NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mit gondoltok az idei FA és Draft tevékenységünkről? Szerintem Brees most megmutathatná hogy mennyire szereti NOLA-t és egy minimális kevés pénzes szerződésben megállapodni hogy az kb 30 misi nagyjából megmaradjon. Ezek után nálam egy kezdő DT és ILB lenne a legfőbb prioritás. Sheldon Richardson + Bowman duónak nagyon örülnék ,és ha maradna pénz mindenképpen rámennék Aaron Colvinra hiszen tavaly nagyon jó slot CB volt ugye ő volt a másik corner az ligában Lattimore-on kívül aki 500+ snapből egy td-t sem engedett és nekünk azért még kéne valaki szerintem. Ráadásul most Landry nevét emlegetik egy Trade keretein belül neki is nagyon tudnék örülni mert akkor nem igazán lennének olyan gondjaink mint ami a divisional round első félidejében is volt hogy megvolt halva az O. És akkor esetleg ha ez mind összejönne fellehetne cserélni Mayfieldért 1/10-re ami tavaly két első kör+egy harmadik volt a Kansas-nek. De ha nem akár lehetne szerintem azt is hogy Lb-t nem hozunk FA-ról hanem 1/27-en húzunk amúgy is elég jó szerintem az LB class. Szerintem egy sikeres (akár SB győzelem) szezonhoz kell egy jó cover képességű LB, egy DT, illetve egy slot corner mert Pj Williams-el nem voltam kibékülve sem Vaccaro-val amíg ő játszott ott, de még egy Landry-hez hasonló Wr-nek is nagyon tudnék örülni, akár Paul Richardson Seattle-ből. A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni. A legfontosabb és szerintem mindennek az alapja az hogy Brees milyen szerződést ír alá ami akár jövő héten ki derülhet. Ti mit gondoltok?
nemethbence55
Én Mayfieldnek nem örülnék. Szerintem ő nekünk túl balhés... Higgadt QB kell majd Brees után is, mint a kapitány is maga. Emlékezzünk vissza, még így is volt gond az öltözőben nem kevés az elmúlt években...
Nem kell ide nagy arcú QB... Nagy arcúnak ott vannak a futóink, meg jószerével az egész D... 😀

Sőt, most, amikor a kapitány talán utolsó évére fordulunk, tehát a "win-now mode" nyilvánvaló, QB-ért nem is tradelnék fel.
Rutin
Nézd meg amit írnak róla prospect ismertetőben, nyilván megvan benne a nagyképűség is, de egy vezéralak, ja és nem mellesleg nyilatkozta hogy nagyon szívesen ülne be brees mögé és írányítana egy olyan franchise-t mint New orleans.http://fuzovelkifele.com/2018/02/baker-mayfield-szivesen-padozna-manning-vagy-brees-mogott/
nem tudom láttad-e már ezt a nyilatkozatát de elég szimpinek tűnik.
nemethbence55
Azt gondolom, hogy Brees mögött bármelyik újonc szívesen elüldögél egy évet. Nem emiatt aggódnék Mayfield miatt, hanem hogy elég megosztó srác.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
SP vetít, as usual... 😀

Most jött a hír egyébként hogy Teddy Bridgewater valószínűleg szabadügynök lesz. Akár meglehetne próbálni Chase Daniel helyére leültetni egy évre kevés pénzért, aztán kitudja. Vélemények?
nemethbence55
Akár meg lehetne próbálni, bár Sean lenyilatkozta, hogy Taysom Hill-ben nagy jövőt lát. Szívesen megnézném mit is tudna ebből megvalósítani.
kapitnono

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Mai mock:
1. Goedert TE
3. Kyle Lauletta QB
4. Shaquem Griffin LB

Szép kis elmélet...



