New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Harmon is marad - Rapoport
Beki
Valaki nézze meg Bekit, tuti beteg. Berakott egy jó hírt a Pats-topicba
Wyatt
Megkérem @iktriad-ot még h írja be h Brady nem égett ki és teljes a kör. 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harmon is marad - Rapoport
Beki
Valaki nézze meg Bekit, tuti beteg. Berakott egy jó hírt a Pats-topicba

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Bennett így búcsúzik

 www.instagram.com/p/BRbLsADher4/



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Harmon is marad - Rapoport
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rapoport szerint még ma tradelheti a Saints Cooksot, lehet tetszik nekik Butler.
Beki
Csak az elmúlt 50 hsz szólt erről 😀

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint még ma tradelheti a Saints Cooksot, lehet tetszik nekik Butler.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Miénk a bányászlámpa....

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közben jó hír, Torrey Sas lett
Wyatt
DPI Smith? Szegény olasz csődör kénytelen lesz - ha tudna - pontosan passzolni 2017-ben is.
tomi-tomi
Most tuti fasza évet tolnak majd
 twitter.com/BrandonGowton/status/798925994933579776

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Közben jó hír, Torrey Sas lett
Wyatt
DPI Smith? Szegény olasz csődör kénytelen lesz - ha tudna - pontosan passzolni 2017-ben is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mert ott nehez jol draftolni idén cb-t.
Na ő dolguk még nincs deal.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Korábban ervinator is írta, hogy Butler csere alap lehet. A patspulpit szerint Butler- Cooks csere lehet a napokban. Saintsnek a pick nem nagyon kell, de egy jó corner igen. Gilmore érkezése ennek szólhat inkább, nem Ryan- nek.. Nem örülnék neki..😑
kyobalu
A saintsnek alig van pickje idén.(6)
Janek
Szerintem az 1/32-re gondolt, ahogy hallottam az 1/18-at is kevesellték

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Korábban ervinator is írta, hogy Butler csere alap lehet. A patspulpit szerint Butler- Cooks csere lehet a napokban. Saintsnek a pick nem nagyon kell, de egy jó corner igen. Gilmore érkezése ennek szólhat inkább, nem Ryan- nek.. Nem örülnék neki..😑
kyobalu
A saintsnek alig van pickje idén.(6)

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közben jó hír, Torrey Sas lett

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
gilmore most nyilatkozta: szomorú hogy a bears nem volt "more serious" és utána csak "let the chips fall"
csávó nem ugrik ki a bőréből örömében. ez érdekes lesz..
triangle
Ez alapján gyanítom nem lesz meg neki az az áhított 14 milla/év itt sem...
De akkor már inkább SB contender csapatban akar játszani...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
én a Saints szemszögéből nem értem, miért jó nekik ez a trade

HA nem kellett nekik a Titans 1/18-a ahol simán húzhattak volna egy top CB-t és 5 évig olcsón elvan, akkor miért jobb most Butler, akit legrosszabb esetben jövőre kőkeményen ki kell tömni zsetonnal

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
triangle 1 283
szerintem az van hogy butler bevágta a durcát, és holdout lett volna ha marad a tender (vagy csak szimplán látta BB ebből hosszú távon úgysem lesz semmi). és akkor butler vs gilmore+cooks amiről beszélünk.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem karmolom, de gondolom nem volt sansz Butlerrel a hosszu tavura. Igy meg "ingyen" jonne egy WR. Csak ne legyen Gilmore sokkal szarabb majd...
Wyatt
Jó lesz ez, nyugi!

Szerintem azon akadtak meg, hogy Butler nem kristálytiszta #1 CB. Julio-Green-Marshall nem az ő világa; legfeljebb 8-10 környékét kínált neki BB. Akkor inkább Gilmore többért, aki Gronkkal is egy-egyezik.

A Cooks csere is adta magát - erősen kell gondolkodni Jules és/vagy Dola pótlásán. Ha Dola belemegy ismét a paycutba, akkor maradhat és Floyd is aláírhat egy évre, Cooks-szal együtt ki lehet bekkelni az eltiltását is.

