New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Armstead aktív.
Fattyu
Nem tudom mennyire jó hír ez, lehet még nem 100 as szerintem. Nyilván jól jönne a jelenléte, de ha komolyabban megsérül akkor szarban vagyunk szerintem.
kapitnono
Én is ezen gondolkoztam.
De merem remélni, hogy a stàb ezt jól megfontoltan, mert tényleg nem éri meg kockáztatni.
Vagy csak hülyítették a jó népet a sérült listával...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Armstead aktív.
Fattyu
Nem tudom mennyire jó hír ez, lehet még nem 100 as szerintem. Nyilván jól jönne a jelenléte, de ha komolyabban megsérül akkor szarban vagyunk szerintem.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Armstead aktív.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.
Fattyu
Nem aggódnék annyira ha Omameh helyett egy egészséges Armstead lenne ott 😁
Kíváncsi leszek fogják e játszatni mert már limitáltan edzett, vagy inkább hagyják még pihenni mert a PO ra jobban fog kelleni.
kapitnono
Úgy néz ki nem játszik.
Valószínű 8 játékos nem lesz ott a meccs keretben sérülés miatt.
A fájósabb az OL és LB sérültek. Mondjuk Line is jó lenne a blokkolás miatt.
Ez van, ezzel kell főzi.
Kemény meccs lesz, ezt is túl kell élni.
2. Kiemelésre tippelek az alapszakasz végén.
Fattyu
Bármi lehet szerintem így is, mi leszünk hazai pályán, a dome nagy előnyt tud adni szerintem. Ettől a meccstől függetlenül a 49 ers még megy a hawks hoz idegenbe is. Nekünk meg ezen kívül a hátralevő három meccsen ha nem bénázzuk el, akkor szerintem mi vagyunk az esélyesebbek.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.
Fattyu
Nem aggódnék annyira ha Omameh helyett egy egészséges Armstead lenne ott 😁
Kíváncsi leszek fogják e játszatni mert már limitáltan edzett, vagy inkább hagyják még pihenni mert a PO ra jobban fog kelleni.
kapitnono
Úgy néz ki nem játszik.
Valószínű 8 játékos nem lesz ott a meccs keretben sérülés miatt.
A fájósabb az OL és LB sérültek. Mondjuk Line is jó lenne a blokkolás miatt.
Ez van, ezzel kell főzi.
Kemény meccs lesz, ezt is túl kell élni.
2. Kiemelésre tippelek az alapszakasz végén.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72751002_500723097208349_5757702025034467877_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=3_AaL6GFwiAAb7TL-kv&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAIgex_HxZb5RyrYlBSIUOE14C4nzxdJNEHN-7P4R3HNA&oe=663352BA
New Orleans Saints on Instagram: "🚨NFC Offensive Player of the Month 🚨⁠ ⁠ @CantGuardMike 🙌⁠ ⁠ ⁠ #Saints #NFL"
44K likes, 274 comments - saints on December 5, 2019: "🚨NFC Offensive Player of the Month 🚨⁠ ⁠ @CantGuardMike 🙌⁠ ⁠ ⁠ #Saints #NFL".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 mobile.twitter.com/PFF_Saints/status/1202441857386590209?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202441857386590209&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
Átlagos, középszerű csapat. Semmi extra nincs benne.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.
Fattyu
Nem aggódnék annyira ha Omameh helyett egy egészséges Armstead lenne ott 😁
Kíváncsi leszek fogják e játszatni mert már limitáltan edzett, vagy inkább hagyják még pihenni mert a PO ra jobban fog kelleni.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Apropó 2. :
A sportv-s Kovács Sándor szokta emlegetni a 49es kezdő DL-t, hogy elsőkörös fal. Vagy első körös tehetségek fala.

Vicces mert a mi kezdő DL, is csupa first round. 😀 😀 😀

Na de nem a körök játszanak.
És mindkét fal elég jó teszi a dolgát. Kb szerintem az lesz a döntő, melyik OL tudja jobban semlegesíteni Őket.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem mintha számítana, de jelenleg Thomas, Marcus Williams, Bell, Morstead és Lutz is vezeti a Pro Bowl szavazást az NFC ben a saját posztján.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Apropó 1:
Visszatérős IR még nem került vissza rosterrel senki ha jól emlékszem.
Max Kirkwoodot említette valaki, hogy edzésbe állt. Mondjuk Ő kellene is a vékony WR sorba.
Másról hallott valaki? Mert Én nem nagyon találtam.
Fattyu
Én is őt tudom csak. Anzalonet mondták még hogy talán, de eddig nem jött róla hír.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Apropó 1:
Visszatérős IR még nem került vissza rosterrel senki ha jól emlékszem.
Max Kirkwoodot említette valaki, hogy edzésbe állt. Mondjuk Ő kellene is a vékony WR sorba.
Másról hallott valaki? Mert Én nem nagyon találtam.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Armstead limitáltan edzegetett már és Line is.
Peat mellett Kiko és Klein akik nem edzettek.
Fattyu
Le is igazoltuk Teot mert lb sor kicsit megcsappant
kapitnono
Nem tudom mire ez a kapkodàs, hiszen itt van rosteren Stephone, az első körös tehetségük. 😀 😀 😀 😀

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/PFF_Saints/status/1202441857386590209?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202441857386590209&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Armstead limitáltan edzegetett már és Line is.
Peat mellett Kiko és Klein akik nem edzettek.
Fattyu
Le is igazoltuk Teot mert lb sor kicsit megcsappant