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Teddy szerintem már nem lesz ép. Hill jol nyomja a speckó teamet is, kemény és kitartó. Neki adnék esélyt, de nálam Mayfield is oké, de addigra kiviszik... Most nem hiszem hogy kellene felcserélni miatta, bár jövöre remélhetöleg még szarabb helyen draftolunk majd.... Idén második körünk nincs is.
Hozzunk LB-t, égimeszelő WR-t, meg TE-t. A defense meg igy lyukasan is jo volt. Anzalone jön vissza, remélem Breaux is. NT meg Suh ingyen 😂



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Most jött a hír egyébként hogy Teddy Bridgewater valószínűleg szabadügynök lesz. Akár meglehetne próbálni Chase Daniel helyére leültetni egy évre kevés pénzért, aztán kitudja. Vélemények?
nemethbence55
Akár meg lehetne próbálni, bár Sean lenyilatkozta, hogy Taysom Hill-ben nagy jövőt lát. Szívesen megnézném mit is tudna ebből megvalósítani.
kapitnono
Hát nem tudom. 27 éves ő is, nem mintha ez rossz kor lenne, de nagyon kétlem hogy ő akár Josh Mccown szintet elérne. Én az ő jövőjét inkább spec teamben látom. Bridgewaternek viszont örülnék Daniel helyett, mert azért benne megvan bőven a kezdő potenciál, igaz ő emiatt is kezdő akar lenni jövőre, de ha ül egy évet hogy kicsit kipihenje a sérülését akkor SB contender csapatot kaphat.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Most jött a hír egyébként hogy Teddy Bridgewater valószínűleg szabadügynök lesz. Akár meglehetne próbálni Chase Daniel helyére leültetni egy évre kevés pénzért, aztán kitudja. Vélemények?
nemethbence55
Akár meg lehetne próbálni, bár Sean lenyilatkozta, hogy Taysom Hill-ben nagy jövőt lát. Szívesen megnézném mit is tudna ebből megvalósítani.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Most jött a hír egyébként hogy Teddy Bridgewater valószínűleg szabadügynök lesz. Akár meglehetne próbálni Chase Daniel helyére leültetni egy évre kevés pénzért, aztán kitudja. Vélemények?
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Mit gondoltok az idei FA és Draft tevékenységünkről? Szerintem Brees most megmutathatná hogy mennyire szereti NOLA-t és egy minimális kevés pénzes szerződésben megállapodni hogy az kb 30 misi nagyjából megmaradjon. Ezek után nálam egy kezdő DT és ILB lenne a legfőbb prioritás. Sheldon Richardson + Bowman duónak nagyon örülnék ,és ha maradna pénz mindenképpen rámennék Aaron Colvinra hiszen tavaly nagyon jó slot CB volt ugye ő volt a másik corner az ligában Lattimore-on kívül aki 500+ snapből egy td-t sem engedett és nekünk azért még kéne valaki szerintem. Ráadásul most Landry nevét emlegetik egy Trade keretein belül neki is nagyon tudnék örülni mert akkor nem igazán lennének olyan gondjaink mint ami a divisional round első félidejében is volt hogy megvolt halva az O. És akkor esetleg ha ez mind összejönne fellehetne cserélni Mayfieldért 1/10-re ami tavaly két első kör+egy harmadik volt a Kansas-nek. De ha nem akár lehetne szerintem azt is hogy Lb-t nem hozunk FA-ról hanem 1/27-en húzunk amúgy is elég jó szerintem az LB class. Szerintem egy sikeres (akár SB győzelem) szezonhoz kell egy jó cover képességű LB, egy DT, illetve egy slot corner mert Pj Williams-el nem voltam kibékülve sem Vaccaro-val amíg ő játszott ott, de még egy Landry-hez hasonló Wr-nek is nagyon tudnék örülni, akár Paul Richardson Seattle-ből. A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni. A legfontosabb és szerintem mindennek az alapja az hogy Brees milyen szerződést ír alá ami akár jövő héten ki derülhet. Ti mit gondoltok?
nemethbence55
Én Mayfieldnek nem örülnék. Szerintem ő nekünk túl balhés... Higgadt QB kell majd Brees után is, mint a kapitány is maga. Emlékezzünk vissza, még így is volt gond az öltözőben nem kevés az elmúlt években...
Nem kell ide nagy arcú QB... Nagy arcúnak ott vannak a futóink, meg jószerével az egész D... 😀

