New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
És mit szólnál egy Butler-Gilmore-Rowe CB sorhoz?
cspeti98
Hogy nincs 30 millánk két CB-re
Wyatt
Szerintem várjuk meg a szerződés részleteit. Lehet, hogy beférnek mindketten. Nyilván nagyobb esély van rá így, hogy Butlert elcseréljük, de én egyáltalán nem érzem biztosnak.
cspeti98
Mindegy, milyenek a részletek, ha az átlag 14 milla, akkor Butler is legalább annyit kér majd, és közel 30 milla átlagban lehet bármilyen szépen elosztva, rengeteg. Persze nő a cap, és lehet, hogy 3 év múlva tök olcsónak tűnik az egész
Wyatt
5 évet írnak.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
És mit szólnál egy Butler-Gilmore-Rowe CB sorhoz?
cspeti98
Hogy nincs 30 millánk két CB-re
Wyatt
Szerintem várjuk meg a szerződés részleteit. Lehet, hogy beférnek mindketten. Nyilván nagyobb esély van rá így, hogy Butlert elcseréljük, de én egyáltalán nem érzem biztosnak.
cspeti98
Mindegy, milyenek a részletek, ha az átlag 14 milla, akkor Butler is legalább annyit kér majd, és közel 30 milla átlagban lehet bármilyen szépen elosztva, rengeteg. Persze nő a cap, és lehet, hogy 3 év múlva tök olcsónak tűnik az egész

több mint 7 éve
triangle 1 283
boomtowerről meg ellentmondó infók jönnek. állítólag titans a legnagyobb kihívó de sokallja a 10-13/év pénzt
mindenesetre remélem matchelünk bármi ilyesmit
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ha jól olvastam az a durva hogy ebből 50 milla garantált is...
Castleai01
egy olyan pass rusherre, aki a sackjei 65%-át az első két hónapban kaparja össze, ők tudják...
ZERO_L
Amikor a Pats odaadta egy zsák szotyiért, ment a sírás-rívás, hogy Jones mekkora király, a liga egyik legjobbja a posztján. Megkapta a pénzt máshol, most meg hirtelen már nem is olyan jó? Milyen gyorsan változik nálatok a világ. X-P
Stez
idézz már tőlem, mikor sírtam Jones után... amikor itt volt, akkor is látszott mennyire el tudott fogyni a rájátszásra

az alapszakasz statok fényesítése meg nem a mi asztalunk 😉

Akkor Ryantől könnyes búcsút veszünk.

Eddig tetszik. Kèt fontos FA pótlàsa megoldva.
FViktor93
Hát Bennett pótlását ezzel nem látom megoldottnak, de legyen Neked igazad.
Burkus
szerintem látták, hogy a rookiek nem tudják Bennett sokoldalúságát 1az1-ben pótolni, Allen jött főleg blockolni és kicsit elkapni és hoznak egy újoncot a harmadik végén, akit majd 2év alatt kinevelünk sokoldalúnak

nem biztos, hogy belefér az első négy húzásba egy TE (mert DL-be kéne min 2 ember, LB min1, CB ha megy Butler, RB, és OLbe is elférne egy húzás), de mondjuk egy első körös letraddel máris meg lehet oldani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
És mit szólnál egy Butler-Gilmore-Rowe CB sorhoz?
cspeti98
Hogy nincs 30 millánk két CB-re
Wyatt
Szerintem várjuk meg a szerződés részleteit. Lehet, hogy beférnek mindketten. Nyilván nagyobb esély van rá így, hogy Butlert elcseréljük, de én egyáltalán nem érzem biztosnak.

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Gilmore jöhet, de nem 14m-ért, azt sokallom. A franchise tag lett volna idén ennyi rá 10-11m reálisabb összeg, de ki tudja BB szeret meglepetést okozni. ☺

Az 5. legmagasabb fizu lenne ez a poszton, legyen igaza az öregnek. Butler-Gilmore-Rowe trió idénre nem hangzik olyan rosszul.

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
triangle 1 283
gilmore most nyilatkozta: szomorú hogy a bears nem volt "more serious" és utána csak "let the chips fall"
csávó nem ugrik ki a bőréből örömében. ez érdekes lesz..

