New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ezt most így elfogadnám, a CB-DE kérdést meg majd FA-n megoldjuk 😀

Your Picks:
Round 1 Pick 32: Haason Reddick, OLB, Temple (A-)
Round 3 Pick 3 (CHI): Carlos Watkins, DT, Clemson (A-)
Round 3 Pick 32: Amara Darboh, WR, Michigan (A+)
Round 3 Pick 39 (COMP): Jordan Leggett, TE, Clemson (A-)
Round 4 Pick 4 (CHI): J.J. Dielman, OT, Utah (A+)
Round 4 Pick 25: Samaje Perine, RB, Oklahoma (A+)
Round 5 Pick 19: Sam Rogers, FB, Virginia Tech (A+)
Round 5 Pick 39 (COMP): Josh Carraway, DE, TCU (A)
Round 7 Pick 21: Austin Rehkow, P, Idaho (A+)
Round 7 Pick 32: Ezra Robinson, CB, Tennessee State (B-)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tudom, hogy Scar az alulméretezett és dinamikus centereket szereti de elnézegetném a fal közepén Mangoldot.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Akar valaki játszani a szerződésekkel? 😊
Azért ahogy nézem simán meg lehet mindenkivel egyezni akivel a csapat akar, nagy pénzeket is lehet ajánlani orrnehéz szerződésekkel.

Érdemes megnézni a többi évet is, hogy hány játékosnak lesz még szerződése.

 overthecap.com/calculator/new-england-patriots/#.WLFOO_KGn-U

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Szépen csendben, nagyszerűen tette a dolgát. Valentine-nek illene felnőnie a helyzethez, de akkor is kell még legalább egy FA és egy draftolt játékos
Wyatt
Kiváncsi vagyok mennyit fognak es milyen konstrukcióban ajanlani Branch-nek. Tény h jól tolta egész szezonban.

Paul Soliai?
Kyle Williams (ha tényleg cut lesz)?
... es persze ott vannak a top FA-k.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szépen csendben, nagyszerűen tette a dolgát. Valentine-nek illene felnőnie a helyzethez, de akkor is kell még legalább egy FA és egy draftolt játékos

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
DT poszton is lehet fennforgás:

Alan Branch: "I definitely want to maximize my earning power, especially coming off one of my better seasons of my career” (nesn.com)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Rodgers visszanyalt Bradynek, kerek a világ
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tmqfyjbmaset8ekt2sw7
Even Aaron Rodgers admits: Tom Brady is the GOAT
Tom Brady winning his fifth Super Bowl title all but ended any serious debate about who is the greatest QB of all-time. Even Packers star Aaron Rodgers won't ignore the truth.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Kiosztották a kompenzációs pickeket, mi kaptunk egy 5. kör (#185), illetve a Cleveland 3. körös (#103) választása is hozzánk jön a Collins trade keretében.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady síel 😊

 www.facebook.com/TomBrady/videos/1458704037504075/
ervinator
A legjobb instan a parbeszed alatta Beckhammel 😀

több mint 7 éve
triangle 1 283
pólót valaki?😀
eleje:


hátulja:


Szerkesztette: triangle
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Vernert kitette a Bucs. Ha marad pénz, vajon rámegyünk, vagy inkább akkor már meg kéne tartani Ryant?
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért 60+ misi sok mindenre elég. HT 13m, MB 7-8m plusz a 2 corner, de min Butler 30-35 misibe lenne. A resztlire is marad plusz draft. Sztem a 4ből 3 marad.
Kókusz8
Üdv a fórumon.

Ryant biztosra veszem, hogy nem marad. Ő egy upgradelt Arrington, nekünk pedig nem fog érni annyit, amennyit ő kapni fog.

Logan Ryan’s selling points.
* Youth – Only 26 years old Logan Ryan will be one of the youngest cornerbacks hitting free agency
* Stats – Ryan has averaged over 4 interceptions, 10.5 Defended passes, and one forced fumble a season
* Durability – Ryan has not missed a regular season game since being drafted in 2013
* Winner – Teams like to sign players from winning teams.

