New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
És ezek ellenére, ha van egy pici realitás, jöjjön azonnal 😊
Wyatt
Gondolod tudna hozzáadni az offense-hez? Viccen kívül kérdezem. Még ezt az évet megnézve se mondhatom hogy kifejezetten futó csapat lennénk, holott LG jól szuperált. Szerintem nála nagyon Peterson se tudna többet tenni ha futni akarunk.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ezek ellenére, ha van egy pici realitás, jöjjön azonnal 😊

több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Ennek van valóság alapja? Nem láttam sehol hírt erről.
 nflhu.blog.hu/2017/03/06/adrian_peterson_kevesebb_fizetesert_is_a_patriots_jatekosa_lehet
DeX
engem meglepne ha jönne. szerintem az, amit ő kérne, még ha kevesebb is mint amit ér, túl sok ahhoz, amit BB egy futóra költene.
polo62
+ugye LG elvileg kijelentette hogy egy szaros pelenkáért is marad, és ő arra jó, amire nekünk kell egy RB....ráadásul Petersonnal is voltak fumblik...meg ugye a kora...

több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Ennek van valóság alapja? Nem láttam sehol hírt erről.
 nflhu.blog.hu/2017/03/06/adrian_peterson_kevesebb_fizetesert_is_a_patriots_jatekosa_lehet
DeX
engem meglepne ha jönne. szerintem az, amit ő kérne, még ha kevesebb is mint amit ér, túl sok ahhoz, amit BB egy futóra költene.
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Ennek van valóság alapja? Nem láttam sehol hírt erről.
 nflhu.blog.hu/2017/03/06/adrian_peterson_kevesebb_fizetesert_is_a_patriots_jatekosa_lehet

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Igaza van Wyatt-nek helyesbítek, Pats-es mércével mérve volt csak jó éve... 😛
Kb. az első draftolt rookie az elmúlt min. 10 évben aki bármi értékelhetőt fel tudott mutatni az első évében...

Amit még érdekesnek találok vele kapcsolatban hogy engedték neki a tévés szerepléseket a Super Bowl után (HT-vel, Ninko-val és Hogan-nal túráztak egyet a médiában, illetve voltak persze egyéni interjúi is) szóval én érzem felé a bizalmaz a vezetés részéről is...
Castleai01
Khm... Jerod Mayo? Rob Gronkowski?
Kollega
Lemaradt a WR a draftolt rookie után, jogos az észrevétel... 😛
(Annyira azért nem volt jó Mitchell...) 😀
Castleai01
Hehe. Sejtettem, hogy kell ott lenni még valaminek 😊 De természetesen tévedsz: 2009. 7. kör, 232. pick.
Igaz, hogy első évében inkább kiegészítő ember volt Welker mögött, de azt azért nem lehet mondani, hogy értékelhetetlen lett volna.

Amúgy szerintem ne kombináljátok túl! Tárgyalgatunk emberekkel, lehet, hogy lesz olyan közöttük, akivel le is szerződünk, de nem kell feltétlenül rosteren lenniük az idénynyitón. Ha meg valaki annyira összepasszol Bradyvel, hogy beverekszi magát a keretbe, az csak jó lehet. Hogy kit szorít ki, az meg majdnem mindegy.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Igaza van Wyatt-nek helyesbítek, Pats-es mércével mérve volt csak jó éve... 😛
Kb. az első draftolt rookie az elmúlt min. 10 évben aki bármi értékelhetőt fel tudott mutatni az első évében...

Amit még érdekesnek találok vele kapcsolatban hogy engedték neki a tévés szerepléseket a Super Bowl után (HT-vel, Ninko-val és Hogan-nal túráztak egyet a médiában, illetve voltak persze egyéni interjúi is) szóval én érzem felé a bizalmaz a vezetés részéről is...
Castleai01
Khm... Jerod Mayo? Rob Gronkowski?
Kollega
Lemaradt a WR a draftolt rookie után, jogos az észrevétel... 😛
(Annyira azért nem volt jó Mitchell...) 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Kifakadásom Marshall miatt azért volt, mert több év óta először éreztem, hogy az O nagyon rendben volt. Ráadásul az elmúlt 1 hétben sok megoldatlan feladat lett felsorolva, amik közül eddig nem igazán oldottunk meg semmit, nekem azok fontosabbak lennének.
(bár már tudom, hogy off-seasonra semmi energiát nem szabad elpocsékolni, mert ráhatásom nincs BB munkásságára, a lényeg, hogy ő mit hoz ki a csapatból)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Igaza van Wyatt-nek helyesbítek, Pats-es mércével mérve volt csak jó éve... 😛
Kb. az első draftolt rookie az elmúlt min. 10 évben aki bármi értékelhetőt fel tudott mutatni az első évében...

Amit még érdekesnek találok vele kapcsolatban hogy engedték neki a tévés szerepléseket a Super Bowl után (HT-vel, Ninko-val és Hogan-nal túráztak egyet a médiában, illetve voltak persze egyéni interjúi is) szóval én érzem felé a bizalmaz a vezetés részéről is...
Castleai01
Khm... Jerod Mayo? Rob Gronkowski?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
BB megint hatalmasat nyomot 😀

"And then they changed the rule"

 twitter.com/nflnetwork/status/838458209618690048
ZERO_L
Óóó ezt én is néztem NFL.com-on, hát besírtam a nevetéstől, nagy arc a főnök 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
BB megint hatalmasat nyomot 😀

"And then they changed the rule"

 twitter.com/nflnetwork/status/838458209618690048



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsére olyan a csapat, hogy nem az újoncoknak kell feltétlenül villogniuk, de azért voltak 😊)

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Igaza van Wyatt-nek helyesbítek, Pats-es mércével mérve volt csak jó éve... 😛
Kb. az első draftolt rookie az elmúlt min. 10 évben aki bármi értékelhetőt fel tudott mutatni az első évében...

