New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
te, mutasd már meg hogy hol záporoztak a könnyeim.

csak szimplán arra utaltam, hogy nekem úgy jött le, hogy vasárnap 1000% minket fognak tolni, mivel a zebrák tudják melyik oldalon kell állni...
holott a szezon elején kb összeszedtünk vagy 300 yard büntetést, most vasárnap is könnyen potyogtak a zászlók.
petey
Jajj már, nem bántani akartalak.

Igazából az a gond, hogy egyáltalán erről beszélni kell. A mi előző három meccsünk alapján elég jogosan aggódunk azért, hogy a sárgák tényezők lehetnek, és szándékosan nem bírókat írtam. Mondom, nem láttam egyetlen meccseteket sem végig, készséggel elhiszem, hogy szoptok ezzel ti is.

Nem tudom kinek fognak dobálni a hétvégén, szívből remélem senkinek.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
undisputedly
Ha ennél több emojit használok, akkor már átmegyünk Instagramba.

Nem akartam ennél komolyabban foglalkozni a témával, de:
- pl. a illegal use of hands szabálytalanságok mind jogosak voltak
- a DPI-k egy része teljesen jogos volt
- amit mark is írt, hogy az ellenfélre kevesebbet holding-t dobnak, ezt mondjuk szóvátettem már, és a trend nem tetszik, de ez lehet véletlen 3 meccs alatt is akár

Szóval: nem, nem látok bele többet, mint ami benne van. De, hogy petey idejön sírni, amikor mi az elmúlt 4 div meccsen 10 szabálytalanságot átlagoltunk, akkor arra most mit írjak, hogy "jajj ti ellenetek is van egy bolygóközi zebra összeesküvés, sírjunk együtt".

Szóval semmit nem bizonyít, mivel NINCS MIT BIZONYÍTANI. NIncs itt semmilyen összeesküvés, vagy kipécézés. Ezt már többször elmondtam, az ilyen összeesküvések ott buknak meg, ha valamiről 2-nél több ember tud, az már nem titok, szóval előbb-utóbb ez kiderülne, és akkor lenne belőle óriási botrány, ami nagyon nem hiányzik az NFL-nek.

(A Panthers ellen volt egyébként tényleg tragédia a bíráskodás, a többi inkább meh volt, és főleg mi hibáztunk.)
Gyurma Pappa
te, mutasd már meg hogy hol záporoztak a könnyeim.

csak szimplán arra utaltam, hogy nekem úgy jött le, hogy vasárnap 1000% minket fognak tolni, mivel a zebrák tudják melyik oldalon kell állni...
holott a szezon elején kb összeszedtünk vagy 300 yard büntetést, most vasárnap is könnyen potyogtak a zászlók.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Seahawks is besegített egy picit szerencsére, vasárnap nyerni kell, nincs mese ha komolyan gondoljuk az első kiemelést.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
undisputedly
Ha ennél több emojit használok, akkor már átmegyünk Instagramba.

Nem akartam ennél komolyabban foglalkozni a témával, de:
- pl. a illegal use of hands szabálytalanságok mind jogosak voltak
- a DPI-k egy része teljesen jogos volt
- amit mark is írt, hogy az ellenfélre kevesebbet holding-t dobnak, ezt mondjuk szóvátettem már, és a trend nem tetszik, de ez lehet véletlen 3 meccs alatt is akár

Szóval: nem, nem látok bele többet, mint ami benne van. De, hogy petey idejön sírni, amikor mi az elmúlt 4 div meccsen 10 szabálytalanságot átlagoltunk, akkor arra most mit írjak, hogy "jajj ti ellenetek is van egy bolygóközi zebra összeesküvés, sírjunk együtt".

Szóval semmit nem bizonyít, mivel NINCS MIT BIZONYÍTANI. NIncs itt semmilyen összeesküvés, vagy kipécézés. Ezt már többször elmondtam, az ilyen összeesküvések ott buknak meg, ha valamiről 2-nél több ember tud, az már nem titok, szóval előbb-utóbb ez kiderülne, és akkor lenne belőle óriási botrány, ami nagyon nem hiányzik az NFL-nek.

(A Panthers ellen volt egyébként tényleg tragédia a bíráskodás, a többi inkább meh volt, és főleg mi hibáztunk.)