Sőt, most, amikor a kapitány talán utolsó évére fordulunk, tehát a "win-now mode" nyilvánvaló, QB-ért nem is tradelnék fel.
Rutin
Nézd meg amit írnak róla prospect ismertetőben, nyilván megvan benne a nagyképűség is, de egy vezéralak, ja és nem mellesleg nyilatkozta hogy nagyon szívesen ülne be brees mögé és írányítana egy olyan franchise-t mint New orleans.http://fuzovelkifele.com/2018/02/baker-mayfield-szivesen-padozna-manning-vagy-brees-mogott/
nem tudom láttad-e már ezt a nyilatkozatát de elég szimpinek tűnik.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mit gondoltok az idei FA és Draft tevékenységünkről? Szerintem Brees most megmutathatná hogy mennyire szereti NOLA-t és egy minimális kevés pénzes szerződésben megállapodni hogy az kb 30 misi nagyjából megmaradjon. Ezek után nálam egy kezdő DT és ILB lenne a legfőbb prioritás. Sheldon Richardson + Bowman duónak nagyon örülnék ,és ha maradna pénz mindenképpen rámennék Aaron Colvinra hiszen tavaly nagyon jó slot CB volt ugye ő volt a másik corner az ligában Lattimore-on kívül aki 500+ snapből egy td-t sem engedett és nekünk azért még kéne valaki szerintem. Ráadásul most Landry nevét emlegetik egy Trade keretein belül neki is nagyon tudnék örülni mert akkor nem igazán lennének olyan gondjaink mint ami a divisional round első félidejében is volt hogy megvolt halva az O. És akkor esetleg ha ez mind összejönne fellehetne cserélni Mayfieldért 1/10-re ami tavaly két első kör+egy harmadik volt a Kansas-nek. De ha nem akár lehetne szerintem azt is hogy Lb-t nem hozunk FA-ról hanem 1/27-en húzunk amúgy is elég jó szerintem az LB class. Szerintem egy sikeres (akár SB győzelem) szezonhoz kell egy jó cover képességű LB, egy DT, illetve egy slot corner mert Pj Williams-el nem voltam kibékülve sem Vaccaro-val amíg ő játszott ott, de még egy Landry-hez hasonló Wr-nek is nagyon tudnék örülni, akár Paul Richardson Seattle-ből. A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni. A legfontosabb és szerintem mindennek az alapja az hogy Brees milyen szerződést ír alá ami akár jövő héten ki derülhet. Ti mit gondoltok?
nemethbence55
Én Mayfieldnek nem örülnék. Szerintem ő nekünk túl balhés... Higgadt QB kell majd Brees után is, mint a kapitány is maga. Emlékezzünk vissza, még így is volt gond az öltözőben nem kevés az elmúlt években...
Nem kell ide nagy arcú QB... Nagy arcúnak ott vannak a futóink, meg jószerével az egész D... 😀

Sőt, most, amikor a kapitány talán utolsó évére fordulunk, tehát a "win-now mode" nyilvánvaló, QB-ért nem is tradelnék fel.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Off.
Ebben az unalmas időszakban, fél szemmel nézegettem NO Pelicans eredményeit és említésre méltó, hogy Anthony Davis szörnyeteg üzemmódba kapcsolt, így a csapat felkuszott a konf. 5. helyéig.
Fattyu
Pláne milyen jók lennének, ha Boogie Cousins nem esett volna ki néhány hete...

