New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Be kell tiltani a fehér csukát
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
na, spóroltál atának pár órát, nem neki kell kikockáznia mindent 😊

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 media.fyre.co/dCUX0XNTN2F0hsKKRkmE_image.jpeg
tessék, szándékosan nyomja le a centert, majd a 31-es utána hozzá is ér, ami amúgy is szabálytalan. De a sok zebrarák természetesen egyiket sem látta.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hagyjuk is, emiatt a szar miatt most senki nem beszél Brees varázslásáról és Cooks fantasztikus elkapásáról.

Öröm az ürömben, hogy csoporton belül nem romlott egy fikarcnyit sem a helyzetünk, az NFC WC-ből valószínűleg kiszálltunk viszont. Mondjuk a másik az, hogy ilyen végjátékokkal ne reméljünk semmit.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
meg amúgy tudom hogy nem lehetne visszanézetni, de ha megnézitek a blokkolt extra pointot, a centert/long snappert/ a denver 93-as játékosa szándékosan nyomta le és nem engedte, hogy blokkolja a 31-es játékost.
0 00 49 nél tökéletesen látszik,

 www.youtube.com/watch?v=hqUpq65ACQw
kapitnono
A cinkesebb inkább az, hogy átugró játékos valószínűleg hozzáért a centerhez...ami dead ball lenne 😕
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A legjobban az idegesít, hogy vannak kétes ítéletek, ahol nyilván van egy szenvedő fél...nálunk rendre mi 😕 Ezen viszont mi a f@sz volt kétes? Hogy nem lehetett visszajátszás alapján látni a valóságot? Tényleg ilyen zökkenőmentesen szét lehet csalni egy sporteseményt ami nem olimpiai bírkózás/cselgáncs/ökölvívás 😕 Kíváncsi leszek mennyire lesz ez terítéken a héten...az utóbbi időben a mérkőzésdöntő hibáknál javarészt egyértelműnek tűnő, de véleményes helyzetek voltak. De itt...Pfffff...mit néztek vissza?
clbass
Godell odaszólt, hogy tessék bandzsítani
ThundersNFL
Lehet itt poénkodni, de őnaccságának -valószínűleg- közvetve elég sokat "köszönhetünk", mert a bounty óta a bírók kétes helyzetekben trendszerűen döntenek ellenünk.

Valamint köszönjük, az érdemi hozzászólásért, volt értelme.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
A legjobban az idegesít, hogy vannak kétes ítéletek, ahol nyilván van egy szenvedő fél...nálunk rendre mi 😕 Ezen viszont mi a f@sz volt kétes? Hogy nem lehetett visszajátszás alapján látni a valóságot? Tényleg ilyen zökkenőmentesen szét lehet csalni egy sporteseményt ami nem olimpiai bírkózás/cselgáncs/ökölvívás 😕 Kíváncsi leszek mennyire lesz ez terítéken a héten...az utóbbi időben a mérkőzésdöntő hibáknál javarészt egyértelműnek tűnő, de véleményes helyzetek voltak. De itt...Pfffff...mit néztek vissza?
clbass
Godell odaszólt, hogy tessék bandzsítani

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A legjobban az idegesít, hogy vannak kétes ítéletek, ahol nyilván van egy szenvedő fél...nálunk rendre mi 😕 Ezen viszont mi a f@sz volt kétes? Hogy nem lehetett visszajátszás alapján látni a valóságot? Tényleg ilyen zökkenőmentesen szét lehet csalni egy sporteseményt ami nem olimpiai bírkózás/cselgáncs/ökölvívás 😕 Kíváncsi leszek mennyire lesz ez terítéken a héten...az utóbbi időben a mérkőzésdöntő hibáknál javarészt egyértelműnek tűnő, de véleményes helyzetek voltak. De itt...Pfffff...mit néztek vissza?
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
meg amúgy tudom hogy nem lehetne visszanézetni, de ha megnézitek a blokkolt extra pointot, a centert/long snappert/ a denver 93-as játékosa szándékosan nyomta le és nem engedte, hogy blokkolja a 31-es játékost.
0 00 49 nél tökéletesen látszik,

 www.youtube.com/watch?v=hqUpq65ACQw
kapitnono
alapvetően is mindig gyanúsak az ilyen átugrások, de ellenünk nyilván nem azok
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
meg amúgy tudom hogy nem lehetne visszanézetni, de ha megnézitek a blokkolt extra pointot, a centert/long snappert/ a denver 93-as játékosa szándékosan nyomta le és nem engedte, hogy blokkolja a 31-es játékost.
0 00 49 nél tökéletesen látszik,

https://i.ytimg.com/vi/hqUpq65ACQw/maxresdefault.jpg
Broncos Steal Win with Blocked Extra Point Return After Brees' TD Pass! | Broncos vs. Saints | NFL
In a crazy turn of events, the Broncos block the Saints extra point attempt and return it to secure the victory by two points! The Denver Broncos take on the...


Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Hát nem tudok mit írni erre a bírói döntésre mindent elmondtatok már. Ami egy picit vigasztal az annyi, hogy bírói segítség nélkül elvertük volna a regnáló SB gyöztest. Persze ettől még ez a W nagyon fog hiányozni.

Go Saints!!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Végig n3ztem, nektek szurkoltam.....
Ez egy gagyi kamuítélet volt.

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Képtelen vagyok megnyugodni (pedig igyekszem...már nem az első pálinka 😛)! Most erre mit lehet mondani...Még élőben is necces volt! A visszajátszás??? Mit néztek??? Ha nem érdekelne ennyire a csapat maga, már rég nem nézném ezt a kalap fost...hogy lehet ilyet??? Mocskos csalók!!! Kiaxotul el vagyok keseredve...semmi értelme ezzel a fassz RGvel harcolni...kicsinál minket 😕
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
nem akarok régi sebeket feltépni, de nekem rögtön ez a végjáték ugrott be...

egyébként nevetségesnek tartom ezeket a "beszari" bírói döntéseket, mert bár ezt is központilag hívják, fele ennyire meggyőző bizonyítékra is sikerült már megfordítani egy pályán hozott ítéletet

nem csak a szubjektív ítéleteknél nem konzisztensek, hanem a videóbíróval sem... totális agyrém, vetődik fel a kérdés akkor mi a francnak van a videóbíró intézménye

(egyébként BB szorgalmazta már, hogy legyen több kamera a stadionokban, de persze le lett szavazva, biztos jól van ez így...)
ZERO_L
Ohh, hát igen, de ott legalább correct szituban cseszte el Carney 😊 (egyébként lehet, hogy ma egy visszanézés alatt meg sem adják ezt a TD-t, az egyik passz láthatóan előre ment)

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ebben is van valami, csak most szereltek fel pluszba husznvalahány full hd kamerát a dome-ba, meg ott a képi bizonyíték is, akkor ők miért nem látták?
Nyilván sok maradt volna még az órán, de ha elmennek fg-ig és belövik akkor nem lettem volna ennyire ideges.
kapitnono
Ha nem lép ki (mert a blokk egyébként szép volt, ezt el kell ismerni), vagy ha elszaladnak simán FG-ig, egy csöppet sem lennék már ideges, most még sem látok a dühtől rendesen. Ha a pályán dől el, akkor azért nem lehet senkit okolni. de ez nem ott dőlt el.

Leszarom a szerecsen mosdatást, ami most lesz, igenis ebben benne van, hogy a Broncos a regnáló bajnok, és igenis benne van, hogy kivételeznek vele kétséges szituációkban. Ez pedig még kétséges sem volt, simán gusztustalan.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nem akarok régi sebeket feltépni, de nekem rögtön ez a végjáték ugrott be...



egyébként nevetségesnek tartom ezeket a "beszari" bírói döntéseket, mert bár ezt is központilag hívják, fele ennyire meggyőző bizonyítékra is sikerült már megfordítani egy pályán hozott ítéletet

nem csak a szubjektív ítéleteknél nem konzisztensek, hanem a videóbíróval sem... totális agyrém, vetődik fel a kérdés akkor mi a francnak van a videóbíró intézménye

(egyébként BB szorgalmazta már, hogy legyen több kamera a stadionokban, de persze le lett szavazva, biztos jól van ez így...)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kijo New Orleans Saints 332
Ilyen nincs!!! Kamerák meg minden...
de ..magamra vállalom a felelősséget, ha leülök meccset nézni mindig beszo... a végét.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 pbs.twimg.com/media/CxK-By6UkAA0yr6.jpg

Ezen mit nem lehet látni?
kapitnono
persze hogy lehet innen látni, de New York nagyon messze van, onnan Magyarország is csak egy pontnak tűnik
PEEtör
ebben is van valami, csak most szereltek fel pluszba husznvalahány full hd kamerát a dome-ba, meg ott a képi bizonyíték is, akkor ők miért nem látták?
Nyilván sok maradt volna még az órán, de ha elmennek fg-ig és belövik akkor nem lettem volna ennyire ideges.


több mint 7 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Hihetetlen, és nem most először csinálják már...

Amúgy ez a front7 most nagyon ütött.
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 pbs.twimg.com/media/CxK-By6UkAA0yr6.jpg

Ezen mit nem lehet látni?
kapitnono
persze hogy lehet innen látni, de New York nagyon messze van, onnan Magyarország is csak egy pontnak tűnik

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 pbs.twimg.com/media/CxK-By6UkAA0yr6.jpg

Ezen mit nem lehet látni?
kapitnono
ennyi..... fellebbezni nyilván nem lehet.... ordenáré csalást érzek....



több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon mérges vagyok......
Kájzerszóze
Én lehiggadtam azzal, hogy a második félidőt az utolsó driveig nem néztem, jó döntés volt. Ezen meg csak röhögni tudok már, annyira hihetetlenek ezek a vereségek, de főleg azok mikéntje.

És akkor ismételten:hello 7-9, our old friend.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!


vagy ezen? fél lába kint van


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!


Ezen mit nem lehet látni?


több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nagyon mérges vagyok......