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊

Nem láttam egyetlen meccseteket sem végig, lehet hogy ti is szívtok, de mi elég durván idén. Bár a hsz-ből az jön le, hogy te sem láttad sokat a miénkből 😊 A Panthers meccses eredménykövetőt majd nézd meg 😛

Mostantól kezdve egyébként, ha véletlenül lesz egy a tavalyi Steelershez hasonló reverse swing a bíró ítéletekben, válasz helyett csak ezt a posztot kell újrabemásolni.

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
jo hat veletek sem voltak kedvesek de azert na

több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 251
Nem tom mikori ez a táblázat, de ez a San Diego gyanús. 😊
empty taxi
Bocsánat, nem írtam forrást:

 twitter.com/Crimealytics/status/1199493743797264384?s=09

és

 twitter.com/Crimealytics/status/1200485863794319360?s=09

Jeff Asher data analyst osztotta meg, őszintén szólva nem ellenőriztem a többi csapat statisztikáját, szóval csak remélni tudom, hogy nem bullshit a többi adat 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tom mikori ez a táblázat, de ez a San Diego gyanús. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
mate93 New Orleans Saints 251
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Előre szeretném leszögezni, hogy nem gondolom, hogy a bírók fogják eldönteni a meccset, de a feltételezés, hogy idén tartania kell a Saintsnek a zebráktól sajnos cseppet sem ad okot nevetésre 😞

Two graphics:

1) Offensive/defensive holding, defensive pass interference and illegal use of hands accepted against and by the Saints in 2019 & where each penalty ranks.

2) The combined difference of those 4 penalties against vs for all 32 NFL teams in 2019.





Persze, nagy része ennek coaching, fegyelem és "smart football". De a szakadék az első helyen álló Saints és az őket követő csapat között bántóan nagy. Ennyire nem fegyelmezetlenek, főleg a csapat ellenfelei ellen megítélt büntetések száma az elkepesztően kevés. Pl az offensive holding esetében, évek óta az egyik legjobb O fal van New Orleansban nagyszerű edzői stábbal karöltve, de úgy tűnik idén mindegyikük elfelejtett szabályosan blokkolni, hiszen 2. helyen állnak Offensive Holding büntetésekben - ellenben az egész potens D fal ellen a legkevesebb Holding büntetést fújták a ligában a javukra.



Büntetések a Saints ellen (kék), illetve a Saints javára (narancs). Eléggé jól látható a korreláció 2006 óta, viszont 2019 egy hatalmas statistical outlier.

Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, úgy vélem mindenkinek a saját portáján kell jobban körülnéznie. Sok a buta büntetés, a fegyelmezetlenség és ez nagy részben az edzők feladata, megengedhetetlen ennyi penaltyt benyelni meccsenként. De az nem lenne rossz ha 3 meccsenként egyszer az ellenfélre is dobnának pl offensive holdingot, mert a pass rush azért ennyire nem világtalan. 🙂

Szerkesztette: mate93
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Neztem a tegnapi meccset - hat ha Kittletol nem is feltek mint TE de blokkolni szepen tud a futasnak.
Ahogy Ingrameket megfogtak, nehezen latom hogy tudunk haladni majd stabilan.
Arra nem szamolhatunk hogy hibaznak - az zebrakrol meg tudjuk hogy melyik oldalon allnak.
Hill-t a heten elohuztuk a kalapbol de remelem maradt meg az SP tarsolyban egy ket ravasz play mert mindenre szukseg lesz.
Nem csoda hogy underdogok vagyunk.
diceman
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
a pályán kell jobbnak lenni.kapitnono
amen

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
3 pontos favoritok vagyunkkapitnono
oddschecker szerint tobb helyen az SF mint mi
diceman
Én csak Bet365 meg bwinen néztem ott mi vagyunk az esélyesebbek. De teljesen mindegy nem ez fog dönteni, a pályán kell jobbnak lenni.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
3 pontos favoritok vagyunkkapitnono
oddschecker szerint tobb helyen az SF mint mi

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Neztem a tegnapi meccset - hat ha Kittletol nem is feltek mint TE de blokkolni szepen tud a futasnak.
Ahogy Ingrameket megfogtak, nehezen latom hogy tudunk haladni majd stabilan.
Arra nem szamolhatunk hogy hibaznak - az zebrakrol meg tudjuk hogy melyik oldalon allnak.
Hill-t a heten elohuztuk a kalapbol de remelem maradt meg az SP tarsolyban egy ket ravasz play mert mindenre szukseg lesz.
Nem csoda hogy underdogok vagyunk.
diceman
3 pontos favoritok vagyunk


