New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
AP már most elégedetlenkedik Seannál? Szép lesz.
Matthew99
Igen, ezért megérte. 3 perccel többet mutatták a kispadot! Yeeah

Elszomorító volt, hogy mennyire bénult volt az egész edzői gárda, amikor a Vikes O ritmust váltott. A Vikes D pont azt hozta, amit vártam, nem is gondoltam rá, hogy Brees pontzuhatagot fog rájuk zúdítani. Az, hogy 4 RZ tripből 1 TD lesz, az is junk time, az viszont meglepett. Viszont Allen totálisan szétesett, képtelen volt úgy variálni a D-t, hogy egyátalán közel legyen a jóhoz.

Őszintén szólva, én ettől a meccstől kevésbbé vártam W-t, és tényleg azt gondolom, hogy a Pats ellen, otthon jobban fogunk teljesíteni. Az ilyen pofonok után, ha kemény ellenfél jön, általában jobban játszunk, bár őszintén szólva, nem gondolom, hogy ez a csapat, ezzel a secondaryvel sokra hivatott. Hiába vannak benne jó játékosok, hiába játszott jól Lattimore (volt felé két passz talán egész meccsen, azt is megoldotta), ha Harris és PJ képtelenek levédekezni egy corner route-t. Most nem akarok belemenni, hogy miért gondolom ezt komolyan Allen hibájának, legyen annyi elég, hogy ezt a meccset ő rontotta el, elég komolyan. Félálomban is láttam, hogy mi fog történni, nem igaz hogy ő ott a pályán nem.

Mindegy, röviden az egyéb aggályaim:
- Kelemete? Meddig még? (Remélem Armstead felgyógyul hamarosan)
- AP? Megérte a 15 perc hírnév, amikor az O legjobb játékosa Brees után Ingram (és Thomas holtversenyben, de Ingram globálisan hasznosabb)
- Pass rush? Pedig papíron ennek most mennie kellett volna
- Coleman? Hány TD fog még elejteni?

BTW: ebben a pillanatban vettem át a jegyemet. LONDON, BABY!

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
a hárompasszos td drive nekem elég volt. utána szemüveg le és már csak hallgattam......



több mint 6 éve
Béczkó 1 264
Sajnálom ezt a vereséget! Mérkőzés előtt úgy voltam vele, hogy visszatér Peterson, majd jól megmutatja, meg a hazai csapatnál nem volt olyan nagy lényegi változás, így győzelmet vártam, Sajnos nem jött be!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát, mit mondjak...?
Az utolsó negyed felénél otthagytam az egészet...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az érzés, amikor egy évet vársz a szezon első meccsére, reménykedve és kíváncsian, hogy vajon más lesz-e ez az idény, mint a többi.
Aztán lemegy egy félidő, és kiderül hogy dehogyis. Secondary továbbra is gatya, pass rushunk még annyira sincs, mint tavaly, a LB corp némileg javult. Büntetések, és folyamatosan (!!!) benyelt harmadik downok, amik többynire nagy játékok voltak ráadásul, milyen csapat ismérve ez? Nem nyerőé.
Az O line ugyanaz mint tavaly, Strief sérülésével még rosszabb, de itt tavaly is volt látható javulás, talán idén is lesz, viszont ugyanúgy nem lesz elég ilyen rushok ellen, mint a Vikingsé.

És lehet azt mondani, hogy szezon eleje, meg minek temessük, de ugyanezek voltak eddig is az elmúlt években, és itt nem arról van szó, hogy rossz lábbal keltek fel, hanem egyszerűen szar a két lefontosabb rész a D-ben, na meg O-ban.

Ja, és Sean oké, hogy kísérletezett, és ő is kíváncsi volt a védelemre, így bepróbálta az 1. félidő végén a timeoutokat (holott már akkor is elég valószínű volt a korábbi playekből - TD -, hogy esélytelen), oké, de hogy ezek után a 3. negyed végén 19-6 goal line szitunál 4-re rúg ÉS 29-9-nél ismét goal line-nál ismét rúg, hát takarodó.

Sajnálom Breest, és sajnálom magunkat, szurkolókat.

Ja. és vasárnap mészárszék lesz hazai pályán, nem leszek kíváncsi rá. #7 #9 #hellomyoldfriend

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Egyértelmű, hogy edzői szinten lemeccseltek minket!
Nem szoktam nagyon így kritizàlni, de a stàb ma nagyon gyenge volt.
1. A D addig működött amíg a Vikes a tavalyi alapjàtékàt csinàlta, ahogy vàltott, nem volt vàlaszunk, nemreagältunk megfelelően és gyorsan!
2. Felàldoztunk néhàny playt az AP sztori miatt, egy bőven elég lett volna, plusz a félidő végi időkérések, azt minek, akkor még szoross volt a meccs, el kellett volna engedni, mert làtszott hogy nem egyszerű meccs, és a szünetben, lehet pihenni és variàlni. Tehàt SP sem volt toppon.
3. Pozitív is van 😀 a ST, jól nyomta.
4. Nincs màs hàtra előre, még most lehet javítani!
5. Az én igazi csalódásom, hogy nincs meg a 19-0-às szezon! 😁😂😁😂
Én nem megyek Londonba, de kívànom nektek, hogy ne 0-3-as csapatot, keljen làtnotok élőben. Nem is fogtok!!!