Amúgy rettenetesen izgalmasan alakul körülöttünk a konferencia. Konkrétan a 3. helyezett Minnesotanak CSAK EGGYEL kevesebb veresége van, mint a 9. (már nem PO-ba jutó) helyen álló LA Clippersnek.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Egyébként egy néztem hogy Marcus Peters + egy 6. kör összvissz egy 2.kör meg egy negyedik kör volt. Tudom hogy balhés játékos, ami nálunk nem igazán szokott lenni de mégis csak a liga egyik legjobb CB-je és szerintem minden Saints szurkolónak egyből erekciója lett volna ha belegondol abba hogy jövőre Lattimore +Peters duó várja a WR-eket.
nemethbence55
Szerintem senki nem hitte el, hogy ennyiért el lehet hozni ezért nem is próbálkoztak be. A Rams blöffölt egyet és mivel ez volt a legtöbb amit valaki is bemondott, vitték. Most meg a takarítók törölgeti a FO iroda padlójáról a kilocsolt pezsgőt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Egyébként egy néztem hogy Marcus Peters + egy 6. kör összvissz egy 2.kör meg egy negyedik kör volt. Tudom hogy balhés játékos, ami nálunk nem igazán szokott lenni de mégis csak a liga egyik legjobb CB-je és szerintem minden Saints szurkolónak egyből erekciója lett volna ha belegondol abba hogy jövőre Lattimore +Peters duó várja a WR-eket.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Biztos vagyok benne hogy Brees nem fog bagóért aláírni. Évi 25 milla lesz legalább, némi Loomis-trükkel lehet lesz belőle korai 20 milliós hit, ennyi.
atapapa
Hát csak ha ez fog történni akkor kb semmi FA tevékenységünk nem lesz
nemethbence55
Hát szerintem a cap emelkedni fog annyit még, hogy Brees szerződése esetén is lesz legalább 10-15 milliónk, sőt biztos vagyok benne, hogy Loomis fog még valamit ügyködni a szerződésekkel, és akkor lehet még több helyünk. Ebből a pénzből pedig 1-2 minőségi játékosra meg bőven telhet, vissza nem nagyon kell igazolni senkit, Vaccarot szerintem elengedjük, hiába szeretem, 10+ milliót nem éra játéka amit más csapattól meg fog kapni. szerencsére nagyon nagy hiányposztunk nincs, egy két hasznos kiegészítőember kell az FA-ről meg a draftról, és akkor meglehetünk szerintem.
kapitnono
Hát igen nagyon nagy hiányposzt nincs, de azért egy kezdő ILB aki cover-ben jó mindenképp kéne, meg szerintem egy DT is aki elbír a két emberrel hogy Rankins-ra csak egy ember maradjon, mert újonc évében is azon a kevés meccsen is összeszedett pár sacket amíg Fairleyn volt két ember idén már ugye ő rajta voltak így nem is tudott annyiszor feltűnően odaérni. Nem beszélve még egy slot cornerről sem aki lehetne AAron Colvin nekem az az igazolás nagyon tetszene, mert Breaux-ban képtelenség bízni hogy egészséges marad. Egyébként lehetne nézni akár egy SS-t is mert ahogy olvasom TJ Ward is szerződés nélkül marad Kurt Coleman is kiment, sőt akár jöhetne Kurt Coleman + Charles Johnson Carolinából, Coleman simán kezdő lehetne nálunk, Johnson meg ha idős is szerintem Okafor-al rotálásban tökéletes lenne. Nekem az álom FA például egy: Brees + Okafor+ Snead szerződés hosszabítás, igazolni pedig, Derrick Johnson (tudom idős de pont cover-ben jó, rotálásban tökéletes lenne), Sheldon Richardson, AAron Colvin, Charles Johnson + ha maradna pénz amit egyébként kétlek ilyen igazolások után akkor Kurt Coleman vagy TJ Ward
Tudom hogy ez esélytelen hiszen meg van rá bőven az esély hogy ezek közül egyik játékos se fog érkezni, de véleményem szerint ezekkel az igazolásokkal + a megfelelő Draftal, SB contenderek lennénk, de ismétlem ez egy szurkolói kívánság csak amik általában soha nem jönnek be. Ti kiknek örülnétek???

