New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Csak zárójelesen kérdezem meg, mindamellett, hogy tényleg sajnálom ami Dez-zel történt, de ha esetleg a Saint megnyerné a Superbowl-t, akkor ő most kapna gyűrűt?
uatu
Az kap gyűrűt, akinek a tulajdonos ad. De lehet a szerződésében eleve benne van 😊.
batyu
Biztos magáénak fogja érezni. Végülis majdnem 3 edzést végignyomott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Csak zárójelesen kérdezem meg, mindamellett, hogy tényleg sajnálom ami Dez-zel történt, de ha esetleg a Saint megnyerné a Superbowl-t, akkor ő most kapna gyűrűt?
uatu
Az kap gyűrűt, akinek a tulajdonos ad. De lehet a szerződésében eleve benne van 😊.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Colston?
😀😀😀
zemanla
Korban jó lehet.. Te is elég magas vagy Laciii, kosaras múlt, jó kezek. Vállalod? Leszek az ügynököd.



több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Csak zárójelesen kérdezem meg, mindamellett, hogy tényleg sajnálom ami Dez-zel történt, de ha esetleg a Saint megnyerné a Superbowl-t, akkor ő most kapna gyűrűt?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Ez remek....
Kájzerszóze
Akkor már van valami közös benned és Bryantben...😟
zemanla
Nem kivántam ezt neki... meg én 38 évesen szakitottam el az egyiket és 39 évesen a másikat. Tehát egy év a rehab... kétszer. Már jól van a patám, de a kézilabdának annyi...
Csóri Dez, erre nem is tudok mit mondani...

Megatront nem tudjuk esetleg aktiválni????
Kájzerszóze
Megatron járni alig bír.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Colston?
😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
csipkelli 3 270
Tavaly a trade deadline előtt bedobták, hogy megpróbálja az Eagles visszahozni őt, amiből nem lett semmi. De volt róla szó, hogy közben a Detroittal is boltolni kellene a visszavonulása miatt. A Raiders is küldött valamit a Seahawksnak Lynch miatt. De Ocho vagy TO szívesen játszana még 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Megatront nem tudjuk esetleg aktiválni????
Kájzerszóze
Na az brutál lenne, lehet ha egy contender csapat hívná, meg hogy Brees dobálna neki visszajönne, annyira még ő sincs benne a korban 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Ez remek....
Kájzerszóze
Akkor már van valami közös benned és Bryantben...😟
zemanla
Nem kivántam ezt neki... meg én 38 évesen szakitottam el az egyiket és 39 évesen a másikat. Tehát egy év a rehab... kétszer. Már jól van a patám, de a kézilabdának annyi...
Csóri Dez, erre nem is tudok mit mondani...

Megatront nem tudjuk esetleg aktiválni????



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Mert nem találták meg a tökéletes posztodat 😊

gabokocka
172 cm vagyok, lassú mint a csiga, de legalább jól láttam, hogy mit KELLETT VOLNA csinálnom. Így lettem én az edző 😊

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Vki írta itt, hogy T. Smith elit WR lesz a PO-ra.
Egyre inkább úgy néz ki, hogy igaza lesz. 😀

Sőt, sajnos a csapatnak nem is lesz más reális választása, ha igazi SB-runt akar nyomni. 😕
Rutin
Elvileg Ginn visszatérhet majd IR-ről, ha letelt neki az idő, az övé nem season ending elvileg.


több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Sajnálom Dez-t, remélem nem lesz ennek új igazolás a vége...kukabuvarkodasbol elég.

Bengals ellen annyit remelek hogy nem sérül le senki ismerve a korrekt védelmüket.

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Vki írta itt, hogy T. Smith elit WR lesz a PO-ra.
Egyre inkább úgy néz ki, hogy igaza lesz. 😀

Sőt, sajnos a csapatnak nem is lesz más reális választása, ha igazi SB-runt akar nyomni. 😕
Rutin
Gyurma.
Ért hozzá! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Vki írta itt, hogy T. Smith elit WR lesz a PO-ra.
Egyre inkább úgy néz ki, hogy igaza lesz. 😀

Sőt, sajnos a csapatnak nem is lesz más reális választása, ha igazi SB-runt akar nyomni. 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man

Matthew99
Huh, egy pillanatra azt hittem, Dez-ről csináltál sig-et... 😀
skizofita
Ne izgulj. Rutinosan megvártam, hogy beválik-e. Sajnos úgy néz ki nem kell gondolkoznom milyet csináljak róla.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 625 — Times are hard for dreamers!

Matthew99
Huh, egy pillanatra azt hittem, Dez-ről csináltál sig-et... 😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Ez de gáz. Sajnálom nagyon, mert szívesen megnéztem volna mit produkál mikor egy Brees kaliberű QB dobál neki!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
ejj de cseszett szomorú ez... Marshall azért lényegesen gyengébb már, de nagyon nem marad más opció, valakit igazolni kell... több WR van IR-en, mint aktív rosteren, jelenleg Thomas, Smith és Carr akítv, Meredith, Ginn, Bryant, Lewis és Dural IR... hogy is volt az a trap game téma?
Gyurma Pappa
Gyurma!
Kezdhetsz beöltözni!
😉
zemanla
ILB-t játszottam, azt is szarul 😕
Gyurma Pappa
Mert nem találták meg a tökéletes posztodat 😊
Bryantet sajnálom, sztem benne még lett volna kakaó, ellentétben Marshall-lal, akinek sztem már üres a tank

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Brenton Bersin elérhető.....
Turóczi Szabolcs
Hát lehet hogy Marshalnal valamivel jobb opció

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
ejj de cseszett szomorú ez... Marshall azért lényegesen gyengébb már, de nagyon nem marad más opció, valakit igazolni kell... több WR van IR-en, mint aktív rosteren, jelenleg Thomas, Smith és Carr akítv, Meredith, Ginn, Bryant, Lewis és Dural IR... hogy is volt az a trap game téma?
Gyurma Pappa
Gyurma!
Kezdhetsz beöltözni!
😉
zemanla
ILB-t játszottam, azt is szarul 😕
Gyurma Pappa
Brees belőled is sztárelkepót csinál! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Brenton Bersin elérhető.....
Turóczi Szabolcs
Köszönjük Művész úr! 😀
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Brenton Bersin elérhető.....
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
ejj de cseszett szomorú ez... Marshall azért lényegesen gyengébb már, de nagyon nem marad más opció, valakit igazolni kell... több WR van IR-en, mint aktív rosteren, jelenleg Thomas, Smith és Carr akítv, Meredith, Ginn, Bryant, Lewis és Dural IR... hogy is volt az a trap game téma?
Gyurma Pappa
Gyurma!
Kezdhetsz beöltözni!
😉
zemanla
ILB-t játszottam, azt is szarul 😕

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ez remek....
Kájzerszóze
Akkor már van valami közös benned és Bryantben...😟




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