NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Brown nem edzett, valami sérülés miatt. Vicces lesz Jason Smith, mint kezdő...Gyurma Pappa
Brown nem edzett? És ennek hírértéke van? 😛 😉
Állítólag nem súlyos, csak gyúrás közben történt valami kisebb probléma. Súlyosabb majd szeptemberben lesz, amikor játszani is kéne.

Pár kép tegnapról
Vaccaro az egyik kedvenc mezszámomat viseli

Ryan szerintem csak azért jött hozzánk, mert a fekete karcsúsít (a legtöbb edző fehérben és szürkében volt a dögmelegben)

A dagi

Bunkley ágyúja

Alkoholteszt

nálunk még a frissítős palacknak is mezszáma van 😛

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Brown nem edzett, valami sérülés miatt. Vicces lesz Jason Smith, mint kezdő...

több mint 10 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jordan-Jenkins-Hicks
Butler-Lofton-Hawthrone-Wilson
Lewis-Vaccaro-Jenkins-Greerclbass
Szerintem Butler és Wilson is SOLB lesz, nem fognak ők sokat egyszerre játszani, ha minden jól megy, a másik oldalra meg a Galette - Smith páros valamelyike/kettőse lehetne jó főleg... Esetleg Rufus. 😛 😀

Smithről viszont minél hamarabb derüljön ki, hogy használhatatlan, ahhoz meg pont jó az első csapat. 😛 (Mármint az ellenkezője kéne, de arra nem látok sok esélyt...)

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
remélem még sok minden változik...kb a fele egyezik az általam remélttel :/
clbass
Én ennél jóval merészebb vagyok, ezen felül még azt remélem, hogy Reddick és Thomas is a kezdőbe verekszi magát 😛

Nem lesz ilyen, legalábbis az első héten még biztos nem

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Az első csapat védelme így festett ma
Jordan, Bunkley Johnson
Will Smith, Lofton, Herring, Wilson
CB Lewis, Robinson;
S Harper, Quddus.
:o
a védők közül ma nem edzett Malcolm Jenkins, Vilma és Hawthorne
Payton azzal hűtötte a kedélyeket, hogy kvázi naponta cserélgetik még a posztokon az embereket, ebből nem kell következtetni semmireatapapa
remélem még sok minden változik...kb a fele egyezik az általam remélttel :/
Jordan-Jenkins-Hicks
Butler-Lofton-Hawthrone-Wilson
Lewis-Vaccaro-Jenkins-Greer
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az első csapat védelme így festett ma
Jordan, Bunkley Johnson
Will Smith, Lofton, Herring, Wilson
CB Lewis, Robinson;
S Harper, Quddus.
:o
a védők közül ma nem edzett Malcolm Jenkins, Vilma és Hawthorne
Payton azzal hűtötte a kedélyeket, hogy kvázi naponta cserélgetik még a posztokon az embereket, ebből a felállásból még nem kell következtetni semmire

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Lassan csepegnek az infók...W.Smith-t OLB-ként fogják próbálgatni mától!clbass
Én meg majd Kate Uptont próbálgatom felszedni 😛