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Off.
Ebben az unalmas időszakban, fél szemmel nézegettem NO Pelicans eredményeit és említésre méltó, hogy Anthony Davis szörnyeteg üzemmódba kapcsolt, így a csapat felkuszott a konf. 5. helyéig.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Biztos vagyok benne hogy Brees nem fog bagóért aláírni. Évi 25 milla lesz legalább, némi Loomis-trükkel lehet lesz belőle korai 20 milliós hit, ennyi.
atapapa
Hát csak ha ez fog történni akkor kb semmi FA tevékenységünk nem lesz
nemethbence55
Hát szerintem a cap emelkedni fog annyit még, hogy Brees szerződése esetén is lesz legalább 10-15 milliónk, sőt biztos vagyok benne, hogy Loomis fog még valamit ügyködni a szerződésekkel, és akkor lehet még több helyünk. Ebből a pénzből pedig 1-2 minőségi játékosra meg bőven telhet, vissza nem nagyon kell igazolni senkit, Vaccarot szerintem elengedjük, hiába szeretem, 10+ milliót nem éra játéka amit más csapattól meg fog kapni. szerencsére nagyon nagy hiányposztunk nincs, egy két hasznos kiegészítőember kell az FA-ről meg a draftról, és akkor meglehetünk szerintem.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Biztos vagyok benne hogy Brees nem fog bagóért aláírni. Évi 25 milla lesz legalább, némi Loomis-trükkel lehet lesz belőle korai 20 milliós hit, ennyi.
atapapa
Hát csak ha ez fog történni akkor kb semmi FA tevékenységünk nem lesz
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Biztos vagyok benne hogy Brees nem fog bagóért aláírni. Évi 25 milla lesz legalább, némi Loomis-trükkel lehet lesz belőle korai 20 milliós hit, ennyi.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Úgy gondolom hogy a legjobban azzal járnánk Brees-el kapcsolatban, amire egyébként kb semmi esély hogy ugye 2 éve olyan szerződést írtunk vele alá ami miatt a következő két évben is fizetünk neki szóval ha jól értem akkor az már most foglalja a cap-et. Szóval ha megtudnánk állapodni hogy azért a pénzért maradjon hát az álom lenne. Egyébként Fleener-nek a cap miatt adnék még egy évet pont emiatt mert idén nem tudjuk kivágni jó deadmoney-val és ha belegondolunk ott van pl a redskins meccs amikor az utolsó drive-ban brees nagyon sokszor megtalálta csak ugye idén jött a sérülés, úgy hogy egy utolsó évet lehet szerintem adni, főképp azért is mert attól függetlenül hogy Graham-nek rohadtul örülnék, nagyon kétlem hogy visszatérne ,a pénz miatt is meg amúgy sincs rá sok esély szerintem de azért egy Thomas-Ginn-Landry-Graham négyes... Brees szerintem karrier szezont hozna, de egyébként én nem nyúlnék a TE-khez mert a D mélységét nézve még 3. kör is korai szerintem egy TE-ért főleg úgy hogy nincs második körünk. Mayfieldről az a véleményem hogy egy idei első kör, jövő évi első kör meg egy 3-4 kör jövőre elég lehetne az 1/10-re, vagy akkor a másik lehetőség Mason Rudolph aki 5-6 QB a classban őt első kör végére ,második elejére várják, akkor érte kéne felmenni második kör elejére. Első körben nyilván attól függően hogy kiket hozunk FA piacról, nekem nagyon tetszene Rashaan Evans elvileg egy nagyon atletikus és remek cover képességű LB akit első kör végére várnak és ugye nekünk pont egy ilyen LB kéne.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni.
nemethbence55
Hát ha idén kirakjuk, akkor való igaz, hogy kb 5 millió dead money maradna utána és csak 3 milliónyi cap space szabadulna fel, viszont jövőre már csak 1,5 millió dead money-t hagyna maga után és 7,5 millió cap space-t spórolnánk vele. Szóval szerintem ő repülni fog, ha nem idén akkor jövőre tuti. Valahogy ő nem tudott a mi rendszerünkbe beilleszkedni. Az meg, hogy húzunk-e TE-t a drafton akárhol is az nagyban függ szerintem előtte a FA-től is. Teszem azt kivágjuk-e Fleenert, vagy hozunk-e valami kezdő kaliberű TE-t a helyére. Idén eléggé mély a TE class a drafton szerintem, és még akár a 3.körben is lehet kezdő potenciállal bíró TE-t találni.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Ha jol tudom kb 30 millánk van. Ez nem tul sok...
Brees nem fog sokat kérni, innen megy nyugdijba ez fix. Felcserélünk Mayfieldért? Rámenne ingünk gatyánk szerintem... Hillt szereti a csapat, egy probát megér. A DT és az LB mindenképp kell. Elkapó még mindig kellene, Coleman nem nagyon vált be, Snead meg csipkerózsikázik....