Bennett visszautasított egy 7 millás szerződést, ő szerintem 9 millát meg fog kapni, amivel nem biztos, hogy versenyezni akarunk. HT prioritás, ahogy Butler is. Nyilván Butler helyzete kicsivel könnyebb számunkra.

Szóval még akár pár nevesebb FA igazolás is beférhet, főleg mert a pénz nagy részét el kell majd költeni.
ervinator
Miért "kell"? Nem kötelező szerintem.
vpi
gsn blogjából: 2013 és 2016 között, illetve 2017 és 2020 között a liga csapatainak egyenként legalább a fizetési sapka 89 %-át el kell költeniük.
empty taxi
 twitter.com/patscap/status/832706816253386753
ervinator
Azért ha 89%-ot el kell költeni, akkor a sapiból (kb 168misi) marad kb 17 misi, amit nem kötelező elkölteni. (és közbe beszélünk, hogy Bennett 6 vagy 7 misit kapjon...). Ja és a Patsnek 60 misi szabad pénze van.

Tudom, hogy aprópénz, meg gyöngyök, meg szotyi (bár gondolom, ha a bowl.one összes fórumozójának összes bankszámlán lévő pénzét összedobjuk, akkor se érjük el ezt az összeget) | (Ha csak ki nem derül, hogy Iktriad = Csányi, empty = Simicska, ervinator=Mészáros Lőrinc, wyatt=Tiborc + Rachel) | , de azért még Kraft úrnak sem mindegy, hogy elkölti-e vagy sem.
vpi
Ne keverjétek a cap terhelést a cash flow-val. A 89%-os szabály az utóbbira vonatkozik; a kifizetéseknek kell elérni négy év alatt (négy éves szakaszokban) az össz cap 89%-át. (például az Eagles kifizetései 2016-ban 200 milla felett voltak.)

Amelyik csapat nem költi el négy év alatt sem, annak a hiányzó összeget ki kell fizetnie a játékosoknak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hé psszt | amúgy is Dolores vagyok |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Brady síel 😊

 www.facebook.com/TomBrady/videos/1458704037504075/
ervinator
Látszik a mozgásán, hogy élsportoló 😊
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Azért 60+ misi sok mindenre elég. HT 13m, MB 7-8m plusz a 2 corner, de min Butler 30-35 misibe lenne. A resztlire is marad plusz draft. Sztem a 4ből 3 marad.
Kókusz8
Üdv a fórumon.

Ryant biztosra veszem, hogy nem marad. Ő egy upgradelt Arrington, nekünk pedig nem fog érni annyit, amennyit ő kapni fog.

Logan Ryan’s selling points.
* Youth – Only 26 years old Logan Ryan will be one of the youngest cornerbacks hitting free agency
* Stats – Ryan has averaged over 4 interceptions, 10.5 Defended passes, and one forced fumble a season
* Durability – Ryan has not missed a regular season game since being drafted in 2013
* Winner – Teams like to sign players from winning teams.

Bennett visszautasított egy 7 millás szerződést, ő szerintem 9 millát meg fog kapni, amivel nem biztos, hogy versenyezni akarunk. HT prioritás, ahogy Butler is. Nyilván Butler helyzete kicsivel könnyebb számunkra.

Szóval még akár pár nevesebb FA igazolás is beférhet, főleg mert a pénz nagy részét el kell majd költeni.
ervinator
Miért "kell"? Nem kötelező szerintem.
vpi
gsn blogjából: 2013 és 2016 között, illetve 2017 és 2020 között a liga csapatainak egyenként legalább a fizetési sapka 89 %-át el kell költeniük.
empty taxi
 twitter.com/patscap/status/832706816253386753
ervinator
Azért ha 89%-ot el kell költeni, akkor a sapiból (kb 168misi) marad kb 17 misi, amit nem kötelező elkölteni. (és közbe beszélünk, hogy Bennett 6 vagy 7 misit kapjon...). Ja és a Patsnek 60 misi szabad pénze van.