Minden esetre jól megkavarta az öreg, ahogy szokta. 😊
tomi-tomi
Ebben lehet még opció, de én ettől még fázom a cserétől.
Wyatt
A másik lehetőség, hogy a Gilmore üzlettel azt üzente BB Butlernak, hogy eredj fiam a piacra, szerezz magadnak egy jó szerződést. Ha összehozod, miénk egy 1. kör, ha nem, itt maradsz egy évre 4 misiért/cserealapnak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Korábban ervinator is írta, hogy Butler csere alap lehet. A patspulpit szerint Butler- Cooks csere lehet a napokban. Saintsnek a pick nem nagyon kell, de egy jó corner igen. Gilmore érkezése ennek szólhat inkább, nem Ryan- nek.. Nem örülnék neki..😑

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Csak én tartom kizártnak hogy Logan Ryan-nek nincs akkora piaca mint ahogy gondolta így esetleg "olcsón" meg lehetne tartani, míg Butler-rel nem úgy mentek a tárgyalások ahogy szeretnénk így az ő helyére jönne Gilmore No 1.-nek a Saints-től meg el lehetne hozni Cooks-ot érte ha már annyira akarjuk, így "papíron" ez egy win-win szituáció lenne BB szerint?
Csak kombinálok.. 😀
Castleai01
ez tűnik valószínűnek jelenleg, bár Ryanről még semmi érdemi hír nincs
polo62
Jags-el emlegetik, de oda nem kell #1CB, biztos nem kínálnának neki akkora lóvét.
winston
Mondjuk én nem bánnám ha maradna, én akkor is kedveltem a játékát mikor nem volt olyan nagy kedvenc itt és a Pats Fórumon sem... 😛

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Csak én tartom kizártnak hogy Logan Ryan-nek nincs akkora piaca mint ahogy gondolta így esetleg "olcsón" meg lehetne tartani, míg Butler-rel nem úgy mentek a tárgyalások ahogy szeretnénk így az ő helyére jönne Gilmore No 1.-nek a Saints-től meg el lehetne hozni Cooks-ot érte ha már annyira akarjuk, így "papíron" ez egy win-win szituáció lenne BB szerint?
Csak kombinálok.. 😀
Castleai01
ez tűnik valószínűnek jelenleg, bár Ryanről még semmi érdemi hír nincs
polo62
Jags-el emlegetik, de oda nem kell #1CB, biztos nem kínálnának neki akkora lóvét.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Igazából ha a mi "szabadügynökeinkről" nincs érdemi hír az a jó hír... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem karmolom, de gondolom nem volt sansz Butlerrel a hosszu tavura. Igy meg "ingyen" jonne egy WR. Csak ne legyen Gilmore sokkal szarabb majd...
Wyatt
Jó lesz ez, nyugi!

Szerintem azon akadtak meg, hogy Butler nem kristálytiszta #1 CB. Julio-Green-Marshall nem az ő világa; legfeljebb 8-10 környékét kínált neki BB. Akkor inkább Gilmore többért, aki Gronkkal is egy-egyezik.

A Cooks csere is adta magát - erősen kell gondolkodni Jules és/vagy Dola pótlásán. Ha Dola belemegy ismét a paycutba, akkor maradhat és Floyd is aláírhat egy évre, Cooks-szal együtt ki lehet bekkelni az eltiltását is.

Minden esetre jól megkavarta az öreg, ahogy szokta. 😊
tomi-tomi
Ebben lehet még opció, de én ettől még fázom a cserétől.

több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Csak én tartom kizártnak hogy Logan Ryan-nek nincs akkora piaca mint ahogy gondolta így esetleg "olcsón" meg lehetne tartani, míg Butler-rel nem úgy mentek a tárgyalások ahogy szeretnénk így az ő helyére jönne Gilmore No 1.-nek a Saints-től meg el lehetne hozni Cooks-ot érte ha már annyira akarjuk, így "papíron" ez egy win-win szituáció lenne BB szerint?
Csak kombinálok.. 😀
Castleai01
ez tűnik valószínűnek jelenleg, bár Ryanről még semmi érdemi hír nincs
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem karmolom, de gondolom nem volt sansz Butlerrel a hosszu tavura. Igy meg "ingyen" jonne egy WR. Csak ne legyen Gilmore sokkal szarabb majd...
Wyatt
ja, de akkor már jöjjön más posztra valaki "ingyen". sok csapat vevő lenne butlerre szerintem. na de hát in BB we trust, mint mindíg, meg is szolgálta.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem karmolom, de gondolom nem volt sansz Butlerrel a hosszu tavura. Igy meg "ingyen" jonne egy WR. Csak ne legyen Gilmore sokkal szarabb majd...
Wyatt
Jó lesz ez, nyugi!

Szerintem azon akadtak meg, hogy Butler nem kristálytiszta #1 CB. Julio-Green-Marshall nem az ő világa; legfeljebb 8-10 környékét kínált neki BB. Akkor inkább Gilmore többért, aki Gronkkal is egy-egyezik.

A Cooks csere is adta magát - erősen kell gondolkodni Jules és/vagy Dola pótlásán. Ha Dola belemegy ismét a paycutba, akkor maradhat és Floyd is aláírhat egy évre, Cooks-szal együtt ki lehet bekkelni az eltiltását is.

Minden esetre jól megkavarta az öreg, ahogy szokta. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)