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Armstead limitáltan edzegetett már és Line is.
Peat mellett Kiko és Klein akik nem edzettek.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/Saints/status/1202218496202952705?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202218496202952705&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Jól látom hogy Riverát kirúgták?
Gézu
Igen

több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Jól látom hogy Riverát kirúgták?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Lehet az tényező szerintetek, hogy a Saints miatt van ez az egész visszanézhető DPI dolog?
Matthew99
Hat a testuleti Qva anyazas nem esett jol az biztos, de max tudat alatt van ott, direkt nem akarnak csalni. Viszont a megdonthetetlen bizonyitek egy hulyeseg, mivel azt magyaraz meg amit akar es sok minden nem latszik, de igy sokszor tamad feszko vagy az egyik vagy a masik oldalon. 😕
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Lehet az tényező szerintetek, hogy a Saints miatt van ez az egész visszanézhető DPI dolog?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Abbol mar lehetne hasonlo dolgokra kovetkeztetni, hogy valakit szivattak-e a birok 😊undisputedly
identol tobb a visszanezheto jatek es a challenge, valamint "new york" is beleszolhat - igy a vege elo par hettel mar eleg nagy minta alapjan lehet mondani, hogy nem keves megkerdojelezheto biroi itelet van.
a szurkolok mindig jobban "erzik" de azert van olyan amit nem tudsz magyarazni.
talan pont a niners es ravens meccsen nezte a fospori a visszajatszast, kommentatorok / szakertok letettek a nagyeskut hogy ha ezt nem fujjak be akkor semmit es maradt a hivas.

leteszem a NOLA sapkam es sima NFL rajongokent szeretnem, hogy ilyen ne legyen mar. tudom hogy a biro is ember, de azert van ott X kamera, new york, challenge meg 3 masik szerencsetlen hogy kevesebbet tevedjenek, nem azert hogy egyutt.

de ez mar tenyleg messzire vezet - remelem a zebrak nem lesznek tenyezo es rendes focival eldol a dolog a hetvegen.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez vicces, hogy a zebráktól nektek kell tartani, hadd röhögjek most egyet pls 😊
petey
Hát nézd már meg kérlek az alábbi kis szemléltető képeket 😊
Gyurma Pappa
Bizonyit amugy valamit ez a lenti kep? Szerintem csak annyit, hogy tobb sargat dobnak ratok, ami konnyen lehet amiatt, hogy tobbet szabalytalankodtok. Nem torvenyszeru, hogy egy merkozesen mindket csapat ugyanannyit szabalytalankodik, szoval nem ertem. 2007-2008 tajekan pont az ellenkezo iranyba nyilt ki az "ollo".
undisputedly
Ha ennél több emojit használok, akkor már átmegyünk Instagramba.

Nem akartam ennél komolyabban foglalkozni a témával, de:
- pl. a illegal use of hands szabálytalanságok mind jogosak voltak
- a DPI-k egy része teljesen jogos volt
- amit mark is írt, hogy az ellenfélre kevesebbet holding-t dobnak, ezt mondjuk szóvátettem már, és a trend nem tetszik, de ez lehet véletlen 3 meccs alatt is akár

Szóval: nem, nem látok bele többet, mint ami benne van. De, hogy petey idejön sírni, amikor mi az elmúlt 4 div meccsen 10 szabálytalanságot átlagoltunk, akkor arra most mit írjak, hogy "jajj ti ellenetek is van egy bolygóközi zebra összeesküvés, sírjunk együtt".

Szóval semmit nem bizonyít, mivel NINCS MIT BIZONYÍTANI. NIncs itt semmilyen összeesküvés, vagy kipécézés. Ezt már többször elmondtam, az ilyen összeesküvések ott buknak meg, ha valamiről 2-nél több ember tud, az már nem titok, szóval előbb-utóbb ez kiderülne, és akkor lenne belőle óriási botrány, ami nagyon nem hiányzik az NFL-nek.

(A Panthers ellen volt egyébként tényleg tragédia a bíráskodás, a többi inkább meh volt, és főleg mi hibáztunk.)
Gyurma Pappa
En csak erdekesnek tartom ezt a statisztikat es azt, hogy mit lehet kiolvasni belole. Az erdekes lenne, hogy ha lenne egy adatbazi, hogy kb. mennyi tenyleges szabalytalansagot kovettel el a csapatok minden meccsen, mondjuk 20 evre visszamenoleg. Nincs ilyen es nem is lesz, mert tul nagy munka lenne, illetve rengeteg szubjektiv dontest igenyelne.

Abbol mar lehetne hasonlo dolgokra kovetkeztetni, hogy valakit szivattak-e a birok 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A biroktol egy dolgot varok, hogy legyenek konzekvensek. Az jo minden erdekeltnek. Cserebe altalaban nem igy erzem a meccseken, persze elfogult vagyok.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
te, mutasd már meg hogy hol záporoztak a könnyeim.

csak szimplán arra utaltam, hogy nekem úgy jött le, hogy vasárnap 1000% minket fognak tolni, mivel a zebrák tudják melyik oldalon kell állni...
holott a szezon elején kb összeszedtünk vagy 300 yard büntetést, most vasárnap is könnyen potyogtak a zászlók.
petey
Jajj már, nem bántani akartalak.

Igazából az a gond, hogy egyáltalán erről beszélni kell. A mi előző három meccsünk alapján elég jogosan aggódunk azért, hogy a sárgák tényezők lehetnek, és szándékosan nem bírókat írtam. Mondom, nem láttam egyetlen meccseteket sem végig, készséggel elhiszem, hogy szoptok ezzel ti is.

Nem tudom kinek fognak dobálni a hétvégén, szívből remélem senkinek.
Gyurma Pappa
nincs para 😀

legyen így 😊