Vilma nyilatkozata tetszett, most már nem bánja, hogy 34-ben játszik, mert ez a játékoskeret alkalmasabb rá, mint volt az a Jets-ben, mivel ott még az NT is alig volt 300 font és állandóan blokkolták őt a guardok.
De igazán őszinte akkor volt, amikor elárulta: az ottani sémaváltás előtt 43 MLB-ként vezette a ligát szerelésekben, naná hogy nem tetszett neki a változás. Itt ugye meg (ezt csak én teszem hozzá) Lofton mögött már csak a 2. számú MLB lenne, jó esetben.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Lassan csepegnek az infók...W.Smith-t OLB-ként fogják próbálgatni mától! Ezek szerint a fal Jorden-Jenkins/Bunkley-Hicks trió lesz, ami nekem nagyon tetszene. Egy hegyomlás, és két méretes, de igen mozgékony DE...ha jó lesz a séma lesz lehetősége az OLB-knek, csak élni kell vele.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Alien benyögte, hogy rá bizony az új rendszerben DE-ként számítanak majd. A sémaváltás első pillanatától ezt gondoltam helyesnek, de Loomis a draft előtt ködösített rendesen ugye, miszerint Hicks NT lesz, vélhetően így akarta a többi csapattal elhitetni, hogy az NT nem need.
Az edzőtábornak úgy megyünk neki, hogy Galette lesz a gyengeoldali OLB, Wilson pedig a másik oldalról támad majd. Azért remélem az új LB-k képesek lesznek felforgatni az állóvizet.atapapa
Helyesnek helyes, főleg ha Jenkins beválik. A Galette-Wilson OLB-páros nem tudom, mennyire meggyőző...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Alien benyögte, hogy rá bizony az új rendszerben DE-ként számítanak majd. A sémaváltás első pillanatától ezt gondoltam helyesnek, de Loomis a draft előtt ködösített rendesen ugye, miszerint Hicks NT lesz, vélhetően így akarta a többi csapattal elhitetni, hogy az NT nem need.
Az edzőtábornak úgy megyünk neki, hogy Galette lesz a gyengeoldali OLB, Wilson pedig a másik oldalról támad majd. Azért remélem az új LB-k képesek lesznek felforgatni az állóvizet.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A New Orleans Saints 2 éves szerződést kötött Isaako Aaitui DT-el.

2011-ben a Dolphins edzőtáborában játszott, 2012-ben az előszezont a Jetsnél és a Dolphinsnál töltötte.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Most hogy írod, beugrott hogy csináltak egyetemeken private workoutokat, valszeg az tévesztett meg, hogy ahol idén olvastam ezeknek a nyilvántartását, az szinonimaként használta a vizittel, talán azért, mert csak a csapat érdeklődését a játékos iránt akarták lajstromozni.
Mindenesetre a drillekre vonatkozó részt a cikkben nem a személyzet valamelyik tagjától idézi az újságíró, és hozzáteszi, hogy "possible", amiből én arra következtettem, hogy inkább játékosfüggő a drillek megtartása.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én még olyat olvastam korábban a szabályozás kapcsán, hogy csapatnál tett látogatásnál pozíciós gyakorlatok, felmérők nem végezhetők a játékossal. Csak orvosi viszgálat és elméleti brainstorming.DoM
Ez szinte biztos nincs így, Vaccaro pont azért nem tudott 40 yardozni a pro dayen, mert egy másik csapatnál járva a drillek során kisebb sérülést szedett össze.
Meg ügye ezeket a viziteket tudomásom szerint hívják private workoutnak is, ami feltételez némi fizikai aktivitást 😊atapapa
As NFL spokesman Randall Liu explained it via e-mail, each team may transport a maximum of 30 draft-eligible players to the team’s home city or another location for a one-day physical examination. These players cannot be timed and tested. Interviews and written tests may be conducted during the visit.

Erre a fenti bekezdésben írtakra emlékeztem, mint csapatlátogatás. A private workout e szerint annak felel meg, amikor a csapat utazik ki a játékos egyetemére, lakhelyére és ott teszteli. A különbontás lényege nem világos és lehet azóta meg is változtatták. Ez 2011-es cikk.

Liu said there is no limit on the number of prospects tested by a team on campus. Clubs also may time draft-eligible players, conduct on-field tests of draft-eligible players, and administer written tests to draft-eligible players in the metropolitan area of the player’s campus or hometown, at college postseason all-star game practice sessions, provided that the player is a participant in the all-star game, at a League-approved workout (Indianapolis Combine, NFL Regional Combines), and at the campus of any college located in the same state as the player’s college, provided that the player is attending a school in NCAA Division I-AA (Football Championship Subdivision), II, or III, an NAIA school, or a junior college, and further provided that the timing and testing only occurs on a school’s Pro Day, but only if the players have received permission from the hosting school’s Pro Liaison.

Players who attend college or reside in a club’s “metropolitan area” can be given a physical examination without counting against the 30-player limit, unless the club provides transportation for the visit. Also, a player who attends college or whose hometown is in a club’s “metropolitan area” may be timed and tested at the club’s facility, as long as the club does not provide transportation.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ha jól tudom a National Football Scouting stábjához minden csapat adhat megfigyelőt, aki tagja a szervezetnek, így is csökkentve a költségeket.
DoM
Hm, lehet.

