New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Long elköszönt

 twitter.com/OnlyInBOS/status/837029847364997127
ZERO_L
Nem lesz Ryan, HT, Bennett, Long... De ki fog itt gólt lőni? 😊 Meg mire készül Belichick ezzel a tőlünk szokatlan méretű cap space-el?
Burkus
írd oda még Gronkot is... nincs annyi pia, pénz ami erre magyarázat lehet, azonnali CUT




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Long elköszönt

 twitter.com/OnlyInBOS/status/837029847364997127
ZERO_L
Nem lesz Ryan, HT, Bennett, Long... De ki fog itt gólt lőni? 😊 Meg mire készül Belichick ezzel a tőlünk szokatlan méretű cap space-el?
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Long elköszönt

 twitter.com/OnlyInBOS/status/837029847364997127



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Szerintem BB már csak a kihívást keresi. Azt is lefogja szarni ha kukáznia kell valmi ILB, aztán egy tavasz alatt csinál belőle valakit. Amilyen "paraszt" biztos a jets ps csapatból szedi ki 😀 😀 ezt élvezi aztán majd röhögni fog mikor neki is valaki 18M kat kinál pár év múlva
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Én személy szerint nem tartanám jó ötletnek JG elcserélését.
Lehet, hogy nyernénk vele egy első kört, de az nem biztosítja azt, hogy Brissett is képes lenne lehozni úgy a meccseket ahogy JG, ha esetleg Bradyvel lenne valami. És hiába bírja jól, azért az SB-n is látszott, hogy egy idő után ő is megérzi az ütéseket.

Jövőre lesz egy Texans, Falcons, Broncos hármas, a Steelers és KC is megéri a pénzét, plusz ha jól építik a védelmet, akkor Bills és Dolphins 2x.

Ha jól tudom jövőre egy Transition taget tehetünk rá, ahogy valaki lentebb említette.

Gronk szegény meg megszívta (megszívatta magát), mert anno 2012-ben mikor aláírt, top szerződést kapott, csak utána elszálltak az árak. 2015-ben még lehívták az opcióját, de még így is kevés amit kap.
Kérdés mennyire lesz sérült a következő idényben.

Bennettet jó lenne megtartani. Amikor egészséges volt a szezon elején, akkor villant, utána viszont többnyire csak blokkolt. Én adnám érte a 8-9 milliót egy jófajta szerződéssel.

Szerintem a legtöbb értékes FA-t meg tudjuk tartani, nem hiába csináltak ekkora Cap spacet.
Vagy BB-ék kinéztek valakit és arra gyűjtenek.

A Revis sztoriból szintén szerencsésen jöttünk ki. Biztos tudtuk volna használni, hisz iszonyat tapasztalata van, de nem ért volna meg 10 millát. Brutális amúgy milyen hirtelen jön a forma- és motivációhanyatlás.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 www.patriots.com/news/2017/03/01/denvers-vance-joseph-shocked-jimmy-garoppolos-ability

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Tradeljük el a picsába Bradyt szotyiért, oszt kezdjen Aladin!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
De utálnám, ha JG valahogy végül NY-ban kötne ki.

Elég kényelmes helyzetben vagyunk, ha nem kapunk érte annyit, amennyit szeretnénk, elfér. A legrosszabb esetben is bejön majd érte egy jó kompenzációs pick. A legjobb esetben meg folytatja a gyűrűgyártást, ha egyszer Gizi meggyőzi a hites urát, hogy hagyja abba a pályán rohangálást.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Kaep kilépett a szerződéséből. Azzal, hogy Cousins exclusive taget kapott, megnyílhat az út Garoppolonak San Franciscoba.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
In a move that will have a ripple effect on all QB-needy teams, Patriots are not expected to trade QB Jimmy Garoppolo, per league sources.

Úgy fest Gerappá marad.
Beki
Erre azért ne tedd fel a házat, kutyát, asszonyt! 😊
tomi-tomi
BB nem meri eltradelni, mert megunta a letradeket. 😀
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
In a move that will have a ripple effect on all QB-needy teams, Patriots are not expected to trade QB Jimmy Garoppolo, per league sources.

Úgy fest Gerappá marad.
Beki
Erre azért ne tedd fel a házat, kutyát, asszonyt! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyes

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
In a move that will have a ripple effect on all QB-needy teams, Patriots are not expected to trade QB Jimmy Garoppolo, per league sources.