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
a rugojatekunk jo volt!

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
AP már most elégedetlenkedik Seannál? Szép lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Valahogy nem várom a Patriots elleni meccset.
EasyGhost
Hidd el mi sem nagyon....
Két vert had két bepipult irányítóval....
Armageddon? ☺

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Érdemes volt várni ezt a szezont is. : ) Megjött AP is, hogy elvegye a snapeket Ingramtól. Kamara is annyi snapet kap mintha kezdő futó szint lenne, tavaly többet darált Ingram egyedül mint most rotálva 3an. Ez az O-line meg nem fogja megvédeni Breest, a védelmet meg inkább hagyjuk, amilyen ígéretesen kezdtek olyan gyorsan is estek szét, front 7 nem rossz, de playhivásban megvertek minket megint. Valahogy nem várom a Patriots elleni meccset.

Szerkesztette: EasyGhost
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ami működött, az is tönkrement. Az O totál karaktervesztett volt, a védelem meg....
Egyszer csak eljut Louisianaba is az a bölcsesség, hogy könnyebb egy DC-t lecserélni, mint 11 játékost...

több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Basszameg...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ki lehet kapni idegenben egy szezonnyitón, de sajnos ez a meccs fizikai fájdalmat okoz. Az a baj, hogy a csapat mintha nem lenne ott, és ez egy dolgot jelent az én olvasatomban... De nem folytatom egy meccs után...

több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Ki virraszt ma? Itt vagy eredménykövetőben leszünk?
Kájzerszóze
Virasztàsra jelen!
Én benézegetek az eredménykövetőbe..., De ha gyorsabban jönnek ott az infók, mint nàlam a kép akkor hanyagolom.
Fattyu
Yt stream kb fél percet késett tegnap sporttv-hez képest..



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
gamepassal ovatoskodom - de nem akarok lemaradni a jegyekrol ugyhogy cask addig nezem amig 40 ponttal nem megyunk

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ki virraszt ma? Itt vagy eredménykövetőben leszünk?
Kájzerszóze
Ha ott leszek, az virrasztásnak számít? 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki virraszt ma? Itt vagy eredménykövetőben leszünk?
Kájzerszóze
Virasztàsra jelen!
Én benézegetek az eredménykövetőbe..., De ha gyorsabban jönnek ott az infók, mint nàlam a kép akkor hanyagolom.
Fattyu
Ha tévés meccsről van szó akkor meg szoktuk kérni a streemen követőket, hogy ha ők előrébb járnak, kicsit lassabban szivárogtassák az infokat.
Game pass meg még lassabban szokta leadni.
Egyébként ha a playek előtt pont nem frissíted le a hsz listád, vagy akár várs amíg hosszabb szünet van nem tudsz nagyon mellé lőni. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Ki virraszt ma? Itt vagy eredménykövetőben leszünk?
Kájzerszóze
Virasztàsra jelen!
Én benézegetek az eredménykövetőbe..., De ha gyorsabban jönnek ott az infók, mint nàlam a kép akkor hanyagolom.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
Ki virraszt ma? Itt vagy eredménykövetőben leszünk?



több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Megjöttek a jegyek a londoni mecsre.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Miami Dolphins game at Wembley Stadium on Sunday 1st October will go on sale this coming Tuesday 12th September at 10am via Ticketmaster.co.uk/nfl

Ha valakit meg erint
diceman
10am, but Which timezone???
Rutin
you know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... London

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ami pedig a szezont illeti... 😀


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tessék, lehet hangolódni... 😀


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Miami Dolphins game at Wembley Stadium on Sunday 1st October will go on sale this coming Tuesday 12th September at 10am via Ticketmaster.co.uk/nfl

Ha valakit meg erint
diceman
10am, but Which timezone???

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Fêl nap...
Tényleg, Ki lesz a védelem vezére, a zöld pöttyös sisakos, és a Csk?
Fattyu
Már kezd gyomoridegem lenni, nagyon kellene egy szép győzelem, amúgy a CSK-k elvileg Brees,Strief,Unger,Jordan,Klein, és Robertson lesznek, szerintem Klein lesz a védelem vezére. Who Dat!