Én még olyat olvastam korábban a szabályozás kapcsán, hogy csapatnál tett látogatásnál pozíciós gyakorlatok, felmérők nem végezhetők a játékossal. Csak orvosi viszgálat és elméleti brainstorming.DoM
Ez szinte biztos nincs így, Vaccaro pont azért nem tudott 40 yardozni a pro dayen, mert egy másik csapatnál járva a drillek során kisebb sérülést szedett össze.
Meg ügye ezeket a viziteket tudomásom szerint hívják private workoutnak is, ami feltételez némi fizikai aktivitást 😊

Ebben nem lennék olyan biztos 😊 : Lane Johnson talks strange Bengals combine interview
Amúgy a karakterproblémák és a családi háttér megismerése céljából a Steelers idén már a kiszemelt játékosokat college recruiting szerűen családi környezetben is felkereste (főleg mert egyre jobban fel vannak készítve a combine interjúkra). Asszem a tavalyi draft előtt is pár játékosnál ejtettek már meg ilyet, de a 2012es Ta'amu és Rainey balhék után ezt idén sokkal komolyabban vették. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha ezt nem tiltja semmi, akkor miért csak mostanában kezdték el.Robilluma
😊 Nem tudom, ennyire részletesen nem hallottam a mi interjúinkról.
A Saints Payton óta eléggé érzékeny a jellemhibás játékosokra, de ezzel párhuzamosan az is igaz, hogy próbálják ezeket nem túlreagálni, próbálják felderíteni, hogy a problémák mennyire kezelhetőek, mennyire egyediek vagy éppen általánosak. Ilyen kutatómunka után landolt nálunk Nicks is anno, aki ha ki is lógott a sorból, meg egyszer-egyszer fegyelmezni kellett, nem züllesztette le az öltözőt.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Majd bizonyos playekről videót vetítünk a játékosnak és azzal kapcsolatban mennek a kérdések.
(Megjegyzem korábban több játékos is beszélt arról, hogy a combine alatti interjúk során a Saints szokta feltenni a legfurcsább, legváratlanabb kérdéseket). atapapa
Ebben nem lennék olyan biztos 😊 : Lane Johnson talks strange Bengals combine interview

Amúgy a karakterproblémák és a családi háttér megismerése céljából a Steelers idén már a kiszemelt játékosokat college recruiting szerűen családi környezetben is felkereste (főleg mert egyre jobban fel vannak készítve a combine interjúkra). Asszem a tavalyi draft előtt is pár játékosnál ejtettek már meg ilyet, de a 2012es Ta'amu és Rainey balhék után ezt idén sokkal komolyabban vették. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha ezt nem tiltja semmi, akkor miért csak mostanában kezdték el.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Visszatérve a National Football Scoutingra, az ő egyik megfigyelőjük Joey Vitt is. Igen, ő a mi Vittünk fia, így hát a Saints felderítő részlegének is dolgozik. Ennek én mondjuk nem örülnék a maradék 20 csapat helyében, mi van ha a kis Vitt visszatart vagy manipulál bizonyos infókat egyes játékosokról, míg a Saints ezeket tisztán megkapja? atapapa
Ha jól tudom a National Football Scouting stábjához minden csapat adhat megfigyelőt, aki tagja a szervezetnek, így is csökkentve a költségeket.

Miként fest egy ilyen vizit?
A játékost felveszik a reptéren, elhelyezik egy belvárosi szállodában, majd együtt vacsizik a megfigyelővel vagy a pozíciós edzővel. Másnap 1-2 órát töltenek a többi edzővel és csinálnak pár gyakorlatot. atapapa
Én még olyat olvastam korábban a szabályozás kapcsán, hogy csapatnál tett látogatásnál pozíciós gyakorlatok, felmérők nem végezhetők a játékossal. Csak orvosi viszgálat és elméleti brainstorming.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A Saints kicsit kárpótolta a médiát és beengedte őket a színfalak mögé, leírták a játékos-megfigyelés, ezen belül is Vaccaro feltérképezésének mechanizmusát.
Legelőször az a Josh Lucas figyelte meg Vaccarot, aki a csapat általános délnyugati játékos-megfigyelője volt a korábbi években (a fickó nem mellékesen a Harvardon végzett és az ottani csapatban játszott is WR-t és DB-t). Persze a végzős évükig a játékosokat csak akkor figyelik komolyabban, ha várhatóan korábban kijönnek a draftra, így Vaccaro is csak egy volt a sok közül 2012 előtt.
Az első konkrét elemzés Vaccaroról tavaly tavasszal futott be a csapathoz National Football Scouting névre hallgató cégtől. Ők azzal foglalkoznak, hogy az összes fociprogramot futtató iskolát figyelik és minden év elején kábé 1200 végzősről adnak elemzést az NFL-csapatoknak jó pénzért cserébe. Pontosabban csak 21 csapatnak, a maradék 11 más céggel dolgoztat.