Szerkesztette: triangle
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Britt Clevelandben. Jöjjön Gordon, majd nálunk lekever neki kettőt BB, ha mariskára gondolna, akkor maradhat Butler és Cooks is a seggén

több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Felvetődött, hogy Butler esetleg egy trade része lehet Cooksért. Nem tetszik az ötlet, nagyon nem.
ervinator
az egy nagyon rossz vicc lenne.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Felvetődött, hogy Butler esetleg egy trade része lehet Cooksért. Nem tetszik az ötlet, nagyon nem.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
ha idén még nem is megy Butler, jövőre tuti nem fogjuk megfizetni, hacsak nem hoz valami ultragáz szezont és marad bagóért
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
És mit szólnál egy Butler-Gilmore-Rowe CB sorhoz?
cspeti98
Hogy nincs 30 millánk két CB-re
Btw ha Butler esetleg menne, akkor idei vagy jövő évi 1. kör jönne hozzánk?
ervinator
Idei

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
És mit szólnál egy Butler-Gilmore-Rowe CB sorhoz?
cspeti98
Hosszútávon ez túl költséges lenne szerintem.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Btw ha Butler esetleg menne, akkor idei vagy jövő évi 1. kör jönne hozzánk?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Érdekes mert gilmore cb1 m2m, ő nem Ryan helyett jött...
Slotba megy Jones a két szélső butler-gilmore. ??
Na az öreg megint kever. Sztem Butler menni fog
gordon
Ma reggel jelentkeztünk be a hírek szerint érte, szóval lehet tényleg Butlernek szól ez az igazolás.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább
Wyatt
És mit szólnál egy Butler-Gilmore-Rowe CB sorhoz?

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg jelenleg emiatt bús panda vagyok, ha sikerül a Butler, Ryan, Rowe féle sorból Gilmore, Rowe, Jonest összehozni. Megyek is sírok egyet, hogy utána majd szurkoljak tovább

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Érdekes mert gilmore cb1 m2m, ő nem Ryan helyett jött...
Slotba megy Jones a két szélső butler-gilmore. ??
Na az öreg megint kever. Sztem Butler menni fog
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól olvastam az a durva hogy ebből 50 milla garantált is...
Castleai01
egy olyan pass rusherre, aki a sackjei 65%-át az első két hónapban kaparja össze, ők tudják...
ZERO_L
Amikor a Pats odaadta egy zsák szotyiért, ment a sírás-rívás, hogy Jones mekkora király, a liga egyik legjobbja a posztján. Megkapta a pénzt máshol, most meg hirtelen már nem is olyan jó? Milyen gyorsan változik nálatok a világ. X-P
Stez
Ó kihagytál egy évet itt

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy micsoda? 14 misi Gilmore-nak? Na ne már. Az oké, hogy Ryan megy, de arra hoztuk Rowe-t, szerintem nem is lesz nagy para, de 14 misi Gilmore-nak és nem Butlernek? Na ezt gyorsan meglesem

Volt 5 interceptionje tavaly, pazar, de ez önmagában még nem minden. Ahogy lesem a PFF-nél az előkelő 64. helyet csípte meg, Butler az 5. volt, Ryan a 24., Rowe az 50.

Egyelőre, ha tényleg 14 mihályért hoztuk, nagyon nem tetszik

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jól olvastam az a durva hogy ebből 50 milla garantált is...
Castleai01
egy olyan pass rusherre, aki a sackjei 65%-át az első két hónapban kaparja össze, ők tudják...
ZERO_L
Amikor a Pats odaadta egy zsák szotyiért, ment a sírás-rívás, hogy Jones mekkora király, a liga egyik legjobbja a posztján. Megkapta a pénzt máshol, most meg hirtelen már nem is olyan jó? Milyen gyorsan változik nálatok a világ. X-P

több mint 7 éve
triangle 1 283
és ezzel hogy no1 manit adunk gilmore-nak (és képességekben is az), ha túl sokat adna valaki butlernek, akkor elfogadnánk a 1st round picket állítólag
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor Ryantől könnyes búcsút veszünk.

Eddig tetszik. Kèt fontos FA pótlàsa megoldva.
FViktor93
Hát Bennett pótlását ezzel nem látom megoldottnak, de legyen Neked igazad.
több mint 7 éve
triangle 1 283
állítólag 14 per
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Akkor Ryantől könnyes búcsút veszünk.

Eddig tetszik. Kèt fontos FA pótlàsa megoldva.

Szerkesztette: FViktor93