Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem gondoltam, hogy hozza kell tennem, hogy errol a meccserol beszelek. Ma reggel minden megmozdulasa ult, es kb ennyi volt a Broncos orome a meccsen 😊 en ezzel elore siman kiegyezek

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Ja. De Sorolom, kit nem vert meg simán egy az egyben Sanders:
Wyatt
Chargers, Raiders, Eagles corners be like 😉

 78.media.tumblr.com/70a90809c4072be296ab26d620f046a0/tumblr_nmgjk0r1MI1qfyjoto1_r1_500.gif



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Nem szoktunk nyerni járni Denverbe!

Már múlt héten is meglepett, hogy az általam elit védelemnek tartott Broncos D alulteljesített, de hogy mi is megterheltük őket az nem várt örömöt okozott. Az ST játéka csodálatos volt, lényegében eldöntötték a meccset az elején.
A 7-2 nagyon jó eredmény, de a zakókra másoktól számítottam előzetesen (az egyikre itt), mondjuk nem baj, ha a csoportmeccseknek előnnyel megyünk neki 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 111 — nabege2@yahoo.com
Nem nagyon lehet belekötni ebbe a meccsbe, bár páran biztos megpróbálják.
vpi
Pedig BB-ék tuti fognak😊
Amúgy voltak apró hibák, van még mit csiszolni, de alakul a molekula.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 330 — Így remélem megfelelek nektek.....
Néhányan, hogy megint aláztatok, s nem tiszteltétek az ellenfelet ejnye bejnye 😉 😛
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 686 — Patriot
Nem nagyon lehet belekötni ebbe a meccsbe, bár páran biztos megpróbálják.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja. De Sorolom, kit nem vert meg simán egy az egyben Sanders:


És ezzel együtt 16 pont. Szóval alakul ez^^

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Butler-t nagyon csúnyán meg lehet verni irányváltásokkal, borzalmasan gyenge meccse volt

az a statement drive Denver TD után, húúú az nagyon bejött 😀

btw, ki az az Allen, őt a héten hoztuk?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 111 — nabege2@yahoo.com
OFF!

A Billst igencsak elverte a Saints! Jókor játszottunk az utóbbiakkal is😊 Éjjel jó lenne nyerni, szépen leléphetnénk tőlük. Vasas is szépen visszajött nagy hátrányból (nem először) és nyertek is.
ON!
Azért Danny elég sokat sérült, nem egy Julian azért...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football


vagy Bostonban vannak csoda doktorok vagy BB kicsit trollkodik 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/PFF_Zoltan/status/929364091738697728
Wyatt
Jones Island 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 518
de pont, hogy nem igaz, a comp picket így is úgyis elvesztettük, tehát nem emiatt nem hoztuk

akkor marad az, hogy megnézzük a sérüléssel mennyire használható, de Bennett story-ját alapul véve túl sok pozitívumra nem lehet számítani
ZERO_L
A comp picket elvesztettük, mivel senki se vette fel előttünk a waiverről.
Így viszont visszakaptunk egy jó játékost, aki ismeri a rendszert, szotyiért.
Ráadásul van lehetőségünk megtartani a mostani szerződéséért vagy tárgyalni vele.
Bennett a jelenlegi hozzáállásával nem segített a jövőbeni lehetőségein, viszont látja a piaci értékét és ha nem akar visszavonulni, akkor benne van, hogy itt marad.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
de pont, hogy nem igaz, a comp picket így is úgyis elvesztettük, tehát nem emiatt nem hoztuk

akkor marad az, hogy megnézzük a sérüléssel mennyire használható, de Bennett story-ját alapul véve túl sok pozitívumra nem lehet számítani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 518
viszont ha ez a komp pick story igaz, akkor már is van értelme miért nem akarta senki felvenni a waiverről, de akkor meg a többi csapat igen naiv, ha azt hitték, hogy BB-ék nem tudnak erről 😀
ZERO_L
Igen, igaz. A patspulpiton le is vezették szépen az egészet:
 www.patspulpit.com/2017/11/9/16628040/patriots-4th-round-compensatory-pick-martellus-bennett-jeopardy-make-jimmy-garoppolo-trade-important

Ráadásul nem is csak ez a poén, hanem az, hogyha a 10. hétig rosteren van, akkor megkapta volna a Pats az érte járó comp picket. Így viszont, hogy hamarabb kitették, a Pats bukta a comp picket, a Gb pedig visszakapott egy 5. körös comp picket egy másik játékosért.

Viszont annak aki felveszi waiverről Bennettet, kellet volna a Patsnek adnia egy 4. körös comp picket.

