New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen mindegy, kettő játékkal szétszedtek minket, erre ma a WR-eknek dobálta a labdát. És még elő sem nagyon vettek olyan playeket (ellenünk), hogy Jackson futásából dobja oldalra vagy bármilyen trükkös figurát, amit azért látni tőlük itt-ott. Jelenleg nem látom, hogy bármilyen megoldás lenne, ami jobban aggaszt, hogy hetek óta remekel a védelem is, úgyhogy még arról sem lehet beszélni, hogy nem baj, majd mi is sok pontot szerzünk. Persze van még 1.5 hónap, mire újra találkozhatunk, addig javulhatnak a dolgok, de ha most játszanánk, sima lenne

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.
kolok1972
Nem lesz gond csak a futást kell megállìtani 😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az Öregnek fel van adva a lecke ,hogy vmit kitaláljon ez ellen a Ravens ellen,nagyon egyben van most az a csapat. De ha van Mastermind aki képes erre ,szerencsére az Ő.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyenge WR-class? Szerintem marhára nem volt az, csak sok azonos/jó képességű WR volt, ezért nem kellett korán picket áldozni erre a posztra, mert később is voltak jók.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Csak én érzem úgy, hogy egy első körös elkapónak egy kicsit többször kellett volna megjátszhatónak lennie?
Kollega
plz mond, hogy szarkazmus
ZERO_L
Kicsit lejjebb valaki azt írta, hogy egyre jobb RZ target lesz, sőt már most is az. Ahhoz képest meg azt láttam, hogy Brady össze-vissza forog és szabad elkapót keres, de nem talál a meccs nagy részében. Egy Jacoby Meyerstől nem vár sokat az ember, de egy első köröst ezért nem dicsérnék meg annyira. Nem kívánom a vérét, ne értsd félre! Én is tudom, hogy sérült volt, de azért na!
Kollega
basszus nemár, második meccsét játszotta az NFL-ben... úgy hogy fél szezont kiülte edzések nélkül


És egyébként is Harry-nek egyetemen sem az elszakadás volt a legfőbb erénye. Ennyi kihagyással idén már sajnos nem igen lehet többre számítani tőle mint RZ target, Jump ballok és talán-talán néha meg tudja majd verni az emberét egy jó routetal. Azért említsük meg a Dallas sec sem kutyaütőkből áll...


plusz, lehet dobálózni az első körös taggel, de gyenge classban volt ő 1/32-es(nr2 WR), szóval ne tekintsünk rá úgy mintha a Evans-OBJ classból húztunk volna top WR-t
ha a második év évégére, harmadik szezonjában sem lehet másra használni mint RZ target akkor lehet majd szívni a fogunkat, ezt most baromira nem érzem jogosnak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, én is többet reméltem azért, bár azért már mutogat szép dolgokat, idővel jobb lesz.

Viszont afelett nem tudok napirendre térni, hogy Baileyt senki sem említette meg, pedig adtam 23 órát rá...

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csak én érzem úgy, hogy egy első körös elkapónak egy kicsit többször kellett volna megjátszhatónak lennie?
Kollega
plz mond, hogy szarkazmus
ZERO_L
Kicsit lejjebb valaki azt írta, hogy egyre jobb RZ target lesz, sőt már most is az. Ahhoz képest meg azt láttam, hogy Brady össze-vissza forog és szabad elkapót keres, de nem talál a meccs nagy részében. Egy Jacoby Meyerstől nem vár sokat az ember, de egy első köröst ezért nem dicsérnék meg annyira. Nem kívánom a vérét, ne értsd félre! Én is tudom, hogy sérült volt, de azért na!

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Hűha, micsoda negatív hullámok áramolnak itten.
Én félidőben elmentem lefeküdni és nem gondoltam, hogy a Cowboys megnyerné a meccset, főleg a D miatt, de bíztam benne, hogy a második félidőre az O jobban összekapja magát a rossz idő ellenére is.

Kicsit olyan ez a szezon is mint a tavalyi. Akadozik a gépezet, de jön a W sorban, mégis mindenki szkeptikus, hogy elég lesz-e ez a következő meccsre, aztán valahogy mégis elég.

Azért ne felejtsük el, hogy hiába a magas draft pozíció meg múltbéli számok, minden azon múlik, hogy mennyire van összeszokva a csapat és mennyi playt tudnak maximális hatékonysággal kivitelezni.
Nem megtanulni, kivitelezni. Azt meg csak edzésen lehet gyakorolni meg élesben megnézni, hogy min kell javítani.
Amint megy X play, akkor jöhet rá a többi, de ezt itt mindenki tudja.