Amit még érdekesnek találok vele kapcsolatban hogy engedték neki a tévés szerepléseket a Super Bowl után (HT-vel, Ninko-val és Hogan-nal túráztak egyet a médiában, illetve voltak persze egyéni interjúi is) szóval én érzem felé a bizalmaz a vezetés részéről is...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egy meccs, ettől még átlagon felüli biztosan nem volt, az valahol 7-800 yard körül kezdődne. Az igen jó, meg valahol Michael Thomas 1 137-je, Amari Cooper 1 070-je körül van. Meg vannak ilyen Beckham szintű idióták, akik 12 meccsen tolnak 1350-et 1305-öt újoncként. Na most a 400 yard, és a 4. számú opció azért ezektől igencsak messze van. Mondjuk úgy, hogy egy átlagosan várt szezont hozott, nem volt rossz, de Dobson 519 yarddal indított, szal egyelőre még óvatos vagyok (persze, biztatóbb Mitchell, mert voltak szép elkapásai, és jóval kevesebb a hibája)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Kivágni semmiképpen sem, de az ilyen jó azért elég relatív 😀 Tényleg nem volt rossz, de azért nem nevezném még csak átlagon felüli újoncévnek sem
Wyatt
Szerintem pedig átlagon felüli rookie éve volt, a franchise történetének legjobb támadó rookie teljesítménye volt az övé a SB-n... 6 elkapás, 70y.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivágni semmiképpen sem, de az ilyen jó azért elég relatív 😀 Tényleg nem volt rossz, de azért nem nevezném még csak átlagon felüli újoncévnek sem

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én azért Mitchelt nem vágnám ki egy ilyen jó rookie év után... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Akkor úgy kérdezem kinek a helyére jöjjön Marshall?
NB2
Floyd? 😛
Nincsen hozzá hasonló magas és erőteljes possesion receiver-ünk, feltéve hogy Gronk-ot nem vesszük annak...
Én személy szerint ki nem állhattam eddig, de idén rengeteg interjút csíptem el tőle a Youtube-on a Super Bowl előtti 2 hétben és teljesen normális csókának tűnik, igaz nagy szája van de nem a "nagyszájú buta nigga" kategória aki ne tudna/akarna beilleszkedni...
(Elnézést a jelzőért...) 😛
Viszont szerintem nekünk túl van árazva tehát én nem számítok az idehozatalára...
Castleai01
Olvastam, hogy nem olyan rég még eléggé elképzelhetetlennek tartotta hogy itt játszon. Meg akko egy Edelman, Amendola, Hogan, Slater, Marshall? Jut eszembe, Hogannak hogy van szerződése? 2 évre szól nem?

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Akkor úgy kérdezem kinek a helyére jöjjön Marshall?
NB2
Floyd? 😛
Nincsen hozzá hasonló magas és erőteljes possesion receiver-ünk, feltéve hogy Gronk-ot nem vesszük annak...
Én személy szerint ki nem állhattam eddig, de idén rengeteg interjút csíptem el tőle a Youtube-on a Super Bowl előtti 2 hétben és teljesen normális csókának tűnik, igaz nagy szája van de nem a "nagyszájú buta nigga" kategória aki ne tudna/akarna beilleszkedni...
(Elnézést a jelzőért...) 😛
Viszont szerintem nekünk túl van árazva tehát én nem számítok az idehozatalára...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Akkor úgy kérdezem kinek a helyére jöjjön Marshall?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni
ParadSEC
én nem értem miért megint az ítélkezés előre. Cooks gyakorlatilag szénné égette a DB sort a közös edzésen, egy olyan wr, akit első kör végén nem tud draftolni az ember jó eséllyel, ráadásul már bizonyított is. lehet hogy van nagyobb need az elkapónál, de arra majd hoz BB valami undrafted no name játékost, aki szépen fokozatosan beépül.
polo62
Cooks a kvalitása alapján megérné az első kör végét, viszont nincs szükségünk elit slot elkapóra. Edelmannak van a legjobb kémiája Bradyvel, feleslegesnek érzem őt "lecserélni". Ha Amendolát kivágjuk, akkor elhoznám a piacról Kendall Wrightot, aki a mi rendszerünkben fickándozhatna.

Egy WR1 típusú elkapó viszont többet tudna rajtunk segíteni, nem hiába próbálkoztunk be tavaly DeAndre Hopkinsnál vagy most Brandon Marshallnál.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni
ParadSEC
én nem értem miért megint az ítélkezés előre. Cooks gyakorlatilag szénné égette a DB sort a közös edzésen, egy olyan wr, akit első kör végén nem tud draftolni az ember jó eséllyel, ráadásul már bizonyított is. lehet hogy van nagyobb need az elkapónál, de arra majd hoz BB valami undrafted no name játékost, aki szépen fokozatosan beépül.
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni
ParadSEC
Olyan szempontból viszont érthető, hogy Edelman es Amendola is 31 éves és a következő szezon végén lejár a szerződésük, ráadásul Edelman nem kevés ütést kap, nem árt ha megvan az utódja.

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Már mennek kint az összeesküvés elméletek hogy a Saints csak bedobta a Pats nevét hogy felhajtsák kicsit Cooks árát... 😛
(Payton és Belichik, illetve a két csapat is elég jó viszonyt ápol egymással ahhoz hogy beleférjen egy ilyen kis stikli...)

De a hírek szerint tavaly is mentünk a két legtöbbre taksált WR-re (Jones és Sanu) csak nem ígértünk értük végül annyit mint a Lions és a Falcons...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