )
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.
kolok1972
Abban bízom, hogy tavaly a KC is így nézett ki, aztán mégse ők jutottak az SB-be😊
NB2
Igen, de most ez a Ravens szerintem sokkal komplexebb csapat.
Minden esetre szép férfias feladat lesz. Izgatottam várom, hogy képesek leszünk-e ismét felnőni hozzá.
Boston
Pont hogy nem komplex. A futás náluk a kulcs. Ha a futást kiveszed a játékaikból a passznál azért kiütközik LJ gyengesége. Persze lehet mondani most is dobott 5 TD-t, de annyira rákészül mindenki a RO-ra hogy persze hogy benyelik a passzokat. A KC-t sokkal jobb csapatnak tartom mert kb van 5 db olyan wr-je a csapatnak akik bárhol elsőszámú lenne és a futóik sem bénák na. Egyedül a Def-ük gáz de vmit vmiért. Mahonesban több a Qb gogyé mint LJ-ben csakhát vmi eszement módon tud (menekülni) futni a Ravens Qb.
ParadSEC
Azért komplex, mert minden csapatrész gazdagon top5 a ligában.
Ráadásul úgy játszanak az idővel ahogy nekik tetszik. Sokkal kevesebb a kockázat és sokkal több az opció a játékukban, mint a Chiefsében. Mahomes zsenialitása ide vagy oda.
És Haribo inkább kriptonitja az Öregnek, mint Andy Reid.

Do your job
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Sztem az egyetlen logikus és lehetséges megoldás: tűzzel tűz ellen!
Bradynek 22 futott TD-je van már, Lemarnak csak 15...
QB scrambleöket meg optiont kell hívni Bradyre is, ezzel jól meglepve az ellenfelet, kontrollálni az órát.
Borbinho
Szerintem cseréljük ki Brady lábait LJ lábaira, és még tutibb a Pats SB győzelem. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
A Te játék is a LJ kamufutásaira épül. Îgy ez is beletartozik a dolgokba szerintem. Akkor lesz érdekes a dolog ha mondjuk 2 labadabirtoklás van közte és a futások már nem lesznek annyira opciók. Na akkor jón majd az igazság hogy tényleg egy MVP vagy egy mocsok jó system Qb
ParadSEC
Nem egyértelmű, kire gondoltál? Bradyre?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sztem az egyetlen logikus és lehetséges megoldás: tűzzel tűz ellen!
Bradynek 22 futott TD-je van már, Lemarnak csak 15...
QB scrambleöket meg optiont kell hívni Bradyre is, ezzel jól meglepve az ellenfelet, kontrollálni az órát.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
És ha nincs más megoldás, nem nézed ki BB-ből a PO-ban a bountyt?
Minusz 15 yard és egy LB/DT kizárása a meccsről szerinted nem férne bele nála, ha nincs más megoldás?
Sobri Jóska

Azt nem de hogy ellopja a playbookot azt igen😆
ParadSEC
Az meg van most is:
Futás középre, futás balra, futás jobbra. Ha nem megy, akkor play action és passz a slotba.
Sobri Jóska
Full egyszerű a recept. Pill és ha Bill bá romlott kagylót ill., avokádót küld ajcsiba Baltimorba? Az játszhat?😃

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
A Te játék is a LJ kamufutásaira épül. Îgy ez is beletartozik a dolgokba szerintem. Akkor lesz érdekes a dolog ha mondjuk 2 labadabirtoklás van közte és a futások már nem lesznek annyira opciók. Na akkor jón majd az igazság hogy tényleg egy MVP vagy egy mocsok jó system Qb

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
És ha nincs más megoldás, nem nézed ki BB-ből a PO-ban a bountyt?
Minusz 15 yard és egy LB/DT kizárása a meccsről szerinted nem férne bele nála, ha nincs más megoldás?
Sobri Jóska

Azt nem de hogy ellopja a playbookot azt igen😆
ParadSEC
Az meg van most is:
Futás középre, futás balra, futás jobbra. Ha nem megy, akkor play action és passz a slotba.