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Mit gondoltok az idei FA és Draft tevékenységünkről? Szerintem Brees most megmutathatná hogy mennyire szereti NOLA-t és egy minimális kevés pénzes szerződésben megállapodni hogy az kb 30 misi nagyjából megmaradjon. Ezek után nálam egy kezdő DT és ILB lenne a legfőbb prioritás. Sheldon Richardson + Bowman duónak nagyon örülnék ,és ha maradna pénz mindenképpen rámennék Aaron Colvinra hiszen tavaly nagyon jó slot CB volt ugye ő volt a másik corner az ligában Lattimore-on kívül aki 500+ snapből egy td-t sem engedett és nekünk azért még kéne valaki szerintem. Ráadásul most Landry nevét emlegetik egy Trade keretein belül neki is nagyon tudnék örülni mert akkor nem igazán lennének olyan gondjaink mint ami a divisional round első félidejében is volt hogy megvolt halva az O. És akkor esetleg ha ez mind összejönne fellehetne cserélni Mayfieldért 1/10-re ami tavaly két első kör+egy harmadik volt a Kansas-nek. De ha nem akár lehetne szerintem azt is hogy Lb-t nem hozunk FA-ról hanem 1/27-en húzunk amúgy is elég jó szerintem az LB class. Szerintem egy sikeres (akár SB győzelem) szezonhoz kell egy jó cover képességű LB, egy DT, illetve egy slot corner mert Pj Williams-el nem voltam kibékülve sem Vaccaro-val amíg ő játszott ott, de még egy Landry-hez hasonló Wr-nek is nagyon tudnék örülni, akár Paul Richardson Seattle-ből. A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni. A legfontosabb és szerintem mindennek az alapja az hogy Brees milyen szerződést ír alá ami akár jövő héten ki derülhet. Ti mit gondoltok?
nemethbence55
Szépen leírogattad a lehetőségek vàltozatait.
Igazàból jelenleg csak talàlgatni lehet, hogy mit akar az FO. Így ez a tippek időszaka.
Sok minden függ Brees szerződéséről, illetve az esetleges tradek, szerződések módosítások, kivàgàsoktól. Ezek lesznek hatàssal a FA piaci mozgàsunkra. Ezek pedig draftra. Ebből fakad rengeteg vàltozat, lehetőség...
Így csak Brees szerződéségez szolnék hozzà. Olcsó csak akkor lesz, ha kitalàlnak valami Forever NO szerződést. Màskülönben a mai QB fizuk mellett bàrmennyire is enged a fizetési igényeiből, az azért jelentősebb összeg lesz. Meglàssuk.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Mit gondoltok az idei FA és Draft tevékenységünkről? Szerintem Brees most megmutathatná hogy mennyire szereti NOLA-t és egy minimális kevés pénzes szerződésben megállapodni hogy az kb 30 misi nagyjából megmaradjon. Ezek után nálam egy kezdő DT és ILB lenne a legfőbb prioritás. Sheldon Richardson + Bowman duónak nagyon örülnék ,és ha maradna pénz mindenképpen rámennék Aaron Colvinra hiszen tavaly nagyon jó slot CB volt ugye ő volt a másik corner az ligában Lattimore-on kívül aki 500+ snapből egy td-t sem engedett és nekünk azért még kéne valaki szerintem. Ráadásul most Landry nevét emlegetik egy Trade keretein belül neki is nagyon tudnék örülni mert akkor nem igazán lennének olyan gondjaink mint ami a divisional round első félidejében is volt hogy megvolt halva az O. És akkor esetleg ha ez mind összejönne fellehetne cserélni Mayfieldért 1/10-re ami tavaly két első kör+egy harmadik volt a Kansas-nek. De ha nem akár lehetne szerintem azt is hogy Lb-t nem hozunk FA-ról hanem 1/27-en húzunk amúgy is elég jó szerintem az LB class. Szerintem egy sikeres (akár SB győzelem) szezonhoz kell egy jó cover képességű LB, egy DT, illetve egy slot corner mert Pj Williams-el nem voltam kibékülve sem Vaccaro-val amíg ő játszott ott, de még egy Landry-hez hasonló Wr-nek is nagyon tudnék örülni, akár Paul Richardson Seattle-ből. A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni. A legfontosabb és szerintem mindennek az alapja az hogy Brees milyen szerződést ír alá ami akár jövő héten ki derülhet. Ti mit gondoltok?

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000916353/article/polling-2018-draft-prospects-which-nfl-team-is-your-favorite?campaign=tw-cf-sf182231023-sf182231023&sf182231023=1

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Mock draftokkal a FA piac lecsengéséig csak prospect-ek megismerése miatt érdemes nézegetni. Ezt itt olvastam valahol a forumon, és igaz is.
Amiket Én nézegettem, abban legtöbbször Dallas Goedert TE írták hozzánk:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/flzasty1ea7iswbtd0e5
Dallas Goedert Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Dallas Goedert including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Gondolom a srácok majd magyarul is megajándékoznak vele minket.