Gyakorlatilag a Patsnek muszáj volt ezt tennie, mert utánuk már csak a Saints és az Eagles következett.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Érdekes,hogy pont hozzátok került,de annyi csapat felszedhette volna előbb és nem kellett senkinek!Van ebben a sérülés-nem sérülés dologban valami,de az tény,hogy ARod nélkül esélye sincs a PO-ra nemhogy a SB-re!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
patshu-ról egy komment:

"Itt nálunk a német Pats oldalon van egy érdekes dolog ami ha igaz, akkor talán megmagyarázza, hogy miért is akartuk felszedni Bennettet: a 4. körös comp pickért. Ugyanis azt kommentelik itt páran, hogy a Pats abban az esetben bukta volna a picket amit Bennett távozásáért kaptunk, ha a 10. héten nincs egy csapatnál sem rosteren. Az viszont nincs előírva, hogy a volt csapata rosterén nem lehet. Azaz leegyszerűsítve pár százezerért "visszavásároltuk" a picket.
Valaki meg tudja ezt erősíteni? Itt kint legalábbis nem találgatnak, hanem tényként állítják, biztosak benne. Mármint nem abban hogy csakis ezért vettük fel, hanem hogy a pickkel kapcsolatban van egy ilyen szabály. "


és a friss cikkben bent van Bennett Instán megosztott story-ja, a saját szemszögéből

kicsit érthetetlen, ha tényleg ennyire súlyos, hogy műteni kell, akkor nem tudom hogy lehetett ma ott edzésen (limitáltan) és mégis mire fogunk menni vele

viszont ha ez a komp pick story igaz, akkor már is van értelme miért nem akarta senki felvenni a waiverről, de akkor meg a többi csapat igen naiv, ha azt hitték, hogy BB-ék nem tudnak erről 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
AR sérülése után elkezd "hisztizni", majd tesz róla hogy kivágják, most emberileg vagy ekkora szarházi vagy nem sok köszönet lesz a játékában

ZERO_L
qva érdekes ez a deal, átment a fizikain és a csapattal edzett tehát vszínűleg kamu volt a sérülés..elég aljas dolog,kíváncsi lennék ez, hogy zajlott le.
gordon
Vagy a sérülés nem kamu, csak a Packers Rodgers sérülése után már inkább abban volt érdekelt, hogy most menjen el műtétre. Azt meg ő nem akarta.
(BB hasonlót birkózott Spikes-szal utolsó évében. Annak IR-re tétel lett a vége, Spikes meg nem győzte magyarázni tavasszal, hogy neki semmi komoly sérülése nem volt.)
Az új CBA szerint az IR-re tett játékosnak most már joga van független orvosi véleményt kérni és siker esetén más csapathoz szerződni. Így a Packers-nek ezek után nem volt más hátra, mint a cut.
Én sokkal inkább érzem úgy, hogy Bennett akar(t) játszani, s a csapata akarta idén IR-re tenni, hogy jövőre már tavasztól együtt dolgozhassanak Rodgers-szel.
tomi-tomi
Most olvastam , hogy rotátor köpeny izomszakadása van a vállában de megpróbál játszani vele.
A PO még két hónap , meglátjuk, persze ahhoz be is kel jutni.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
AR sérülése után elkezd "hisztizni", majd tesz róla hogy kivágják, most emberileg vagy ekkora szarházi vagy nem sok köszönet lesz a játékában

ZERO_L
qva érdekes ez a deal, átment a fizikain és a csapattal edzett tehát vszínűleg kamu volt a sérülés..elég aljas dolog,kíváncsi lennék ez, hogy zajlott le.
gordon
Vagy a sérülés nem kamu, csak a Packers Rodgers sérülése után már inkább abban volt érdekelt, hogy most menjen el műtétre. Azt meg ő nem akarta.
(BB hasonlót birkózott Spikes-szal utolsó évében. Annak IR-re tétel lett a vége, Spikes meg nem győzte magyarázni tavasszal, hogy neki semmi komoly sérülése nem volt.)
Az új CBA szerint az IR-re tett játékosnak most már joga van független orvosi véleményt kérni és siker esetén más csapathoz szerződni. Így a Packers-nek ezek után nem volt más hátra, mint a cut.
Én sokkal inkább érzem úgy, hogy Bennett akar(t) játszani, s a csapata akarta idén IR-re tenni, hogy jövőre már tavasztól együtt dolgozhassanak Rodgers-szel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
AR sérülése után elkezd "hisztizni", majd tesz róla hogy kivágják, most emberileg vagy ekkora szarházi vagy nem sok köszönet lesz a játékában

ZERO_L
qva érdekes ez a deal, átment a fizikain és a csapattal edzett tehát vszínűleg kamu volt a sérülés..elég aljas dolog,kíváncsi lennék ez, hogy zajlott le.
Viszont az offense nek egy jó (tavalyi) Bennettre nagy szüksége lenne, pár hét és meglátjuk. Allen végképp elvesztette a bizalmat, de végre megláthatjuk, hogy milyen párost alkotnak Gronkkal mert tavaly nem sokat lehettek együtt a pályán.
JMD leporolhatja a 4TE-s felállásokat 😊
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
úgy tűnik JE11 szépen gyógyul..

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
AR sérülése után elkezd "hisztizni", majd tesz róla hogy kivágják, most emberileg vagy ekkora szarházi vagy nem sok köszönet lesz a játékában

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 099
Ez most pont idevág 😊

 www.youtube.com/watch?v=7F2o0aozbXs

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Füszer New England Patriots 45
 www.youtube.com/watch?v=sz6S3UlzjKA
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 908
Táncolj Márty! Táncolj!
FunHun
Marty Marty