Most láttunk egy olyan elkapósort, amiben 2 épkézláb, tapasztalt ember volt, Edelman meg White személyében, Burkheadet most nem ideszámolva, a többi meg volt Harry, Meyers meg...ja, ennyi.
Plusz a 2 TE, Watson meg Lacosse meg a futó Sony és Bolden.

Én nemtom, de ez nem épp egy veretes névsor, akármennyire szeretjük őket.
Dorsettel meg Sanuval kiegészülve már jobb, de azért ott is van még mit fejlődni.

Én amondó vagyok, hogy az O részéről ez tisztes helytállás volt, főleg ilyen körülmények között (amibe beletartozik az is, hogy Cannon helyett Newhouse játszott...)

Szóval lesz ez még jobb is idővel, de a Texans és KC ellen a legjobb formát kell hozni és még úgy se látom azt, hogy tartani tudnánk a lépést. Viszont nem is temetem a csapatot, mert az edzői gárda képes a legjobb gameplant összerakni.


Illetve gondolkoztam már azon is, hogy össze kellene szedni, mit mondanak a kinti elemzők, kommentátorok JMD gameplanjeiről, mert úgy látszik BB meghülyült, hogy visszahívta, ha ennyire szar mint ahogy itt mondják.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Csak én érzem úgy, hogy egy első körös elkapónak egy kicsit többször kellett volna megjátszhatónak lennie?
Kollega
plz mond, hogy szarkazmus



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csak én érzem úgy, hogy egy első körös elkapónak egy kicsit többször kellett volna megjátszhatónak lennie?

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
...
Burkus
Abszolút osztom a véleményt. Ez nálam is egy gyengécske O teljesítmény volt
Szerintem egyébként JMD az egyértelmű negatívum, plusz az elkapó rb-k idei játéka.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Edelman11/status/1198778225532559360

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden meccs más, a körülmények (minden együtt, nem csak az időjárás) nagyban befolyásolnak meccseket és azokon elért statisztikákat.

A 49ers-Packers meccsen az utolsó drive-ig nem volt sikeres 3rd down a két csapattól..aztán 9-1 meg 8-2 volt a mutató és az időjárás is jobb volt mint nálunk..van ilyen.

A mi meccsünkön az időjárás irgalmatlanul befolyásolta a lehetőségeket..a mi elkapóink tartalékosan, összeszokatlanul léptek pályára a QB-val. A másik oldalon a liga elit számokat hozó offense teljes arzenálban volt fent..Cooper talán sérült volt. Már emiatt nem lehet összehasonlítani a két mutatót..vagyis össze lehet, csak értelmetlen.

A teljes körülményeket nézve, pedig felesleges komolyabb következtetést levonni a playek sikeréről. A győzelem a lényeg, ha hátrányban vagyunk, biztosan más a play hívás, akkor pedig más (rosszabb,jobb tök mindegy) statok jönnek ki. Most a W volt a lényeg, ami a rengeteg drop miatt is jött nehezebben egy csoport első ellen..Teljesen mindegy, hogy játszik az offense, amíg nincs teljes fegyverzet egy meccsen..Majd akkor ráérünk sírni, ha úgy sem megy..
topin
Igy van, meg ugye Harryt is lathattuk, ahogy halad majd az ido egyre jobb RZ celpont lesz (mar az) ahogy jobban osszeszokik Bradyvel. Edelmannel sok a drop, de nala nem felek ott fejben minden rendben lesz PO-ra. Es ha addigra lesz Sanu, Edelman, Harry, White, Meyers...azzal mar menni fog a 24+ pont meccsenkent ami a vedelmet tekitve eleg kell h legyen.
btw szegeny Harry volt o Nikil Harry meg Nkil Harry 😀
rokaur
Na a Nikilnél meg Nkilnél én is néztem, nekem megmarad ő Enkilnek

több mint 4 éve
rokaur 864
Minden meccs más, a körülmények (minden együtt, nem csak az időjárás) nagyban befolyásolnak meccseket és azokon elért statisztikákat.

A 49ers-Packers meccsen az utolsó drive-ig nem volt sikeres 3rd down a két csapattól..aztán 9-1 meg 8-2 volt a mutató és az időjárás is jobb volt mint nálunk..van ilyen.