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Neztem a tegnapi meccset - hat ha Kittletol nem is feltek mint TE de blokkolni szepen tud a futasnak.
Ahogy Ingrameket megfogtak, nehezen latom hogy tudunk haladni majd stabilan.
Arra nem szamolhatunk hogy hibaznak - az zebrakrol meg tudjuk hogy melyik oldalon allnak.
Hill-t a heten elohuztuk a kalapbol de remelem maradt meg az SP tarsolyban egy ket ravasz play mert mindenre szukseg lesz.
Nem csoda hogy underdogok vagyunk.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Egy kis érdekesség :
Azok a csapatok közül akik a 13. héten vagy azelőtt biztosították a helyüket a rájátszásban /16 ilyen csapat volt eddig összesen /nekünk sikerült egyedül Super Bowlt játszani 2009 ben ugye.
Nem túl biztató 😁

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na, ha ma este nyer a Hawks, akkor a következő hét végéig biztosan miénk a NFC #1.

Érdekes helyzet a mostani, mert szinte biztos vagyok benne, hogy minden fogadóirodánál underdogok leszünk, és nem ok nélkül. Ami mellettünk szól, hogy a futás elleni védekezésünk stabil, ami ellenünk szól, hogy egy 60%-os fallal nem sok esélyünk van, de egy 90%-os OL teljesítmény is kevés lehet a SF F7 ellen.

Azt gondolom, hogy előbb-utóbb úgyis meg kellene verni a SF-t a SB-ba kerüléshez, tehát teljesen mindegy, hogy most vagy januárban, de ha a Kapitány döntőt akar játszani, akkor most kell tőle az extra, ami az elmúlt 3 meccsen nem volt meg, leszámítva egy-két drive-t. Itt most nem lehet kiengedni. Most biztosan itthon fogadjuk őket, januárban nem biztos, ha most nem nyerünk.
Gyurma Pappa
Hát beten jelenleg, 1,4 odds van ránk, 49ers re 2,6, nem mintha ez számítana bármit is.
OL lehet nálunk a kulcs, mert hiányzik a bal oldal, így gondolom sajnos futójáték nem nagyon fog menni, és jönni is fog a nyomás arról az oldalról szerintem. Lehet megint egy olyan playbook lesz, hogy 2 mp alatt kell dobnia Breesnek, akkor pedig ugye nagy kérdés lehet hogy ennyi idő alatt Kamara, Thomas mennyire tud elszakadni, hogy azok a 6-7 yardos passzok meglegyenek. Illetve ha lesz néha kicsit több ideje a zsebben Breesnek mennyire lesz pontos a hosszú passz.
Sok pontra nem számolok tőlünk, szerintem így előzetesen 25 pont körül ha szerzünk az már elég jó teljesítmény lenne.
Kérdés hogy a D tud e megint extrát hozni, és ez alatt tartani a 49erst. A futást nyilván jó lenne fogni, és akkor marad a passz. Jó lenne ha a front 7 meg tudná ismételni a Falcons ellenit.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Na, ha ma este nyer a Hawks, akkor a következő hét végéig biztosan miénk a NFC #1.

Érdekes helyzet a mostani, mert szinte biztos vagyok benne, hogy minden fogadóirodánál underdogok leszünk, és nem ok nélkül. Ami mellettünk szól, hogy a futás elleni védekezésünk stabil, ami ellenünk szól, hogy egy 60%-os fallal nem sok esélyünk van, de egy 90%-os OL teljesítmény is kevés lehet a SF F7 ellen.

Azt gondolom, hogy előbb-utóbb úgyis meg kellene verni a SF-t a SB-ba kerüléshez, tehát teljesen mindegy, hogy most vagy januárban, de ha a Kapitány döntőt akar játszani, akkor most kell tőle az extra, ami az elmúlt 3 meccsen nem volt meg, leszámítva egy-két drive-t. Itt most nem lehet kiengedni. Most biztosan itthon fogadjuk őket, januárban nem biztos, ha most nem nyerünk.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hát, ezzel annyi változott, hogy az utolsó héten lehet a Panters ellen pihenni, ha nyerünk, illetve hogy a Seahawks megkapta a lehetőséget, hogy esetleg megnyerje a Westet. De azzal meg az helyzet, hogy akkor lehet nem pihenhetnek majd a srácok a CAR ellen sem... Azon hogy otthon nyerni kell egy kvázi PO meccset, semmi nem változott jelentősen

