New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
$5,937,500 caphitje van 2017-re Allanek, ezzel el is dőlt Benet sorsa.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Valamilyen hátsó körös pickért hoztuk el.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
nem tetszik az idei class??? o.O

kései kört írnak, azért beleférhet, mondjuk egy 5. körért

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
 twitter.com/RapSheet/status/839587626264969216

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Azt csiripelik a madarak, hogy a Saints elutasította a Titans 1/18-as pickjét Cooksért. Nem tudom mennyire igaz, vagy csak az árat akarják felverni, de ezek akkor sem szarral gurigáznak...
Awesome88
pedig annál többet szerintem senki nem fog érte ajánlani
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Azt csiripelik a madarak, hogy a Saints elutasította a Titans 1/18-as pickjét Cooksért. Nem tudom mennyire igaz, vagy csak az árat akarják felverni, de ezek akkor sem szarral gurigáznak...
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
évi 2,5-3 millióval olcsóbban hosszabbítottunk Cannon-nal az év közben, nem gyenge
ZERO_L
Igen,az BB újabb zseniális húzása volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
évi 2,5-3 millióval olcsóbban hosszabbítottunk Cannon-nal az év közben, nem gyenge



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sose felejtem el, hogy kb 2-3éve úgy nézegettük ezeket a FA mozgásokat, hogy mindenki a TB utáni időkre gondolt.. 😁
Most meg azt nézzük, hogy kit hozzunk neki az utolsó 3-4 évére😊
több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Majdnem biztos vagyok, hogy az 1/32 helyett az ő második körüket kértük Cooks mellé, meg még esetleg adtunk volna vmi aprót. Elég jó route futó ő?
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Legyen inkább Torrey Smith. Eljön olcsóért, kap egy gyűrűt és újraélesszük a pályafutását. 😉
Egyébként a Cooks ügy se halott még, a Saints nem mondott nemet csak körbenéznek, hogy ad-e valaki többet. Én őt preferálnám inkább, idén nagyon olcsó lenne még, jövőre az optionnal se lenne drága és jó tárgyalási helyzetben lennénk a hosszabbításra ha bevált.
Maniac84
és mit adnál cserébe? Jimmy-t? 😀
ZERO_L
1/32 volt az ajánlatunk, annál többet nem. JimmyG több😁
Maniac84
személy szerint nem tartom akkora need-nek, hogy erre ellőjünk egy első kört... max akkor ha Jimmyből jön egy másik első kör amit a védelemre tudunk költeni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor Torrey:

N
E
M

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Legyen inkább Torrey Smith. Eljön olcsóért, kap egy gyűrűt és újraélesszük a pályafutását. 😉
Egyébként a Cooks ügy se halott még, a Saints nem mondott nemet csak körbenéznek, hogy ad-e valaki többet. Én őt preferálnám inkább, idén nagyon olcsó lenne még, jövőre az optionnal se lenne drága és jó tárgyalási helyzetben lennénk a hosszabbításra ha bevált.
Maniac84
és mit adnál cserébe? Jimmy-t? 😀
ZERO_L
1/32 volt az ajánlatunk, annál többet nem. JimmyG több😁

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Legyen inkább Torrey Smith. Eljön olcsóért, kap egy gyűrűt és újraélesszük a pályafutását. 😉
Egyébként a Cooks ügy se halott még, a Saints nem mondott nemet csak körbenéznek, hogy ad-e valaki többet. Én őt preferálnám inkább, idén nagyon olcsó lenne még, jövőre az optionnal se lenne drága és jó tárgyalási helyzetben lennénk a hosszabbításra ha bevált.
Maniac84
és mit adnál cserébe? Jimmy-t? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Legyen inkább Torrey Smith. Eljön olcsóért, kap egy gyűrűt és újraélesszük a pályafutását. 😉
Egyébként a Cooks ügy se halott még, a Saints nem mondott nemet csak körbenéznek, hogy ad-e valaki többet. Én őt preferálnám inkább, idén nagyon olcsó lenne még, jövőre az optionnal se lenne drága és jó tárgyalási helyzetben lennénk a hosszabbításra ha bevált.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Brandon Marshall a Giantsben folytatja.

Marad DeSean Jackson 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Na Chip Kelly szerecsenuldozese engem pont nem gyoz meg a vilagon semmirol 😀 😀 😀
Wyatt
Végülis nem mintha nagy haverok lennének BB-vel 😀😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Chip Kelly szerecsenuldozese engem pont nem gyoz meg a vilagon semmirol 😀 😀 😀

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Jaja, volt 2 eldobott touchdownja (egyik utan tan naluk is maradt a labda) meg vagy 5-6 eve. Meg 800 felpalyas touchdownja, meg tud visszahordani is, nem eppen gyengen
Wyatt
Nameg Chip Kelly-vel is jól kijött, hisztizett picit cut is lett belőle 3 éve. Tartom, hogy nagyon meglepődnék ha nálunk kötne ki, számomra ő az a díva aki nem éri meg a vele járó fejfájást.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, volt 2 eldobott touchdownja (egyik utan tan naluk is maradt a labda) meg vagy 5-6 eve. Meg 800 felpalyas touchdownja, meg tud visszahordani is, nem eppen gyengen

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Butler maradni fog, Jimmyert 1+2, 1+3 koruli ar mar lehet, eleg lenne

DeSean. Nagyon nezegetunk gyors, nem feher WR-eket. Mi lesz a kovetkezo? A kenyer?! Btw, az elozo idenyben egesz jo volt a hosszu passzoknal Brady, DeSean meg kepes lehet azert Hogannel nagyobb fenyegetest jelenteni az ellenfelek szemeben a hosszu jatekoknal
Wyatt
Desean Jacksonon én nagyon meglepődnék, a buta játékosokat általában kerüljük.
Kis illusztráció: https://m.youtube.com/watch?v=fN9bDZ4ej_w

Nekem ez az érdeklődés részünkről a piac feltérképezésének tűnik inkább.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Butler maradni fog, Jimmyert 1+2, 1+3 koruli ar mar lehet, eleg lenne

DeSean. Nagyon nezegetunk gyors, nem feher WR-eket. Mi lesz a kovetkezo? A kenyer?! Btw, az elozo idenyben egesz jo volt a hosszu passzoknal Brady, DeSean meg kepes lehet azert Hogannel nagyobb fenyegetest jelenteni az ellenfelek szemeben a hosszu jatekoknal

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
hmm mit csinálna BB mondjuk 3 első körrel ait Gerappa és Butler után kapnánk plusz a saját. na akkor menne a matek
ParadSEC
elcserélné 83 2-3-4 körre 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
hmm mit csinálna BB mondjuk 3 első körrel ait Gerappa és Butler után kapnánk plusz a saját. na akkor menne a matek

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
klasszik BB move



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/