A mi meccsünkön az időjárás irgalmatlanul befolyásolta a lehetőségeket..a mi elkapóink tartalékosan, összeszokatlanul léptek pályára a QB-val. A másik oldalon a liga elit számokat hozó offense teljes arzenálban volt fent..Cooper talán sérült volt. Már emiatt nem lehet összehasonlítani a két mutatót..vagyis össze lehet, csak értelmetlen.

A teljes körülményeket nézve, pedig felesleges komolyabb következtetést levonni a playek sikeréről. A győzelem a lényeg, ha hátrányban vagyunk, biztosan más a play hívás, akkor pedig más (rosszabb,jobb tök mindegy) statok jönnek ki. Most a W volt a lényeg, ami a rengeteg drop miatt is jött nehezebben egy csoport első ellen..Teljesen mindegy, hogy játszik az offense, amíg nincs teljes fegyverzet egy meccsen..Majd akkor ráérünk sírni, ha úgy sem megy..
topin
Igy van, meg ugye Harryt is lathattuk, ahogy halad majd az ido egyre jobb RZ celpont lesz (mar az) ahogy jobban osszeszokik Bradyvel. Edelmannel sok a drop, de nala nem felek ott fejben minden rendben lesz PO-ra. Es ha addigra lesz Sanu, Edelman, Harry, White, Meyers...azzal mar menni fog a 24+ pont meccsenkent ami a vedelmet tekitve eleg kell h legyen.
btw szegeny Harry volt o Nikil Harry meg Nkil Harry 😀
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Minden meccs más, a körülmények (minden együtt, nem csak az időjárás) nagyban befolyásolnak meccseket és azokon elért statisztikákat.

A 49ers-Packers meccsen az utolsó drive-ig nem volt sikeres 3rd down a két csapattól..aztán 9-1 meg 8-2 volt a mutató és az időjárás is jobb volt mint nálunk..van ilyen.

A mi meccsünkön az időjárás irgalmatlanul befolyásolta a lehetőségeket..a mi elkapóink tartalékosan, összeszokatlanul léptek pályára a QB-val. A másik oldalon a liga elit számokat hozó offense teljes arzenálban volt fent..Cooper talán sérült volt. Már emiatt nem lehet összehasonlítani a két mutatót..vagyis össze lehet, csak értelmetlen.

A teljes körülményeket nézve, pedig felesleges komolyabb következtetést levonni a playek sikeréről. A győzelem a lényeg, ha hátrányban vagyunk, biztosan más a play hívás, akkor pedig más (rosszabb,jobb tök mindegy) statok jönnek ki. Most a W volt a lényeg, ami a rengeteg drop miatt is jött nehezebben egy csoport első ellen..Teljesen mindegy, hogy játszik az offense, amíg nincs teljes fegyverzet egy meccsen..Majd akkor ráérünk sírni, ha úgy sem megy..
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyilván, ha nem nyerünk 35+ ponttal, akkor minden szar, de nekem sem volt nagy bajom az offense-szel, a D meg ugye egy számjegyen tartotta a liga legjobbnak mondott támadósorát.

TB szerintem küzdött, akart, és jó is volt. 4 -5 drop az elkapóktól erre mindenki azt mondja szenvedett...
vpi
Az igényszintek eltérőek. A "minden szar" egyszerű megfogalmazása és az "offense tegnap sem játszott jól" között van pár árnyalatnyi különbség.

A Pats O tegnapi játékai:

1. 6 play - 27 yard- punt,
2. 4 play - 19 yard, - punt,
3. a TD a blokkolt punt adta short field pozícióból
4. 4 play 3 yard - FG,
5. 7 play - 47 yard - MFG,
6. 9 play - 45 yard, - MFG.

II félidő
első drive (elvileg a legjobban designolt drive) 3 play - 6 yard, punt
2. 7 play - 14 yard punt
3. 12 play -38 yard - FG,
4. 7 play - 34 yard - punt,
utolsó - 6 play - 10 yard -down.

Ez ráadásul nem adja vissza, hogy amikor össze is jött 30+ yard, az egy-egy nagy vagy szerencsés játékon múlt (l. Meyers 32 yardos elkapása a missed tackle miatt.)

3 RZ trip, 1 TD (az utolsónál nyilván szándékos a down, ne számítsuk ide.) A 3rd efficiency 3/14. A Dallasnál 2/13 és egekig magasztaljuk a védelmet - joggal -hogy hogy levettük őket a pályáról. Ezek szerint a Pats O-t egy a mienknél gyengébb védelem ugyanúgy levette a pályáról.

