New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy fikarcnyit sem gondolom ezt undorítóbbnak mint azt, hogy Tyreek Hill leakasztott magának egy 3 éves ennél lényegesebben nagyobb összegű szerződést.
Kialakult ez a szitu, mi meg lecsaptunk a lepattanóra, nem ez az első ilyen eset a BB érában és nem is az utolsó. AB zseniális játékos azt meg, hogy olyan ember amilyen elég hamar a háttérbe fogjuk tenni amikor jönnek a 100+ yardos meccsek. Ennek igen könnyen Revis szintű impaktja lehet, ezzel mint Pats fan simán kiegyezek, aztán meg mehet amerre lát ahogy Revis is anno.
Maniac84
Egyik hülyeség sajnos nem menti a másikat 😉
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egy fikarcnyit sem gondolom ezt undorítóbbnak mint azt, hogy Tyrek Hill leakasztott magának egy 3 éves ennél lényegesebben nagyobb összegű szerződést.
Kialakult ez a szitu, mi meg lecsaptunk a lepattanóra, nem ez az első ilyen eset a BB érában és nem is az utolsó. AB zseniális játékos azt meg, hogy olyan ember amilyen elég hamar a háttérbe fogjuk tenni amikor jönnek a 100+ yardos meccsek. Ennek igen könnyen Revis szintű impaktja lehet, ezzel mint Pats fan simán kiegyezek, aztán meg mehet amerre lát ahogy Revis is anno.
Maniac84
nem vitatom hogy nagyon sokat hozzátehet a csapat játékához /ha az egész nyáron át tartó hisztije valóban csak színészkedés volt/ de ettől függetlenül magát az játékost még utálni fogom
ha érzelemmentesen nézem a dolgot akkor BB-t is megértem hogy kihasznált egy helyzetet, de ettől ez az egész ügy szerintem gyomorforgató, én szégyellem magam miatta /akárcsak anno a McDaniels féle visszatáncolásnál/
Cuchulain82
Maxi Respect 😉
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Egy fikarcnyit sem gondolom ezt undorítóbbnak mint azt, hogy Tyrek Hill leakasztott magának egy 3 éves ennél lényegesebben nagyobb összegű szerződést.
Kialakult ez a szitu, mi meg lecsaptunk a lepattanóra, nem ez az első ilyen eset a BB érában és nem is az utolsó. AB zseniális játékos azt meg, hogy olyan ember amilyen elég hamar a háttérbe fogjuk tenni amikor jönnek a 100+ yardos meccsek. Ennek igen könnyen Revis szintű impaktja lehet, ezzel mint Pats fan simán kiegyezek, aztán meg mehet amerre lát ahogy Revis is anno.
Maniac84
nem vitatom hogy nagyon sokat hozzátehet a csapat játékához /ha az egész nyáron át tartó hisztije valóban csak színészkedés volt/ de ettől függetlenül magát az játékost még utálni fogom
ha érzelemmentesen nézem a dolgot akkor BB-t is megértem hogy kihasznált egy helyzetet, de ettől ez az egész ügy szerintem gyomorforgató, én szégyellem magam miatta /akárcsak anno a McDaniels féle visszatáncolásnál/
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
The Patriots way. Nincs itt semmi látnivaló. 😊
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
Mondjuk én a Raiders helyében biztos felnyomnám a ligánál a patriotsot, hogy nézzenek utána nem volt-e kapcsolatfelvétel még a kivágása előtt. Mert akkor ez az egész egy eltervezett, gusztustalan színjáték volt, márpedig nem hiszem, hogy AB ezt megmerte volna tenni, ha nem tuti a dolog. Azért az a 30 milla amit kockáztatott neki is hatalmas lóvé.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Ha szándékos volt a szinjáték, akkor zseni. De ennyire nem lehet jó szinész szerintem. Van olyan hogy helyzet van BB pedig rácsapott. Nyilván nem ma délután, hanem már a telefonos videó elött, de nem hinném hogy már márciusban.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Egy fikarcnyit sem gondolom ezt undorítóbbnak mint azt, hogy Tyreek Hill leakasztott magának egy 3 éves ennél lényegesebben nagyobb összegű szerződést.
Kialakult ez a szitu, mi meg lecsaptunk a lepattanóra, nem ez az első ilyen eset a BB érában és nem is az utolsó. AB zseniális játékos azt meg, hogy olyan ember amilyen elég hamar a háttérbe fogjuk tenni amikor jönnek a 100+ yardos meccsek. Ennek igen könnyen Revis szintű impaktja lehet, ezzel mint Pats fan simán kiegyezek, aztán meg mehet amerre lát ahogy Revis is anno.

