New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez a pályán nyújtott teljesítményén is látszik. De jó döntés volt őt kiválasztani

 mobile.twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1200106441086046208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1200106441086046208&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Szerintem meg a rengeteg büntetés a fő probléma.Tocy
edzoi stab megint - meg kell regulazni a fiukat mert ez nem 100%.
kell egy onbizalom-novelo meccs a niners elott.
azzal vegzodjon a meccs amivel a WHODAT kezdodik!

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Davis a 4. legjobb LB a PFF szerint, coverageben csak Kendricks előzi meg az egész ligában. Egyébként tényleg annyira jó, hogy Klein és Alonso is egész jónak néz ki mellette 😊
Gyurma Pappa
Nalam valamiert 12. helyet mutat coverben (11. ha kivesszuk a keves snapeseket):
 i.imgur.com/xKwBoCw.png
 i.imgur.com/zNwVv7I.png
undisputedly
Igen, mybad. Összevontam két, nem összefüggő információt:

 www.instagram.com/p/B5XwLOQJTJ4/?igshid=848t18n9klnn

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Davis a 4. legjobb LB a PFF szerint, coverageben csak Kendricks előzi meg az egész ligában. Egyébként tényleg annyira jó, hogy Klein és Alonso is egész jónak néz ki mellette 😊
Gyurma Pappa
Nalam valamiert 12. helyet mutat coverben (11. ha kivesszuk a keves snapeseket):
 i.imgur.com/xKwBoCw.png
 i.imgur.com/zNwVv7I.png

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Rankins kedvenc része a hálaadás an, hát őszinte volt 😁

 mobile.twitter.com/Saints/status/1199455805818507264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1199455805818507264&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Davis a 4. legjobb LB a PFF szerint, coverageben csak Kendricks előzi meg az egész ligában. Egyébként tényleg annyira jó, hogy Klein és Alonso is egész jónak néz ki mellette 😊

Holnap behúzhatjuk a csoportot és háladadáskor visszavághatunk a Falconsnak. Kell ennél több motiváció? Ha ez nem pörgeti fel a csapatot, akkor semmi, őszintén mondom.

WHO DAT

több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem meg a rengeteg büntetés a fő probléma. Az offense a hiányos támadófallal, valószínűleg nem 100%-os Kamarával is hozza a pontokat, bár tény, hogy nem haladunk olyan stabilan és hosszan, mint korábban, ami valóban inkább a futásra vezethető vissza, meg arra, hogy nem ülnek igazán a játékok. De a pontok akkor is megvannak (a Falcons-meccs nyilván anomálisa) és a D sem rossz alapvetően, igen, ezeket a kurvanagy passzokat még mindig képesek vagyunk többször is elnézni, ez van, a fal viszont jót megy, Davis elképesztő és Lattimore-ral talán a secondary is a helyén lesz.

Viszont a rengeteg zászló nem volt ránk ennyire jellemző korábban, most rengeteg drive-ot szabunk el ezzel, illetve adunk oda az ellenfélnek - ez akkor is nagyon fájó lenne, ha meccsenként csak 30 yardot vesztenénk ilyennel, de az 3 drive-ot jelentene, viszont nem is 30-ról, hanem 100-150-ről beszélünk, ami értelmezhetetlen. Igen, a zebrák is hülyék, de ezt nem lehet rájuk fogni, Jordan baromsága, a hülye holdingok, stb., ezeken igenis javítani kell, mert így nem fog menni. Ezt a Pantherst is 10 pont körül lehetett volna tartani kb., ha ezek nincsenek és bár nyilván a PI-ítéletekről külön topicot lehet teleírni, de a többi igenis elkerülhető.

Nagyon azért nem kell amúgy szerintem tartani itt a riválisoktól, meg hogy most nem nézünk ki olyan jól. A Green Bay most kapott egy brutális pofont, meg nemrég megvolt a maga "Atlantája", ott is egyértelműen látszanak a hibák, illetve a hiányosságok, ahogy a Seahawksnál se tökéletes minden, a Ninersnél is lehet min gondolkodni, a Vikesnál is vannak kérdőjelek, stb. Nekünk is megvan a magunk baja, de azt nem az ellenfelekhez kell mérni szerintem most, hanem a saját maximumunkhoz, mert ha ez a csapat egy PO-meccsen kihozza magából a közel 100%-át, akkor bárkit meg tudunk verni bárhol, még a tundrán is, ha viszont nem, akkor mondjuk egy Cowboys elleni hazait is el fogunk bukni. Csak a magunk gondjait kell kezelni, amelyek egyébként szerintem nem olyan nagyok, csak ezeket a fegyelmezetlenségeket kellene összerakni, illetve nyilván a PO-ra azért jöjjön vissza a falunk bal fele, meg legyen mindenki többé-kevésbé egészséges.