Vaccarot, mint végzős játékost komolyabban először Rick Reiprish figyelte meg tőlünk tavaly szeptemberben, ő nem kis hal a tóban, ő vezeti az egyetemi játékosok feltérképezésével foglalkozó részleget a Saints-nél. Már ekkor az volt a véleménye, hogy könnyű őt értékelni, mert csinál szinte mindent: szerel, felmegy a boxba, embert fog cornerként, stb.
Ezt követte Mike Baugh, az új délnyugati területért felelős scout személyes élményein alapuló riportja, aztán jött újra Josh Lucas elemzése.
Visszatérve a National Football Scoutingra, az ő egyik megfigyelőjük Joey Vitt is. Igen, ő a mi Vittünk fia, így hát a Saints felderítő részlegének is dolgozik. Ennek én mondjuk nem örülnék a maradék 20 csapat helyében, mi van ha a kis Vitt visszatart vagy manipulál bizonyos infókat egyes játékosokról, míg a Saints ezeket tisztán megkapja?

Az egyetemi szezon végével jött a combine, ahol ugye minden csapat kiválogathat 60 játékost, akikkel 15 percig beszélhet. Reiprish elmondta, hogy egy ilyen interjún részt szokott venni Loomis, Payton, a DC vagy az OC, az adott pozíciós edző és az a scout, akinek a területén a játékos játszik.
Az interjút esetleges sérülésekre és/vagy karakterproblémákra irányuló kérdésekkel kezdik, esetleg a játékos családi vagy egyéb személyes hátteréről is tudakozódnak.
Majd bizonyos playekről videót vetítünk a játékosnak és azzal kapcsolatban mennek a kérdések.
(Megjegyzem korábban több játékos is beszélt arról, hogy a combine alatti interjúk során a Saints szokta feltenni a legfurcsább, legváratlanabb kérdéseket).
Reiprish szerint Vaccaro interjúján egyértelműen kiderült (amit egy texasi edzőtől is olvastam), hogy rendkívül komolyan veszi a focit, nem csak szórakozás meg játék számára ez a sport. Ami nem mindegy, legutoljára a Texasról első körben Ricky Williamst draftoltuk, aki nem titkolta, hogy a kedvenc sportja a baseball…

Következett a texasi pro day, ahol 40 yardot nem tudott futni egy kisebb sérülése miatt, de a pozíciós gyakorlatokon jól mozgott.
Végül jött a vizitre New Orleans-ba, nem sokkal a draft előtt. A csapatok 30 játékost fogadhatnak a draft előtt ilyen módon, Reiprish megjegyezte, hogy gyakran vádolják őket azzal, hogy olyan játékosokat hoznak vizitre, akikkel kapcsolatban a szándékuk nem komoly, csak el akarják terelni a többi csapat figyelmét a ténylegesen kiszemelt játékosokat illetően (mivel a vizitáló játékosok listája nyilvános). Reiprish ezt határozottan tagadta, azt mondja, előfordul hogy olyat draftolnak, aki nem vizitált náluk, de ez azért van, mert az adott játékossal kapcsolatban nem merült fel komolyabb kérdés, minden megfelelő adat a rendelkezésre áll.
Miként fest egy ilyen vizit?
A játékost felveszik a reptéren, elhelyezik egy belvárosi szállodában, majd együtt vacsizik a megfigyelővel vagy a pozíciós edzővel. Másnap 1-2 órát töltenek a többi edzővel és csinálnak pár gyakorlatot.
Vaccaro már a vacsorán lenyűgözött minket azzal, ahogyan az idei draftra érkező többi játékosról beszélt, az erősségeikről, gyengéikről, milyen volt ellenük játszani, kb. úgy beszélt a többiekről, mint egy scout.
Még ennél is mélyebb nyomott hagyott a Saints-ben az, hogy másnap Vaccaro korán reggel felkelt a szállodában és lenyomott egy edzést, mielőtt bement volna a Saints főhadiszállásra. Na ezt nem csinálja meg mindegyik újonc, sőt, jellemző, hogy a draft előtt fáradtan városról városra repkedő srácok az esti vacsora után későn ébrednek és hiába voltak még kirobbanó formában a combine-on, a draftra többen leeresztenek (ugye mindenki emlékszik még arra, hogy Meachem annak idején teljesen formán kívül és túlsúllyal érkezett az újoncok edzőtáborába).
Így jött el a draft éjszakája, amikor 4 olyan játékost írtak össze Paytonék, akik elérhetőek lehetnek 1/15-nél, ebből kettő kiment, a harmadik Vaccaro volt, és a hírek szerint a negyedik se a Jarvis Jones névre hallgatott

