New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Solymi
A nyakamat rá, hogy itt normális lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez komoly b+ 😂 ezzel mindenki viccelt, hogy majd itt köt ki AB... És akkor cáfolja meg vki, hogy ez nem volt megbeszélve

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most mondom azt hogy BB is elmegy a jó édes... egy ilyen majom és még ő jár jól. Remélem idén nem nyer a Pats, bocs srácok..... Ez nem nektek szól.....
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na ezt a szart...Rohadjon még akkor se lesz Brown mezem. Jó kis öltözőbe való ember ...ja nem

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Én teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk leigazolni AB-t és nem csak az ár miatt nem. Ő teljesen más kategória, mint bárki, akit problémásként hoztunk. Egy primadonna, aki úgy néz ki, képtelen beállni a sorba. Nekünk pedig az olyan nem kell, aki az Én-t előbbre helyezi a Mi-nél.
ervinator
igen 😊 a csapat az első...
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Az ég kék, a Pats annyira irracionálisan jól kukázik, hogy az már-már büntetendő.

Gordon, Edelman, Harry,(sérülés?) AB - OKÉ
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj, de tudtam 😊

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ideigazolt a 🤡 !
több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441147833114625?s=20
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2-3. szamu cb-nek beleferos jaja

több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Az árra kíváncsi leszek, de a hír önmagában szuper 😊
Wyatt
Patriots and CB Jonathan Jones agreed to terms on a 3-year extension with base value of $21M. Max value close to $25M for the 3 years. He gets $13M guaranteed. Team friendly deal.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Én teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk leigazolni AB-t és nem csak az ár miatt nem. Ő teljesen más kategória, mint bárki, akit problémásként hoztunk. Egy primadonna, aki úgy néz ki, képtelen beállni a sorba. Nekünk pedig az olyan nem kell, aki az Én-t előbbre helyezi a Mi-nél.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az árra kíváncsi leszek, de a hír önmagában szuper 😊

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
JoJo nak meg szerződést hosszabítottunk 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
A mentálhigiénés kezelésben élen jártok manapság. Hernandezen kívül nem néztetek be nagyon senkit ebből a szempontból.
Fast Willie
Mondjuk Hernandeznek olyan szintű CTE-je volt, amilyet annyi idős embernél még nem láttak..szóval nem feltétlenül lett az benézve, még ha borzalmas is lett a story egésze..
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
csodálom a Steelerst, hogy annyi éven keresztül betudta fogni a száját AB-nek és mellé elit teljesítményt hozott nekik, és kifelé nem szivárgott információ max az utolsó ében. De amit leművel AB az már nonszensz, lehet ez még BB-nek is nagy feladat lenne 😀
WR sorunk idén király lesz AB nélkül is, szóval köszönjük de nem kérjük 😛
manuszka86
Szivárgott információ: facebook live-on, pont a Pats elleni PO-meccs előtt
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1170372165566377985

Hülye lenne nem rámenni... capspace az nincs, de jelenleg ha jó csapatban akar játszani AB akkor egy évre aláír valahova apróért, aztán FA-ként megint kaphat egy komolyabb összeget.

Azt nagyon nem hiszem, hogy az öltözőt szétverné, mert az első megmozdulása után kibassza BB mint macskát szarni, az öltöző 5 év alatt 4 SB-t megjárt veteránokból áll, lábon kihordanak egy bohócot, illetve bármennyire is lookerroom cancernek titulálják GOAT HC + GOAT QB mellet azért szerintem rendesen visszavenne bárki az arcából.

Amúgy reálisan nézve nem látok túl sok esélyt rá, nincs capspaceünk, licit háborúba nem mehetünk bele, csak akkor van esélyünk ha ő ide akar jönni. Gyűrűre itt van az egyik legnagyobb esélye viszont a számait egy köv szerződés kiharcolásához itt nem tudja felturbózni, alapból olyan a rendszer, hogy azt játsszuk amit az ellenfél enged, de még ha ez nem is lenne így Gordon-Jules-Thomas-Harry(?)-White mellett iszonyat kevés labdát kapna.


Ha Gordon elfér Krafték értékrendszerében, akkor szerintem AB is, nem hiszem, hogy ez az oaklandi kiruccanás bármiben is gátat szabna a megszerzésében.
ZERO_L
Az mennyire jön be BB-nek, hogy most AB és az ügynöke éppen a volt csapatát, a ligát, meg terveik szerint a GM-et személyesen is perrel fenyegeti?
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
csodálom a Steelerst, hogy annyi éven keresztül betudta fogni a száját AB-nek és mellé elit teljesítményt hozott nekik, és kifelé nem szivárgott információ max az utolsó ében. De amit leművel AB az már nonszensz, lehet ez még BB-nek is nagy feladat lenne 😀
WR sorunk idén király lesz AB nélkül is, szóval köszönjük de nem kérjük 😛

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1170372165566377985

Hülye lenne nem rámenni... capspace az nincs, de jelenleg ha jó csapatban akar játszani AB akkor egy évre aláír valahova apróért, aztán FA-ként megint kaphat egy komolyabb összeget.

Azt nagyon nem hiszem, hogy az öltözőt szétverné, mert az első megmozdulása után kibassza BB mint macskát szarni, az öltöző 5 év alatt 4 SB-t megjárt veteránokból áll, lábon kihordanak egy bohócot, illetve bármennyire is lookerroom cancernek titulálják GOAT HC + GOAT QB mellet azért szerintem rendesen visszavenne bárki az arcából.

Amúgy reálisan nézve nem látok túl sok esélyt rá, nincs capspaceünk, licit háborúba nem mehetünk bele, csak akkor van esélyünk ha ő ide akar jönni. Gyűrűre itt van az egyik legnagyobb esélye viszont a számait egy köv szerződés kiharcolásához itt nem tudja felturbózni, alapból olyan a rendszer, hogy azt játsszuk amit az ellenfél enged, de még ha ez nem is lenne így Gordon-Jules-Thomas-Harry(?)-White mellett iszonyat kevés labdát kapna.


Ha Gordon elfér Krafték értékrendszerében, akkor szerintem AB is, nem hiszem, hogy ez az oaklandi kiruccanás bármiben is gátat szabna a megszerzésében.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Így van, ha még Gordonnal is sikerül csodát tenni, akkor mással is lehet. Mondjuk nekem egyáltalán nem hiányzik innen egy ilyen játékos, pláne, hogy ligaelit WR-sorunk lesz 2019-ben
Wyatt
Hozzáteszem, hogy AB84-nél jobban elgurult a laszti, mint Gordonnál, mert nála az agresszió tör felszínre többedik alkalommal
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, ha még Gordonnal is sikerül csodát tenni, akkor mással is lehet. Mondjuk nekem egyáltalán nem hiányzik innen egy ilyen játékos, pláne, hogy ligaelit WR-sorunk lesz 2019-ben

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Miért gondolja AB84-t mindenki hozzánk?


vpi
A mentálhigiénés kezelésben élen jártok manapság. Hernandezen kívül nem néztetek be nagyon senkit ebből a szempontból.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Miért gondolja AB84-t mindenki hozzánk?



Szerkesztette: vpi