Elfogadom, hogy az időjárás mindent alulmúlóan rossz volt, azt is, hogy Brady célpontjai vagy rookiek vagy csak simán sokat dropolnak idén, mint Edelman vagy csak nem hozzák azt a formát, amit korábban (White) vagy amit előzetesen ígértek (Michel), de 13 pont hazai pályán nekem akkor is kevés teljesítmény. A 17 a Philly ellen sem volt acélos, de ott legalább idegenben voltunk. Brady QBR-je idén 55,6, amivel 15. az irányítók között, ez nyilván nem csak őt, hanem az egész idei offense-t minősíti.

Abban legalább egyetértünk, hogy a D megint félelmetes volt, Gilmore pedig a liga jelenlegi legjobb shutdown CB-je.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én eddigre 8–3-at vártam, viszont innen csak W-t, úgyhogy egyelőre igen pöpec ez a 10–1, de innentől kezdve azért jó lenne nem bukni kettőt.

A Texans ellen valahogy mindig megoldjuk, ráadásul inkább abban erősek (Watson+WR-ek, még ha a futásoknál yardügyileg jobban is állnak), amiben mi jók vagyunk védekezésben, a védelmük pedig passzokban nyeli a yardokat. Itt nem is lesz gondolom vacak idő, nagyon kell Sanu és Dorsett vissza, hogy Bradynek legyen már statisztikailag is egy pofás meccse, akkor csak jobb az ő kedve is. Nálam ez továbbra is W. 11–1

A Chiefs ellenit úgy vettem, hogy ez az első kiemelésért megy majd, de jöttek be itt meglepő vereségek. Itt végre a futójáték is működhet (bár nekem tegnap is tetszett), ha nem kerülünk gyorsan nagy hátrányba, de Reidék ellen általában a kezdés erős, most a szünet után kellene valamit kitalálni, hogy Hill-lel és Kelce-vel ne szedjenek szét minket. Mahomes nyilván a legjobb irányító a ligában, de azért eddig mindig nyertünk ellene (óriási minta, igen), másrészt a konferenciadöntőben láttuk, hogy zavarba tudjuk őt is hozni. Én most erre is W-t mondok. 12–1

A Bengalst nem szeretném túlírni, itthon a Miaminak sem szabadnak kérdést jelenteni, és igazából itthon szerintem a Billst is ütjük. Ez nekem 15–1, de valahol biztosan lesz még benne vacak meccs, csak még nem tudom, melyik
Wyatt
Nalam a KC az jelenleg buko nem vagyok meggyozve, hogy most kepes az O felrakni 38+ pontot es a Bills meg erosen kerdeses.
rokaur
38-at szerintem sem. De nálam ott egy 27 is elég lehet, sőt, talán 24 is. A Billsnél az lehet jó, hogy a Buffalo sem szerez sok pontot várhatóan

több mint 4 éve
rokaur 864
Én eddigre 8–3-at vártam, viszont innen csak W-t, úgyhogy egyelőre igen pöpec ez a 10–1, de innentől kezdve azért jó lenne nem bukni kettőt.

A Texans ellen valahogy mindig megoldjuk, ráadásul inkább abban erősek (Watson+WR-ek, még ha a futásoknál yardügyileg jobban is állnak), amiben mi jók vagyunk védekezésben, a védelmük pedig passzokban nyeli a yardokat. Itt nem is lesz gondolom vacak idő, nagyon kell Sanu és Dorsett vissza, hogy Bradynek legyen már statisztikailag is egy pofás meccse, akkor csak jobb az ő kedve is. Nálam ez továbbra is W. 11–1

A Chiefs ellenit úgy vettem, hogy ez az első kiemelésért megy majd, de jöttek be itt meglepő vereségek. Itt végre a futójáték is működhet (bár nekem tegnap is tetszett), ha nem kerülünk gyorsan nagy hátrányba, de Reidék ellen általában a kezdés erős, most a szünet után kellene valamit kitalálni, hogy Hill-lel és Kelce-vel ne szedjenek szét minket. Mahomes nyilván a legjobb irányító a ligában, de azért eddig mindig nyertünk ellene (óriási minta, igen), másrészt a konferenciadöntőben láttuk, hogy zavarba tudjuk őt is hozni. Én most erre is W-t mondok. 12–1

A Bengalst nem szeretném túlírni, itthon a Miaminak sem szabadnak kérdést jelenteni, és igazából itthon szerintem a Billst is ütjük. Ez nekem 15–1, de valahol biztosan lesz még benne vacak meccs, csak még nem tudom, melyik
Wyatt
Nalam a KC az jelenleg buko nem vagyok meggyozve, hogy most kepes az O felrakni 38+ pontot es a Bills meg erosen kerdeses.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én eddigre 8–3-at vártam, viszont innen csak W-t, úgyhogy egyelőre igen pöpec ez a 10–1, de innentől kezdve azért jó lenne nem bukni kettőt.

