New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Nagyon jo meccs volt, mi voltunk ma szerencsesebbek. Sztem meglesz a masodik kiemelesetek, es szerintem jatszunk meg a PO-ban. Jo a csapatotok az is ki-ki meccs lesz.
diverdoc
Az biztos hogy punt felállásnál nincs PI, de holding az van és ez az volt!! Mikor nyúlt a labda felé ott már visszafelé húzta és nem blokkolta!! Igen ettől nem lesz jobb, de remélem hasonló jó bíráskodást kaptok ti is a rájátszásban!! Aztán majd nekünk is jó lesz!!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon jo meccs volt, mi voltunk ma szerencsesebbek. Sztem meglesz a masodik kiemelesetek, es szerintem jatszunk meg a PO-ban. Jo a csapatotok az is ki-ki meccs lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 251
A Packerst és a Seahawkst mindenképp meg kellene előzni. A Niners a legjobb csapat, de inkább mennék Kaliforniába januárban, mint a hóesésbe. Jól jönne hajnalban egy Rams győzelem.
több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Szerintem teljesen korrekt bíráskodás volt, egyedül a CJGJ hit volt kamu flag, de ilyet a túloldalon is találnánk valószínűleg. Két jó csapat játszott rajatszas hangulatu meccset, nekünk több volt a hiányzónk, ezt a védelem nagyon megerezte.
Én nem feltenem a csapatot egy esetleges 49ers elleni idegenbeli meccsen, szerintem hasonló ki-ki meccs lenne az is. Ha a két kezdő linebacker és Cook felépül, valamint nem lesz addig más fontos sérült szerintem jó matchup lenne nekünk a SF. Gratula nekik, ma megérdemelt győzelmet arattak és jó csapatuk van.
mate93
Hát igen, a lényeg ott van hogy szerinted!! Csak kíváncsi lennék ezt hogy adnád be SP-nek!! 😀 A furcsa az hogy nálunk mindent észrevesznek!! Az ellenfélnél azt sem ha ott van 2méterre tőle és pont oda néz a zebra!!
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕
Rutin
Nincs para.
A végén meglesz legalàbb a 2. kiemelés.
Fattyu
Ahhoz most már az is kell, hogy a GB bukjon a 16. héten MInneapolisban...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕
Rutin
Nincs para.
A végén meglesz legalàbb a 2. kiemelés.

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
cook egyébként nagyon hiányzott 2. félidőben
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Cook kiutesenel jött a flag a védelemre, ezért 1 yardrol johettunk az extranal, ilyenkor szinte minden csapat ramegy a 2 pontosra (jogosan). A döntés jó volt, a play sajnos nagyon nem.
mate93
Igen, ez jogos lehet... Akkor csak meg kéne tanulnunk normálisan megjátszani a 2-pontosokat.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 251
Cook kiutesenel jött a flag a védelemre, ezért 1 yardrol johettunk az extranal, ilyenkor szinte minden csapat ramegy a 2 pontosra (jogosan). A döntés jó volt, a play sajnos nagyon nem.

Szerkesztette: mate93
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A kétpontos kísérlet az 1. negyedben nagy öngól volt. Ha az csak egy 1-pontos rúgás, akkor a végén az utolsó TD után is elég lett volna egy 1-pontos, és máris 3 ponttal mentünk volna 1 perccel a vége előtt.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
AteszV2SP2 New Orleans Saints 7
A 2. negyedben szerintem teljesen feleslegesen használtuk és főleg ennyit T.Hillt. Nagyon hasznos adu ászunk de végig Breessel kellett volna menni a félidőig.
Azt kétpontos kísérletet meg abszolút nagyképűnek éreztem.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kamarát kéne jobban használni, sztem ez a kulcs a po-ra. Egyébként kívülről nem éreztem, hogy megfújták volna a ninerst. 😉
peach
Szerintem meg Murrayt, nem hiába volt nagy sikere a Boom&Zoom-nak, nem ks értem miért hanyagoljuk, pláne, hogy AK nem hiszem, hogy közel lenne a teljesen egészséges státuszhoz.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
én csak szeretnék gratulálni egy remek meccshez és EK-höz. mindig class act volt ez a topik.
meg minden tiszteletem SP-é, egyik kedvenc edzőm, semmi teátrális viselkedés, de eléggé együtt él mindig. ma is fasza game-plant rakott le, sokszor csak kamilláztunk, de azt tiszta, hogy nem mindenhol van Brees meg Cook meg Kamara, meg Thomas(bazdmeg amit ma csinált).
hát majdnem minden meccsünk ilyen pár éve. nem tudom mi lesz PO-ban, de sanszos hogy összefuthatunk.