Holnap hajnalban nyerjük meg a csoportot, aztán egy hosszú héten készüljünk fel jól a Niners játékaira, itthon verjük meg őket és akkor utána meglátjuk, hogy hogyan állunk a kiemelésekkel, meg a realitással.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Lattimore, Harris tegnap már legalább limitáltan edzettek.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem feltétlenül a támadósorral van a gond, Brees idei meccsein a Falcons meccs kivételével 30 pont felett termel bőven, a D az ami gyengébben teljesít mióta visszajött a kapitány.
kapitnono
Ez nem így van, megint az érzékelés és a tények közti eltérés. Arizonát 9 ponton tartották, a Tampát 17-en. A Falcons ellen sem a védelem esett össze, 26 pontot kapott a csapat, ami karakteren kívüli volt, hogy jól tudott futni a Falcons, ami nem volt jellemző egyik ellenfélre sem a védelem ellen. A Panthers ellen tényleg sokat hibázott a D, de ezek leginkább egyéni hibák voltak (PJ kétszer nézte be az emberét, illetve Jordan hülye 15 yardja, és Marcus szerencsétlen 49 yardja), amiket fegyelmezettséggel ki lehet javítani.

Nem, a D sokkal jobb állapotban van, mint aminek gondolod, a gond bizony a labda másik oldalán van. Igazán ami sokat esett vissza, az a playcalling. Nem tudom megítélni, hogy az-e a gond, hogy Brees túl sokszor hívja át a playeket, vagy Payton eleve rosszabb playeket hív, vagy kevésbé jó playeket hív, kitudja. A gond azzal van, hogy nem elég kiegyensúlyozott az O, nincs elég futás, azokat nem jókor hívjuk. Brees passzonkénti yard átlaga nem túl magas, hiába pontos, ha abból nem haladunk eleget. A Panthers ellen is 14-0-nál le kellett volna zárni a meccset, és a második negyedben vinni egy TD-t, amikor volt rá lehetőség, és 4&1-nél nem hülye holdinggal visszafelé menni. Aztán a második félidőben is két támadást is elszórakozott az O. Ezek jóesetben min. 9 pont ide, és 14 pont mínusz oda. És akkor már nem is olyan vészes a D teljesítménye.

Payton helyesen ütötte magát a meccs után, ahogy a Falcons ellen is . Neki kell változtatnia.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A Ravens nagyon jó. Azt gondolom, hogy ez tipikus Harbaugh-féle csoda: talált egy competitive előnyt, amit maximálisan ki fog használni, amíg engedik az ellenfelek.
Gyurma Pappa
Jovo heten kiderul - nekunk megvan a magunk baja. Remelem megtalaljuk az elveszett playbookot es szep jatekkal megmutatjuk hogy hol a helye a madaraknak es remenykedni hogy a niners elfarad a baltimore elleni meccsen.
diceman
Szerintem nem feltétlenül a támadósorral van a gond, Brees idei meccsein a Falcons meccs kivételével 30 pont felett termel bőven, a D az ami gyengébben teljesít mióta visszajött a kapitány.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ingram, Snead, Cooks - mintha régi SAINTS edzésen lennénk.

Év elején Brady Brees meccset josoltam SBre, de lehet hogy azt nem néznem meg ahogy ez a Ravens belegyalogol a talajba
diceman
Én mondjuk örülnék ha már ott tartanánk hogy ellenük játszuk a super bowlt 😁
Nyilván eléggé jó most a Ravens, de ez a Rams sem egy topcsapat jelenleg azért, nem hinném hogy ekkora lenne a különbség ha ellenünk nyomnák, aztán ki tudja 😁
kapitnono
A Ravens nagyon jó. Azt gondolom, hogy ez tipikus Harbaugh-féle csoda: talált egy competitive előnyt, amit maximálisan ki fog használni, amíg engedik az ellenfelek.
Gyurma Pappa
Az idő majd megmondja, tavaly is azt hitték hogy Mcvayre nincs ellenszer,idén meg közelében nincsenek annak a csoda támadósornak. Aztán lehet a Ravensé kitart évekig.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
A Ravens nagyon jó. Azt gondolom, hogy ez tipikus Harbaugh-féle csoda: talált egy competitive előnyt, amit maximálisan ki fog használni, amíg engedik az ellenfelek.
Gyurma Pappa
Jovo heten kiderul - nekunk megvan a magunk baja. Remelem megtalaljuk az elveszett playbookot es szep jatekkal megmutatjuk hogy hol a helye a madaraknak es remenykedni hogy a niners elfarad a baltimore elleni meccsen.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ingram, Snead, Cooks - mintha régi SAINTS edzésen lennénk.