Úgy fest Gerappá marad.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
DMC-nél ugyanez volt, majd 1 hét múlva megteszik BB-ék a legjobb ajánlatukat és DH aláír.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hmmm. Azért, mert Revis nem alkotott idén nagyot odaát, nálunk még lehetne egy jó páros Butlerrel, ha Ryant valaki megdobja egy nagyobb táska pénzzel. De nyilván ő is a nagy lóvét keresi és gondolom lesz is olyan, aki megadja neki és azok nem mi leszünk.
Kollega
Szerintem őt cornerként el lehet felejteni, az hogy nem alkotott idén nagyot odaát elég enyhe kifejezés arra, hogy több mint 100as passer ratinggel dobálták rá. Ráadásul a látvány alá is támasztotta ezt, ha ki akarja tolni a pályafutását akkor át kéne mennie safetybe és csöppet visszavenni az anyagi igényekből...
Maniac84
Olyan játékost átrakni safetybe, aki cornerként se tudott zónázni szvsz nem jó ötlet.
empty taxi

Szerintem se biztos, hogy tudná jól játszani a pozit, de azért safetyként kicsit másabb zónázni mint cornerként, hátha jobban menne neki. Azért vetettem ezt egyébként fel mert az elmúlt szezon után nem hiszem, hogy bármelyik csapat komolyan számítana rá cornerként.
Maniac84
Revis-nek lefőtt a kávé. S ezt ő tudja a legjobban. Lelassult, kerüli a szereléseket; ő most szépen elvonul és átszámolja a pénzét.
Woody meg a fejével fogja kiütni a közfalakat a londoni nagyköveti rezidencia átalakítása során. S felemeli a popsitörlőkendők árát, hogy behozza a veszteséget. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hmmm. Azért, mert Revis nem alkotott idén nagyot odaát, nálunk még lehetne egy jó páros Butlerrel, ha Ryant valaki megdobja egy nagyobb táska pénzzel. De nyilván ő is a nagy lóvét keresi és gondolom lesz is olyan, aki megadja neki és azok nem mi leszünk.
Kollega
Szerintem őt cornerként el lehet felejteni, az hogy nem alkotott idén nagyot odaát elég enyhe kifejezés arra, hogy több mint 100as passer ratinggel dobálták rá. Ráadásul a látvány alá is támasztotta ezt, ha ki akarja tolni a pályafutását akkor át kéne mennie safetybe és csöppet visszavenni az anyagi igényekből...
Maniac84
Olyan játékost átrakni safetybe, aki cornerként se tudott zónázni szvsz nem jó ötlet.
empty taxi

Szerintem se biztos, hogy tudná jól játszani a pozit, de azért safetyként kicsit másabb zónázni mint cornerként, hátha jobban menne neki. Azért vetettem ezt egyébként fel mert az elmúlt szezon után nem hiszem, hogy bármelyik csapat komolyan számítana rá cornerként.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hmmm. Azért, mert Revis nem alkotott idén nagyot odaát, nálunk még lehetne egy jó páros Butlerrel, ha Ryant valaki megdobja egy nagyobb táska pénzzel. De nyilván ő is a nagy lóvét keresi és gondolom lesz is olyan, aki megadja neki és azok nem mi leszünk.
Kollega
Szerintem őt cornerként el lehet felejteni, az hogy nem alkotott idén nagyot odaát elég enyhe kifejezés arra, hogy több mint 100as passer ratinggel dobálták rá. Ráadásul a látvány alá is támasztotta ezt, ha ki akarja tolni a pályafutását akkor át kéne mennie safetybe és csöppet visszavenni az anyagi igényekből...
Maniac84
Olyan játékost átrakni safetybe, aki cornerként se tudott zónázni szvsz nem jó ötlet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hmmm. Azért, mert Revis nem alkotott idén nagyot odaát, nálunk még lehetne egy jó páros Butlerrel, ha Ryant valaki megdobja egy nagyobb táska pénzzel. De nyilván ő is a nagy lóvét keresi és gondolom lesz is olyan, aki megadja neki és azok nem mi leszünk.
Kollega
Szerintem őt cornerként el lehet felejteni, az hogy nem alkotott idén nagyot odaát elég enyhe kifejezés arra, hogy több mint 100as passer ratinggel dobálták rá. Ráadásul a látvány alá is támasztotta ezt, ha ki akarja tolni a pályafutását akkor át kéne mennie safetybe és csöppet visszavenni az anyagi igényekből...