Tudom, hogy aprópénz, meg gyöngyök, meg szotyi (bár gondolom, ha a bowl.one összes fórumozójának összes bankszámlán lévő pénzét összedobjuk, akkor se érjük el ezt az összeget) | (Ha csak ki nem derül, hogy Iktriad = Csányi, empty = Simicska, ervinator=Mészáros Lőrinc, wyatt=Tiborc + Rachel) | , de azért még Kraft úrnak sem mindegy, hogy elkölti-e vagy sem.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Brady síel 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16911055_1458707847503694_3800697009262821376_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=iNuiXiMxFG4Q7kNvgEUzAOH&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDZFw9Wb1fs3Li7Ob3Y81s-57EiyA3Tw_Hlf_s1aBISCg&oe=664D1C60
If you french fry when you’re supposed to pizza, you’re gonna have a bad time! Trust me!!! | By Tom BradyFacebook
If you french fry when you’re supposed to pizza, you’re gonna have a bad time! Trust me!!!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/new-england-patriots/

spotrac minden évben beárazza a nagyobb FA-kat.
Hááát...HT ennyiért ajándék lenne, Blount vicc, Ryan 5év/72 milliója pedig WTF ?😊
Komolyan nem kell venni mert tudják , hogy Bennett évi 7millát dobott vissza itt mégis avr 6ra árazzák be.
gordon
már Floyd-nál kiütközik a rendszer hatalmas hibája... körtét az almával való összehasonlítás

nyilván ha Ryan-t shotdown cornerekkel veszed egy lapon, akkor ki fog jönni ez a szám (Norman,Sherman,Peterson beárazta már ezt a pozíciót), de tudjuk jól Ryan nem ez a kategória

ettől még szerintem is nagyot fog kaszálni (=több mint 10M) és én meg is adnám neki a 10 körüli összeget, de csak miután megtartottuk a HT, Butler duót



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Üdv Mindenkinek!

Off, amit írok, de a bowl.one holírt a SB-ról?

Esetleg - sehol???

Üdv:

GOSB6!!!
GOSB6
Van valami amit nem tudsz róla? Vagy csak a címlap hiányzik?
Matthew99
Szerintem mindent tudok, csak furcsa, hogy ott vannak a cikkek a SB előtt, szinte napi szinten, majd lemegy a SB és konkrétan "0" a visszajelzés, vagy eírás róla...


Hát most nem akarok nagyon off lenni, de minden évben felvetődik, hogy az ország első számú amerikaifutball-oldalán konkrétan egy karakter nincs a Super Bowlról, gondolom a fiatal kolléga egy összefoglalóra lett volna kíváncsi. Ezért mondtam, hogy itt a meccsekről nem szokott írás lenni, csak beharangozók vannak
Wyatt
Sjanos nem vagyok fiatal - 5.x vége...
GOSB6
Akkor elore a 6.-ert 😀

több mint 7 éve
GOSB6 New England Patriots 16
Üdv Mindenkinek!

Off, amit írok, de a bowl.one holírt a SB-ról?

Esetleg - sehol???

Üdv:

GOSB6!!!
GOSB6
Van valami amit nem tudsz róla? Vagy csak a címlap hiányzik?
Matthew99
Szerintem mindent tudok, csak furcsa, hogy ott vannak a cikkek a SB előtt, szinte napi szinten, majd lemegy a SB és konkrétan "0" a visszajelzés, vagy eírás róla...


Hát most nem akarok nagyon off lenni, de minden évben felvetődik, hogy az ország első számú amerikaifutball-oldalán konkrétan egy karakter nincs a Super Bowlról, gondolom a fiatal kolléga egy összefoglalóra lett volna kíváncsi. Ezért mondtam, hogy itt a meccsekről nem szokott írás lenni, csak beharangozók vannak
Wyatt
Sjanos nem vagyok fiatal - 5.x vége...

GOSB5
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Üdv Mindenkinek!

Off, amit írok, de a bowl.one holírt a SB-ról?

Esetleg - sehol???

Üdv:

GOSB6!!!
GOSB6
Van valami amit nem tudsz róla? Vagy csak a címlap hiányzik?
Matthew99
Hát most nem akarok nagyon off lenni, de minden évben felvetődik, hogy az ország első számú amerikaifutball-oldalán konkrétan egy karakter nincs a Super Bowlról, gondolom a fiatal kolléga egy összefoglalóra lett volna kíváncsi. Ezért mondtam, hogy itt a meccsekről nem szokott írás lenni, csak beharangozók vannak

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Üdv Mindenkinek!

