New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
A Seattle veresége mit változtat a playoff képen pontosan?
Thomas80
Mi szempontunkból szerintem semmit. De erős kétségeim vannak, hogy meg tudják verni a 49ers jövőhéten. Szóval szurkoljunk a Vikingsnak, hogy megverjék a Packerst, és akkor jövőhéten ha nyerünk a 2nd seed biztos.
több mint 4 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
A Seattle veresége mit változtat a playoff képen pontosan?
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Five THirty Eight szerint:
65% esélye van a MIN-nek holnap a GB ellen,
55%-a van a SEA-nak jövő héten a SF ellen,
és 83% nekünk, hogy megverjük majd a CAR-t.

Tehát mindhárom meccsen "elég", ha az esélyes csapat nyer.
Mármint elég nekünk az NFC #1 helyhez.

(Ha a SF nem kap ki, de a GB igen, akkor #2 kiemeltek leszünk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Jó meccs volt, de egyértelmű, hogy a Saints jobb csapat. Gratula a győzelemhez és a rekordhoz!

Music City Miracle
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/75676759_2495724217340818_7001572629764607386_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=pWFT2NqRQcsQ7kNvgEhdyhQ&_nc_oc=AdjmSO9LbmIpifBWEeOWCZ1UjBLtTjyhNLixMIYqga7PwtC3_jGVFphnKWXMJSLZ5Lo&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCewIkznowKWfOusNLLVjAI2bGFqJON5FGLM3iebwBjVQ&oe=664E8226
NFL on Instagram: "1️⃣4️⃣4️⃣ Michael Thomas (@cantguardmike) sets a NEW single-season receptions record! (via @thecheckdown)"
446K likes, 2,221 comments - nfl on December 22, 2019: "1️⃣4️⃣4️⃣ Michael Thomas (@cantguardmike) sets a NEW single-season receptions record! (via @thecheckdown)".
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nagyon küzdött a Titans, meg is lepték a csapatot, de azért tényleg jobbik csapat nyert. Le a kalappal az edzői stáb előtt, összeszedték mindkét csapatrészt.

Thomasra nincsenek szavak.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79578277_624862588318888_6555778985921009361_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=pvP7Ao7u6wMQ7kNvgHfjR8Q&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDEFzYgY1NIFusyc3DfgMcc9YrvWOl1_31YPgDD5q6rHA&oe=664E8217
The Checkdown on Instagram: "Brees could fill all those pages with the records he’s broken. 😳"
89K likes, 751 comments - thecheckdown on December 22, 2019: "Brees could fill all those pages with the records he’s broken. 😳".
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Titans’ RB Derrick Henry, downgraded to questionable on Saturday due to a hamstring injury, is not expected to play today vs. Saints, per source.

Henry elvileg nem lesz, ez előnyt jelenthet. Mindenképpen jó volna nyerni Tennesseben, de persze a Titansnek is nagyon kellene a győzelem. Jó meccs lesz, remélem behúzzuk valahogy


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sproles visszavonul, köszönjük, hogy hozzánk engedtétek 😊 😉
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Ma csak Bell és Warford nem edzettek. CGJ már limitált volt legalább
kapitnono
Bell és Warford nem játszik, és Kiko sem.
+ hárman kérdőjelesek, Peat, CGJ aki ugyan ma fullba nyomta az edzést, de kérdéses, illetve PatRob.

több mint 4 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/79835838_3318521961555195_7251068242158944256_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=15qzbQgSb1cQ7kNvgELLxoz&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYC7FTuyuLusaqCPUYW3-XAo32XYe9LteWSQ6_lqR5nwAg&oe=666E75E7
Fehérvár Enthroners
‼️‼️GIGABRÉKING! ‼️‼️ 11 éves NFL tapasztalattal rendelkező edzőlegenda Székesfehérváron!🏈😮🎉 Óriási örömmel és izgalommal osztjuk meg veletek a hírt: az Atlanta Falcons, Detroit Lions, Cleveland...

Korábbi Saints edző Magyarországon

......
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ma csak Bell és Warford nem edzettek. CGJ már limitált volt legalább


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Volt egy remek öltöző, erre idehozzák ezt a két jómadarat, remélem nem lesz gáz.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Amennyire szeretik sárgázni ezt a csapatot, egy eszetlen ütközőgép safety pont hiányzott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Érkezik D. J. Swearinger!! Nem rossz, nem rossz!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Bell, Warford, CGJ nem edzett ma.
Peat már legalább limitált volt


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Mit gondoltok Jenkins érkezéséről? Szerintem nagy upgrade lesz a poszton, remélem hogy vagy ő vagy Apple bemozog nickel posztra és nem nyomjuk tovább Pj-t. A csapat formája nekem nagyon tetszik, remélem idén végre a szezon végére pörgünk fel igazán. A Thomas és Brees duó megállíthatatlan, Cook is elkapta a fonalat, remélem AK is követi. A védelem részéről talán már elkerülnek a sérülések. A colts ellen kik sérültek meg, mert sajnos lemaradtam a meccsről és nem hallottam senkiről.
nemethbence55
Gardner - Johnson agyrázkódás, Warford térdsérülés. Gondolom a mai napon már több infó is lesz róluk.