a bírókat meg sajnálom, kurvára nem konzisztensek, de ordas nagy kamuk nem voltak imho. szopattuk mi is magunkat, pl. az uccsó drive-otokban amikor Sherm nem volt fent és ott sima 40 yardot adtunk.

szóval pacsi.

több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 251
Szerintem teljesen korrekt bíráskodás volt, egyedül a CJGJ hit volt kamu flag, de ilyet a túloldalon is találnánk valószínűleg. Két jó csapat játszott rajatszas hangulatu meccset, nekünk több volt a hiányzónk, ezt a védelem nagyon megerezte.
Én nem feltenem a csapatot egy esetleges 49ers elleni idegenbeli meccsen, szerintem hasonló ki-ki meccs lenne az is. Ha a két kezdő linebacker és Cook felépül, valamint nem lesz addig más fontos sérült szerintem jó matchup lenne nekünk a SF. Gratula nekik, ma megérdemelt győzelmet arattak és jó csapatuk van.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Kamarát kéne jobban használni, sztem ez a kulcs a po-ra. Egyébként kívülről nem éreztem, hogy megfújták volna a ninerst. 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hirtelen rögtön NFC #3 kiemelt lettünk... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem ez a meccs a realitást mutatta... A 49ers jobb csapat, mint a miénk. Sokmindent megtettünk, sok szempontból felülmúltuk önmagunkat (én már az utolsó TD-drive-ot is annak tekintem), de sajnos nem volt elég.
Nem a bírókon múlott, és valszeg nem is a két hiányzó LB-ünk miatt... Náluk kiesett a kezdő C, és Sherman is "egy lábbal" játszott a meccs jelentős részében...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hát ez egy igen nagy szartalicska volt, amit a védelem lerakott az asztalra. A független nézők erre verhetik hetekig, én meg idén a PO-ig nem nézek meccset, mert csak felbaszom magam feleslegesen. Hol a bírókon, hol a secondaryn, hol egyszerre a kettőn.

Ja, és azon a kétpontoson múlott, mert ha az bent van, és megint PAT, akkor most még OT 😊 Nem baj, legalább láttuk, hogy nem sebezhetetlen a 49ers D sem.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A másik legelszomorítóbb, hogy képtelenek vagyunk 3rd -vagy adott esetben 4th- downos kulcsszitukat kivédekezni. Vagy penalty (kamu vagy sem), vagy egy nagy játék, évek óta, hello minny miracle, hello most, hello mindig.
Most sem lesz SB, meg még jó sokáig.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
PEEtör
Az a baj, hogy ez nem teljesen igaz. Szar bíráskodást kapunk, de az a helyzet, hogy nem is teszünk ellene.
Gyurma Pappa
Nem is tudom hova tenni ezt a kommentet. Szar biráskodást kapunk, mit kéne ellene tenni?
Vagy pontosabban, mégis hogy kellett volna szerelni annál a 3rd down szitunál, mégis mit hibázott a védő? Ahh, mindegy is.
PEEtör
Nem úgy játszunk, hogy ne lehessen bedobni a random d holdingokat vagy egyéb baromságokat. És ezeket bedobálják szépen, ahogy a sorminta mutatja. Az, hogy CGJ mit csinálhatott volna másképp én sem tudom, szerintem azt mindig be fogják dobni.

Mindegy, én már nagyon sokat dühöngtem ezen, szerintem kezdek beletörődni

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
PEEtör
Az a baj, hogy ez nem teljesen igaz. Szar bíráskodást kapunk, de az a helyzet, hogy nem is teszünk ellene.
Gyurma Pappa
Nem is tudom hova tenni ezt a kommentet. Szar biráskodást kapunk, mit kéne ellene tenni?
Vagy pontosabban, mégis hogy kellett volna szerelni annál a 3rd down szitunál, mégis mit hibázott a védő? Ahh, mindegy is.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Mesélje már el valaki mi volt a különbség a Cook és Juszczyk eset között?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba
PEEtör
Az a baj, hogy ez nem teljesen igaz. Szar bíráskodást kapunk, de az a helyzet, hogy nem is teszünk ellene.

több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Sziasztok!

Rendeltem a testvéremnek egy XXL-es New Orleans Saint pulcsit a Fanatics.com-ról és érkezett helyette egy S-es Drew Brees 9-es, fekete arany, Nike mez... A honlapon a pulcsi olcsóbb, mint a mez, de így is 36 ezer forint volt. Én 30 ezerért eladom, ha kell valakinek. Még a csomagból sem bontottam ki.
Budapestiek előnyben! 😊

Üdv.

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Iratkozzunk ki a picsába az nflből. Egyszerűen hihetetlen, hogy kulcs szituációkban basznak minket szájba sorozatosan, rádásul hazai pályán a nyomorult kamu zászlókkal.
Takarodjanak már a faszba