Off, amit írok, de a bowl.one holírt a SB-ról?

Esetleg - sehol???

Üdv:

GOSB6!!!
GOSB6
Van valami amit nem tudsz róla? Vagy csak a címlap hiányzik?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/new-england-patriots/

spotrac minden évben beárazza a nagyobb FA-kat.
Hááát...HT ennyiért ajándék lenne, Blount vicc, Ryan 5év/72 milliója pedig WTF ?😊
Komolyan nem kell venni mert tudják , hogy Bennett évi 7millát dobott vissza itt mégis avr 6ra árazzák be.
gordon
Most nem rusher LB-nek én sem szívesen fizetnék azért annyira túl sokat 😊

A CB viszont évek óta nagyon kiemelt fizetésű poszt. Ryan most lett 26 éves, de már van négy év tapasztalata, emberezésben és zónázásban sincs elveszve, és bátran rá lehet rakni a nagyobb termetű elkapókra is, hiába csak 5'11". Az egyik legjobban szerelő CB a ligában, és a szezon első felét leszámítva az előző két évben, amikor kezdő volt, kurva jó is volt. Tény, a szezon első felében viszont elég gyenge. Ugyanakkor nagyon vonzza a labdát, valahogy ezt nagyon érzi, 41 PD és 13 int, pedig csak két évig volt kezdő.

Biztosan lesz olyan, aki #1CB-t lát bele, és akkor meg is fizetik. Ennyit szerintem mondjuk talán nem kap, de ahogyan emelkednek a fizuk a satyesz miatt, még aztán lehet az is. Én a magam részéről #CB-ként évi 8 millát megadnék neki, de ezt aligha fogadná el 😊

Üdv Mindenkinek!

Off, amit írok, de a bowl.one holírt a SB-ról?

Esetleg - sehol???

Üdv:

GOSB6!!!
GOSB6
Egyik meccsről sem szoktak, csak beharokkal foglalkoznak a szerkesztők, meg eredménykövető van a meccsek után

Bár Höri PR-jeit hiányolom azért

több mint 7 éve
GOSB6 New England Patriots 16
Üdv Mindenkinek!

Off, amit írok, de a bowl.one holírt a SB-ról?

Esetleg - sehol???

Üdv:

GOSB6!!!

GOSB5
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/new-england-patriots/

spotrac minden évben beárazza a nagyobb FA-kat.
Hááát...HT ennyiért ajándék lenne, Blount vicc, Ryan 5év/72 milliója pedig WTF ?😊
Komolyan nem kell venni mert tudják , hogy Bennett évi 7millát dobott vissza itt mégis avr 6ra árazzák be.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Azért 60+ misi sok mindenre elég. HT 13m, MB 7-8m plusz a 2 corner, de min Butler 30-35 misibe lenne. A resztlire is marad plusz draft. Sztem a 4ből 3 marad.
Kókusz8
Üdv a fórumon.

Ryant biztosra veszem, hogy nem marad. Ő egy upgradelt Arrington, nekünk pedig nem fog érni annyit, amennyit ő kapni fog.

Logan Ryan’s selling points.
* Youth – Only 26 years old Logan Ryan will be one of the youngest cornerbacks hitting free agency
* Stats – Ryan has averaged over 4 interceptions, 10.5 Defended passes, and one forced fumble a season
* Durability – Ryan has not missed a regular season game since being drafted in 2013
* Winner – Teams like to sign players from winning teams.

Bennett visszautasított egy 7 millás szerződést, ő szerintem 9 millát meg fog kapni, amivel nem biztos, hogy versenyezni akarunk. HT prioritás, ahogy Butler is. Nyilván Butler helyzete kicsivel könnyebb számunkra.

Szóval még akár pár nevesebb FA igazolás is beférhet, főleg mert a pénz nagy részét el kell majd költeni.
ervinator
Miért "kell"? Nem kötelező szerintem.
vpi
gsn blogjából: 2013 és 2016 között, illetve 2017 és 2020 között a liga csapatainak egyenként legalább a fizetési sapka 89 %-át el kell költeniük.
empty taxi
 twitter.com/patscap/status/832706816253386753

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"