több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Mit gondoltok Jenkins érkezéséről? Szerintem nagy upgrade lesz a poszton, remélem hogy vagy ő vagy Apple bemozog nickel posztra és nem nyomjuk tovább Pj-t. A csapat formája nekem nagyon tetszik, remélem idén végre a szezon végére pörgünk fel igazán. A Thomas és Brees duó megállíthatatlan, Cook is elkapta a fonalat, remélem AK is követi. A védelem részéről talán már elkerülnek a sérülések. A colts ellen kik sérültek meg, mert sajnos lemaradtam a meccsről és nem hallottam senkiről.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Azt gondolom, hogy az idei szezon arra jó, hogy az NFL belássa, hogy tennie kell valamit. Most nyilván én elfogult vagyok, mert valahogy túl sűrűn vagyunk a szarabbik végén ennek a szabálytalanságnak (ez nyilván lehet azért, mert szarul coacholt a csapat, vagy túl agresszívek a DB-ink, nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani).

Mindegy. Alapvetően most nem volt annyira szar a fújás (dobtak a Coltsra def holdingot, szerintem nagyon régen nem ért ekkora megtiszteltetés minket), de a junk time drive-ban egymásután két teljesen értelmetlen ítélet még a kurva jó meccs ellenére is képes volt elrontani a kedvemet.
Gyurma Pappa
Én a legnagyobb hibának az overturn dolgot érzem. Mindjárt kifejtem miért. Szóval a lényeg, hogy megdönthetetlen bizonyíték kell ahhoz, hogy a pályán hozott döntést megváltoztassák. Ez faszság. Ha már odáig jutunk, hogy videózni kell, akkor hagyjuk a pályán hozott döntést a faszba, és döntsenek a felvételek alapján. Ha mondjuk a képek szerint inkább elkapás mint nem, de a pályán a hülye vak zebra incomplete passzt ítélt, akkor legyen catch, ne pedig egy kibaszott call stands. Ha ezen sikerülne változtatni, máris könnyebb lenne a PI büntik visszanézése, nem 90%-ban call stands bullshiteket kéne puffogtatni. Igenis döntsenek a felvételek alapján.

Mondjuk ez már itt erősen off 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
7 Saint került be a Pro Bowl keretbe. Mondjuk azt nehezen értem Ramczyk hogy maradt ki megint, de majd lesz helyette All Pro megint 😁

 mobile.twitter.com/Saints/status/1207103833110958080


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Nagy forma😀

 twitter.com/Saints/status/1206793673255641092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1206793673255641092&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Azt gondolom, hogy az idei szezon arra jó, hogy az NFL belássa, hogy tennie kell valamit. Most nyilván én elfogult vagyok, mert valahogy túl sűrűn vagyunk a szarabbik végén ennek a szabálytalanságnak (ez nyilván lehet azért, mert szarul coacholt a csapat, vagy túl agresszívek a DB-ink, nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani).

Mindegy. Alapvetően most nem volt annyira szar a fújás (dobtak a Coltsra def holdingot, szerintem nagyon régen nem ért ekkora megtiszteltetés minket), de a junk time drive-ban egymásután két teljesen értelmetlen ítélet még a kurva jó meccs ellenére is képes volt elrontani a kedvemet.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Most nézem már megint mi vót...
Amúgy nem a szabály rossz, hanem akik alkalmazzák hülyék.
gabokocka
Igazából amíg ekkora hely van a "judgement call"-nak, addig a szabály nem lesz jó, és mindig lesznek ilyen ítéletek. Hogy a Colts TD előtti szabálytalanságnál mit láttak, ezt még így másodszor megnézve sem értem...

Amíg nem lesz minden PI call, hasonlóan a labdavesztésekhez, automatikusan visszanézve, addig ez szar lesz, bárki bármit mondd. És ugye visszanézve is vannak barom ítéletek TD-nél is, labdavesztésnél is, de talán egy-két baromság ki lenne szűrve.
Gyurma Pappa
A visszanézések is tragikusak, semmivel sem jobb a helyzet, mint az élőben történő megítélésnél.

Kéne egy sztenderd, hogy mi az, amekkora kontakt már szabálytalan, és mi nem. Nyilván ettől még vmennyire szubjektív maradna, de legalább lenne egy irányelv, ami mentén ki lehetne igazodni.

Mert ami most folyik az botrány.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nem elég, hogy "judgement call", hanem még spot foul is. Ha már ennyire szubjektív elbírálás alá esik, akkor simán differenciálni is kellene, és csak az egyértelmű, "blatant" szabálytalanságokat így büntetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Most nézem már megint mi vót...
Amúgy nem a szabály rossz, hanem akik alkalmazzák hülyék.
gabokocka
Igazából amíg ekkora hely van a "judgement call"-nak, addig a szabály nem lesz jó, és mindig lesznek ilyen ítéletek. Hogy a Colts TD előtti szabálytalanságnál mit láttak, ezt még így másodszor megnézve sem értem...

Amíg nem lesz minden PI call, hasonlóan a labdavesztésekhez, automatikusan visszanézve, addig ez szar lesz, bárki bármit mondd. És ugye visszanézve is vannak barom ítéletek TD-nél is, labdavesztésnél is, de talán egy-két baromság ki lenne szűrve.