Év elején Brady Brees meccset josoltam SBre, de lehet hogy azt nem néznem meg ahogy ez a Ravens belegyalogol a talajba
diceman
Én mondjuk örülnék ha már ott tartanánk hogy ellenük játszuk a super bowlt 😁
Nyilván eléggé jó most a Ravens, de ez a Rams sem egy topcsapat jelenleg azért, nem hinném hogy ekkora lenne a különbség ha ellenünk nyomnák, aztán ki tudja 😁
kapitnono
A Ravens nagyon jó. Azt gondolom, hogy ez tipikus Harbaugh-féle csoda: talált egy competitive előnyt, amit maximálisan ki fog használni, amíg engedik az ellenfelek.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Én mondjuk örülnék ha már ott tartanánk hogy ellenük játszuk a super bowlt 😁
Nyilván eléggé jó most a Ravens, de ez a Rams sem egy topcsapat jelenleg azért, nem hinném hogy ekkora lenne a különbség ha ellenünk nyomnák, aztán ki tudja 😁
kapitnono
Az elozo csapat aki 6TD-t pakolt fel zsinorban a 2008-as Saints volt
diceman
Tehát nem túl gyakori, és sokszor nem lesz rá példa 😁


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Én mondjuk örülnék ha már ott tartanánk hogy ellenük játszuk a super bowlt 😁
Nyilván eléggé jó most a Ravens, de ez a Rams sem egy topcsapat jelenleg azért, nem hinném hogy ekkora lenne a különbség ha ellenünk nyomnák, aztán ki tudja 😁
kapitnono
Az elozo csapat aki 6TD-t pakolt fel zsinorban a 2008-as Saints volt

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ingram, Snead, Cooks - mintha régi SAINTS edzésen lennénk.

Év elején Brady Brees meccset josoltam SBre, de lehet hogy azt nem néznem meg ahogy ez a Ravens belegyalogol a talajba
diceman
Én mondjuk örülnék ha már ott tartanánk hogy ellenük játszuk a super bowlt 😁
Nyilván eléggé jó most a Ravens, de ez a Rams sem egy topcsapat jelenleg azért, nem hinném hogy ekkora lenne a különbség ha ellenünk nyomnák, aztán ki tudja 😁


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ingram, Snead, Cooks - mintha régi SAINTS edzésen lennénk.

Év elején Brady Brees meccset josoltam SBre, de lehet hogy azt nem néznem meg ahogy ez a Ravens belegyalogol a talajba

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Úgy nézem, Ingram elég jól érzi magát Baltimore-ban... Sőt, egyre jobban. 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Davis miatt pedig megkövezem magam nagyon sokat jelent a pályán.
TSzabi
Meganagy respect neked!

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hát sok sikert nektek majd a PO-ba, szerintem ha át álltok egy brusztolos focira akkor megtudtok verni bárkit bárhol talán egy kicsit a vezéreiteken látom hogy ezt még nehezen fogadják el. Fel kell venni a mindegy hogyan csak csináljuk meg a kövi játékot mentalitást, nem kell befosni ha Brees nem szór 300 yardot ha Kamara nem csinál 200 at, ha a D szopja a nagy játékokat és nem csinál azokat. Szerintem bármilyen szitut bármikor megtud oldani ez a csapat,csak minden meccs SB kell hogy legyen. Azt érzem rajtatok mintha derogálna nem PO meccset játszani már. Davis miatt pedig megkövezem magam nagyon sokat jelent a pályán.
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én már Armstead kiesése nélkül is azt mondom, hogy rövid lesz a januári kirándulásunk..., de így meg pláne... Mert most már inkább NFC 3-4. helyre vagyunk esélyesek, mint a konferencia 1. helyére.

És az esélyeink kulcsa már nem elsősorban a kapitány, hanem a D (secondary) és az O-line.

Egyrészt hátul Lattimore és M. Williams mögött hatalmas az űr, ami azt jelenti, hogy a kettő közül gyakorlatilag egyik sem eshet ki, mert különben nagykanállal esszük a yardokat.

AZ O-line pedig pont azért különösen fontos, mert egyre inkább elmosódik a különbség Brees és Teddy között. A kapitány gyengül, és emiatt mellette is olyan koncentrációra lenne szüksége a csapatnak, amellyel Teddy mellett játszott.