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kikapott a 49-ers, jövő héten nyerni kellene mindenképpen


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A 9ers elleni meccs nagyon fontos lesz, szerintem ott fog leginkább látszani hogy most mit is ér az O és a D, aki nyer valószínűleg ő lesz a #1 seed. Kittle-től nem félek én sem annyira, Davis alapvetően nem jó cover-ben, de idén elit számokat hoz ott is. Szerintem a meccs a két falunkon fog múlni, hogy mennyi időt hagyunk Breesnek illetve Garappolonak és még az elkapók is nagyon fontosak lesznek az elejtett labdák miatt, Ginn az utóbbi két hétben min. 2 TD labdát engedett el, de ott van Cook is, meg ugye a Failcons ellen Thomas-nak is volt, de reméljük ezek csak egyszeri kihagyások voltak kivéve Ginn, tőle ez elvárható ugye. Armstead nagyon jó lenne ha visszatudna jönni de erre minimális az esély. Egyébként Anzalone sérüléséről nincs valami infó? Úgy emlékszem hogy mikor IR-re került akkor azt írták hogy van esély a visszatérésére, eléggé nagy upgrade lenne Davis mellé egy jó cover LB + még egy vezér a pályára.
nemethbence55
Szerintem még az is bőven reális forgatókönyv, hogy a 49ers kikap ma Baltimore-ban, és az utolsó fordulóban Seattle-ben. És akkor hiába vernek meg minket, nem lesznek NFC #1 kiemelt, mert lehet, hogy a Seahawks előzi majd őket a csoportban...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Lehet hogy rosszul érzem, de mintha Payton tartalékolna a PO-ra. Ritkák a hosszú játékok, és Hill-t is rég használtuk annyit mint most a Falcons ellen. Szerintem van még a tarsolyban játék, amit csak a rájátszásban láthatunk. Hogy szoros meccseket játszunk az meg nem baj, főleg ha jól jövünk ki belőle. Ezzel is készülünk a végjátékra.
Gézu
Szeretném ezt hinni, meg remélem is, de ha megnézem az elmúlt három szezont akkor szinte azonos a sorminta. Egy gyengébb szezonkezdet után a szezon negyedétől a háromnegyedéig kb sorra nyertük a meccseket, dominált az O és a D is. Azonban az utolsó néhány meccsre az O gyengébben játszott, és csak néhány ponton múlt a győzelem.
kapitnono
Tavaly konkrétan a szezon utolsó negyedére már alig volt bevethető emberünk az O-line-ban, volt meccs, hogy több center volt nevezve a csapatba, mint OT.
Szóval szerintem a kulcs, az egészség megőrzése. Ezért kulcsfontosságú, hogy Armstead, esetleg Peat visszatérjen, és egyben tudjon maradni a PO-ra is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A 9ers elleni meccs nagyon fontos lesz, szerintem ott fog leginkább látszani hogy most mit is ér az O és a D, aki nyer valószínűleg ő lesz a #1 seed. Kittle-től nem félek én sem annyira, Davis alapvetően nem jó cover-ben, de idén elit számokat hoz ott is. Szerintem a meccs a két falunkon fog múlni, hogy mennyi időt hagyunk Breesnek illetve Garappolonak és még az elkapók is nagyon fontosak lesznek az elejtett labdák miatt, Ginn az utóbbi két hétben min. 2 TD labdát engedett el, de ott van Cook is, meg ugye a Failcons ellen Thomas-nak is volt, de reméljük ezek csak egyszeri kihagyások voltak kivéve Ginn, tőle ez elvárható ugye. Armstead nagyon jó lenne ha visszatudna jönni de erre minimális az esély. Egyébként Anzalone sérüléséről nincs valami infó? Úgy emlékszem hogy mikor IR-re került akkor azt írták hogy van esély a visszatérésére, eléggé nagy upgrade lenne Davis mellé egy jó cover LB + még egy vezér a pályára.
nemethbence55
Thomas drop után ki volt írva, hogy valami 189 sikeres elkapás és 400 nap után ejtett el passzt. Neki azt hiszem megbocsátható, nem túl gyakori szerencsére 😁
Ginn viszont tényleg sokat droppol, meg néha Cook is sima labdát ejt el.
Ez van sajnos ha Thomas mögött kb Kamara a legbisztosabb elkapó...