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
@MikeGarafolo: #Saints signed veteran LB Baraka Atkins after a rookie camp tryout.

plusz: WR Brent Leonard, DB Korey Lindsey, K Jose Maltos, RB Khiry Robinson and G Jeremiah Warren. The club has also waived RB Shawne Alston, CB Ryan Lacy and C Ryan Lee.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
A koreai atomtitkot nem őrzik annyira, mint a hétvégi újonctábor infóit. Az egészet elzárták a médianyilvánosság elől, még utána se tartottak sajtótájékoztatót, eddig még a hivatalos oldalra se tettek fel egy darab képet sem az eseményről.atapapa
 www.canalstreetchronicles.com/2013/5/13/4324884/new-orleans-saints-2013-rookie-minicamp-recap

😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A koreai atomtitkot nem őrzik annyira, mint a hétvégi újonctábor infóit. Az egészet elzárták a médianyilvánosság elől, még utána se tartottak sajtótájékoztatót, eddig még a hivatalos oldalra se tettek fel egy darab képet sem az eseményről.

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, akkor kikukázjatom a T-home előfizetésemet.....B@ssz@meg!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nem kizárólagos a szerződés, épp ezért érdeklődhet a digi
jjncaa
Na ez jó hír

A fő cél valószínűleg szokásos digis taktikaként nem is a nézettség maximalizálása lenne, hanem hogy odapörköljenek a sport tévénekjjncaa
Amíg a fogyasztó nyer rajta, addig ez nem érdekel 😊 (vagyis de, örülök neki)

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 839 — No es importante
Nem kizárólagos a szerződés, épp ezért érdeklődhet a digi
A fő cél valószínűleg szokásos digis taktikaként nem is a nézettség maximalizálása lenne, hanem hogy odapörköljenek a sport tévének


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
 www.nola.com/saints/team/1368154695-191-827/my-predicted-53-roster-with.html
Erről vélemény? 53-as keretben Walker, Reddick, Thomas, Rufus Johnson, Leonhard, viszont nincs Harper és Chamberlain.Tocy
Egyik kiskedvencem Walker nem tudom miként tudna megragadni 34-ben, Harper meg az idei garantált pénzével már nincs akkora veszélyben szerintem, aztán sok minden történhet még szeptemberig. Chamberlain abszolút esélyes, ő tipikus 43 OLB szvsz, komoly sérülésből is jön vissza.

De állítólag a Digi érdeklődik pár 7 órás meccsért.krixtofer
Az nem tudom mennyire reális, mennyire kizárólagos a magyar csatornák közül a sport TV szerződése az NFL-re, plusz a vasárnap esti soccerdömpingben furcsa lenne, ha a digi a kevésbé nézett NFL-t adná.

Az egész azért bosszantó, mert az ESPNA egész Európában csak Angliában és Írországban marad, pont ott, ahol a Sky Sport is ad dögivel NFL-t.
Pedig néha még baseballt is leültem nézni, annyira szép képe volt HD-ben az ESPN-nek.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 839 — No es importante
Az idei szezontól ha minden jól alakul, már lesz bowl.hu-s pregame show is, a drafthoz hasonlóan tv-stúdióban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal