New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Akkor viszont még érthetetlenebb az egész, mert a jelenlegi LB állomány még egy nagyon tehetséges újonccal kiegészülve is elég gyengének tűnik.
cspeti98
Collins trade után is ki volt borulva a fél topic..és a védelmet eltemette. Aztán mégis kiderült hogy Bb tudja mit csinál..mielőtt elkezdünk megint pánikolni, adjuk meg az esélyt, hogy kiderüljön mit forral a mester a boszorkánykonyhában..

Akit akarunk azt megtudunk tartani a 60millából, ha nem történik meg, az azt jelenti hogy vagy nagyon messze vannak az elképzelések, vagy nem akarjuk megtartani az adott játékost. felesleges emiatt pánikolni, van aki jobban tudja ezt nálunk szerencsére😊
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Just in: @_sportstrust informed that Patriots' LB @zeus30hightower will not be given franchise tag. Hightower now expected to test market.
Beki
Gyönyörű lesz, hogy a Jones-Collins-HT hármasból egyet se tudunk megtartani. Értem én, hogy nem szeretjük túlfizetni a játékosokat, de ennyire nem kéne sóhernek lenni, főleg úgy, hogy HT-nél nem fogunk jobb LB-t találni se a szabadügynökpiacon, se a drafton, de attól félek, hogy még hasonlót se.
cspeti98
Nem "nem tudunk" egyelőre úgy néz ki, hogy nem akarunk...
gordon
Akkor viszont még érthetetlenebb az egész, mert a jelenlegi LB állomány még egy nagyon tehetséges újonccal kiegészülve is elég gyengének tűnik.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Am nem tudom h BB mit tervez, de az összes jelentős FA-tok úgy fest jelen állás szerint, hogy teszteli a piacot, de akkor másra tartogatjátok a 60 misi cap spacet?
Beki
Ezt a kérdést itt senki sem fogja tudni megválaszolni neked..😉
gordon
Értem én, csak Hightower kapcsán azért én vártam volna h a hosszú távú meglesz. 😊
Beki
Én már a Collins trade nél elvesztettem a fonalat...😁
Tranzitcsapat leszünk olyan top játékosoknak akik gyűrűt akarnak nyerni és utána sok pénzt keresni😉
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Just in: @_sportstrust informed that Patriots' LB @zeus30hightower will not be given franchise tag. Hightower now expected to test market.
Beki
Gyönyörű lesz, hogy a Jones-Collins-HT hármasból egyet se tudunk megtartani. Értem én, hogy nem szeretjük túlfizetni a játékosokat, de ennyire nem kéne sóhernek lenni, főleg úgy, hogy HT-nél nem fogunk jobb LB-t találni se a szabadügynökpiacon, se a drafton, de attól félek, hogy még hasonlót se.
cspeti98
Nem "nem tudunk" egyelőre úgy néz ki, hogy nem akarunk...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Am nem tudom h BB mit tervez, de az összes jelentős FA-tok úgy fest jelen állás szerint, hogy teszteli a piacot, de akkor másra tartogatjátok a 60 misi cap spacet?
Beki
Ezt a kérdést itt senki sem fogja tudni megválaszolni neked..😉
gordon
Értem én, csak Hightower kapcsán azért én vártam volna h a hosszú távú meglesz. 😊
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Just in: @_sportstrust informed that Patriots' LB @zeus30hightower will not be given franchise tag. Hightower now expected to test market.
Beki
Gyönyörű lesz, hogy a Jones-Collins-HT hármasból egyet se tudunk megtartani. Értem én, hogy nem szeretjük túlfizetni a játékosokat, de ennyire nem kéne sóhernek lenni, főleg úgy, hogy HT-nél nem fogunk jobb LB-t találni se a szabadügynökpiacon, se a drafton, de attól félek, hogy még hasonlót se.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Am nem tudom h BB mit tervez, de az összes jelentős FA-tok úgy fest jelen állás szerint, hogy teszteli a piacot, de akkor másra tartogatjátok a 60 misi cap spacet?
Beki
Ezt a kérdést itt senki sem fogja tudni megválaszolni neked..😉
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Am nem tudom h BB mit tervez, de az összes jelentős FA-tok úgy fest jelen állás szerint, hogy teszteli a piacot, de akkor másra tartogatjátok a 60 misi cap spacet?
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Just in: @_sportstrust informed that Patriots' LB @zeus30hightower will not be given franchise tag. Hightower now expected to test market.
Beki
Én még egy Bennett --> Transition Tag-et elképzelhetőnek tartok ezek után...
(Ez ha minden igaz 8.3 millió lenne 1 évre és a jog hogy meccseljük a legjobb ajánlatot amit a piacon kap...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én nem láttam semmi olyat Bennettől, amire ne lenne képes még legalább 15 TE a ligában. Ha nem akar maradni, menjen nyugodtan. Régebben az Öreg amúgy is szeretett TE-et draftolni. Nyugodtan húzhatunk egyet.
Kollega
és ritka jó a class...igaz a két legjobb addigra kimegy, de mikor kellett nektek olyan játékos, aki papíron a legjobb ? úgy könnyű lenne 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Just in: @_sportstrust informed that Patriots' LB @zeus30hightower will not be given franchise tag. Hightower now expected to test market.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Én nem láttam semmi olyat Bennettől, amire ne lenne képes még legalább 15 TE a ligában. Ha nem akar maradni, menjen nyugodtan. Régebben az Öreg amúgy is szeretett TE-et draftolni. Nyugodtan húzhatunk egyet.
Kollega
ez azért így elég erős, mert nem sok TE tud blokkolni és elkapni is hasonlóan magas szinten (itt most nem Gronk szintjéről beszélek, ő egy külön kategória), az ehhez hasonló kaliberűek(5-6 ilyen lehet?) meg nem kerülnek ki a piacra, Bennett is azért kaptuk meg mert nem volt egy minta játékos + lejáró szerződése volt

ettől még én sem mondom, hogy mindenáron ragaszkodni kell hozzá, de ha főleg a sérülései miatt volt néha annyira elveszve blokkolásban, meg kevésbé bevonva a passzjátékba (nekem ez az egyetlen hatalmas kérdőjelem vele kapcsolatban), akkor egészségesen bizony ott van a top5 TE-ek körül

ezt a drafton nem tudod 1az1-ben pótolni, főleg azért nem mert egyik rookie sem éppen a jó futás blokkolásairól híres, de lehet Gronk mellett ez is belefér lsd anno Hernandez, nélküle viszont nem ártana egy ilyen típusú összekötő



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
AP free agent lett.

Nem sok értelme lenne idehozni, de én nagyon szívesen látnám Patriots mezben futkározni 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én nem láttam semmi olyat Bennettől, amire ne lenne képes még legalább 15 TE a ligában. Ha nem akar maradni, menjen nyugodtan. Régebben az Öreg amúgy is szeretett TE-et draftolni. Nyugodtan húzhatunk egyet.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Én tartom a véleményem, hogy ha van nem pótolhatatlan ember ebben a keretben, akkor az Bennett. Sőt, én idén biztosan lőnék drafton egy jó TE-t, mert Gronk sem tart a végtelenségig, elférne még egy jó projekt Lengel mellett.
Kollega
Akármikor olvasom ezt, mindig kikerekedik a szemem.
Lengel nem komolyan vehető a Gronk, Bennett szinthez képest.
Gronkowski Bennettről: "I'm hoping that he breaks the bank," Gronkowski said over the weekend, via ESPN.com. "Whenever you see a tight end break the bank, it's good for the industry; it's good for the position. You want to see the position grow."

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy amikor Bennett a Belicick-féle drákói szigoron alapuló Pats franchise-on kívül mindenhol rendkívül problémás játékos volt, annyira, hogy a Bears el is küldte, melyik csapat/HC fogja bevállalni a kockázatát, ráadásul sok pénzért. Nyilván ahhoz, hogy valaki NFL HC legyen, az egészségesen túlmenő önbizalom is kell, de azt azért kevesen gondololhatják reálisan, hogy nekik is fog menni, ami nem ment másik három főedzőnek. Mert ha reálisan gondolkodna mindenki, aki nem sok sikerrel tesztelné a piacot és örülhetne annak a 9 millának, amit tőlünk kaphatna.
Burkus
Mindig van olyan csapat-GM-edző aki bevállal dolgokat. Ez így működik. rengeteg a kockázat, amiből sok minden nem jön be. Nálunk is, másnál is. Így lehetett kezdő QB Cassel, így adnak három első-köröst (igazából kettő pluszt) RG-ért, vagy 1+4-et Sam Bradfordért.

Sosem tudok rossz szemmel nézni valakire aki ebben a ligában pénzt akar keresni. Miért ne tenné? A csapat is kidobja, ha van nála 5 forinttal olcsóbb ember, ugyanolyan teljesítmény mellett.
Minden alkalommal elmondják, hogy ez üzlet. Mindkét félnek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg továbbra sem tudom azokat sajnálni, akik egy-két jó idény után (pláne sok sérüléssel) a poszt legjobban fizető szerződését kapják meg, 5-7 évre biztosítják az anyagi helyzetüket (lol, a családfájának a következő 10 generációjára...), majd néhány év múlva, amikor mások is elkezdenek sokat, esetleg még többet kapni, akkor morognak, hogy miért csak ennyi. Miközben akkor megkapják a csúcspénzt, ráadásul ő tényleg rohadt sokat is sérült.