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
És ha nincs más megoldás, nem nézed ki BB-ből a PO-ban a bountyt?
Minusz 15 yard és egy LB/DT kizárása a meccsről szerinted nem férne bele nála, ha nincs más megoldás?
Sobri Jóska

Azt nem de hogy ellopja a playbookot azt igen😆

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^
Wyatt
És ha nincs más megoldás, nem nézed ki BB-ből a PO-ban a bountyt?
Minusz 15 yard és egy LB/DT kizárása a meccsről szerinted nem férne bele nála, ha nincs más megoldás?

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nem tudod kivenni, amikor véletlenül sikerült, akkor meg TE-passzokkal szedtek szét, szóval itt egy picit szerényebben fogalmaznék egyelőre. És a Chiefsszel ellentétben itt most már védelem is van. Csapatként lényegesen komplexebb, mint a Kansas City. De egy ilyen takony időben Foxboróban...^^

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.
kolok1972
Abban bízom, hogy tavaly a KC is így nézett ki, aztán mégse ők jutottak az SB-be😊
NB2
Igen, de most ez a Ravens szerintem sokkal komplexebb csapat.
Minden esetre szép férfias feladat lesz. Izgatottam várom, hogy képesek leszünk-e ismét felnőni hozzá.
Boston
Pont hogy nem komplex. A futás náluk a kulcs. Ha a futást kiveszed a játékaikból a passznál azért kiütközik LJ gyengesége. Persze lehet mondani most is dobott 5 TD-t, de annyira rákészül mindenki a RO-ra hogy persze hogy benyelik a passzokat. A KC-t sokkal jobb csapatnak tartom mert kb van 5 db olyan wr-je a csapatnak akik bárhol elsőszámú lenne és a futóik sem bénák na. Egyedül a Def-ük gáz de vmit vmiért. Mahonesban több a Qb gogyé mint LJ-ben csakhát vmi eszement módon tud (menekülni) futni a Ravens Qb.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.
kolok1972
Abban bízom, hogy tavaly a KC is így nézett ki, aztán mégse ők jutottak az SB-be😊
NB2
Igen, de most ez a Ravens szerintem sokkal komplexebb csapat.
Minden esetre szép férfias feladat lesz. Izgatottam várom, hogy képesek leszünk-e ismét felnőni hozzá.

Do your job
több mint 4 éve
rokaur 864
Csak én érzem úgy, hogy egy első körös elkapónak egy kicsit többször kellett volna megjátszhatónak lennie?
Kollega
plz mond, hogy szarkazmus
ZERO_L
Kicsit lejjebb valaki azt írta, hogy egyre jobb RZ target lesz, sőt már most is az. Ahhoz képest meg azt láttam, hogy Brady össze-vissza forog és szabad elkapót keres, de nem talál a meccs nagy részében. Egy Jacoby Meyerstől nem vár sokat az ember, de egy első köröst ezért nem dicsérnék meg annyira. Nem kívánom a vérét, ne értsd félre! Én is tudom, hogy sérült volt, de azért na!
Kollega
basszus nemár, második meccsét játszotta az NFL-ben... úgy hogy fél szezont kiülte edzések nélkül


És egyébként is Harry-nek egyetemen sem az elszakadás volt a legfőbb erénye. Ennyi kihagyással idén már sajnos nem igen lehet többre számítani tőle mint RZ target, Jump ballok és talán-talán néha meg tudja majd verni az emberét egy jó routetal. Azért említsük meg a Dallas sec sem kutyaütőkből áll...


plusz, lehet dobálózni az első körös taggel, de gyenge classban volt ő 1/32-es(nr2 WR), szóval ne tekintsünk rá úgy mintha a Evans-OBJ classból húztunk volna top WR-t
ha a második év évégére, harmadik szezonjában sem lehet másra használni mint RZ target akkor lehet majd szívni a fogunkat, ezt most baromira nem érzem jogosnak
ZERO_L
Tényleg nem kívánom a vérét, csak jött rá egy dicséret, ami szerintem nem volt igazságos.