Ja, és mivel nem hiszek benne, hogy tökéletes maradék 5 meccset fogunk tudni futni (2-3 esetleg 3-2 lesz a mérlege szerintem), így mondjuk egy Vikings elleni Wild Card meccset követően akár GB-be, akár SF-ba, akár Seattle-be kell majd mennünk januárban... szerintem ott véget fog érni az idei nóta.

Remélem, nem lesz igazam, de az elmúlt 3 meccs alapján ez a véleményem...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na fasza, Armstead nem játszik csütörtökön, mondjuk ez várható volt, és kb 1 hónap a gyógyulási idő.
Vagyis legközelebb kb a PO ban játszhat, ha nem balfaszkodjuk el persze a bejutást már innen 😁


több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/HunterFelt/status/1198935450670505984

lol 😀
egyébként nagyon örülök neki, h egyre több szerepet kap nálatok 😊 kedvenc prospectem volt az idei draftrol, a ti defetekbe tökéletesen illi, sokszor van úgy is fent 3 S nálatok.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
...
gabokocka
Beszéltünk erről itt is korábban. Én ezt túl egyszerűsítésnek tartom, és szerintem a dolog ennél összetettebb.


Kezdjük a statisztikai résszel. Nehéz következtetéseket levonni: könnyedén nyertünk két meccset, és nehezen nyertünk egyet, illetve ugye egy L, mióta Brees visszatért. Tehát 75%-os teljesítmény mellett, nehéz azt mondani, hogy leengedtünk. Ezen időszak alatt sérült volt: Kamara, Peat, Lattimore, most Armstead, meg egy meccset talán még Cook is kihagyott, de lehet most tévedek, nincs kedvem visszakeresni. Közülük 3 játékos game defining, és Easton hiába volt jó a TB ellen, most azért kevésbé tündökölt, McCoy csúnyán megverte párszor. Szerintem Kamara még mindig nem 100%-os, egyébként.

Második dolog az ellenfelek: az Arizona védelem nem tudott túl sokat felmutatni Brees ellen, igazából értékelhetetlen a meccs. A TB-nál Allen Wintson fejébe mászott, két egymás elleni meccsen is, teljesen szétesett ellenünk Jamies. A Falcons SB-t játszott (és most nem olvadtak le), a Panthers meg igazából nagyon sok ajándékot kapott, és így is képes volt elszórakozni Rivera a meccset. A nagy haladások vagy büntetésből vagy egy-egy PJ hibából következtek be, az hogy CMC meg halad csapatok ellen, az olyan, mintha azt mondanánk, hogy az ég kék, ezt nem lehet kiszűrni. Nem hiszem, hogy rendszerszinten ezt a dolgot túl kéne magyarázni. Drew INT-je ugyanannyira volt Boston érdeme szerintem, mint a Kapitány hibája. De ahogy írta Jake is a Panthers topkiban, ezt a meccset nagyon nehéz objektívan értékelni, két teljes labdabirtoklást vettek el az O-tól egyértelmű bírói hibával (Ginn-re nem dobott DPI és a Cook OPI), mondjuk egyet visszaszereztük, de mentálisan biztos az sem használt, hogy ott is pirost kellett dobni. Viszont az, hogy a bírói hibák háromszor nem adták vissza a labdát a Saintsnek (kamu DPI, nem megadott OPI Olsenre, ami nem volt OPI, de MT-re ugyanazt dobták be, egy nem létező def holding 3éssokra, + kétszer is a semmibe dobta a labdát Allen a fantom CMC-nek), illetve hogy Gaulden hogy nem lett kiálítva, és ment vissza 15 yardot az a támadás a KO után, azt sem értette senki. Azt is nehezen hiszem el, hogy egyetlen O holding nem volt csere Panthers OL-ben... (najó, megígértem, hogy nem bírózok, de ezt most muszáj volt, hogy szemléltetni tudjam az álláspontomat). Ez barátok közt is legalább 12-14 pont. Ha ez nincs, akkor már nem is olyan szoros ez a meccs.

Szóval igen, érzésre ez van, amit Gabo írtál, de ezt tényekkel alátámasztani nagyon nehéz 4 meccs alapján. Most csütörtökön lehet, hogy széttapossuk a Falconst, 34-9-re, de lehet kikapunk ugyanennyrie, és még ez sem biztos hogy igazol bármit. BTW: Saints W lesz, egyszerűen azért, mert szerintem 4 nap nem elég Quinnek, hogy jobban felkészüljön, mint Payton tud 4 nap alatt... de ez csak tipp, simán benne van, hogy tévedek. Ha tévedek, akkor viszont ez egy rövid és szomorú januári szereplés lehet.

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
én is ezt érzem, de sajnos ez várható volt
ettől függetlenül lattimore tényleg nagyon kéne, mert pj a szélen borzalmas