Szerkesztette: Maniac84

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
Az
Én nagyon nem örülök és akkor finom voltam...
Sinisa
egyetértek

még ha bukunk 9 misit akkor sem bánnám ha pár napon belül valami hülyeség miatt kivágnánk
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
Az
Én nagyon nem örülök és akkor finom voltam...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és Kaepernick még mindig csapat nélkül, pedig ő csak térdelt a himnusz alatt... ¯\_(ツ)_/¯
shawnka
Nem hatrany, ha tudsz jatszani. Kaepernickkel ez a nagyobb baj

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gyűrűt akar, ha valaki, akkor Belichick megfegyelmezi.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 553
jerryrice
@JerryRice
·
1 min
Great job AB you had us all fooled!!!! Hopefully you can play football and let the drama go.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Art Stapleton
@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
ozibozi
Ja gerinctelenius
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Hat bazdmeg. Erre nem tudom, mi szukseg volt. Eddig is elit WR-sorunk volt. Na mindegy, ha valaki, tan BB segithet neki
Wyatt
Miben? Elit playa és színész egyben. Ki volt ez találva már hónapok óta.
A Raiders meg kifizette az árát a Pats helyett.
Vicc ez az egész.
Chargers LT
eléggé úgy fest a dolog ahogy mondod, márciusban szerintem BB a Raidersnél drágábban sem kapta volna meg a Steelerstől, erre sikerült Bostonba költöznie lényegében ingyen

ha nem undorodnék AB-től tapsolnék a mutatványhoz
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Art Stapleton
@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
ozibozi
Pont ezt akartam írni, Rosenhaus ezt faszán összehozta.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Solymi
ki lesz vágva két héten belül, vagy semmi gond nem lesz vele és végigcsinálja a szezont /ez utóbbi esetben 100%ra veszem hogy az elmúlt bő fél éves hisztisorozat csak azért volt hogy szabadügynök legyen és aláírhasson a Patshez/
Cuchulain82
Hát, kábé... vazze, még a végén kiderül, hogy egész eddig mindent direkt csinált...

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Art Stapleton
@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
és Kaepernick még mindig csapat nélkül, pedig ő csak térdelt a himnusz alatt... ¯\_(ツ)_/¯
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hat bazdmeg. Erre nem tudom, mi szukseg volt. Eddig is elit WR-sorunk volt. Na mindegy, ha valaki, tan BB segithet neki
Wyatt
Miben? Elit playa és színész egyben. Ki volt ez találva már hónapok óta.
A Raiders meg kifizette az árát a Pats helyett.
Vicc ez az egész.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, ha most eltiltanák egész idényre s a Pats SBt nyer akkor is gyűrűt nyer amit rhadtul nem érdemel meg. Miközben egy Larry Fitz egész életen át gürizik a semmiért... Undorító...
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Solymi
ki lesz vágva két héten belül, vagy semmi gond nem lesz vele és végigcsinálja a szezont /ez utóbbi esetben 100%ra veszem hogy az elmúlt bő fél éves hisztisorozat csak azért volt hogy szabadügynök legyen és aláírhasson a Patshez/
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy AB = Ricky Jerrett 😀