A Texans ellen valahogy mindig megoldjuk, ráadásul inkább abban erősek (Watson+WR-ek, még ha a futásoknál yardügyileg jobban is állnak), amiben mi jók vagyunk védekezésben, a védelmük pedig passzokban nyeli a yardokat. Itt nem is lesz gondolom vacak idő, nagyon kell Sanu és Dorsett vissza, hogy Bradynek legyen már statisztikailag is egy pofás meccse, akkor csak jobb az ő kedve is. Nálam ez továbbra is W. 11–1

A Chiefs ellenit úgy vettem, hogy ez az első kiemelésért megy majd, de jöttek be itt meglepő vereségek. Itt végre a futójáték is működhet (bár nekem tegnap is tetszett), ha nem kerülünk gyorsan nagy hátrányba, de Reidék ellen általában a kezdés erős, most a szünet után kellene valamit kitalálni, hogy Hill-lel és Kelce-vel ne szedjenek szét minket. Mahomes nyilván a legjobb irányító a ligában, de azért eddig mindig nyertünk ellene (óriási minta, igen), másrészt a konferenciadöntőben láttuk, hogy zavarba tudjuk őt is hozni. Én most erre is W-t mondok. 12–1

A Bengalst nem szeretném túlírni, itthon a Miaminak sem szabadnak kérdést jelenteni, és igazából itthon szerintem a Billst is ütjük. Ez nekem 15–1, de valahol biztosan lesz még benne vacak meccs, csak még nem tudom, melyik

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Azért örülök, hogy nem megyünk már a Jetshez, amiket produkálnak mostanság nem biztos, hogy most összejönne ott a W...
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért az offense fal 200%-kal jobb volt minden területen. Még úgy is, hogy Shaq Mason állítólag olyan beteg volt, hogy alig tudott beöltözni.
Kollega
Cannon, nem Mason. Be is állt helyette Newhouse.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért az offense fal 200%-kal jobb volt minden területen. Még úgy is, hogy Shaq Mason állítólag olyan beteg volt, hogy alig tudott beöltözni.
Kollega
Canon volt beteg nem Mason. Mason simán szar volt 😆

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
rokaur 864
hat megleptek most a sracok, az Eagles, Cowboys meccsbol az egyiket biztos bukora vettem. Ami a helyzetet illeti, nagyon jol allunk, lesz meg 3 huzos meccsunk (KC, Bills, kisPats) ha ebbol meglenne egy 2-1 mar zsebben lenne a first seed.
A Ravens-re var meg most egy Rams es jovo heten 49ers azert remelhetoleg itt lesz legalabb egy L.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 590 — Patriot
Nyilván, ha nem nyerünk 35+ ponttal, akkor minden szar, de nekem sem volt nagy bajom az offense-szel, a D meg ugye egy számjegyen tartotta a liga legjobbnak mondott támadósorát.

TB szerintem küzdött, akart, és jó is volt. 4 -5 drop az elkapóktól erre mindenki azt mondja szenvedett...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Persze, szar volt minden.

Szerintem nem, kurva jó meccset tolt a védelem, sorozatban megvan a 17. 10+os idény, szevaszka
Wyatt
Ez a seconday elkepesztoen jol nez ki kepernyon is, nem csak papiron. A Gilmore-Jones-JMC harmas, megtamogatva DMC-vel, a liga legjobb secondery-je.

Viszont TB latvanyosan szenvedett egesz meccsen, nem csak az idojaras miatt, de kicsit a belso frusztraltsag tukrozodesenek is tunt (Aztan lehet, hogy az ember csak belelatja). Edelman es az ujonc elkapo sem segitette ki. Kivancsi vagyok mit ujit be a stab a rajatszasra, mert biztos vagyok benne, hogy van meg abban a playbookban par erdekes "oldal".