De ettől még imádom, és maradjon itt pályafutása végéig, de sajnálni őt sem tudom

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Én tartom a véleményem, hogy ha van nem pótolhatatlan ember ebben a keretben, akkor az Bennett. Sőt, én idén biztosan lőnék drafton egy jó TE-t, mert Gronk sem tart a végtelenségig, elférne még egy jó projekt Lengel mellett.
Kollega
Ezt abban az esetben adom, ha van egy egészséges Gronkunk, akkor valóban nem kulcsember és könnyen pótolható. Ha Gronk (neadjaisten) lesérül, akkor már nem annyira pótolhatatlan.
Persze lehet mondani, hogy Brady és a rendszer sztárt csinál bárkiből, de lássuk be ez nem igaz. Játszott ebben a rendszerben Scott Chandler, Tim Wright, Hómanó, (itt van Lengel) akik nemhogy nem váltották meg a világot, de még a közelében sem voltak egy Bennett szintnek. Evvel nyilván Bennet is tisztában van.

A Gronk megjegyzésre meg csak annyit, hogy lehet, nem ő keresi a legtöbb pénzt TE-ként és evvel üzenni akar a FO-nak, de mivel átlagban csak 1/2 - 3/4 szezonokat játszik, arányosan de. 😊

Szerkesztette: vpi
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gronkowski Bennettről: "I'm hoping that he breaks the bank," Gronkowski said over the weekend, via ESPN.com. "Whenever you see a tight end break the bank, it's good for the industry; it's good for the position. You want to see the position grow."

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy amikor Bennett a Belicick-féle drákói szigoron alapuló Pats franchise-on kívül mindenhol rendkívül problémás játékos volt, annyira, hogy a Bears el is küldte, melyik csapat/HC fogja bevállalni a kockázatát, ráadásul sok pénzért. Nyilván ahhoz, hogy valaki NFL HC legyen, az egészségesen túlmenő önbizalom is kell, de azt azért kevesen gondololhatják reálisan, hogy nekik is fog menni, ami nem ment másik három főedzőnek. Mert ha reálisan gondolkodna mindenki, aki nem sok sikerrel tesztelné a piacot és örülhetne annak a 9 millának, amit tőlünk kaphatna.
Burkus
Lehet, hogy épp a szigorból van elege..nyert egy gyűrűt, élni akar..majd a jags megfizeti ott bohóckodhat majd 4év 40milláért..
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én tartom a véleményem, hogy ha van nem pótolhatatlan ember ebben a keretben, akkor az Bennett. Sőt, én idén biztosan lőnék drafton egy jó TE-t, mert Gronk sem tart a végtelenségig, elférne még egy jó projekt Lengel mellett.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gronkowski Bennettről: "I'm hoping that he breaks the bank," Gronkowski said over the weekend, via ESPN.com. "Whenever you see a tight end break the bank, it's good for the industry; it's good for the position. You want to see the position grow."

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy amikor Bennett a Belicick-féle drákói szigoron alapuló Pats franchise-on kívül mindenhol rendkívül problémás játékos volt, annyira, hogy a Bears el is küldte, melyik csapat/HC fogja bevállalni a kockázatát, ráadásul sok pénzért. Nyilván ahhoz, hogy valaki NFL HC legyen, az egészségesen túlmenő önbizalom is kell, de azt azért kevesen gondololhatják reálisan, hogy nekik is fog menni, ami nem ment másik három főedzőnek. Mert ha reálisan gondolkodna mindenki, aki nem sok sikerrel tesztelné a piacot és örülhetne annak a 9 millának, amit tőlünk kaphatna.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha már Gronk, holtszezonban még ez sem annyira offtopik:



I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Gronk nagyon éli a 69-es poénokat 😀

 twitter.com/FanSportsClips/status/835929789697421312/video/1

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ezt most így elfogadnám, a CB-DE kérdést meg majd FA-n megoldjuk 😀

Your Picks:
Round 1 Pick 32: Haason Reddick, OLB, Temple (A-)
ZERO_L
Őt már több helyen is láttam hozzánk írva. Nekem annyira nem tetszik ez a változat - az egész listára értve - majd próbálok én is írni egy hasonlót. tavaly is nyilván 0 találatom volt.
winston
nevekre lebontva biztos én is jobbat tudnék összeállítani, de úgy hogy a gép leszimulálja a többi 31 csapat választásait így körlményesebb, azért így is elég jó value pickeket sikerült húznom

nekem pl Reddick kifejezetten tetszik minél többet olvasok utána
leginkább Leggett választása volt számomra nehézkes, annyira nem vagyok oda érte, de normális alternatíva már nem maradt bent (inkább Jake Butt-ot választanám, de ő már második körben kiment) és biztos CB-DE-t is húztam volna hamarabb csak 3-4.körben már nem akartam reachelni és például Darboh-t a harmadik kör végén nem volt szívem bent hagyni 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cserélgetünk, cserélgetünk?

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ezt most így elfogadnám, a CB-DE kérdést meg majd FA-n megoldjuk 😀

Your Picks:
Round 1 Pick 32: Haason Reddick, OLB, Temple (A-)
ZERO_L
Őt már több helyen is láttam hozzánk írva. Nekem annyira nem tetszik ez a változat - az egész listára értve - majd próbálok én is írni egy hasonlót. tavaly is nyilván 0 találatom volt.