Amúgy szerintem egy első körösnek impactnek kell lennie. Pláne, ha needre lett hozva. Nem várnék tőle game changer szerepet az első kör legvégén, de azért ennél többet. By the way a 3. körös Winivich abszolúte impact, pedig ott aztán van konkurencia a keretben. Oké, azt is tudom, hogy más értéke van a posztjának, úgyhogy ezt tényleg ne Harry kritikájának vedd! Nálam jobban senki se bízik benne, hogy töretlen lesz a fejlődése! Én mindig meghalok kicsit, amikor egy magasan draftolt játékos elhagyja a csapatot, úgyhogy remélem, hogy ő is innen vonul majd vissza, mint hall of fame várományos!
Kollega
en dicsertem meg, hozta a meccs egyetlen TD-jet ha csak ennyit csinal minden meccsen nalam mar rendben van. Ahogy peterk is irta kicsit irrealisak az elvarasok itt fele, rookie, alig volt meg terhelve lesz ez meg sokkal jobb is.
btw teljesen hidegen hagy hanyadik korben jott 😊

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.
kolok1972
Abban bízom, hogy tavaly a KC is így nézett ki, aztán mégse ők jutottak az SB-be😊
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csak én érzem úgy, hogy egy első körös elkapónak egy kicsit többször kellett volna megjátszhatónak lennie?
Kollega
plz mond, hogy szarkazmus
ZERO_L
Kicsit lejjebb valaki azt írta, hogy egyre jobb RZ target lesz, sőt már most is az. Ahhoz képest meg azt láttam, hogy Brady össze-vissza forog és szabad elkapót keres, de nem talál a meccs nagy részében. Egy Jacoby Meyerstől nem vár sokat az ember, de egy első köröst ezért nem dicsérnék meg annyira. Nem kívánom a vérét, ne értsd félre! Én is tudom, hogy sérült volt, de azért na!
Kollega
basszus nemár, második meccsét játszotta az NFL-ben... úgy hogy fél szezont kiülte edzések nélkül


És egyébként is Harry-nek egyetemen sem az elszakadás volt a legfőbb erénye. Ennyi kihagyással idén már sajnos nem igen lehet többre számítani tőle mint RZ target, Jump ballok és talán-talán néha meg tudja majd verni az emberét egy jó routetal. Azért említsük meg a Dallas sec sem kutyaütőkből áll...


plusz, lehet dobálózni az első körös taggel, de gyenge classban volt ő 1/32-es(nr2 WR), szóval ne tekintsünk rá úgy mintha a Evans-OBJ classból húztunk volna top WR-t
ha a második év évégére, harmadik szezonjában sem lehet másra használni mint RZ target akkor lehet majd szívni a fogunkat, ezt most baromira nem érzem jogosnak
ZERO_L
Tényleg nem kívánom a vérét, csak jött rá egy dicséret, ami szerintem nem volt igazságos.

Amúgy szerintem egy első körösnek impactnek kell lennie. Pláne, ha needre lett hozva. Nem várnék tőle game changer szerepet az első kör legvégén, de azért ennél többet. By the way a 3. körös Winivich abszolúte impact, pedig ott aztán van konkurencia a keretben. Oké, azt is tudom, hogy más értéke van a posztjának, úgyhogy ezt tényleg ne Harry kritikájának vedd! Nálam jobban senki se bízik benne, hogy töretlen lesz a fejlődése! Én mindig meghalok kicsit, amikor egy magasan draftolt játékos elhagyja a csapatot, úgyhogy remélem, hogy ő is innen vonul majd vissza, mint hall of fame várományos!

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Edelman11/status/1198778225532559360
Wyatt
komoly h a noname/csicska szerepekre fekak arcait varazsoltak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."