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hmmm. Azért, mert Revis nem alkotott idén nagyot odaát, nálunk még lehetne egy jó páros Butlerrel, ha Ryant valaki megdobja egy nagyobb táska pénzzel. De nyilván ő is a nagy lóvét keresi és gondolom lesz is olyan, aki megadja neki és azok nem mi leszünk.
Kollega
Vissza ne jöjjön.... sztem visszavonul amúgy is..
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hmmm. Azért, mert Revis nem alkotott idén nagyot odaát, nálunk még lehetne egy jó páros Butlerrel, ha Ryant valaki megdobja egy nagyobb táska pénzzel. De nyilván ő is a nagy lóvét keresi és gondolom lesz is olyan, aki megadja neki és azok nem mi leszünk.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Revis-t cutolta a Jets. Nagyon örülök, hogy nem sikerült megtartani annak idején, az akkor az általunk emlegetett évi 9-10 milla is soknak bizonyult volna érte, nemhogy az amit a Jets adott neki. Ez egyébként jól jelzi a két franchise közti különbséget, ott engedtek a szurkolói nyomásnak és áron felül visszahozták, nálunk ilyen nem történik senki esetében. Túlfizetés persze mindenhol előfordul, de nálunk ezt sosem a közvélemény okozza...

Minden tiszteletem egyébként Revisé, az elmúlt évtized legjobb cornere volt és nagyon élvezetes volt az az egy év amit nálunk játszott.

Én Hightower esetében is maximálisan bízom a vezetésben, szerintem van olyan jó kapcsolat köztük és a játékos között, hogy mielőtt bárhová aláír ad esélyt a csapatnak, hogy meccselje az ajánlatot. Úgy gondolom, hogy azzal, hogy nem kerül rá a franchise tag ezt a bizalmat éreztetjük felé. Nameg persze a 15 milla az messze a piaci ár fölött van... Egyébként meg ha engedjük neki tesztelni a piacot és ennek megfelelő áron hozzuk vissza, akkor tuti nem lehet majd később az elégedetlenség nyomait érzékelni a nyilatkozataiban, úgy mint néha Gronknál.

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Tranzitcsapat leszünk olyan top játékosoknak akik gyűrűt akarnak nyerni és utána sok pénzt keresni😉
gordon
Ez szerintem egy tökéletes forgatókönyv. Kiegyezek vele. 😉
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Közben Jared Odrick járt nálunk fizikai felmérőn.

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Akkor viszont még érthetetlenebb az egész, mert a jelenlegi LB állomány még egy nagyon tehetséges újonccal kiegészülve is elég gyengének tűnik.
cspeti98
Collins trade után is ki volt borulva a fél topic..és a védelmet eltemette. Aztán mégis kiderült hogy Bb tudja mit csinál..mielőtt elkezdünk megint pánikolni, adjuk meg az esélyt, hogy kiderüljön mit forral a mester a boszorkánykonyhában..

Akit akarunk azt megtudunk tartani a 60millából, ha nem történik meg, az azt jelenti hogy vagy nagyon messze vannak az elképzelések, vagy nem akarjuk megtartani az adott játékost. felesleges emiatt pánikolni, van aki jobban tudja ezt nálunk szerencsére😊
topin
Én nem pánikolok, ahogy a Collins tradenél se, pontosan tudom, hogy BB biztos a dolgában. Csak egyszerűen nem értem és elképzelésem sincs, hogy mit akarunk LB poszton, de ettől még in Bill we trust! 😀

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Am nem tudom h BB mit tervez, de az összes jelentős FA-tok úgy fest jelen állás szerint, hogy teszteli a piacot, de akkor másra tartogatjátok a 60 misi cap spacet?
Beki
Ezt a kérdést itt senki sem fogja tudni megválaszolni neked..😉
gordon
Értem én, csak Hightower kapcsán azért én vártam volna h a hosszú távú meglesz. 😊
Beki
DMC-vel takkra ugyanígy ment a kötélhúzás.
Nem azt mondom, hogy ugyanaz lesz az eredmény. De kettőn áll a vásár. A Pats kínált valamennyit, HT ezt kevésnek találta; inkább tesztelné a piacot. Ettől meg BB nem fog pánikba esni, már szeptemberben megmondta (sokadjára), a piac normális, természetes része az NFL-nek.
HT vissza fog jönni, hogy ennyi a legjobb ajánlat, erre majd lesz reagálás. Minden bizonnyal most a Pats a negatívumokat (sérüléseket) emeli ki, HT meg a klasszis közeli teljesítményét. Mindkét fél jól jár, ha a piac visszajelzései alapján újra mérlegelhetik a saját álláspontjukat.

(Btw Jules is végig zongorázta a lehetőségeit, neki a piac azt jelezte vissza, hogy a Pats lőtte be jól az értékét.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)